41716
  • Fido4life
    #32155
    2-es celka procival 512 RAM-al, és Radeon 5550-el nem lehet valahogyan olyan stabil 30 fps-t kicsakarni a játékból ? :D (tehát úgy hogy élvezhető legyen, de azért ne is elöttem épüljön a pálya)
  • koschwarz
    #32154
    mondjuk ha párezer forintja van az embernek egy videokártyára, akkor végülis mindegy, de manapság 9600xt-t venni játékra egyébként nem bölcs dolog.
  • cSuwwi
    #32153
    jólvan te tudod. csak ennyi pénzért használtan vehettél volna pl. egy 6600gt-t ami a recommended kari a gémhez...
  • tigeroo
    #32152
    oldblivion után nekem mind1:) lowon játszom, a morrowind miatt..
    (de nem érdekel, igyis szép nekem)
  • cSuwwi
    #32151
    7-8ért van használtan, én is annyiért vettem a nyáron. (9600xt)
    ne várj tőle csodát, 1024x768-on minimummal is beszaggat, főleg ha többen vannak
  • haxoror
    #32150
    kb 30 méteren belül kell lennie valakinek ember/állat/szellem tökmindegy, nem baj ha alszik (sőt úgy sokkal könyebb lopakodni) de életben kell lennie.

    Ha gyakorolni akarsz akkor keress a városokban koldusokat, éjszaka a plédjükön alszanak olyankor annyit lopakodhatsz körülöttük amennyit csak akarsz vagy menj be akármelyik Guild-házba és szintén éjjel az ágyak körül lopakodj.
  • Fantusz
    #32149
    Csak akció közben fejlődik.
    Dungeonokban, betörés közben lopakodva akkor is fejlődik, ha nincsen közvetlen közelben ellenség, de városon belül minimálisan fejlődik csak (zsebtolvajlás).
  • tigeroo
    #32148
    12.700Ft brutto
  • SG
    #32147
    Bocsi, egy láma kérdés: a lopakodás képességem fejlődik akkor is ha nincs senki a közelemben de én lopakodok, vagy csak akkor ha van a közelben egy delikvens aki elől bújkálhatok ?
  • AC2
    #32146
    Mennyiér vetted?
  • tigeroo
    #32145
    huá ma vettem egy ati radeon 9600xt-t!:D most telepítem az obliviont! huá...annyi év után...végre..játszhatok vele...

    hurrá
  • AC2
    #32144
    Arra jó volt ez a hsz, h feltűnjön nem volt kötőszó a két tagmondat között. Mer én azt hittem h a 2 kiegen kívül még plussz modokat tartalmaz (pl. ezt a most megmegjelent fighter's strongholdot). De hát akkó nem.

    Jah és
  • koschwarz
    #32143
    új és egyedi questeket ad. mi mást jelentene ha nem ezt?
  • AC2
    #32142
    "adding new and unique quests and content to the already massive world of Oblivion." - Ez mire akar utalni?
  • Fantusz
    #32141
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szóval odasétáltam a várhoz, ahol éppen néhány maruderek és a várörég csatázott...
    Miután a maruderek elfogytak az egyik örtől kaptam egy jegyzéket, IC-ben megvehettem a butorokat, valamelyest benépesült a hatalmas kastély.

    Egy ládában megtaláltam Lord Kelvyn pajzsát:
    Lord Kelvyn's Bulwark - Fortify Healt 45, Fortify Endurance 10, Fortify Block 17.

    Furcsállom, hogy bizonyos székekre nem ülhetek le (talán alantas várúrnőnek szolgálók székére leülni)
    Az edzőteremben tartózkodó orkot meg lehet kérni, hogy edzen velem (block, armor, fegyver skillek, fejleszthetők talán ezzel)
    A kastély hatalmas bár az igazán barátságossá tétele még rám vár, az alap-berendezéssel elég sivárnak tünik még.

    Azt nem tudom miért hagyományozta rám a Lord ezt a várat, a hivatalos oldalon fent lévő szövegből kb. semmit sem értek.
  • zerosdfd
    #32140
    le is töltheted, ugye
  • zerosdfd
    #32139
    234 oldalas comprehensive guide, csak elég lesz nem?
  • BBird
    #32138
    Igen, ismerem.
    És épp ezért kérdeztem az offline lehetőségekről. Ha nem játszom, akkor általában dolgozom a gépen.
    Gondoltam játék közben lapozgatnám néha, vagy amikor már béke és csend honol a szobában, s lefekvésre készülök... ágyban még pár oldalt olvasgatnék. A játékhoz kapott manual könyvet lassan kívülről fújom. ;-)
  • koschwarz
    #32137
    jaja
  • haxoror
    #32136
    Jobb mint a könyv
  • BBird
    #32135
    Viszont kezdem megszeretni a játékot annyira, hogy szívesen vennék hozzá ilyen mindenes kézikönyvet, hatalmas és részletes térképekkel, leírásokkal, stb.
    Fogadjunk kis hazánkban nem lehet kapni!? :-)
  • BBird
    #32134
    Én nem, túl kicsi vagyok még hozzá, meg aztán nagyon-nagyon délre vagyok tőle, most indultam vissza Leyawiin -ből. Több napba beletelne, mire odavágtatnék. ;-)
  • haxoror
    #32133
    Már letöltötem de még nem raktam fel, a mostani karakterem csk 9-es szintű szal úgy se lenne pénzem berendezni, majd később 20+ szinten beizzítom.
  • koschwarz
    #32132
    valaki birtokba vette már battlehorn-t?
  • BBird
    #32131
    A boltok polcairól? 7e alatti az ára, ennyiért simán megéri, mert eddig a 3 az 1 -ben került 21e -be. ;-)
  • steweee
    #32130
    Oblivion Game of the Year edition presents...

