41716
  • Duby
    #32675
    Nem gond az.
    Legalább megcsinálhatod az egyik legszórakoztatóbb küldetéssorozatot. Irány Raminus Polus, és a Cure Vampirism, vagy milyen nevű misszió.

    Az én karakterem most 11. szintnél járó varázshasználó. Kikötővárosi kalyibámba vagy 6 db cure disease pition pihen a ládában, a fene tudja honnan szedegettem össze.
    Persze, mikor az előző kari vámpírrá lett, egy darabot nem láttam előtte a játékban.
  • zerosdfd
    #32674
    Vagy használod a Font of Renewal-t, ami a The Vile Lair modban van, azon belül a Deepscorn Hollowban.
    Vagy elmész Raminus Polushoz és teljesíted az általa adott "tisztító" questet, ami elég hosszú és bonyolult. Viszont sok pénzt kapsz ha kész.
    Íme angolul
  • Csacsi
    #32673
    Van a bannerban egy olyan szöveg, hogy "MIELŐTT KÉRDEZNÉL IDE KATTINTS!"

    Nah abban szépen le van írva a válasz a kérdésedre.
  • dlopmar1029
    #32672
    Itt megtalálod a megoldást: FAQ
  • penész
    #32671
    hello mindenkinek
    van egy olyan gondom h Vámpír lettem X)
    és szeretnék visszaváltozni
    ez hogyan lehetséges?
    aki tudja az legyen szíves elárulni a dolgot :D
    előre is köszi
    dr.Hector
  • BBird
    #32670
    Még jó, hogy figyelmesen elolvasok mindent. :-D
    Meg aztán lehet rendesen meg kellene tanulni angolul és bátrabban nekiesnék mindenféle angol szöveget elolvasni. :-D
    De így már világos. Köszi!
    Akkor addig maradjon csak fekve, amíg nincs rá szükségem.
    Viszont furcsa, hogy egyikőtök sem ismerte ezt az esetet.
  • PiszkosFred
    #32669
    Lap kozepen ott a valasz is :)

    He has an unfortunate tendency to fall off the bridge to Castle Skingrad and die. If this happens to you, and you need him for either the quest or to purchase the house, you can respawn him with the following command: (PC only)

    player.placeatme 00028FB6
  • BBird
    #32668
    Ez az ürge, akiről legutóbb beszéltem... mégi mindig fekszik az út mentén. Hiába rugdosom, hogy "kell már fel te részeg disznó".
    Ha véletlen szükségem lenne rá, fel tudnám támasztani valami varázslattal? (Mondjuk nem igazán gyúrtam magic -ra) :-)

    Ő róla van szó
  • AC2
    #32667
    Már a mf-ozást is eltanultad tőle?
  • JuanG
    #32666
    Ajánlana nekem valaki egy jó/szép textúra pakkot/modot? Linket is kérek szépen ha lehet :)
  • bajgunar
    #32665
    Hááá köszi szépen Fantusz, ez fantasztikus volt!
    A Bruma-i templom tényleg leszedte, vagy 3at próbáltam, de nem akart összejönni. Királyság!!!
    Köszi +1x
    Oblivion Forewer!
  • gyikic
    #32664
    Köszi.Ezzel webfordítóval valahogyan kibogarászom amit keresek.
  • Raptor 2
    #32663
    Hát az az igazság, h. a "menj keletre" valahol reális is lehet, hisz nem tudhat mindenki mindent halál pontosan, és ez a pojén, ha az egyik NOC nem vágja hol a "Sanyi borozója" akkor megyek másikhoz, az lehet tudja. (Ilyenkor általában azt a dölöngélős, csuklós bácsit kell keresni, aki mindig maga alá hány, sz*rik, igen, bizony a János bácsira gondolok =) )

