41716
  • SlickAdam
    #30714
    Hát vissza már nemigen tudok tölteni, mert még a fő storyszálban haraptak meg már nagyon régen. Én meg gondoltam nem lesz itt gáz, később ha ráérek, majd megeszek valami babkonzervet és kész, de ez lett belőlem...
    Egyébként köszi a segítséget, megteszek mindent amit lehet!
  • AC2
    #30713
    Az a soul bizbaz lélekkő, magas szinten lehet találni, egyébként meg mágus céhben érdemes őket gyűjtögetni vagy esetleg mágia boltokban,bár itt igen ritka.

    DE! Azt nefelejtsd, hogy akármilyen lélekkő nem jó, csak grand soulgem és üresnek kell lennie, valamint azt se feledd hogy 5 darab kell, szóval nagyon megfogsz szendvedni ezzel a questtel. (Ha kezdő vagy és nem akarsz bajlódni a questtel akkor szerintem tölts vissza)
  • SlickAdam
    #30712
    Sziasztok!
    Lenne egy problémám, jó lenne ha valaki esetleg tudna nekem segíteni!
    Szóval vámpírrá változtam (de teljesen, 3 nap rég eltelt), gondolom ezzel nem én vagyok az első. Elolvastam a faq-ot, meg amúgy a játékban is eljutottam az öregasszonyhoz, aki ugyebár megbíz ilyen soul bizbaz beszerzéssel. Kérdés: ezek merre találhatóak? Aki esetleg már átesett hasonló csapáson, az léci írja már le, mert már az agyvérzés határán állok!
    Előre is köszi!
  • SlickAdam
    #30711
    Sziasztok!
    Lenne egy problémám, jó lenne ha valaki esetleg tudna nekem segíteni!
    Szóval vámpírrá változtam (de teljesen, 3 nap rég eltelt), gondolom ezzel nem én vagyok az első. Elolvastam a faq-ot, meg amúgy a játékban is eljutottam az öregasszonyhoz, aki ugyebár megbíz ilyen soul bizbaz beszerzéssel. Kérdés: ezek merre találhatóak? Aki esetleg már átesett hasonló csapáson, az léci írja már le, mert már az agyvérzés határán állok!
    Előre is köszi!
  • AC2
    #30710
    Nekem tetszik így első ránézésre, csak kár hogy nem látszódnak a bensőségek vagy a frissen kettévágott "hús" . :)
  • koschwarz
    #30709
    deadly reflex modot próbálta már valaki?

    erről van szó

    megnéztem a videókat róla és nagyon bejövős...
  • koschwarz
    #30708
    zsír
  • Kandurex
    #30707
    Picit finomítottam a banner linkek kinézetén.
  • Ch_Slater
    #30706
    ööö?
  • Maceee
    #30705
    Tóth Máté
  • AC2
    #30704
    Hát hogyha egyrészes, akkor még mindig csak egyféle módszer van a 100% reflect damagere és spell absorptionre :(
  • Fantusz
    #30703
    A páncél egyrészes, nagyon hasonlít a Dark Brotherhood küldetések kezedtén kapott páncélhoz, semmi csicsa, natur fekete.
    Éppen ezért kerestem a csukját, mert adta magát, hogy az is tartozik hozzá, de sajna azt nem találtam.
    Elképzelhetőnak tartom, hogy a csukjával (ha létezik) valósak lehetnek az általad leírt adatok, a páncél védelmi értéke 100-as szinten csak 26, de 125-nél valóban 30 (expert kovácsolás).
    Ilyen szinten már szerintem a 30% sebzés visszatükrözés az igazi érték, annak nem tudom igazából van-e jelentősége, hogy pl. a blade skillem 100, vagy 120, de az is igaz, hogy nincsen minden skillem maxon...
  • Jahooo
    #30702
    Bocs hogy 3szor irok de ez a cucc nekem is nagyon lassan jön :(
  • Jahooo
    #30701
    Nekem is ugyan ez a problémám, de én ugy csinaltam hogy nem jelöltem ki az ooo-hoz tartozó mmm.esp-t, hanem csak a sima oblivionhoz tartozót. Nekem így is müködik.
  • Jahooo
    #30700
    Nem akarom elkiabálni, de úgy látszik hogy megoldódott. Felraktam a játékhoz az 1.2es patchet és igy most talán jó :)
  • AC2
    #30699
    Már csak az lenne a kérdésem hogy a páncél csak felsőrész vagy egyrészes? És estleg tudnál egy képet belinkelni róla?
  • AC2
    #30698
    Utánna néztem kicsit a dolognak max szinten ezt tudja:

    Fortify Agility
    Speed 15pts
    Fortify Sneak
    Marksman
    Blade 25pts
    Reflect Damage 35%

    és 30-at véd


    Az az érdekes hogy mind ezt 25-ös szint vagy afölött tudja, a te értékeid pedig nem ezt mutatják.
  • Fantusz
    #30697
    Az előzőleg emlegetett Deepscom Hollow küldetésről volt szó, amikor visszamentem a relytekhelyre, amit addigra Rowley Eardwulf berendezett, az egyik szekrényben volt egy könnyűpáncél: Raiment of the Crimson Scar.
    Fortify ügyesség 11
    Fortify gyorsaság 11
    Fortify lopakodás 20
    Fortify ijászat 20
    Fortify penge 20
    Sebzés visszatükrözés 30%

