41716
  • haxoror
    #32715
    Kell lennie "no" lehetőségnek is de az ha jól emlékszem az alján van, ha sok válaszlehetőséged van akkor lejjebb kell görgetni hogy az alsók is megjelenjenek.
  • PiszkosFred
    #32714
    Ha a mar nem tudod feljebb vinni a szimpatiat, akkor probalj ki a profetan egy charm varazslatot :) Ha ez sem muxik, akkor lehet hogy bug. Ez esetben erdemes lenne utananezni annak a konzol parancsnak, amely tovabblepteti a sztorit a kovetezo szintre.

    Asszem 2-3 karakterrel jartam vegig a KotN sztorijat, de mindig sikerult elsore. Reszemrol lovesem sincs, mi lehet a gond.
  • Hrisskar
    #32713
    Igen,rákérdeztem a templomban történtekre és utána átirányítottak a profétához és utána semmi újról nem lehet velük beszélni...eddig
    (még bent a templomban is körül néztem)
  • PiszkosFred
    #32712
    Beszeltel a templom kornyeken lebzselo orokkel?
  • Hrisskar
    #32711
    nekem csak Yes, I'm... válaszaim vannak, szal be kell mocskolnom magam, úgy talán kapok egy nemleges választ
  • PiszkosFred
    #32710
    ravaaaasz :)
  • haxoror
    #32709
    Nem, rászántam 30 másodpercet az életemből és legugliztam :P
  • sirdond
    #32708
    csak nem megnézted gyorsan, egy új játékban? :P
  • haxoror
    #32707
    Ha még mindig nem esett volna le a prófáta LESZARJA az érdemeidet (és lassan én is csatlakozom hozzá :P)
  • sirdond
    #32706
    biztos hogy kell lenni no válasznak rossz celekedet nélkül is, mert amikor én csináltam akkoregy infamy pontom sem volt és nem kezdtem el sem thieves guild sem dark brotherhoodos küldetést
  • haxoror
    #32705
    "No, I have no claim to fame"
  • sirdond
    #32704
    na itt van:Depending on your ranking in various factions, you are given many options to respond. If you choose any "yes" answer, citing your accomplishments, he dismisses you, saying that you obviously do not need his help. However, the only way to progress forward in the quest is to seek the Prophet's help and choose any "no" answer, and then "How can I find the relics?".
  • Hrisskar
    #32703
    Na akkor megyek elhalgattok néhány szivet még:D
  • Hrisskar
    #32702
    Sajna csak a jó cselekedeteimmel tudok neki hencegni:P
  • sirdond
    #32701
    ezt próbálom magyarázni én is

    bakker Hrisskar, ne azt bizonygasd hogy mekkora hős vagy. azt hiszem amikor azt kérdezi: "are you a worthy knight"
    akkor ott kell lenni egy olyannak hogy "No, I am not" vagy valami hasonló,de talán ez az utolsó is a sorban
  • Fantusz
    #32700
    Nincsen tapasztalatom, hogy mekkora bűnöket kér cserébe a próféta a térképért.

    Egy murderernek nem ad térképet, csak a Listenernek?
  • Hrisskar
    #32699
    nincs olyan téma, hogy ne felelnék meg,
    túl tiszta életet éltem:p
    asszem megpróbálkozom a tovább vinni a Dark Brotherhood-ot az talán jobban dijazza:P

    #32696: kerestem és találtam is de nem frissült
  • Fantusz
    #32698
    Kulcsszó kiemelve
  • haxoror
    #32697
    "azt kell mondani hogy nem felelsz meg a feladatra"
  • Fantusz
    #32696
    Ezek szerint semmi bűnöd, s azt mondja megtalálod egyedül is az oltárakat...
    Keress egy oltárt, próbáld ki frissül-e a quest.
  • Fantusz
    #32695
    Ezt most nekem írtad?

    Megcsináltam már néhány karival ezt a küldetéssorozatot, amíg azt bizonygattam, hogy micsoda szentéletű arch-mages, lovag, gulidmester vagyok helyeslően bólogatott a próféta, de, ha azt találtam mondani pl., hogy alkalmatlan vagyok a feladatra, mert én vagyok Gray Fox rögtön a kezembe nyomott egy térképet.

    A zarándoklat végén a Divine Crusader-től kapod a további utasítást.
  • Hrisskar
    #32694
    ezt mondja,majd ezt
    megpróbáltam már az össze címemet felhozni:bajnok vagyok, én vagyok a hős Kvachból,fighters/mages guild céhmester, de semmmit sem dijjazott a térképpel
  • sirdond
    #32693
    szerintem nem így van.
    először hallasz a chapel támadásáról és aprófétáról
    utána odamész és amikor beszélgetsz vele egy csomó mindenről, akkor van egy olyan opció, ami azzal kezdődik hogy No vagy Not, és azt kell választani.

    de megpróbálhatod azt is hogy minden olyan témára rákkattintasz ami még sárga, és akkor biztos eljutsz a megfejtéshez :)
  • Fantusz
    #32692
    Mondd neki, hogy te vagy a hírhedt Cyrodiil-i szatír

    A lényeg, hogy valami okot találj, hogy miért nem vagy alkalmas, akkor kapod meg a térképet, hogy megtisztulhass bűneidtől.
  • Fantusz
    #32691
    Nem tudlak pontosan követni, a Pilgrimate a zarándoklat az oltárakhoz (amin ezek szerint túl vagy?)

