41716
  • Randelz
    #31514
    kosz...akkor még kell pár óra játék mire eljutok oda.
  • Nuxa
    #31513
    Ha már egy kicsit magasabb szinten vagy, kb. 15 fölött, akkor bemész egy tetszőleges Fort-ba és ott szinte minden olyan NPC-nek, aki nem nekromata, ilyen páncélokat viselnek.
  • Randelz
    #31512
    Hol lehet találni Elven vagy Dwaren-páncélokat meg fegyvereket?
  • Fantusz
    #31511
    Tűzsebzésre érzékenyek a vámpírok, ami annyira elhatalmasadik rajtuk, hogy még a napfény is sebzi őket, a tűz alapú támadásokkal elég sokszor szembekerülhet Oblivionon belül-kívül.
    Enchantolt tárgyakkal lehet ellensúlyozni, a tűz-érzékenységet bizonyos mértékig.

    Van egy mod amelyik egy új kasztot generál a játékban: Vérszipoly.
    Próbálta már valaki?
    Vámpír tulajdonságokkal felruházott lények, amelyek a vámpírokat ősi ellenségüknek tekintik, azok puhánysága miatt.
    Nem tudom mennyire lenne játszható ez a faj, sőt igazából az sem tiszta, hogy vámpír-e vagy sem (kell-e vért inni)?
  • steweee
    #31510
    van rá vmi mod amivel nem sebez a napfény meg nem látják hogy vámpír vki. talán egy gyűrű ? de lehet a sima tes3ban volt ez
  • Fantusz
    #31509
    Sok a nyűg a vámpírkodással.
    Sebez a napfény, vért kell innod, hogy emberi formád legyen, különben nem állnak szóba veled (personality minimális, semmi infot nem adnak).
    Bizonyos küldetéseket (pl. Knight of the Nine) vámpír karakter nem tud megcsinálni.
    Bérgyilkosoknál van előnye is, megnövelhető gyorsaság, erő.

    Saját döntés, hogy szeretnél-e vámpír lenni, avagy sem, szerintem sokkal több a hátránya, mint az előnye, de egy abszolut gonosz karinál érdekes lehet (modokkal, mert az alapjáték ebből a szempontból elég satnya).
    A vámírságot könnyebb megelőzni, mint gyógyítani.
  • adios
    #31508
    Jaaa az más:D
  • AC2
    #31507
    Mondjuk úgy, hogy pénzért veszed meg/töltöd le a hivatalos oldalról :D
  • adios
    #31506
    És melyek a hivatalosak?Vagy hol lehet megnézni melyik a hivatalos?
  • AC2
    #31505
    A hivatalosak nem igazán... Leszámítva az SI elbaszódását, de ha fenn a patch, akkor nincs gond :) Sima modot meg csak mértékkel, én is csak 1-2-t használok (de hivatalost pillantnyilag egyet se :D)
  • GamerAdams007
    #31504
    télleg a sok mod nem fogja be jobban a gépet?
  • adios
    #31503
    Oké köszi szépen.
  • AC2
    #31502
    Sztem nem :)
  • AC2
    #31501
    A hivatalosak közül mindegyiket, igen
  • adios
    #31500
    Sokat játszok/játszottam az Oblivionnak,de eddig még egy módot se tettem föl rá.Az lenne a kérdésem hogy akár az összes eddig megjelent modot is föltehetem?
  • Randelz
    #31499
    Bocs nem olvastam a FAQ ot..már csak az a kérdésem hogy érdemes-e vámpírnak lenni mert a Dark Brotherhood-ban megharabnak ha akarom.
  • Randelz
    #31498
    Az egyik kuldetés közben magharapott egy vámpír. Érdemes annak maradni vagy na nem hogyan változhatok vissza?
  • TomDantes
    #31497
    Megerősítettem, mindent megcsináltam(szerintem legalábbis) Mindegy, megkeresem google-be. De azért akkor is, nem tudom , én nme csináltam valamit jól? vagy cska kib*szott velem az oldal? Hát vágjanak fejbe egy draedoric karddal ha tudom.
  • AC2
    #31496
    Megerősítetted? Bejelentkeztél a Gamesource-ön? Ha mindez megvan, akkor tudsz majd csak letölteni (9 megánál nagyobbakat) kisebbeket így is.
  • hegyimenő
    #31495
    TomDantes: nekem tökéletessen működik a letöltés nem tudom mi lehet a gond. Ha egyáltalán nem megy szerintem googleban keress rá máshol a modra és próbáld meg onnan letölteni.
  • TomDantes
    #31494
    Üdv lehetne egy kérdésem? Akarok letölteni, a http://www.tessource.netről egy mod-t a neve Deadly Reflex
    Na alényeg, regisztráltam magam, bejelentkeztem, mégsem bírom letölteni. Más modot enged letölteni de ezt ne, Rá katintok a Download menü pontban,erre megint kéri hogy jelentezzek be(login) bejelentkezek, éskezdődik az egész előről.
    Mit csinálok rosszul? Be vagyok jelentkezve meg minden, mégsem engedni

    itt a link:ez
    hogy kéne ezt letölteni?
  • zira
    #31493
    Slofs megnézte a modot a tessourcén, megadta az engedélyt hogy felhasználjam a ló textúráit. Már készítem is az új modot. Lesz benn néhány új horsearmor is akkor hogy ne legyen ugyanolyan. Pl ő:


    Egyébként akkor tudnák igazán szép armorokat csinálni, ha valaki létrehozna nekem egy olyan nif fájlt az elven armorhoz amin minden oldalon a földig ér a páncél. Én sajnos nem értek ehhez.
  • AC2
    #31492
    Az a kiskedvenc :)
  • zira
    #31491
    Amúgy a sárga és a zöld armorból két féle verzió van. Észrevettétek a különbséget?

