41716
  • Ch_Slater
    #30994
    hmm. multkor átlagos játékkal (azaz kalandoztam, mászkáltam, felfedeztem, questeltem) kb. 8 óra alatt léptem 2. szintre..
    De az tuti, hogy a börtön után 100 méter megtétele után nem leszel level2.. játssz ne a levelt nézd.
  • gyonax
    #30993
    Nem azzal kell indítani a játékot. Indítsd el a ModManagert jelöld be a modokat amiket használni akarsz, aztán indítsd el rendesen az Obliviont.
  • Gnome
    #30992
    szerintem olvasd el a banner alatti zöldbetűs részt és minden jövőbeli kérdésedre választkaphatsz onnan
  • Fantusz
    #30991
    A börtönből mindenképpen 1. szinten jösz ki, a karakter fialakítása viszont ott dől el, ha elrontod szenvedős lesz a játék...

    http://oblivion.gumininjahq.hu/modules.php?name=Vegigjatszas&funkcio=megmutat&pid=197

    http://oblivionfaq.extra.hu/#mozTocId373571

    (sajnos URL-t valamiért nem tudok beszúrni, másold be a linket a böngésződbe)
  • Fantusz
    #30990
    Sajna nem működik (szerintem) a mod-manager...

    Files modified:2
    Entries modified:12
    Hash collisions:0

    Gondolom a manager lényege az lenne, hogy ezen keresztül kellene indítani a játákot, és megfelelő sorrendbe rendezné a modokat...
    Ha a Launc Oblivion gombra kattintok ezt írja:

    This a public service announcent, due to the huge number of people who completely missunderstand what this button is for Basically,
    YOU DO NOT HAVE TO USE THIS BUTTON FOR OBMM TO WORK!!!
    Launching oblivion via the normal launcher will not magically make obmm lose it's load order or anything.
    If you have obse installed. this button will launch obse instead of oblivion, so the two are not incompatable.
    If you want to override this behaviour, or lanch a custom program, you can just edit the cammand line box in the setttings
    To prove that you've read this, hold down shift while clicking OK so that this message will not appear again.

    Mit lehet (kell) ezzel kezdeni?
  • Savmacska
    #30989
    am én ebböla játékbol semmit sem értek...megöltem egy csomo mob-ot és még midenig lvl 1es vagyok már kijutottama sittröl valami viz közelébe vagyopko mentem valami vár felé rámtámadott egy macsakafejó valami majdnem kinyirt megöltem..még midneig lvl 1és semmi ..valaki tuda segiteni h mit kell ebbe csinálni ? néha kapok valmi questet azt se tudom azt h kell visszanézni emg semmi!plz!
  • Savmacska
    #30988
    köszi szépen ! akkor zt mondod h eggyesével tegyem fel öket és nemkell megpiszkálni semmit?
  • koschwarz
    #30987
    az alapbeállítások jók, pipáld még ki az update on exit vagy valami hasonlót alul, vagy nyomj egy update gombot.
  • Fantusz
    #30986
    Amit letöltöttél az a Knight of the Nine, az első kiegészítő, mod-csomag, a küldetések kicsit lógósan leszek beillesztve a játékba (nem személyektől kapod, csak megjelenik egy üzenet)
    A Shivering Isles az újabb kieg, az már úgymond történetileg is beleépül a játékba, egy új világot nyit meg.

    Mindkét játék Modok halmaza, a Knight of the Nine modokat egyenként kell telepíteni (az alapjáték nyelvével megegyező csomagot).
    Ajánlatos a legújabb patchet felrakni, de akkor lehet másik crack kell. Ha jól emlékszem a Knight of the Nine után nem kellett másik crack, csak a patch miatt, ugyanúgy mod-ként jelenik meg a játékban, mint az OOO, Francesco, vagy a többi mod.
  • Savmacska
    #30985
    Hi letöltöttem az új kieget,kitömöritettem és egy csomo patc- van benne pl: Oblivion - Horse Armor Pack,Oblivion - Mehrunes Razor,Oblivion - Wizard's Tower,Oblivion - Vile Lair ez mind setup fomátumu és gondolom csak felkéne nyomni öket. Az én verzióm az warezos crackelt oblivion és ezek után kell valmai crack féle vagy csak telepitem és uj dolgok lesznek benne..Elöre is köszi bye
  • Tensor2
    #30984
    Nem mert én is itt akadtam el
  • recon12
    #30983
    Hello!beszélni kell a börtönőrrel aki elmondja hogy beszélni kell Shum-gro Yaruggal aki tud munkát adni és csak ennek a munkának a megszerzésével tudsz beszélni azzal a rabbal.Felmész beszélsz vele megkapod a munkát vissza mész az őrhöz elmondod hogy te vagy az ételhordó(mert ezt a munkát kaptad) és beenged.bemész beszélsz a csávóval majd feltöröd a cella zárját. Sajna csak eddig tudom mert én is itt akadtam el.Remélem tudtam segíteni...
  • Fantusz
    #30982
    Kösz a segítséget, megvan a mod manager is csak azt nem tudom kell-e állítani az archive invalidation menüben még valamit?
    Alapból csak a Textures előtt van pipa, a Meshest is kipipáljam, vagy esetleg mindet?
  • koschwarz
    #30981
    azt monnya hogy: az SI nem szükséges a modhoz. vagyis ha nincs SI kieged, akkor is telepítheted, a telepítés közben meg fogja kérdezni hogy akarod-e az SI-hez szükséges dolgokat is telepíteni. gondolom megvan neked is az SI, tehát azt fogod válaszolni hogy igen :)