    Nah szóval a harc meg a másik, nem teccett nekemse feltéltenül, de az inkább "logikai" harc volt, RPG-khez, ellentétben az Oblivion hack n' slash-ével :D Na mind1 nekem mind2 teccik, bár MOrrowind gyorsabban felhúz, ha meghalok, de ez van. :)
  • bajgunar
    #32662
    Köszi szépen, megpróbálok több templomot is, meg egyéb cuccokat is akkor!
    gyikic ---->> Webfordítás itt le tudod forditani, kb értelmes mondatod alkot, amiből már következtethetsz, mit ír!
  • gyikic
    #32661
    Meg tudná valaki mondani , hogy melyik sort kell átírni az ini-ben , hogy nagyobb legyen a látótáv?Azt már megtaláltam a fórumon , amit a vízes résznél kell átírni , hogy tükrözödjön minden a vízen.Az opcióknál a játékban mindent maxra állítottam.Találtam egy angol nyelvű oldalt a www.tweakguides.com , ott sokminden le van írva , de sajna nem nagyon értem.
  • koschwarz
    #32660
    tuti hogy nem, már jóval a kieg előtt készítették a modot, és azóta nme jelent meg si-re hasonló, tudomásom szerint.
  • zerosdfd
    #32659
    Jah, végülis csak 2,5 gigányi textúrát változtat, de lényeg a kérdésem:
    Változtat-e bármit a Shivering Isleban?
  • haxoror
    #32658
    Az oltár, a cure disease ital és a cure disease szpell gyárilag MINDEN fertőzést gyógyít, ha nálad mégsem akkor nálad van a gond, lehet hogy használsz valami modot ami megkavarta ezt a részt.
  • koschwarz
    #32657
    szerintem qarl nem is érinti a növényzetet. de lehet hogy tévedek.
  • zerosdfd
    #32656
    Tudja -e vki, hogy a Qarl's Texture Pack 3 belenyúl-e a Shivering Isles növényzetébe?
  • Fantusz
    #32655
    A varázslatoknál az aktív hatások között ott lesz egy nyavalya (nem tudom a pontos nevét), amit a zombiktól lehet elkapni, addig nem töltődik vissza a manád(csak, ha lötyit iszol),amíg ki nem gyógyítod magad.
    (hasonló a jelenség az Altronach csillag 0 mana visszatöltődéshez, csak ott ugye ott van még az 50% absorb magicka, no meg egy elementálnak lényegesen több a tartaléka is)

    A templomok oltárai sem gyógyítanak minden fertőzést, intelligencia és willpower sérülést a brumai templomban érdemes megpróbálni kezelni, vagy a Cyrodiil- szerte megtalálható szentélyeknél.
    I.C.-ben nincsen templom-oltár, de a főkaputól nem messze van egy szentély, ami sok nyavalyát meggyógyít, feltéve, ha nem vagy gonosz.

    Nem is régen volt egy pici vita, hogy a Cure Disease italok gyógyítanak-e minden nyavalyát: hát nekem nem, amin egyesek csodálkoztak, az okot nem tudom, de egyes fertőzéseket csak templomban tudok leszedni a karakterről.
  • do2
    #32654
    bajgunar: huh nemrégen nekem is volt ilyen gondom. vmelyik templomba lejött rólam... asszem a fővárosba.. pár óráig én is szivtam a manával, de amilyen spéci vagyok mana nélkül is öltem :)
  • bajgunar
    #32653
    Hali pls segitsetek!
    Nyomom a küldiket 1000-el, vagy 2óra game utánn, nem mentettem el, csak kiléptem, erre ma elkezdem folytatni, de egy köcsög zombi, vagy szellem, valameiktöl elkaphattam valamit, és a mana-m csak lefele megy!
    Már mindent benyomtam, lötyiket is, meg varázslatokat is, de semmi.
    A szerencsém is leesett 47-re, ezért fogy magátol a mana-m, vagy nemtom.
    Templom, pihenés, semmi nem segit, feltöltöm lefexek, felkelek és O-án van!!!
    Megőrülök, azóta egy szintet is léptem, meg csomo mindenem fejlődött, s nincs kedvem azt a 2-3 órányi game-t ujra végigtolni, már asse tom miket találtam, meg egyebek.
    Bocse h hosszú voltam.
    Sztem nagyon ott van a GAME még mindig.
    Myths & Legends + Dark UI + Natural Environments + Alive Water + Harvest Flora Nekem ezek a MOD-ok jöttek be eddig!
  • Nuke1988
    #32652
    Hi all! Kéne 1 kis help. Shivering isles-ben a börtönt választottam a büneimért amire betett 1 barlangba ahonnan kijöttem de a cuccaim nincsenek meg. hogy lehet visszaszerezni?
  • grebber
    #32651
    Én pl azért nem merem elkezdeni Morrowindet mert maga a kategoria tetszik.De basszus nekem az megterhelő hogy menj el ide-oda amoda azt semmi csak annyi az utbaigazitás hogy a városban keleten.Kösz azzal megy el csomo idő ott görcsölök az egyesével megyek házakhoz hol is van a cél. :(

    Meg Morrowindbe harcse jön be nekem Gothic 1-2-3 és Obli sokkal de sokkal jobb ebben a tekintetben számomra.
  • Raptor 2
    #32650
    Szerintem a MOrrowind féle beszégetést hiányolod :D Legalábbis én igen... NAGyon arcade-osították ezt az Oblit... Meg az a csúnya nyíl a térképen... :/ Nagyon Akcó RPG lett...

