41716
  • haxoror
    #32075
    Hozzáteszem hogy ha nem ingyért adnák már nem kapkodna utána a nép úgy mint régen, dícséret a marketingeseiknek.
  • haxoror
    #32074
    Lehet hogy harcosoknak szánták de én is át fogok majd cuccolni a tornyomból a kastélyba
  • PiszkosFred
    #32073
    Volt szo rola korabban, hogy minden "kasztnak" lesz egy-egy letoltheto haziko/rezidencia. Adtak is ki oket szepen sorban, aztan valahogy a harcosok kimaradtak. Az ido meg telt, es a tobbseg el is felejtette - szerintem a Bethnel is csak most jutott eszebe valakinek a nagy FallOut hype kozben, hogy "Hopp, mi ez itt az archivumban, ezt nem adtuk mar ki? Ha nem, akkor miert nem?".... :)
  • koschwarz
    #32072
    meg egyáltalán, tök pofás kis várnak néz ki az egész, nagyon becsülöm ezért a húzásért a bethesdát, és semmi előjele nem volt ennek a kiegnek.
  • PiszkosFred
    #32071
    Kosz az infot :)
  • BBird
    #32070
    Blankenmarch település nekem olyan furcsa... A házak üresek, feldúltak, kinn meg fegyveresek állnak, de nem igazán beszédesek.
    Rosszat sejtek, hogy ők dúlták fel a "falut"? Vagy mi lelte őket? :-)
  • AC2
    #32069
    Meg azért mert tök ingyen van
  • Fantusz
    #32068
    a Myths and Legends modról volt szó - félrement a re
  • Fantusz
    #32067
    Lepusztult kalyiba, de még milliomosként is az Imerial City-beli házikó az igazi kedvencem, s mindössze 2000 arany az ára(+berendezés)
    Chorrorban, Skingradban szépen be lehet majd rendezni a házikót, Anvilban küldi is jár a teljesen berendezett villához (5000 az ára), a többi ingatlan igazából csak töltelék.

    (hülye dolog, de bizonyos acrobatics skill fölött mókásan lehet ugrándozni az IC-beli házak tetején, tovább fejlesztve az acrobatics skillt)
  • Fantusz
    #32066
    Meg volt ez a mod, bár eddig még nem használtam, most gondoltam kipróbálom.
    Tartozik ehez küldi is, vagy csak össze kell szedni a fegyvereket?
    Gondolok itt arra, hogy a Fekete Légió erődjében találtam egy harci fejszét, aminek 0 a súlya, semmiféle mágikus tulajdonsága nincsen.
    mászkál ott egy szellem (koronás), de nem szól semmit, és én sem tudok szólni hozzá.
    Most felvettem valami bugos fegyvert, vagy kellene csinálnom valamit?
  • haxoror
    #32065
    "Hire a combat trainer to spar with "

    Már csak ezért megéri
  • koschwarz
    #32064


    azért ez szép, kevés fejlesztő csinál ilyet...
  • do2
    #32063
    már meglestem, nem lesz rossz móka
  • BBird
    #32062
    Arra az egyetlen egy hivatalos honlapra gondolok, aminek www.elderscrolls.com a címe. :-D A többi mióta lenne hivatalos? ;-)
    Amúgy itt a bannerben is oda irányít. (Hivatalos oldal -ra bal klikk egyszer)
  • do2
    #32061
    sok hivatalon honlap van :D melyikre gondolsz ? :D
  • BBird
    #32060
    október 15. -én kis ajándék az Oblivion fanoknak. Hivatalos honlapon infók. ;-)
  • do2
    #32059
    ezt a sárkánymodot ismeri valaki ? Akatosh_Mount_By_Saiden_Storm_R17-10436.7z
    ez milyen kiterjesztés ? ezt átkéne nevezni vmi másra vajon ? nekem igy jött le a weblapról
  • BBird
    #32058
    Pedig reménykedtem, máris vettem volna kis házikót. ;-)
  • do2
    #32057
    találtam 1 yó kis brutális modot az oblivionhq forumon ez a neve
    Deadly_Reflex_3 feldarabolhatok benne az ellenségek, sok vér stb
    ezt vki felrakta már magának ?
  • do2
    #32056
    ahogy látom ezeket a modokat nagyon sokmindent módositanak... itt van az a mod amiről video linket irtam.. vagy 8 féle dolgot módositanak.. vajon meglehet azt csinálni ebből a módbólhgoy csak ezt a felemelés-elhajitás részt hazsnálja a mód ? Mert a többi rész nekem se tetszett csak az
  • Fantusz
    #32055
    Nekem sem tetszett, sőt most is idegenül cseng a magyaritás kifejezés, de mit tegyünk, ha mások hivatalosan is ezt a szót használják?
    http://www.magyaritasok.hu/

