41716
  • koschwarz
    #32115
    azóta már megtaláltam...
  • haxoror
    #32114
  • koschwarz
    #32113
    battlehorn cucc....


    a hivatalos oldalra kattintva én nem találtam a letöltési utat.
  • grebber
    #32112
    Azért paralax mapp nélkül a romok elég gázok.Víz is sokkal szebb más game-ekben.Növényzet viszont baba ultra highon!
    Meg a talajra is bőven ráfér turbozás!
  • koschwarz
    #32111
    egyébként meg ha még nem is láttad full maxon futni a játékot, ami alapjából is gyönyörű, nem is értem, hogy milyen javító modokat akarsz...
  • grebber
    #32110
    Ezek a grafikát szépítő modok engem is érdekelnének mert 2 év múlva csak lesz olyan gépem amivel fullmaxba tudom tolni!
  • Ombika
    #32109
    DEtto ez a velemenyem! :))
  • GamerAdams007
    #32108
    Hát az aláírásodban említett gépre én nem nagyon raknék fel grafikát javító modokat. Elöbb nézd meg mennyire bírja full maxon, és ha jól megy, max akkor.
  • spidey91
    #32107
    Lenne egy kérdésem

    1 olyan mod kéne ami szebbé teszi a gémet ( ha van ilen) valami ultra graphic mo vagy ilyesmi van-e?
    hangot javito mod van ? vagy
    milyen modot érdemes felrakni elsö kezdés elött? most veszem meg....
  • grebber
    #32106
    Tud valaki olyan modot mondani ami szebbé teszi a vízet?
  • Raptor 2
    #32105
    :D :D
  • AC2
    #32104
    Nagy paraszt volt aki ezt mondta

    [viccel]
  • Raptor 2
    #32103
    Nem hülye duma, mert mint ahogy nemtomki mondta egysszer "Magyarosítani hagymával, és paprikával lehet, magyarítani pedig más nyelveket" :D Na erre mondj valamit :P
  • haxoror
    #32102
    Martint vissza kell kísérned véjnön prájöriba és onnantól már elkezdenek megnyílni a kapuk mindenhol.
  • koschwarz
    #32101
    véletlenszerű a nagy része, a többi meg keresd meg!
  • kispalika
    #32100
    Tud valaki olyan helyeket ahol Oblivion kapu van? Én csak a Kvatch-it találtam meg :(
  • do2
    #32099
    ja feltettem azt a tömöritő progit:D minek csináltak még 1 félét ebből is:D
    #32090 vki tunda segiteni ehhez a hozzászóláshoz is ? #32090
  • koschwarz
    #32098
    speciel az ooo összetettsége ellenére az egyik legkönnybben telepíthető mod.
  • koschwarz
    #32097
    működik 1.3-assal is, csak a többi meg hibákat javít.

    a modhasználat pedig mindig jár egy kis pepecseléssel is, de hamar bele lehet jönni.
  • PiszkosFred
    #32096
    Tomoritett formatum, mint a .zip vagy .rar, stb. Keress a neten egy 7zip nevu programot (egyre nepszerubb btw), telepitsd fel, es kesz is.
  • do2
    #32095
    1.32 rc3 0.5-snél vmi .7z kiterjesztésű azzal mit kell csinálni ? hopgy kell beokositani ?
  • do2
    #32094
    akkor lehet bevárom a véglegest, mert itt sokat kell vele xarakodni ahogy látom:(
  • do2
    #32093
    és ha csak a 1.3-t teszem fel úgy nem müxik ?
  • koschwarz
    #32092
    itt olvasd el a telepítési útmutatót

    egyébként kell az 1.3
    majd az 1.32 rc3
    majd a 1.32 rc3 hotfix-ek (0.5-ös verzió)

    elvileg hamarosan megjelenik az 1.32-es patch végleges változata (az rc=release candidate, azaz majdnem a végleges változat), ami minden hotfixet, illetve azóta történt javításokat is fog tartalmazni.

    magáról a modról meg majd a readme-ben olvass.
  • do2
    #32091
    OOO módról mit lehet tudni ? most töltöm az 1.3-s verziót ami 413 mega... ehhez kell még vmi vagy ez mindent tartalmaz ?
  • do2
    #32090
    emléxik még vki erre a küldire ? deepscorn hollow
    megvettem 5 ezer aranyért azt a zöldüveges folyadékot, amit belekell önteni az oltárba.. namármost mit kell még annál a faszinál csinálni ? mert a zöld nyil még mindig rajtamaradt nem egned tovább. mit kell vele még csinálni ?
  • koschwarz
    #32089
    vagy ha valami vaj van a fejeden, akkor sem gyógyíthatod magad oltárnál.
  • Fantusz
    #32088
    Nem minden fertőzést gyógyítanak a templom oltárak, egy "sima" intelligincia-sérüléssel én is köbbefutottam fél Cyrodiilt, mire találtam oltárt, amelyik helyreállította.
    50-es restoration skill fölött használható a cure disease varázslat is, bár oda kell figyelni, meggyógyított-e mindent. (vampire disease)

    Templom oltáraknál megeshet, hogy csak egy üzi jön: gyere máskor, vagy menj máshová, itt már jártál - na ez idegesítő tud lenni.
  • do2
    #32087
    érdekes ezt a szar fertőzést csak az imperial tepmlomba lehetett csak leszedni :)
  • do2
    #32086
    voltam templomba természetesen, minden alvás előtt megyek templomba, de a manám még mindig nemtöltődik vissza.. elég szar igy harcolni
  • Fantusz
    #32085
    Valami zombi megfretőzhetett, menj templomba, vagy igyál cure disease lütyit.
    A harcok hevében jónéhány nyavalyát el lehet kapni, érdemes a karakterlapon követni nem vagy-e megfertőződve valamivel.
    (most legalább gyakorolhatod az Altronach-csillagjegyű taktikát)
  • do2
    #32084

    hát bakker most idegeskedek Miért nem töltődik vissza a manám ?
    végig csináltam a Knights of The Nine küldit és a közepétől nemtölti vissza nekem vmiért a manámat:( hogy lehet visszacsinálni ?
  • koschwarz
    #32083


    vízmagus: ha megjelenik egy jel jobboldalt alul, amiben egy hold van meg talán csillagok, akkor keresned kell egy "legális" ágyat és aludni egy órát...ekkor "meditálsz" a megszerzett képességekről, kapsz egy lapot ahol eloszthatod a pontokat és ennyi.
  • AC2
    #32082
    xD
  • GamerAdams007
    #32081
    Melyik részét nem értetted annak, hogy "feküdj le aludni"? xD Igen, menj aludni! Marmint nem te, hanem a karaktered.
  • vizmagus
    #32080
    Akkor aludjak ?
  • koschwarz
    #32079
    banner: "mielőtt kérdeznél ide kattints!"
  • koschwarz
    #32078
    igaz, tulajdonképpen alapvetően harcos karakter lévén hiányzott is nekem valami hasonló.
  • TomDantes
    #32077
    feküdj le aludni. Amúgy mielőt kérdeznél kattins ide.
    Ott mindet el olvashatsz, és minden kérdésre választ kapsz.
  • vizmagus
    #32076
    hogyan kell szintet lépni mert nem tom mit csináljak fighter guildban vagyok de nem megy maradok level egy pedig ott fityeg a szint lépés jele.
    Légyszi segítsetek