    ez azért van mert francesco úgy tette a modot kompatibilissé az SI-vel, hogy közben azok is használhatják, akiknek nincs meg a kieg.

    az ooo viszont biztos hogy működik. a majdnem végleges 1.32-es patch-csel elvileg az SI-t is lefedi, a végleges megjelenése a közeljövőben várható.

    le kellene töltened az oblivion mod managert, pár posttal lejjeb be is van linkelve. ez szükséges ahhoz, hogy a textúrákat cserélő modok működjenek + be lehet állítani a modok betöltési sorrendjét is vele.
  • Fantusz
    #30980
    Néhán (remélem nem idegesítő) kérdés:

    "NOTE: Shivering Isles is NOT required for the mod to work, you are still able to install the non SI version of the mod" - ez pontosan mit jelent?

    Francescos leveled creatures items mod 4.5b-t szeretném felrakni, mert az OOO csak félig-meddig volt hajlandó működni, de nem értem, hogy ebben a szövegben az van, hogy NEM KOMPATIBILIS a Shivering Islessel, vagy CSAK A SHIVERING ISLESSEL MŰKÖDIK, vagy teljesen mást ír?

    A játékot letöröltem, újra telepítem az egészet, most a modokon filózok, meg valamit nem is csináltam jól az előzőnél,mert sem az OOO, sem as Ren Beautypack nem működött normálisan
    Példa: a mystic elfek szeme okés volt, de mindegyik kopasz, pedig a karakterszerkesztéskor megjelentek a hajstilusok nevei.
    Lehet maga a mod is hibás? (ha nem jól csinálom, elméletileg a mystic elfek sem jelennek meg a játékban)
  • Savmacska
    #30979
    köszi
  • haxoror
    #30978
    PowerISO
  • Savmacska
    #30977
    The.Elder.Scrolls.IV.Oblivion.part01.daa azt irja mountoljam be de ezta fájltipus mibe mountoljam ? (daa)
  • Fantusz
    #30976
    Nem feltétlenül, illetve csak áttételesen...
    Az arannyal meg lehet vesztegetni másokat, de azért mert sok aranyad van még nem leszel népszerű senkinél.
    Nem használtam soha a Bribe-t, pedig lopott, gyilkolt is a bretonom a játék elején, aztán megjavult ( a Charm varázslat elég sokszor segített).
    Negatív kariknak a játék elején van több pénzük, később ennek már nem lesz jelentősége, mázsa-számra dobálják a minőségi cuccokat az ellenek - csak el kell adni néhányat.
  • Tensor2
    #30975
    aranyad
  • Tensor2
    #30974
    Ha van aanyad,akko sok barátod lesz,bármilyen szemét karid van
  • recon12
    #30973
    na végre sikerültkösz a gyors választ
  • Fantusz
    #30972
    Ez melyik küldetés?
    Amikor a könyvet kell visszaszerezned?
    Megölöd a vámpír csajt, kiengeded a gyíkot, kiosontok a kastélyból - odakint elárulja hol találod a könyvet...
  • Fantusz
    #30971
    Annyit tennék hozzá, hogy a Charm varázslatokkal (illusion) időlegesen jelentősen megnövelhatő a szimpátia, s vannak küldetések, amikor éppen azon áll, vagy bukik a siker, hogy mennyi a disposition (bribe-t sose használtam).