    De azért mi szeressük :P:)
  • koschwarz
    #32649
  • PiszkosFred
    #32648
    OOO-t hasznaltam egyedul, azt viszont eleg sokaig. Francesco fele modot nem probaltam, csak olvastam rola, foleg itt a forumon. OOO nekem bevalt, eleg jol megdobta a jatekelmenyt, csak ajanlani tudom. Bar, ami igazan hianyzik az Oblivionbol, - ne kerdezd mi az, mert nem tudom megfogalmazni:) - azt az OOO sem adta meg/vissza. Mostansag megint mod nelkul fut az Oblivion PS3-on, hianyzik is par aprosag, amiket mar megszoktam PC-n...
  • koschwarz
    #32647
    fred bácsi! használod/használtad valamelyik nagy modot? ha igen, mi a tapasztalatod??
  • Fantusz
    #32646
    A Knight of the Nine az első hivatalos kiegészítő, a mod-csomag tartalmazza az addig megjelent többi hivatalos modot (horse armor, Orrery, stb.)

    Nem egy szabadon letölthető modról van szó, olyat meg nem mondok, hogy torrenten, sms-weben, esetleg DC-n itt-ott biztosan fent van
  • rayP
    #32645
    És honnan tudom letölteni?
  • Fantusz
    #32644
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Knight of the Nine küldetéssorozathoz fel kell telepíteni a kieget.
    [spoiler]A zarándoklat során az oltáraknál imádkozva a hős megtisztul, elveszti infame pontjait, ezzel lehetőség nyílik arra, hogy az addigi lopássért, gyilkosságért, s más bűncselekményekért kapott hírhedségpontok törődjenek.
    Bármikor elkezdhető a küldetéssorozat, ha a feltételeknek megfelel a kari (pl. nem vámpír), de a később begyűjtött infame pontok már nem törlődnek.
  • PiszkosFred
    #32643
    Tedd fel a KotN kieget, aztan hallani fogod a pletykat azonnal, ahogy aktivaltad a Data Files-ban is.
  • rayP
    #32642
    "A zarándoklat és a felkészülés" című küldetést úgy kapom meg, hogy pletykákat hallok, miszerint az Anvili templomot megtámadták. Sajna ilyen pletykával még nem találkoztam, és az anvili templom is telljesen ép volt.
    Úgy tudom,ez a küldetés zárja le az egész játékot.
    Csak akkor kapom meg ha már mindent megcsináltam?(Céhek, városi küldetések, szentélyek) vagy bármikor megkaphatom?
  • grebber
    #32641
    Qarl's Texture Pack 3
  • Fantusz
    #32640
    Milyen grafmódosító modot, mit módosít pontosabban?
  • grebber
    #32639
    Köszi! 600MB az semmi ahhoz képest hogy 1.3GB-os grafmodosító modot szedtem le!
  • Fantusz
    #32638
    Ejj, de lusták vagytok a google-t használni

    http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=OblivionMods.Detail&id=268&comment_page=5

    Készülj egy közel 600 Megás kis letöltögetésre

    (valószinű csak regisztráltaknak engedi a letöltés, de a reg egyeltalán nem bonyolult, és ingyenes - és az sem mellékes hogy bongészheted a modok arzenálját)
  • grebber
    #32637
    francesco modhoz adna valaki linket?
  • koschwarz
    #32636
    hát igen, ezt a különbséget én is tapasztaltam. francescóval nem volt nehéz a kezdeti szint sem, bár lvl 1-esként belefutottam olyan skeleton hero-ba, hogy csak na, de azt is le bírtam győzni kis kitartással. ehhez képest ooo-val nem lehet lemenni egy dungeon mélyére, mert tuti kicsinálnak, kezdőként legalábbis.

    mondjuk francesco mellé be kellett tennem egy csomó más modot, mint guild item ownership, stb., pont amiatt amit írtál...