    A játék teljes magyarosításához pedig csak annyit, néhány hete Raptor ezen a fórumon mondta, hogy egyenlőre csak az alapjáték lefordításáról van szó, az is kérdéses, hogy mikor készülnek el, a kiegészítők pedig csak ezt követően lesznek lefordítva (esetleg évek múlva?)

    Természetesen várjuk a honosítás megjelenését, átlátva azt, hogy ez hatalmas munka, köszönet érte a fordítócsapatnak, ugyanakkor fenttartom a véleményemet, hogy ez a játék (szerencsére) angolul is jól játszható, nyelvtudás nélkül.

  • Fantusz
    #32054
    Senkinek nem tudod eladni annyi pénzért van egy jó Sámánbotod, használd egészséggel, vagy rakd a fal mellé dísznek

    A leggazdagabb kereskedő is mindössze 2000 aranyat tud fizetni, ami a Mercantile slill fejlesztésével felemelhető ugyan 3000-re (100-as skill), de mire oda jutol (ha eléred egyeltalán) nem fog érdekelni ilyen apróság, nem lesznek már anyagi gondjaid.

    Lesznek majd cuccok, amik esetleg 10000-15000 aranyat is megérnének, de ezek eladhatatlanok, elherdálni lehet csak - ennyit a kereskedők gazdagságáról
  • BBird
    #32053
    Újabb "kezdőjátékos-hülyekérdése" következik:
    Volt szerencsém segíteni egy csapat telepesnek, akik Cropsford -ban akartak új életet kezdeni, de 2 goblin tábor közé csöppentek.
    A feladatot teljesítettem ott, de ami a lényeg:
    Az egyik goblin bányában, ahol a Sámán botját kellett megszerezni (kettő is volt, a Tiberscar Hollow -ban), visszavittem a telepeseknek, de nem kellett odaadni nekik a botot. Viszont baromi sokat érnek így a játék elejéhez mérten: 7000felett.
    És ami a kérdés: Ennyi pénze egyik ismert kereskedőnek sincs, az Oblivion HQ szerint, akkor kinek tudnám eladni ennyi summáért? Vagy ezekkel a botokkal lesz valami más feladatom is!?
    Vagy akkor általános kérdés: A nagyon drága cuccokat hogy lehet hasonlóan jó árért elpasszolni majd? :-)
  • Ombika
    #32052
    Olyan hulye duma ez a magyaritas,vagy magyarositas vagy honositas vazze! :)
  • koschwarz
    #32051
    szép fegyverek, de fegyver modokból dunát lehetne rekeszteni.
  • bajgunar
    #32050

    LESZ FULL MAGYARÍTÁSa a játéknak!!!
    Magyarítás LESZ

    Sztem meg a legjobb MOD
    MythsLegendsandSecrets
    És a Natural Environments.
  • Fantusz
    #32049
    Nem ismerem ezt a modot, de a videot nézve a látványos akciók ellenére sem tetszik (ízlések és pofonok).
    Egy angyal, aki sátánként viselkedik (tud vajon repülni is?).
    A hatásbemutató a látványos, de vajon mennyire illeszkedik a játékba?
    A várfalról ledobott ellenfélnek "illik" szörnyethalni, de vajon egy ilyen spell mennyi manát emészt el?
    Magasabb szinten már sokszor az a gond, hogy nem találni "méltó" ellenfeleket, alacsony szinten meg ha reális a mod ilyen spelleket nem bír el a karakter.
  • PiszkosFred
    #32048
    *ez kimaradt:

    ALL Spells and the reason why people fly so far when hit:
    "Hilarity"


    ui: wtb edit button :)


  • PiszkosFred
    #32047
    Just another Imperial Guard slaying / Citizen owning / mod abusing rampage.