    Also included in the Game of the Year edition are Knights of the Nine and the Shivering Isles expansion, adding new and unique quests and content to the already massive world of Oblivion.

    http://www.elderscrolls.com/games/obgoty_overview.html

    na azt hiszem én majd már ezt töltöm le

    gondolom alapból fel is lesz peccselve
  • Fantusz
    #32129
    Egy profi angolos röviden összefoglalhatná nekünk magyarítva Lord Kelvyn történetét
  • BBird
    #32128
    Akkor én sem vagyok kalandor, rettegek a lazacsontiktól, meg a húshiányos-hörgős-zöldbácsiktól. ;-))
  • Fantusz
    #32127
    Nah, szépen lemaradtam...
    Amelionnak nem is a fegyver kell igazán, hanem a pénz.
    Ha adol neki 1000 aranyat, elvileg be sem kell menned a barlangba (de hát milyen kalandor az, aki megijjed egy kiskincskereső-túrától)
  • Fantusz
    #32126
    Milyen kardot és pajzsot találtál?
    Nem rémlik, hogy lenne ilyen küldi, ahol együtt lehet megtalálni a pajzsot és a kardot.
    (a Knight of the Nine küldetéssorozatban kell összegyűjteni a páncélt és a fegyvereket, de ott is más-más helyeken vannnak)
  • BBird
    #32125
    Ez nem főküldetéses tárgy, csak egy mezei mellékszál.
    Amelion Tomb -ban levő cuccról van szó egyébként:
    Amelion Tomb - elder scrolls wiki

    Sárkányt köszi, meglesem. (Gondolom nem lehet nagy durr, ha keveset beszéltek róla!?) :-)
  • BBird
    #32124
    Minden régi játékos tudja, hogy az Arena a maga korában zabálta a csúcsgépeket. (Az akkori csúcsgépeket)
    Nekem pedig csak egy 286-os volt, vagy talán akkor még a korábbi XT volt meg, Hercules monitorral. :-)
  • Lysandus
    #32123
    Kevés volt hozzá a géped????

    Mivel toltad akkoriban? Zsebszámológéppel?????
  • haxoror
    #32122
    1. elvileg a küldetésekhez kapcsolódó tárgyakat nem tudod eldobni és nulla a súlyuk

    2. Akatosh Mount vagy ilyesmi a sárkány-lovaglós mod neve
  • koschwarz
    #32121
    nem, először ha a bannerban lévő hivatalos linkre kattintgatva néztem hogy tölthető-e, de nem mutatta a linket, aztán a hivatalos fórumon linkelte be valaki azt a helyet amit én is. aztán pár perccel később innen a bannerből nekem is sikerült megtalálni...
  • BBird
    #32120
    Én nem is mondtam, hogy rossz volt, bár amikor Arena kijött, akkor még nem volt hozzá megfelelő gépem, így csak a PC-s játékok könyvben gyönyörködtem benne, meg olvastam mikre képes. :-)
  • BBird
    #32119
    Megint két buta kérdés:
    - Bementem ismét egy sírba, ahol meglehetősen erős pajzsot, kardot találtam. Sejtésem az volt, hogy ez valami mellékküldetés része lesz. Ahogy olvastam a "wiki" -n, tényleg az lesz. Mi lett volna, ha eladom? Akkor az a küldetés bukta lett volna? Vagy hova tehetném addig, hogy ne vesszen el, ha később felszedem a küldetéshez?

    - Valaki korábban kérdezte, hogy sárkány van-e. Én inkább azt kérdem, nem képes az Oblivion kezelni az "égben járást", valamilyen "hack" módon? Tehát egy modder neki esne mondjuk egy modellnek, amiből kihoz egy megülhető sárkányt, s lehetne repkedni szabadon, gyorsabban, stb.
    (Tudom, álmodozzak tovább...) ;-)
  • Lysandus
    #32118
    Jó volt az akkor. Mondjuk nekem az Arena és a Daggerfall játékmenete jobban tetszett.
  • BBird
    #32117
    Ja, Elder Scrolls: Arena -ban sokkal szebbek voltak ezek. :-D

    Amúgy megfigyelted, hogy senki nem válaszolt konkrétan? Pedig ha létezik valamilyen szépítő csomag, lehet én is megnézném, mert hiába van minden fullon, bírja még a kicsike a tunningot... :-)
  • AC2
    #32116
    Még jó hogy csak a "Download Here"-re kell kattintani, amiről automatikusan átterel