41716
  • koschwarz
    #31274
    jaja, én is bajban vagyok ezzel, nincs kedvem s pénzem mindent cserélni, pedig lassan ideje lesz. bár ameddig el tudom futtatni azt az 1-2 kevés gammát, ami érdekel, addig jó lesz ez is. pl. ilyen crysis-ok miatt biztos nem fogok újítani.
  • Fantusz
    #31273
    A gépfelújítások örök slágertémát jelentenek a fórumokon is, (sajnos) a gyártók meg teszik neklünk azt a szivességet, hogy kb. 2 év után már nem kompatibilisak az új hardverek a régiekkel.
    Régebbi lapokba AGP-s videokari kell, amivel ugye sokan meg is vannak fogva, de mostanság talán legdurvább a processorcsere. Az utóbbi 2 évben a 478 tűs procik után ugye bejött a 754-es, amit gyorsan leváltott a 939 tűs változat, jelenleg a legmodernebb AMD duplamagos proci pedig 940 socketes alaplapba megyen bele.
    A lapokon a processorfoglalaton túl a két legszembetűnőbb változtatás a videokártya slot (AGP - PCE), illetve a memoria, no és mindezek összvér megoldásai
  • Nuxa
    #31272
    www.tessource.com
    Pontosan nem tudom, hogy hol van... épp valami exnem-es ruhát kerestem, és ott láttam meg a képet.
  • Nuxa
    #31271
    www.tessource.com
    Pontosan nem tudom, hogy hol van... épp valami exnem-es ruhát kerestem, és ott láttam meg a képet.
  • koschwarz
    #31270
    meg memóriával is drágább.

    egyébként nekem is 7600gt 256mb kártyám van, és ugyanolyan beállításokkal amit a 6600gt 128 mb-os kártyámkor állítottam be, egyértelműen jobban fut természetesen. de még így is megmaradtak az akadások, csak az átlag fps-em magasabb.
  • WNW
    #31269
    Ezt a kepet hol talaltad..?
  • Nuxa
    #31268
    Nemértem minek kell neked vámpír, ha nem akarsz az lenni... Amúgy a dark brotherhood egyik tagja is vámpír. Ha még nem csináltad meg azt a küldetést, mikor le kell gyilkolászni az egész brotherhoodot, akkor találkozhatsz vele... A neve hírtelen nem ugrik be, de a szeme világít, úgyhogy könnyű felismerni. Na amúgy őt rá tudod venni, hogy fertőzzön meg a Porphyric Hemophyliával :D
  • fbd195
    #31267
    hogy kell használni a MultiTES4_0.3-et? mert letöltöttem readme sehol csak egy server meg egy client mappa. pls help
  • fbd195
    #31266
    vki pls
  • Fantusz
    #31265
    Meglehet, hogy hülyeséget írok, de nem a vasemberek szívével lehet túltölteni?

    Nem tudom melyik küldi pontosan, volt egy, ahol a terem közepén volt egy kristály, illetve a terem négy sarkában is valami sárgaság, azt a sarokban lévőkkel lehetett lekapcsolni (gyorsaság).

