41716
  • gyikic
    #31995
    Képet nem tudok küldeni , mert egyenlőre letölteni se tudtam , csak olvastam róla a fórumon. Úgy olvastam , hogy kb 200Mb és több mod van benne összerakva.
  • grebber
    #31994
    Erről az Extreme HQ Graphics-ről tudnál esetleg képet linkelni??
    Érekelne az előtte és utánna kép is ha van!
  • trialkornel
    #31993
    A Knights of the white stallion főhadiszállása merre van??
  • trialkornel
    #31992
    Huhh végigcsináltam az Aréna feladatokat. Elég könnyű volt és ráadásul jól megszedtem magam:D Elég durva cuccaik voltak az ellenfeleknek de tök szar hogy nem lehet azokat elcsórni:S Az egyik elfnek The Gray Aegis pajzsa volt ami 15 000-et ér. Jó cucc lehet csak kár hogy nem lehet behúzni. Mondjuk a végén eléggé szemétnek éreztem magam amiért megöltem a bajnok orc-ot:( Miután megtudta hogy az apja 1 vámpír volt meg se akart támadni...de nem volt más választásom. Utána meg is keresett a DB küldönce.
  • gyikic
    #31991
    Hello! Sehol nem tudom letölteni a Oblivion Extreme HQ Graphics & Game Fixes 1.09 nevű modot amit pár oldallal ezelőtt ajánlottatok. Tudnátok adni egy-két linket.A google-ban is kerestem de csak egy helyet találtam ,de onnan nem sikerült.Előre is köszi.
  • Fantusz
    #31990
    Igen...
  • fk01
    #31989
    Szevasztok! Ez a játék fut Vista alatt is?
  • trialkornel
    #31988
    óó köszi!! Asszem a haverjait legyűrtem már a romban de sztem nem rámoltam ki mindent. A kaméleonos küzdelem nem gond mert van életérzékelő sisakom meg vámpír is vagyok szal nem tud elbújni:D
  • Fantusz
    #31987
    Be kell menni a romba (Mazogátol én megszabadultam már a kastélyban, felesleges egy kolonc). Legyőzöd a bent lévő banditákat, kirámolod a tárolókat (a Black Bow-okat vidd magaddal)- ott várd meg Black Brugot, az időpontra nem emlékszemm, de valamikor este jönnek, számíts egy kisebb kaméleonos ütközetre...
  • trialkornel
    #31986
    Öööö okkkééé köszi megpróbálom megcsinálni. Még valami:a Knights of the white stallion küldetésbe eljutottam odáig hogy Mozoga-val elmentem a Telepe nevü helyre mert elvileg oda fog menni Black Brugo és ha jól fordítottam 6-kor jön. Vártam de semmi...szal fogalmam sincs hogy hogyan tovább:S
  • Fantusz
    #31985
    Elmész a sziklához, kaptál a grófnőröl egy rajzot nézd meg merre találod a barlang bejáratát...
    Sokak által utált küldetés, a barlangan, és később is "iránytű" nélkül kell haladni, a jutalom padig nem lesz túl mesés
  • trialkornel
    #31984
    A Lifting the Vale küldetésbe mit kell csinálni?? Azt vágom hogy valami helyet kell keresni a Blades környékén de nem tudom hogy mit és hogy pontosan merre!!!
  • koschwarz
    #31983


    varázsolni, harcolni, vagy tolvajkodni akarsz?

    én speciel redguard-dal nyomom.
  • Szili08
    #31982
    Mizu srácok? Tud valaki mondani 1 jó fajt? Kivel vagytok?
  • trialkornel
    #31981
    Van még 1-2 ilyen jó kérdésem:D
    Az gáz ha mind bezáródik...akkor majd előtte magam bezárom mindegyiket egyenként. Megpróbálom bezárni az Anvil környékén lévő kapukat akkor talán tovább lép a küldetés.
  • Fantusz
    #31980
    No ez jó kérdés, hogy miért nem árulja el merre van a kapu...
    Ettől függetlenül viszont mehetsz tovább a főszálon nem kötelező minden kaput külön bezárni (persze a Sigil kövekből jól jön néhány tartalék is), a fősodor végén az összes nyitva maradt Oblivionkapu bezáródik.
  • trialkornel
    #31979
    Ismét kis segítség kéne:)
    Az Allies for Bruma küldetésben már minden városba voltam segítséget kérni de Anvilban a Count nem segít és a quest sem frissül!! Ha ott is bekéne zárnom 1 kaput azt gondolom jelezné...
  • trialkornel
    #31978
    Hát nem a legjobb a hejjjesírása!!!:D XDDDD
  • AC2
    #31977
    :D
  • koschwarz
    #31976
    súlyos a gyerek, én is ezt mondogatom...
  • s0n1c
    #31975
    grafikálya <---
  • matyi009
    #31974
    Hello ja bocs, de Morroblivion ? Nem sok értelmét látom a morrowindet átcsinálni sztem az ugy jó ahogy volt végülis majdnem ugyan az mint az oblivion csak nehezebb kisebb a pálya és szarabb a grafikálya..
  • trialkornel
    #31973
    Oks köszi Fantusz!! Akkor az a gond hogy nem hoztam el a naplót:S:D
  • koschwarz
    #31972
  • haxoror
    #31971
    képz
  • haxoror
    #31970
    hmm ez érdekes lesz!