    Előbb fel kell vinni maxra az értéket, aztán jöhet a charm - lesznek, akik 90-es disposition alatt szóba sem állnak veled.
    A charm akkor is jól jöhet, ha kerekedővel üzletelsz...
  • madafakk
    #30970
    jah amikor nem hiszi el akkor kicsit barátkozni kell vele (joke, admire stb...azzal kell bűvészkedni hogy jobb viszonyban legyetek (esetleg még a bribe, csak ugye az drága...)aztán majd el fogja hinni ;)
  • recon12
    #30969
    pontosítanék nem pursade hanem persuade
  • Tensor2
    #30968
    Ha már úgyis eről van szó ,én is elakadtam.
    Mit kell csinálni amikor az üre áll a börtönben Skingardban és ki kell hozni onnan.Sajna nem értem a q-t mert nem vagyok nagy angolos:)
  • recon12
    #30967
    csak amikor elmondom neki hogy hol a szobor akkor ezt mondja:"Your credibilty is suspect.You'll have to do better than that to pursade me."na és itt mit kell "betterül" csinálnom?
  • madafakk
    #30966
    szia! tolvajcéhet énis nemrég vittem végig..abban a küldiben armand christope-t gyanusitják, és kivonul csomo katona waterfrontra, a lényeg hogy amit elcsórtál cuccot, azt beleteszed a szekrényébe (csak rákattintasz és magától beleteszi) aztán pedig szolni kell H.Lex-nek hogy tudod ki csórta el a cuccot, (közben kiderül hogy az elf egy besúgó volt) aztán a többi már megy magától...
  • recon12
    #30965
    hellosztok lenne 1 kérdésem.elakadtam a tolvaj céhnek annál a küldetésénél amikor elkell lopni 1 ilyen kőfejet és bekell tenni annak az elfnek a szekrényébe majd beszélni kell azzal az imperial guardos csávóval,hogy ott a fej. De nem hiszi el hogy ott fej.mit kell csinálni hogy elhidje?a válaszokat előre is köszönöm.
  • Tensor2
    #30964
    Ez a játék fejlődgetős:)
    Ahhoz képest viszont elég kevés cucc van benne!
  • Tensor2
    #30963
    Azt sztem külön le lehet szedni és akkor gondolom ip alapján lehet tolni,de normális multy nincs a gamehez.
  • Savmacska
    #30962
    Köszönöm szépen mind2ötök váalszát emg is rendeltem. Még annyit hozzátennék hogy lehet-e ezt MULTIBA(1ütt menni ölni stb) jáccani ? ez fejlödgetös vagy milyen ez játék ?:)
  • AC2
    #30961
    Ahogy elnézem idáig wowoztál :) Nah, az SI az egy kiegészítő (ha jobban tetszik mod), amely nem játszható az alapjáték nélkül. Gyakorlatilag bárhol meglehet venni és érdemes is mert az egyik legjobb játék szerintem, má lassan másfél éve nyomom. (Annyit hozzá tennék hogy az MMOkat általában abbahagytam 1-2 hónap után, nos ezt nem sikerült)
  • gyonax
    #30960
    Az alapjáték az Elder Scrolls VI: Oblivion, ennek van 2 kiegészítője:A Knights of The Nine és a Shivering Isles. Mindhárom verziót megrendelheted ittCDGalaxis, vagy kereshetsz hozzá warez letöltést is.
  • Savmacska
    #30959
    Elder Scrolls IV Oblivion Shivering Isles ez jó verzió vagy ez milyen nem értek ehez e játékhoz kérlek segitsetek !!
  • Savmacska
    #30958
    Sziasztok! Elszeretnék kezdeni jáccani ezzela játékkal de semit sme tudok róla! honnan lehet megvenni, érdemes-e megvenni lelelhete tölteni valahonnan jácható-e multiba, és ez csak egy játékrész(kieg) vayg ez egy full játék amihez nemkell semmi elöre is köszi !
  • Tensor2
    #30957
    Ha bemész egy helyre ahol tölt a játék(bemész pl egy házba),akkor őt is autómatikusan melléd teszi.De asszem a fasttravelnél is odarakja melléd,bár az nem biztos.
    Ha egyik se megy akkor csapd le és ha még fel tud állni,akkor üsd le megit és amíg ájúlt addig vonszóld ki a haordóból:)De ha leütöd lehet kirakja a játék is magától:)
  • AC2
    #30956
    Vagy fordulj el és úgy mentsd el, majd töltsd be vagy ha "koronás" akkor öld meg (ájultasd el) és vagy eleve úgy fekszik el hogy kijön utánna vagy ki kell ütögetni ;)
  • rémrendescrysis
    #30955
    hello vki meg tudja mondani hogy a fraps hova rakja ki az avarage, a max meg min fps-eket