    A fém-fészkeket állítólag nem lehet véglegesen megszüntetni, csak a katonák szivével túltölteni.
  • Nuxa
    #31264
    Szivesen, de még mindig vannak ködfoltok, amik a Shiverin Isles küldetéseiben lappang Szóval, most ott akadtam el, amikor be kéne aktiválni a palota nagy fáklyájának a lángját. Már túl vagyok a Dark Seducers vs Golden Saints elleni ütközeteken, most ott járok, hogy bent vagyok egy nagy teremben és ott van a fő kristály, amiből időnként azok a vas emberek jönnek ki :D a quest azt írja, hogy találjam meg a módját, hogy valahogy tegyem tönkre a kristály energiaellátását, vagy magát a kristályt, csak az a baj, hogy nemtudom hogy hogy... eléggé szaggat ezen a résznél, úgyhogy nem nagyon tudok kísérletezgetni... Valaki szpojlerben megírhatná a megoldást
  • DaemoonHunter
    #31263
    Fantusz, Nuxa kösz a segítséget!:)
  • AC2
    #31262
    Jah, csak egy alaplappal drágább..
  • GamerAdams007
    #31261
    agp helyett pci-e vel jobban jartal volna, es annyival ha jol tudom nem is dragabb
  • Nuxa
    #31260
    Ott van annak a linkje is, csak most valami adatbázishibája van az oldalnak mint mindig Ha tőlem kérded, hogy mit sikerült újítanom, akkor az a helyzet, hogy hétfőn érkezik meg a videókártya amit rendeltem, pontos nevén: MSI Geforce 7600gt AGPx8 256mb... lehet nem a legjobb még mindig, de nem is fogom max felbontáson nyomni, akkor nem is kéne szaggatnia.
  • Fantusz
    #31259
    Köszi!

    Az alap mod nem szükséges hozzá?(Zeladins Sm20 Hairfix 15 w Rens Beauty Pack)
    Vagy ez a Ren Beautypack-tól teljesen független mod?


    P.s: Sikerült a gépeden újítani valamit?
  • Fantusz
    #31258
    Ebben a játékban a főküldetés mellékes, csak az Oblivion kapukat zártad be véglegesen a főküldi teljesítésével...

    Rengeteg mellékküldetés, kalandozás vár még rád, illetve ott a két kiegészítő a játékhoz (Knight of the Nine, Shivering Isles).
    Talán meglepő, de a legkönnyebben a lootolt cuccok eladásából lehet pénzt szerezni, el kell adni, ami felesleges, illetve jokernek ott az alcemia.

    A mercantile skill egy mellékes tulajdonság, de expert, illetve master szinten 500-500 arannyal nő a kereskedők vagyona, és az sem mellékes, hogy a gagyibb cuccokért is többet fizetnek, ha magas a skilled (alkudni kell)

    A kereskedés mellett a többi lehetőség eltörpül, de azokat is ki lehet használni (az Arénában bajnokként hetente csak egyszer lehet küzdeni 1000-2000 arany a díj+loot)

    A házakat felesleges mindet összevásárolni, számold bele, hogy a berendezés többe fog kerülni, mint az épület...
    Az Imerial Cityben lévő kalyiba az első cél rögtön a játék elején, ott lehet biztonságosan tárolni a cuccot (2000 arany), Anvilban a szellemkastélyhoz (5000 arany)jár a mellékküldi is a Skingradi ház a csúcs, a többivel igazából nem érdemes törődni (bár nekem a Chorroli ház volt a kedvenc)
    A Knight of Nine kieggel pedig ott a lehetőség Mágus-torony, illetve Vámpír-lakosztály megszerzésére, berendezésére.

    ( a nem hivatolos mod lehetőségekról most nem beszélek)
  • Nuxa
    #31257
    Menj el az arénába, ha még nem vagy tagja akkor jelentkezz be, mert elég sokat lehet keresni a végefele. Vagy fogadhatsz is a mérkőzésekre, ha elbuksz egy meccset, tölts vissza a mentést, ha csináltál (én minden fogadás előtt szoktam). A másik mód az, hogyha itókákat kotyvasztasz minél drágább eszközökkel és magasabb alchemy skillel.

