41716
  • koppim
    #32195
    Shiveringben van egy olyan küldetés, hogy bekell lopózni egy épület konyhájába és meg kell mérgezni valakinek az ételét és a borát. A baj az, hogy 2 őr is van bent, már akkor rohan felém mikor még nem is lát.
    Hogyan lehet ezt megcsinálni?
  • koschwarz
    #32194
    ha szt vesszük hogy majdnem ugyanaz mintha 6600gt-vel játszanál, és én is olyannal játszottam jó ideig...végülis nem volt vészes
  • Ficok
    #32193
    NX7600GS 256MB , p4 3.0/800 1gb/400 al már ugye elég jó képminőséget lehet előcsalogatni a játékból?
  • zsilike
    #32192
    nálam fx5900,1giga 400hz es kingston ram,p41.8 proc,200as vinyó és ha jól visszaveszem játszható a game,tömegjeleneteket megsinyli sajna.
  • PiszkosFred
    #32191
    Ha a 6600os alatt 6600gt-t ertesz, akkor sima ugy 1024ben a lowmedium, vagy 800ban a highmedium. Fuggoen a gep tobbi "reszetol".

    Viszont ha van ps3ad, akkor lehet erdemesebb lenne ott kiprobalni a jatekot. Ott a legszebb az osszes platform kozul :)
  • erikn
    #32190
    Hello!
    Nem tudjátok van-e Oblivion cheat Xbox360-ra?
  • haxoror
    #32189
    "Oldblivion mod-ot is rakd fel szerintem, elvégre 6600 nem egy hű de új és pro és szuper kari."

    Mint ahogy a játék sem egy mai darab szal 6600GT-hez baromira nem kell oldblivion.
  • GamerAdams007
    #32188
    A patchet rakd fel, azt hiszem 1.2 a legújabb, magyarítás még készül. Oldblivion mod-ot is rakd fel szerintem, elvégre 6600 nem egy hű de új és pro és szuper kari. Ez a mod annyit tesz, hogy csökkenti a poligonok számát, meg hasonlók, ezáltal persze csúnyább lesz a játék, de nem fog szaggatni. Jah és persze jobb, mintha a sima Oblivionba választanál Low/Med beállítást. Másik megoldás, hogy PS3-ra szerzed meg az Obliviont, azon max grafon elfut röccenésmentesen. :D
  • tarti19
    #32187
    Sziasztok
    Sajnos ez a game kimaradt az életemből de a jövőhéten megjön a vga-m amivel már elfut a játék:)
    bár nekem 9250 alatt nem igen akart menni mertt fehér fény az elején és sajnos ennyi:(
    most vettem egy 6600-as karit 5k-ba mert pc-re nem költök a ps3 miatt:)
    de egyenlőre pc-re olyan gamek jönnek ki rpg címekkel, hogy nemlehet kihagyni:)
    Szóval a kérdésem az volna mit érdems feltelepíteni és azokhoz patchet, magyarítást is beszerezthetek-e?:D
    Persze ráfekszem a faq-ra is erőteljesen:)
    Köszi szépen előre is:)
  • grebber
    #32186
    Akkor oké.Már csak egy 130 ezres VGa kell és használhatom is mindet egyszerre! :D
  • koschwarz
    #32185
    qtp3 eleve parallaxos
  • grebber
    #32184
    Köszönöm!

    Még egy kérdés azthiszem multkor nem válaszoltak rá.

    Van külön Qarl paralax és van ugye a Qarl's Texture Pack 3 .
    Ebbe a Qarl's Texture Pack 3 -ban benne van a paralax is vagy az külön felkell hozzá tenni??
  • koschwarz
    #32183
    weather/environment szekcióban a 2. bekezdésben van kapásból vagy 3, én az enhanced water-t használom
  • grebber
    #32182
    Az lehet de én nem találtam sajnos 1-et se :(
  • koschwarz
    #32181
    de van egy rahedli vízet javító mod...
  • grebber
    #32180
    Qarl's Texture Pack 3
    MIKAL33'S TEXTURES

    Ez a kettő sokat dob a látványon.
    Már csak olyan kéne amibe a víz még überebb lesz!De külön még nem találtam!
  • koschwarz
    #32179
    itt nézelődj
  • Vinsanity15
    #32178
    Szazstok. Nemtudjátok h melyik modokkal tudnék mégszebb grafot előcsalni?
  • Fantusz
    #32177
    A videokártya a leggyengébb láncszem abban a konfigban...http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest
  • Ficok
    #32176
    p4 2.4 ,1gb 400as ram, ati R9250.
    most nézegetek alkatrészeket az új konfighoz me ez így nem van :)
  • Fantusz
    #32175
    Milyen konfig pontosan?
  • Ficok
    #32174
    hát ez nagy szopás. minden le van véve minimumra felbontás 800*600 és még így is 10körüli az fps ,játszhatatlan az egész. pedig a minimum konfignál jobb a gépem :S
  • koschwarz
    #32173
    szerintem kutakodj a planetelderscrolls-on vagy a tesnexus-on, iszonyat sok mod van, vagy ITTegész jól osztályozzák a modokat.