    A zarándoklat végén megjelenik egy Divine Crusader (nálam ekkor elszálltak az infamy pontok, de már nem vagyok benne biztos, hogy esetleg ez is nem valamelyik mod közreműködése miatt volt), ő küld tovább, ad tanácsot merre kezdd a keresést, a prófétával majd a monostorban találkozol később...

    A kulcs-momentum a Divine Crusader megjelenése.
  • Hrisskar
    #32690
    Az mondtam neki, de nem akarja oda adni a térképet
    "I'm a worthy knight"(mellette van még a többi cimem,de az nem lényeges)
    erre azt válaszolja hogy megfeleleka feladatra és "nincs nekem szükségem se ember se isten segítségére, Miért pont az ő útmutatását kérném?":P
  • sirdond
    #32689
    az a lényeg, hogy azt kell mondani hogy nem felelsz meg a feladatra és akkor adja oda a térképet a shrineokkal ;)
  • Hrisskar
    #32688
    nem vagyok vámpír, fame 137/infamy 2, nincs rajtam bounty
    (van lovagi címem:P)
    (infami pontjaimat nem vesztettem el mikor az oltárnál imádkoztam)
    mikor bizonygattam hogy én megfelelnék a feladatra akkor azmondta, hogy: igen,igen megfelelek a kitételeknek,meg egyedül is megtalálom a tárgyakat,ezért miért kérném az ő segítségét??
    (pilgrimage topicot hiányolom, mert kiírta, de nem jelent meg senkinél,hogy erről beszéljek valakivel)
  • Fantusz
    #32687
    1. - Esetleg nem vagy vámpír? Vagy sokkal magasabb az infame, mint a fame pontjaid?

    2. - Ha azt bizonygatod neki, hogy alkalmas vagy a feladatra, nem foglalkozik veled, ha azt mondod, hogy alkalmatlan vagy, mert ilyen-olyan bűnök terhelik a lelkedet, akkor küld az oltárakhoz, hogy megtisztulj (összes infame pontodat elveszted)

    3. - Pasz
  • Hrisskar
    #32686
    Nemrég vettem meg a kiegészítőket és lenne egy problémám:
    A Knight of the Nine küldetéseket kezdtem el,de a próféta nem akar utamra bocsájtani bármiről is beszélek vele...
    kérlek segítsetek!
    Előre is köszi.
  • sirdond
    #32685
    közben már én is rájöttem, de köszönöm a segítséget mindkettőtöknek :)
  • koschwarz
    #32684
    pénztől és a soul gem, pontosabban az abban lévő lélek nagyságától függ (ugyanis lehet hogy egy grand soul gembe kis lelket sikerül befogni).

    egyszerre csak egyet lehet.
  • Fantusz
    #32683
    A Fortify athletics példánál maradva az még sigil kővel enchantolva is csak +12, grand soul gemmel +10.
    Lootban találni estleg megasabb értékű, no meg többféle mágikus tulajdonsábbal bíró cuccokat, ezeket meg kell becsülni, ha használni akarod.
    Spelleknél lehet koktélokat keverni, tárgyak enchantolásánál tudtommal csak egyféle tulajdonságot lehet rárakni az oltárnál, nem tudom hogy van-e valamilyen mod, ami engedi a halmozott enchantolást.
  • sirdond
    #32682
    igen ezt eddig is tudtam,de én arra gondoltam,hogy tegyük fel csinlok egy ruhát, ami fortify athletics +7 lesz. na most,mitől függ az hogy +7 és mikor lesz mondjuk +15?
    ja és még valami eszembe jutott.
    lehet két tulajdonságot enchantolni egy tárgyba?
  • Fantusz
    #32681
    Oltárnán enchantolt tárgyak a grand soul gemekkel a legerősebbek, de azok "erje" sem éri el a Transcended sigil stone-vel enchantolt tárgyakét.
    Oltárnál csak olyan mágiát vagy képes tárgyakra rakni, amit ismersz, használni tudsz (elegendő skilled van hozzá), ilyen szempontból befolyásoló a skill.
  • sirdond
    #32680
    Ha enchantolok egy tárgyat, akkor ha mondjuk egy gyűrűt csinálok amin kontans effekt van, akkor annak a nagysága mitől függ? a lélekkőtől,vagy mástól is?

  • Fantusz
    #32679
    Főküldetésben, guildos küldetésekben nyelvtudás nélkül sem nagyon lehet elakadni, egyrészt legtöbbször ott a nyíl a térképen, hogy hová kell menned, az Oblivion HQ-n pedig fent van egy elég részletes magyar nyelvű végigjátszás.
    Szivesen segítünk mindenkinek, de először az OBlivion HQ-n érdemes megnézni, hogy fent van-e a válasz, mert jobban mi sem tudjuk leírni.
    (egy gyűrűt kell visszaszerezned - megoldás az említett oldalon)
  • koschwarz
    #32678
    nehéz lesz így játszanod, és valszeg mi sem fogunk minden egyes küldetést lefordítani neked...a lényeg azért mindig az, hogy követned kell az aktív küldetés jelét az iránytűn...
  • penész
    #32677
    helo mindenki
    megint én vagyok
    most olyan gondom van h beléptem a tolvajok céhébe(már a khajiit csajtól kapom a küldetéseket és elküldött egy argoniaihoz)
    beszéltem vele de nem tom h mit kéne csinálni(nem valami perfect az angol tudásom:F.....)
    ha tudtok akkor ségítsetek
    dr.Hector
  • penész
    #32676
    köszi így már jobb:D
    dr.Hector