41716
  • Fantusz
    #31394
    Tolvajnak, bérgyilkosnak jobb szerintem a Thief csillagjegy, bár ezért szép a játék, mert rengeteg a variációs lehetőség.
    A Shadow csillagjegy láthatatlanság varázslatát meg lehet tanulni (igaz 50-es illuzion skill kell hozzá), a Thief a szerencsét növeli lényegesen, ami nem látványos, de nagyon hasznos egy tolvajnál).

    Érdemes elgondolkozni azon, hogy a csillagjegyek jelentős része csak a játék elején segítség, később ezek az előnyök eltünnek, kivétel a már említett Thief csillagjegy, illetve a mágikus csillagjegyek.
    A Warrior csillagjegy egy harcosnál előny a játék elején, de neki is csak max. 100-100 lehet az erő, és a kitartás (plusz esetleg Hermaeus Mora jutalma), egy Altronach csillagjeggyel szerzett +150 mágiapont viszont végig megmarad...

    Alacsony lopakodó skillel jelentősége van a ruházatnak, ha már úgyis gonoszkodol érdemes bekerülni a Dark Brotherhood-ba, sokkal szórakoztatóbbak a küldik, mint a tolvajoknál, és nem utolsó sorban rögtön adnak (a sikeres próba után) egy mágikus könnyűpáncélt.

    Érdemes saját kasztot csinálni, elég jól meg lehet keverni a lapokat, itt ismét a kreativitásra van bízva, ki-mit, hogyan kever-kavar.
  • Casper007
    #31393
    értem, köszi:D
  • AC2
    #31392
    Kasztnak úgy lehet 7et választani, hogy 7 skillt választasz ha sajátot csinálsz, nem úgy hogy a felsorolt kasztok közül választhatsz 7et, mert onnan csak egyet lehet(pl. lovag, tolvaj, csatamágus stb.) Ha első karaktered akkor az assassint választanám a te helyedbe, ha nem első, akkor a mage-t.
  • AC2
    #31391
    Te is jóarc vagy. "Nem az armor a szar hanem TE [...]" - kajak azt hittem neki íród, főleg úgy hogy kis is van emelve az hogy "TE". xD

  • Casper007
    #31390
    Én most kezdtem el a játékot, de lenne egy kérdésem. Én a bérgyilkos karakterrel szimpatizálok (tehát lopakodik, zárt tör, íjjal kivállóan bánik, stb.) Nos, ezért a Shadow csillagjegyet választottam magamnak, de a következő résznél, ahol választani kell a képzettségek között, úgy tudtam, hogy hetet lehet. Erre csak egyet enged. A karakteremnek melyik a megfelelő. És még annyi, hogy hallottam, hogy lopakodsnál nem mindegy a ruha anyaga sem. Meg már hogy néz ki egy bérgyilkos nehézpáncélban? :D Szóval nem tudom, majd hol szerezhetnék be ilyen utazóköpeny szerűséget, meg csuklyát.
  • hegyimenő
    #31389
    Hello!

    Szombaton lesz gépem amivel normálisan fog menni (elméletileg :) ) az Oblivion. A kérdésem az lenne, hogy az alapjáték mellé milyen modokat érdemes még felrakni mellé illetve melyiket milyen sorrendben.
  • GamerAdams007
    #31388
    én azt hiszem hogy ez még ráér
  • Zoi92
    #31387
    oks értem... ti amúgy nyomjátok ezt multiban vagy nem lehet benne multizni? ja és van valami mod ami még ad valami extrákat vagy valami mert valaki már mondta hogy később kéne valami modot felrakni.. vagy az még ráér ?
  • haxoror
    #31386
    Nem az armor a szar hanem a TE armor szkilled szar, alacsony armor szkillel a legjobb páncél sem ér igazán sokat.