    Music is The Prodigy - Serial Thrilla

    Mods to be seen and gotten from the tessource/tesnexus website:

    - PJs Spell Compendium (ALL spells)
    - Dreadweave Complete (Armour and Weapons)
    - Black Luster Weapons and Armor
    - Nighteye Shader Replacement
    - Shields of Antiquity
    - Natural Environments
    - Vagabonds Real Katanas
    - Alexanders Wing

    Mods gotten from here!
    http://www.tesnexus.com/

    I won't bother answering questions over what spell is what since everything is listed in this description. Check my other movies comments and description for other mods I use. (more) (less)


    Ott van minden az altalad linkelt video readme-jeben :)
  • do2
    #32046
    Ja okés igen erről van szó:D és a videóról mi a véleményed ? hogy lehet ilyen magasbaemelő-elhajitó varázslatot mókázni ?
  • Fantusz
    #32045
    Ha jól sejtem a Knight of The Nine küldetéssorozatbéli kesztyűről van szó, amit a Chorrori templom padlójáról vettél fel.
    Az átkot a kesztyűvel együtt magadra vetted, (drain fatigue)a küldetéssorozat végén leveheted a kesztyűt és megszünik az átok.
  • do2
    #32044
    ha ez 1 mod akkor kellene nekem:D
  • GamerAdams007
    #32043
    Szerintem valami mod.
  • do2
    #32042
    http://youtube.com/watch?v=wMnlkadAm3g&mode=related&search=
    itt ez a video van benne 1 olyan rész hogy úgy varázsoln benne hogy az elleséget felemeli a levegőbe vagy 10 méter magasba és elhajitja... ez melyik varázslat ?
  • do2
    #32041
    Stendarr Kegyelme (kesztyű - Gauntlets) Stendarr's Mercy erre a küldi ki emléxik ? Lelehet vhogy venni az átkot ami átveszek az ipsétől ? ha igen merre ?
  • xido
    #32040
    végre a honi polcokra is felkerült a Game of the year edition..nagyon baráti lett az ára:)
  • Fantusz
    #32039
    Modok mentéseket nem vágnak tönkre (no meg gondolom nem egy mentéssel akarod végigjátszani), de megkezdett játék esetében nem mindegyik mod működik.

    Érdemes kicsit tanulmányozni a modokat, és egy összeválogatott mod-csomaggal új játékot kezdeni.
  • BBird
    #32038
    Köszi az infót!
    Ezen a monsterfejlődéses dolgon is gondolkozom, nem szívesen néznék rablókat csilivili páncélban később. Csak nem tudom, hogy mentésem elb*ffná-e!? ;-)
  • Fantusz
    #32037
    Ez tényleg jó kérdés, de ne aggódj, amikor odaérsz a fősodorral nyílik egy új kapu Brumánál és csak azért kapol pirospontot, ha azt is bezárod

    Ha gyorsan el akarod tüntetni az összes Oblivion kaput csak akkor érdemes rögtön nekiesni a főküldinek, különben lehet nyugodtan kapukat zárogatni, stb. (a legjobb Sigil-köveket 17-es szint fölött kapod)
  • BBird
    #32036
    De bezzeg nem adják majd ki baráti áron csak a Knights of the Nine -t. :-)
    Mostantól amúgy én is rohamozni fogom a fórumot butábbnál butább kérdéssel. ;-D

    Pl. rögtön az első: Azt hiszem bezártam a brumai kaput, de a főszál szerint még nem kellett volna, hiszen ott lett volna nagy móka-kacagás. Ha oda jutok a főszálban, rögtön gratulálnak majd? :-)