41716
  • AC2
    #31354
    Vagy csítelsz vagy ezt használod: Staff of Worms. DE ez utóbbi csak 30 mp-s, OOO-val assszem 90.
  • AC2
    #31353
    Ne hallgass rá, nem endurance-t kell. :) Hanem Strenght
  • Vinettu
    #31352
    Randelz aszem az endurance-t
  • Vinettu
    #31351
    Hell nemtudtok olyan varázslatott amival holtakat tudok feléleszteni ?
  • Zoi92
    #31350
    Akkor jó, jobb cuccokat honnan tudok szerezni vagy ahogy megyek előre a játékban akkor kapok...? és potit akkor honnan tudnék szerezni ?
  • Zoi92
    #31349
    Nézegettem a weblapokat mert feltűnt a zöld szöveg de a mod os weblap ne mjössz be mert ahoz regisztrálni kell :/ de ha valaki ad egy linket jó mod hoz szivesen kipróbálom csak pls mondja meg hogy mit változtat a gaméban :) amúgy amit ott olvastam pl fps mérőt is ott olvastam és még jó pár dolgot.. :D és a kiegészéítés mit rak bele.. mi a neve mert akkor megpróbálom megszerezni. nagyon jó a gamma csak nincs potionom és nem tdok mihez kezden :(:(:(
  • Randelz
    #31348
    Sry elfelejtettem az előző hsz-be beleírni:
    Mit kell fejlesztenem hogy növekedjen a súly amit elbír?
  • Randelz
    #31347
    Nekem sebzés asszem : 3 Védelem 9 :]. 4-es szint mégcsak pedig már majdnem arch-mage vagyok.
  • koschwarz
    #31346
    én meg azt mondom, hogy 10-es szintig érdemes elmenni az alap oblivionnal hogy kitapasztald a gyengeségeit (úgysem lesz sok idő) :) majd feltenni egy OOO-t vagy francesco modot.
  • Fantusz
    #31345
    Szép, és jó játék az Oblivion, első nekifutásból nagyon nehéz ütős karaktert csinálni, az sem jó, ha túl gyorsan lép szintet, a lassú szintlépés pedig unalmassá teszi a játékot.

    Az alapjátéknál javaslat, hogy major skillek közé nem kell berakni semmi fontosat
    Kezdőként a komolyabb modokat inkább hanyagold, majd jó lesz később

    Érdemes kicsit böngészni a neten, itt van rögtön ez a szép zöld felirat, érdemes rákattanni, illetve az Oblivion HQ is nagyon jó, sok segítség van, mégha nem is kell mindent szó szerint megfogadni.
  • Zoi92
    #31344
    oks és az elején honnan tudnék könnyen sok pénzt öszeszedni mert az Oblivion kapun belül :/ áá sok elmegy..
  • AC2
    #31343
    Sebzésnek 33, védelemnek 85. A class meg a kaszt ugyanaz, de ezt most hagyjuk inkább :)
  • Zoi92
    #31342
    És körübelül mekkora domange nál kezd a kari jó lenni vagy mekkora def nél? nem tudnátok tippet adni, hogy hol van jó cucc merre keressem..?
    Amúgy Warior a class om is meg a másik is és a wariorhoz stimmelő kaszt választottam! köszi előre is a tippet!
  • Zoi92
    #31341
    oks am jah ez fun kari volt) minden varázslat.. hogy rájöjjek a játék lényeglre.. d emind 1 előlről kezdem semmi full varázslat.. és így jövök rá mindenre ;) köszi szépen csao
  • Fantusz
    #31340
    No akkor azért nem tudtad feláldozni a fényport...

    Legalább 2 szintű karakter kell annál a szentélynél (Azura), a többinél még magasabb.
    Szintet akkor léphet a kari, ha a major skillek szintje összesen 10-el növekszik, szintlépéshez ágyban kell aludnod, nem autoamitikusan lépi meg a szintet.
  • AC2
    #31339
    :D:D:D
  • Randelz
    #31338
    cheatelsz? mert lehethogy akkor nemfejlődik
  • AC2
    #31337
    Akkor ez a baj, mer lvl 2 kell hozzá :D
  • Zoi92
    #31336
    Nincs valami szint korlát vagy valalami? mert én csak lvl 1 es vagyok :/ nem akar fejlődni :/
  • Zoi92
    #31335
    Pedig az Activate gombod kell nyomni nem?:/
  • Zoi92
    #31334
    Hát így se megy :/
  • Zoi92
    #31333
    oks thx
  • AC2
    #31332
    Pontban 6kor (vagy később a megadott időtartományban) odaállsz a shrinehoz és nyomsz egy space a shire-ra ( a porral a táskádban)
  • Zoi92
    #31331
    Sziasztok most jáccom az Obliviont, nagyon bejön de elakadtam :S :/
    Ott tartok, hogy áldozni kell valami port shrine of azura- nál de nem jövök rá hogy kell áldozni :/ ha valaki leírná hogyan kell vagy valami videót :/ Én úgy próbálkotam hogy pontban reggel 6:00 kor bal click el aktiváltam a port de nem történt semmi :/
    Előre is THX!
  • Casper007
    #31330
    Oh, így már érthető. Kössz az infot.
  • PiszkosFred
    #31329
    A serverunk, amelyen az oldal is van, elkoltozott, egy uj IPt kapott. Amig nem frissitodnek a DNS serverek, egyes szolgaltatok alol nem elerheto az oldal. Remelem hamarosan megoldodik ez a kis kellemetlenseg.
  • Casper007
    #31328
    Hm, fox-al sem működik. :(
  • Casper007
    #31327
    Ok, azzal is kipróbálom. Eddig IE-vel. :S
  • TomDantes
    #31326
    Nekem igen. Hm,ez érdekes. Én firefox-t használok, te mit? Mert lehez az a baja.
  • Casper007
    #31325
    Sajnos nem.
  • TomDantes
    #31324
    Már bejön.
  • Casper007
    #31323
    Tudna valaki magyar Oblivion Guide-t ajánlani? Az OblivionHQ nem jön be. :(
  • AC2
    #31322
    Örülök :)
  • Randelz
    #31321
    A lefizetés működöttt.thx
  • wedge31
    #31320
    Gratulálok nagyszerű munka
  • zira
    #31319
    Köszi. Egyenlőre még készülőben van, már csak pár apró simítás van hátra ezek maximum 4-5 napot igényelnek. Felvettem a kapcsolatot AlienSlofs-al hogy felhasználhatom-e a textúráit, hogy szebbek legyenek a lovak. Az ő válaszára várok.
  • koschwarz
    #31318
    szépek. én szívesen feltöltöm neked tessource-ra meg a planetelderscrollsra is. ezekre érdemes. írj magyarul leírást, megjegyzéseket a modhoz, stb. majd lefordítom. ja meg persze a fájlt is el kell jutattnod hozzám.
  • Randelz
    #31317
    Nemtudom...megpróbálom bár én már néztem azt írja hogy már max-on van a bizalma.
  • AC2
    #31316
    Férközz a bizalmába (pl. fizesd le :) ) és utánna beszélj erről vele. De nekem ilyet sztem nem kellett csinálni.
  • Randelz
    #31315
    Helo. Bruma-ban a mágus céh ajánlásit csinálom és a meg kell keresnem J'skar-t. Beszélek egy volanaro-val és semmi nem mondja hogy lopjam el a könyvet. Én már magamtól elloptam de 10-kor sem kell neki csak errő tudok vele beszélni :
    Bruma,J'skar(ez viszont akárhányszor megkérdem mindig világos marad), Jeanne , Guild, Rumors