    Meglehet persze, hogy alacsonyabb szinteken kevesebbet tudna, 25-ös szinten találtam, és azzal sem vagyok tisztában, hogy véletlenszerűen került oda, vagy a küldetéshez "jár", a lényeg, hogy ott volt...
  • Maceee
    #30696
    Kly
  • pihe83
    #30695
    ha valakinek tud más linket vagy megvan neki átküldhetné nekem valahogy,vagy feltölthetné lécci segitsen valaki
  • pihe83
    #30694
    igen jót,de már megvan a baj azthiszem ooo 1.32 rc2 kellene mert csak azzal müködik de a tessourcen találtam csak meg ott meg nagyon lassu meg mindig megis áll, igy sose jön le
  • WNW
    #30693
    Az MMM3-bol az OOO-hoz jo verziot masoltad be a Data-ba?
  • WNW
    #30692
    Az MMM-bol az OOO-hoz valot pakoltad fel..?
  • pihe83
    #30691
    nekem csak Oscuro's_Oblivion_Overhaul.esp van és az MMM3 nak meg *.esm file kell és sztem ezért nem indul
  • pihe83
    #30690
    nem akar együtt menni az ooo1.3 és az mmm 3:((
    esetleg ha tudja valaki mi lehet a baj...
  • fradi
    #30689
    Na bejött, Köszi
  • pihe83
    #30688
    hello nemtudna nekem valaki küldeni egy Oscuro's_Oblivion_Overhaul.esm file ot? FULL os verzió kellene
  • Jahooo
    #30687
    Egyébként ezek a modjaim vannak:
    -ooo 1.3
    -mmm 3
    -brighter tourches
    -living economy
    -harvest flora
    -callsteed
    -horseturnfaster
    -coloredenemyhealth
    -survival suite hunger thirth sleep
    -less creepy guild porters
    -colored map mod
    natural environments...
    Bocs hogy hosszú lett csak nemtom melyiktől lépkedhet ki....:(
  • Jahooo
    #30686
    Valaki fel tudné tölteni ezt a mappát valahova?: C:\Oblivion\Data\Data\Textures\menus\misc\sequence_dds?
    Csak azért mert letöltöttem a Colored Enemy Health-t és azt ide kellett bemásolni én meg nem csinaltam másolatot az eredetiről. Nem vagyok biztos benne de lehet hogy emiatt a mód miatt lépked ki a játékból hibaüzenettel ha két olyan ajtón megyek be egymás után ahol tölteni kell... ez igy egy kicsit hülyén hangzik...:S
  • fradi
    #30685
    jó, megnézem, 15 perc!
  • PiszkosFred
    #30684
    Esetleg ha megosztanad velunk, hogy megis mit ir ki? Az azert lenyegesen megkonnyitene a segitsegnyujtast...
  • fradi
    #30683
    Hali

    Föltettem a játékhoz a Shivering Isles-t de kiír valamit és nem jön be. Ha kitörlöm, az alap játék sem jön be.

    Help
  • AC2
    #30682
    20 rúgós páncél a szekrényben? melyiik? hol?
  • Fantusz
    #30681
    Szóval megvettem egy vámpír-lakosztályt, koporsóval, vér-oltárral felszerelve :)
    A vámpírkodáa ugyan nem szerepel a terveim között, de kit tudja, talán hasznos lesz ez az odú...
    A befektetés nem volt teljesen haszontalan, az egyik szekrényben találtam egy jó könnyűpáncélt, aminek úgy tünik hasznát tudom venni, igaz eladni nem is lehet, senki nem ad érte 20ezer aranyat :)
  • AC2
    #30680
    Nah, elöször is nem ház, hanem titkos rejtekhely, ami félig vízben van (alighanem brvailtól dél-keletre). A méreg pedig a "gonosz" oltár legfontosabb kelléke, majd bele kell helyezni ahhoz h müködjön.

    (A küldetés pedig azért van készen, mert minden összetevőjét megvedted a "háznak")
  • Fantusz
    #30679
    Ismét tanácstalan vagyok...
    A Deepscorn Hollow küldetést csináltam meg (állítólag vége a küldetésnek)

    Rowley Eardwulf volt akivel beszéltem, mivel semmit nem mondott, gondoltam biztzos meg kell tőle venni valamit.
    Volt nála egy üveg méreg(?) Ichor of Sithis néven, több mint 5000ért, 0 súlyjal, gondoltam az kell nekem...
    Semmi reakció, megvettem hát még a bútorokat is, ekkor írta ki, hogy küldetés befejezve - de hol van a ház, ahová bútorokat vettem, és mit kell kezdeni ezzel az Ichor of Sithis-sel?
  • haxoror
    #30678
    Van valami weather-ring vagy ilyesmi nevű mod, azzal te szabályozhatod az időjárást.
    Tessource-on láttam, keress rá a "weather" szóra és ott lesz.
  • Adam II
    #30677
    Natural Enviroment Mod-ot használok és mindenütt esik télen de mindegy. Csak kérdeztem.
  • MerlinW
    #30676
    északon mindig esni fog a hó, délen soha
  • WNW
    #30675
    Vazze, ez egy kulon vilag, nehogy mar ott is megunnepeljek a karacsonyt..:)