    A fekete pacc hogy szerepelt?
  • AC2
    #31490
    A glass az félig megvan
  • koschwarz
    #31489
    már fel is vetette valaki hogy csinálhatnál mithrill és glass páncélokat is
  • koschwarz
    #31488
    ja, a koponyás ló nagyon cool, meg nekem tetszik a piros páncélos is.
  • AC2
    #31487
    Akkor kipróbálom harc közben is a kis feketét, a koponyás mintázatút :)
  • zira
    #31486
    A páncél a játékban is ad némi védelmet, de amúgy halhatatlanra állítottam be a lovakat. Azaz ha elfogy az életerejük összeesnek, majd pár másodperc múlva újra felkelnek.
  • AC2
    #31485
    Így má nagyjából megfelelő az egy főre eső lovak száma :) Amúgy adnak némi védelmet a páncélok vagy csak teljesen a vizuális élmény miatt van? :D
  • zira
    #31484
    Nem találtam elég nagy istállót ennyi lónak, úgyhogy inkább csináltam egy szigetet magamnak.

  • PiszkosFred
    #31483
    Oblivion projekt szinte teljesen leallt fejlesztes szempontjabol. Talan iden meg kapunk egy fizetos plugint, de keves az esely ra. Tobb nagyobb kieg - mint az SI - nem lesz, az biztos.
  • AC2
    #31482
    Tök pofás lett :) A szigetet amúgy nem is említetted... :)
  • zira
    #31481
    Sziasztok! Elkészült a modom, amiről korábban láthattatok képeket, melyek már a galériámban is szerepelnek. Letölthető innen.

    http://www.tessource.net/files/file.php?id=12476
  • koschwarz
    #31480
    én úgy tudtam hogy a shivering az utolsó.

    most már a fallout3-at hegeszti a bethesda.
  • AC2
    #31479
    Amúgy mintha a nyárra valami új plugint ígértek volna...
  • AC2
    #31478
    Full grafon (HDR-rel) 20 és 40 között mozog az FPS. A tereptárgyaktól függően a mezőn, a városban is ebben a tartományba mozog függetlenül attól hogy van-e harc vagy nincs (minimális az eltérés), dungeonokban 50 körüli.
  • GamerAdams007
    #31477
    Látom a nagy "vitában" nem vetted észre az üzenetem :D
    Szal még1x: az érdekelne, hogy hogy megy a játék a 8600 GT-den, milyen beállítások mellett mennyi FPS-t produkál?
  • AC2
    #31476
    Nah kipróbáltam ezt a palás módot. Hát mi nem mondjak, sztem naon elvan baszva az optimalizálása.


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csináltam egy karaktert (kifejezetten erre a célra) és még frissen, nyersen bementem a romba (amiről egy szót sem említ a könyv, legalábbis nem konkretizálja hogy melyikbe kéne, csak egy kis térkép van). Megláttam az első farkast, de látom hogy neki egy szövetséges gyerek, erre a farkas kb 5mp után leteríti. Na mondom... Engem is pillanatok alatt szétszedett, mondanom sem kell, pedig rendesen healeltem magam.
    Mondom most én is bekeményítek. Kipróbáltam a TITAN-nal (az a full enchantos, full atributumos), az umbrával (max sebzéssel, 33) 7-8 kellett a legerősebb powerstrikeból egy farkasnak hogy elfeküdjön. A küldetés során legalább 30at le kellett vágni, arról nem is beszélve hogy a Gold változat még erősebb. És mi a jutalmam? Mivel volt infamym, ezért ott maradt az elődőm páncélja, jó. A Best Defense-be viszont nem lehet venni :( . Amikor megöltem az utolsó őrzőt, egy olyan szöveget írt ki hogy az istenek a bal-bla-bla jeleként ebbe meg ebbe a rendbe raktak, a jutalmad egy ló! Pffffff. Olyan lassú mint a legolcsóbb painted horse, nem is halhatatlan, és még a sebzése is átlagos, szal nem egy Shadowmere. Annyi a különlegesség benne, hogy hátul van egy csomagtartó, szal ezért kürcöltem. Gondoljatok bele, hogy ezt nem ilyen karakterrel csinálom, hanem egy enyhén elbaszott attribútomos lvl 5ös karival, enchant nélküli, alap cuccokkal.....
  • L2Goku
    #31475
    jAJA NP leszedek masik versiot ez a 7 GB s versio es 2x raktam ujra np legalabb kiiprobalom adig az osszes calst oblivionba :D