    Mindenhol jó cuccokat fogsz találni ha már magasabb szintű leszel, a játék a te aktuális szintedhez igazítja az ellenfeleket és a talált felszerelés minőségét szal 20-as szint fölött már jóformán mindenkinél szuper cuccokat fogsz találni, alacsony szinten viszont nagyon ritkák a jó cuccok.
  • Zoi92
    #31385
    jah oks azt hittem már olvastam :(
  • Zoi92
    #31384
    amúgy jó kard kéne meg mindenből nagyon jó kivittem a gamet és az imperial dragon set nek sincs csak 40 defenze összesen vagyis szar a pajzsom meg fegyó á azt inkább haggyuk.. xD nagyon kéne valai tpii hogy merre lehet jó cucc..
  • Zoi92
    #31383
    amúgy így se jó :( semmi se történik bármit beszélek vele... de amúgy azzal kell beszélni akivel azért beszéltünk hogy arénázzunk igaz?
  • GamerAdams007
    #31382
    tök mind1, itt nem helyszíntől függ miket találsz, hanem a szintedtől
  • Zoi92
    #31381
    nah akkor hol kéne ölnöm hogy jó cuccot találjak? Pls mondjatok pár tippet...
  • AC2
    #31380
    Vissza mész a niggerhez és beszélsz vele. (megkapod a pénzt és már nevezhetsz a következőre, nem kell várni)
  • Zoi92
    #31379
    jó megvan a 4. is :D azt hittem 3 kell ezért az 1 ik barlanga nem mentem be :) vagyis az 1 ik részébe.. úgy birom mikor ennyire siet aki veled megy :D pl ez a szelem is -_-'
  • Zoi92
    #31378
    nem 3?:O a végigjátszásban az van xD jah de lehet az elsőt nem számolja xDakkor még 1x átfutok rajta. Most arénáztam bevertem az első csajt de nem kapok pénz meg semmi se a csaj ugyan úgy ott fekszik halottan pedig direkt aludtam 1 napot is de úgy is ott maradt. hogy lehet felvenni a jutalmunkat és hogy lehet még arénázni? mert ezt az oblivionhq n nem irták :/
  • AC2
    #31377
    Mert 4 szellemkatona van és csak akkor nyílik ki, ah mindenki megvan :)
  • Zoi92
    #31376
    jó fáradt vok am jah nem tok írni xD tessék elnézni uram xD
    am kiszabadítottam mind a 3 szellemet blades katonát de csak gugolnak és a kék mágia még mindíg ott van és nem tdok bemenni :( ez miért van?
  • AC2
    #31375
    LOL, anti - assassin xD Neked is kezd az agyadra menni az obli, mer az anti-aliasing :D Amúgy meg kísérletezni kell a beállításokkal, megtalálni a megfelelő fps/"szép" arányt.
  • Zoi92
    #31374
    jee jó :D amúgy ebben a gépben cor 2 duo e6300 3gb 800mhz ram msi nx7600
    van :D és ha anti assasint felveszem szaggat a game így hogy off on van néha lemegy az fps 10 re amúgy meg max 30 ra mozog :/ én azé többet vártam vagy nem meglepő hogy nem megy maxon?
  • Zoi92
    #31373
    nah beszéltem jau val és elvileg most adta meg a questet megnézem hogy megadta e :D
  • Zoi92
    #31372
    Most beszéltem martin al és ezt a questet írta ki. blood of the divines
  • Zoi92
    #31371
    csak azt tudom hog ymost nemrég 1 csapattal be kellett zárni a 2. obliviont és utána jöttek a városokban azok a piros háröszögek amik a questet jelentik és kerestem végigjátszást és ott azt írta hogí nem kell megcsinálni azokat hanem lehet menni Sance Tor ba. és most vissza mentem a Bladekhez és észrevettem hogy befogadtak mert elvehetem a fegyvereket .. vagyis nem kell ellopni...
  • AC2
    #31370
    Csináld meg a másik kér questet, aztán utána probálkozz ezzel :)
  • Zoi92
    #31369
    nem tudom :/ de akkor szerintem nem :( Csak akkor azt nem tudom hog ymost mit kéne tennem? minden városba mennyek el és nézzek szét vagy mi?
  • AC2
    #31368
    Mondtad azt Jau hogy szerezd meg a septim család ereklyéjét? Mer ha nem akkor még nem kell oda menned.
  • Zoi92
    #31367
    dehát elvoleg ott tartok :D beszéltem jeff el és sook nyilat rakott minden városba pontosan mindehova 1 et megnéztem a végigjátszást ott azt írta hogy az oblivionokat kell megnézni asszem de azt írta hogy el lehet hanyagolni. vagy nem így van? miden obliviont meg kell csinálni vagy mi? ha kell elküldöm a mentést és tudod ellenőrízni hogy hol tartok me nem tom akk mit kell csinálni a városokban..
  • AC2
    #31366
    Ötlet az, hogy talán elkéne jutni addig a főszálba :D
  • Zoi92
    #31365
    jah az jó én a Bladek tól asszem az a nevük elloptam a setüket is mikor nem volt senki a szobában :D szóval próbálkozz városokból setet lopni ha mákod van összejön.. de érdemes menteni előtte :D:D
  • Zoi92
    #31364
    A weather-worn iron plaque is affixed to the door above am imposing lock. The inscription is barley legible: Shealed by authority of the Grandmaster of the Baldes 36th Year of the reign of tiber septim. ezt írja ha beakarok menni a fa ajtón vagy kapun sancre Tor ba :/ 5let?
  • AC2
    #31363
    4. szinten jó az :)
  • Randelz
    #31362
    Holtalálok a játékba valami jó kardot most nekem csak a blades katana-m van.
  • Zoi92
    #31361
    áá nem kell google a barátom volt :):)
    itt van hun van ha valakinek még kéne :D
  • Zoi92
    #31360
    Skacok Sancre Tor-t hun találom azt írja a végigjátszás hogy Chorrol közelében de nem találom úgy látom ti vip sek vagytok pls valaki lekapná nekem a mapját a gameban vagyis úgy hog ylássam hol van? nagyon megköszönném kössz előre is!
  • AC2
    #31359
    Aha (ez elméletileg az alapsebzés enchant, powerstrike és sneak attack nélkül.)
  • Vinettu
    #31358
    Kösz mester !
  • Randelz
    #31357
    @KLY:Amit még lentebb írtál hogy a sebzésed 33(#31343) Azt ott a kardodnál nézdted meg hogy a kardod annyit sebez?

    Amúgy cheatnek: player.setlevel # (#=1-255)...255Max lvl
  • AC2
    #31356
    :D:D:D Elöször is megkéne alkottni a spellt CS-be. Aztán azt berakni magadnak. Szal ha úgy vesszük nem csít, hanem modolás :D
  • Vinettu
    #31355
    csíthez mit írjak be ?