    Morroblivion

    Morrowind to Oblivion conversion program
    This program tries to convert Morrowind ESP/ESM files to Oblivion.
    Tested only on french GOTY Morrowind version.

    This program is abale to convert the whole landmass, simple meshes (statics, most of activator, some weapons and misc items...), doors with interior cells connections, pathgrid, NPC with part of IA, part of weather, environmental sounds.
    Some objects/textures can be automatically replaced by oblivion ones.


  • koschwarz
    #31969
    már meg ne haragudj, de szerintem mielőtt leülsz játszani, csináld meg a nyelvtanleckét, mert kataszrófa ahogy írsz. úgy kell kitalálni b+ hogy mi az értelme az írásodnak.

    akárhova teszek pontokat és vesszőket, így is, úgy is értelmetlen fasságot kapok.
  • matyi009
    #31968
    Hello én azthitem amikor jött az a lucius valaki a dark brotherhodd nak a feje hogy áljak be én meg aztem az a söét oldal és rossz leszek ugyhogy megöltem de legalább meglett a jó kis rucia XD
  • Fantusz
    #31967
    Beszélsz a fogadóssal, elmond néhány dolgot, és odaadja Raynil szobájának a kulcsát.
    A szobát átkutatva megtalálod Raynil naplóját, amit magaddal kell vinni, azt kell átadni Runelliusnak.
  • trialkornel
    #31966
    Én a Brotherhood betrayed küldetésbe akadtam el!! Megtudtam Olav-tól Gelebourne-ről pár dolgot és elkellett mennem Carius Runellius-hoz hogy beszámoljak a dolgoról. Beszéltem is vele és most az jönne hogy várjam meg őt és az őrséget Olav fogadójában de csak valami olyat tudok mondani ami neki nem tetszik és nem frissül a quest!!:S Valaki HELP!!!!
  • marcell007
    #31965
    Kösz.Írok egy levelet a pc gurunak hátha tudnak segíteni.
  • Fantusz
    #31964
    Esetleg a csata közben nem csaptál le valami szövetségest, nincsen vérdíj a fejeden?

    Nem tudom van-e igazából jelentősége ennek, lehet "csak" egy bug, elméletileg, miután beszélsz Martinnal csak nézned kell a bejátszást, semmi teendőd nincsen...
  • marcell007
    #31963
    Beszéltem de ígysem csinál semmit.


  • Fantusz
    #31962
    Beszéltél vele?
    Oda kell menni hozzá, beszélni vele...

  • marcell007
    #31961
    Hello!Az uccsó feladatnál amikor Martinal bemegyek a templomba elvileg megkéne gyújtania valami tüzet de nálam ezt nem teszi és nem történik semmi csak áll.Tudja valaki ,hogy mi a gáz?
  • Fantusz
    #31960
    Kösz, így már emlékszem erre a küldire, valószinű azért nem maradt meg, mert nem használtam, és most sem szándékozom sokat igénybevenni a zsiványtanyát (sem a vámpírlakosztályt), de legalább le van zárva a küldetés
  • ashead
    #31959
    A nyíl nem a kastélyra mutat, hanem a kastély alatt van egy barlang oda kell menned. Hátulról nyílik a bejárat a víz alatt van, csontvázak lesznek bent, ha megtisztítod tőlük a barlangot rablótanyát rendethetsz be.
  • Fantusz
    #31958
    A Dunbarrow Cove küldetésben nekem is sikerült elakadni, rögtön az elején...
    Amikor megérkeztem a hegyre, kaptan egy üzit, miután a vörös nyíl az anvili kastélyra mutatott, de ha odamegyek a városkapura mutat a nyíl a részletes térképen, ha kimegyek a városból a kastélyra - kit kell itt keresnem, vagy mit kell csinálnom?
    (nem emlékszem erre a küldire régebbről)
  • Fantusz
    #31957
    Amikor a három bizonyíték megvan (lényeges, hogy a vallomásokból derüljön ki az ellentmondás), megvádolod Chanelt, aki beismeri a tettét, ad egy levelet, amit a grófnőnek átadol és kész a küldi.

    (mondjuk arra én sem jöttem rá, hogy mi köze a képlopáshoz annak, hogy a csaj amatőr festő)
  • GamerAdams007
    #31956
    Azért nem történik semmi, mert most kell megvádolnod valami csajt.