    Ja és amúgy megtaláltam a modot amire vágytam :D Actor in Charge a neve
  • DaemoonHunter
    #31256
    Valaki leírná hogy hogyan lehet sok pénzt keresni? A főküldetést már végigvittem és most van 10e aranyam ami nemsok, a házak is drágák mármint ami normális lenne...
    Vannak olyan cuccaim amelyek 2-3e aranyat érnek és nem tudom eladni őket mert a leggazdagabb kereskedőnél is 1200 arany van:S
    Előre is kösz!
  • Nuxa
    #31255
    Kezdjük az alapokkal, az első legfontosabb mod talán: ez
    utána jön a a natural faces
    van még egy olyan, hogy a ren hajakhoz egy kis javítás. ez lesz az.
    ebben a modban pedig ott lesznek az új szemek. SZÍVESEN!
  • fbd195
    #31254
    hol találok a játékban vámpirokat? mert a cure vampire potion-omat elkobozták :D
  • Fantusz
    #31253
    Tudna valaki mondani egy jó modot, amivel szebbé lehet tenni a karaktert? Gondolok itt elsősorban a szem, és a haj kinézetére.
    Kipróbáltam a Ren Beautypack csomagot, de a Mistic elfek randa tarfejű kopaszok lettek, hiába volt a listában a hajstílus nem jelenítette meg valamiért.
  • Nuxa
    #31252
    ŰŰ bocs, mégse az Beírtam a tessource keresőjébe mindenhogy, de nem talál semmit... talán nem director mod a neve, nemtudom mi
  • Nuxa
    #31251
    Kösz Merlin, haver vagy
  • MerlinW
    #31250
    Van director mod (vagy hogy hívják, rég használtam) a mod-os oldalakon. Azzal lehet beállított képeket csinálni.
  • GamerAdams007
    #31249
    ott ahol ez a kép volt (gondolom fórumon v ilyesmi helyen) nem tudod esetleg megkérdezni? sztem ők hamarabb tudnának segíteni :D de lehet h van itt vki aki tudja paasz
  • Nuxa
    #31248

    Na szóval... Ezeket a pózokat hogy lehet csinálni? Gondolom kell hozzá valami progi. Az eddigi képeket a karaktereimről a tfc konzolparancs segítségével csináltam, de abba nincs semmi extra póz.
  • DaemoonHunter
    #31247
    Menj el a Choroll-i Mages Guild-be és ahogy belépsz az ajtón a Cure vampirism Potion-t ott találod a gyertyákkal kivilágított asztalon!
  • GamerAdams007
    #31246
    readme nincs hozza, illetve nincs benne leírva?
  • fbd195
    #31245
    cure vampire potion bocs :D
  • fbd195
    #31244
    hi all
    letöltöttem ezt a cure vampire poison modot és azt szeretném kérdezni hogy hol lehet ezt a löttyöt megvenni?
  • GamerAdams007
    #31243
    :DDD
  • koschwarz
    #31242
    akkor eladod az ipodot
  • GamerAdams007
    #31241
    benne :(
  • koschwarz
    #31240
    eladása jelenlegi gépednek? vagy az már benne van a 130-ban?
  • GamerAdams007
    #31239
    mostmár csak annak a 20-30k-nak a beszerzése a rejtély...
  • koschwarz
    #31238
    nalátod
  • GamerAdams007
    #31237
    hmmz bár ha elgondolkozom rajta, akkor végülis 40k az E6600, 60k a 8800 GTS (320MB), a maradék 30ból 10k az 1GB RAM, 15k a winyó, és marad 5km, amihez igazából csak 20at kéne még szerezni az alaplaphoz :/ végülis nem lehetetlen, holnapután itt a szülinapom, igaz már kértem egy iPodot de azér megemlítem anyámnak :D hát hmm kösz a tanácsot, most ezen így elgondolkozok :D
  • koschwarz
    #31236
    lehet hogy egy 8600-as is elég lenne...plusz ezért írtuk hogy lehet hogy hosszabb távon érdemesebb lenne még valahogy gyűjteni hozzá. de mondom, igazából én ezzel a konfiggal is elégedett lennék.
  • GamerAdams007
    #31235
    dx10 kartya (8800 gts) 61000.- körül van, annyim meg nincsen sajna és pénzt sem igazán tok még szerezni... kb 130,000.-ból kéne új gépet vennem és hát abba az E6600 mellé nem nagyon fér bele... :( az is 40k + 60k a vga, akkor marad 30k, amiből RAM, alaplap, winchi kéne...