    szerintem egy francesco vagy egy oscuro oblivion overhaul, illetve martigens monster mod az alap.
  • Ficok
    #32172
    Mi az a néhány mod aiket érdemes felradni?
  • Fantusz
    #32171
    Az Oblivion első kiegészítője a Knight of the Nine lényegében modok gyűjteménye, beépül a már meglévő világba, a második kiegészítő a Shivering Isles, oda egy átjárón keresztül lehet belépni, ott egy teljesen más világ fogad.
    Érdemes feltelepíteni az alapjátékkal a kiegeket is (és még néhány modot), de a játék elején ajánlott inkább a guildos küldikkel, kalandorkodva izmosítani a karaktert...

    (van aki először a főszálon rohan végig, ekkor eleseik a legjobb Sigil kövek birtokbavételének lehetőségétől, amik csak 17-es szint fölött találhatók, és az Oblivion kapuk bezárása után nem lesznek elérhetőek)
  • BBird
    #32170
    Ezek a kieg. -ek beépülnek az eredetibe. Valamelyik egy teljesen új világot ad hozzá, másik mondjuk csak egy házat tesz le, stb.
    Így érdemes rögtön mind a 2 kieg -t feltenni.
  • Ficok
    #32169
    Egyébként a kieg miket tartalmaz? új modok csak vagy egy teljesen más játékmenet, más történet? rakjam fel a simát játszam végig és aztán a kieg?
  • koschwarz
    #32168
    az alapjáték mindig kell.
  • Ficok
    #32167
    Van hozzá a kiegészítő. Kell hozzá az sima változat is vagy elég ha csak a kngihts of mittomén mit töltök le?
  • koschwarz
    #32166
    SZERINTEM egyértelműen az oblivion a jobb. a two worlds is szép, jobban néz ki a harc, illetve több lehetőség van benne mint az oblivion odacsapok-védek harci stílusánál, de minden másban jobb. ja és az oblivionhoz rengeteg mod létezik, ami felülmúlhatatlanná teszi a játékot. ráadásul a two worlds iszonyat bugos.
  • Ficok
    #32165
    Hi!
    Gondolkozóba estem,hogy melyik rpg-s játékot kéne beszerezni. A two worlds és ez között vacilálok. Oblivionnak láttam,hogy van 2 verziója abból melyiket szedjem le? Magyarosítás létezik hozzá? Esetleg ezen 2 játékon kívül van még jó rpg?
  • Lysandus
    #32164
    Nyugi nekem is 9600 XT-ém van három éve. Mondjuk 9600 XT-ék között is van különbség. A HIS Excalibur Turbo nem rossz, sőt. Semmi gondom nincs vele, normálisan viszi a játékot.
  • Fantusz
    #32163
    Ennyit tudtál rászánni a videokártyára, ha meg vagy vele elégedve semmi gond
    Az 1024x768 viszont nagyon sok lesz, szerintem 640x480 körül fog menni, de ha bírja a nagyobb felbontást, akkor hajrá
  • tigeroo
    #32162
    szüz xp-m van:D

    már eljutottam 1x zsivánnyal és harcossal addig, hogy bezárom a kvatchi kaput...de most kezdtem egy bosmer thief-et:D
    mostmár csak olyan gépet fogok venni (vagy konzolt..) ami fullon fogja vinni ezt a cuccot:D és akkor majd be-be hugyozom a szép effekteknél..
  • Carmang
    #32161
    Szép képeket csináltál, de mihelyst kiérsz a szabadba iszonyúan szaggatni fog. Tudom, mert nekem is 9600XT van.
    Még egy tanács: töredezettség-mentesítsd a vinyót, hogy a természetben bóklászva gyorsabban töltse be az új területeket.
  • koschwarz
    #32160
    jó, oké, de majd ha erdőben egy necromancer megidéz egy lényt, a másik meg tűzlabdákkal lövöldözik, akkor...
  • tigeroo
    #32159
    énis igy voltam vele. de most rohatt szép, és 30fps megvan (1024x768med)

    amugy nem értelek titeket...használt karit nemtudom hogy találtam volna-e...
    ati radeon 9000-et lecseréltem 9600xt-re.. tehát ennyit költöttem rá 5év alatt

  • Fido4life
    #32158
    próbáltam vele, de reménytelen.. na mind1 akkor talán majd pár év múlva
  • SG
    #32157
    Köszi szépen !
  • koschwarz
    #32156
    sehogy.

    esetleg az az oldblivion mod segíthet, de ezzel a konfiggal én még azt is kétlem...