41716
  • oszitheace
    #32795
    több sigil követ lehet egyszerre belerakni egy cuccba? mert egy videóban a tag megcsinálta.
  • Fantusz
    #32794
    A börtön kijárat előtt érdemes egy mentést csinálni, s onnan lehet új karakterrel indítani a játékot. (kilépés előtt variálhatod a fajokat, csillagjegyeket, skilleket)

    A mod kényes dolog, mindenki a saját ízlése, kívánsága szerinti modokat használ, ki lehet próbálni a játékot modok nélkül, a modoknál a Francesco illetve az Oscuro a két alap, a többit eezekhez érdemes kalkulálni.
  • tarti19
    #32793
    1.1-es patch van fent meg a az első kiegészítő és az ott tlaálható pár mod, akkor nekifogok ennek, de úgy sem esek neki teljes mértékben, mert még meg is venném :P
  • sirdond
    #32792
    Szerintem mikor előszőr játszol, semmilyen modot ne tegyél fel. Az 1.2es final pacth még mehet, de azonkívűl mást ne. Ha rám hallgatsz akkor végigviszel egy karaktert így, hogy megtapasztald mi hogy működik (pl a szintlépés). Ha utána elkezdesz egy új játékot, akkor már tudod, hogy neked mi hiányzik, és ahhoz tölthetsz le modokat. ;)
  • tarti19
    #32791
    okés köszi:)
    és akkor még egy kérdés az utolsó, a játék előtt:P
    milyen modot érdemes leszedni, az első kiegészítőben volt pár meg az 1.1-es patch ami fel is felment, esetleg van még valami amit érdems feldobni?
  • PiszkosFred
    #32790
    Magyaritasrol bovebben majd Raptor2 kollega tud felvilagositast adni, o heggeszti tobbek kozott. Talan letolheto egy X%-s verzio, de teljes magyaritasra varni kell meg.
  • tarti19
    #32789
    Még egy kérdés :)
    kevés magyarítás létezik hozzá?
    Knighst of the Nine kiegészítővel együtt, tolatam , akkor meg is veszem mindennel együtt:)
    Fable-t is még ide sorolnám ami itt figyel a fiókban:P
  • PiszkosFred
    #32788
    Arcpirito osszegert lehet mar kapni a jatekot es a ket kieget, egyben :) Tenyleg erdemes beruhazni ra.

    Tanacsot nem nagyon lehet adni, annyira a jatekos szemelyetol fugg, mi merre hogyan... Viszont a jatek elejet (szokest) erdemes figyelmesen vegigolvasni, nem csak tovabb kattintani az egyes szovegeken, ugyanis a jatek kezeleset itt magyarazza el a jatek, az inventorybol valo cucc kidobastol a varazslasig, ijaszkodasig, stb. A szabad vilagban pedig cselekedj ugy, ahogy jonak latod, es ahogy a jozan esz diktalja :) (ne lopj masok szeme elott, ha megolsz valakit, akkor keszulj fel a kovetkezmenyekre, vampirokat ne engedd hogy harapdaljanak, mert nem lesz jo vege, stb.). Barmit megtehetsz, barkivel, de mindezt annak a fenyeben, hogy egyes cselekedeteid kihatassal lehetnek a vilagra, vagy akar a karakter tovabbi eletere.

    A jatek lenyege, hogy a karakter ugy eljen benne, mint barki mas a hetkoznapi vilagban :) Hogyan, mikent? Rajtad all.
  • tarti19
    #32787
    igazából, még nem origi, de nagyon bejön és bizony mint a kotorra vagy a witcherre erre is szándékotzom pénzt kiadni... csak előtt legalább az elejét kiszertném próbálni...

    Esetleg megtudtok lepni egy pár hasznos infóval mint nagyon-nagyon kezdő Oblivion kezdőt:P
    bár a Hq-n is találtma sok érdekességet csak minden új és sokszor úgy eltévedek egy cikk alatt is , hogy nagyon:)
  • PiszkosFred
    #32786
    Oblivion peccs nelkul is jatszhato.
    Knights of the Nine kieghez kell az 1.1es peccs.
    Shivering Isleshez kell az 1.2es peccs.

    A shivering isles korongjan rajta van a hivatalos 1.2es peccs is, es ha nincs peccselve a jatek, automatikusan felrakja.

    Termeszetesen mind az 1.1-es, mind 1.2-es peccs megtalalhato csak az alapjatekkal, vagy a kiegeszitovel is rendelkezo jatekosok szamara is.
  • tarti19
    #32785
    SZiasztok
    egy óráűéis kérdésem lenne..
    megvan maga az Oblivion , és a 2 kiegészítője...
    ezekhze melyik patchet érdemes leszedni?
    köszi szépen előre is , addig nem akarok kezdenbi:P amíg nincs mega patch...:P
  • haxoror
    #32784
    Csak tipp, ha nem patchelted a játékod akkor ilyesmi előfordulhat ha megütöd a lovad, veled együtt ő is tagja a céheknek, ha véletlenül harc közben megütöd az olyan mintha egy másik céhtagot támadnál meg.
  • simonviktor91
    #32783
    nam azé de epusztitottam egy oblivion kaput kinyírtam körülötte a kis dögöket és kiírta hogy számüztek a dark brotherhoodból, a tolvaj céhből, és a mágus céhbő! ez mi a franctól van?
  • sirdond
    #32782
    nincs mit, csak máskor kicsit figyelmesebben ;)
  • Gladiator
    #32781
    ok, nem szóltam:D bocsi
  • Gladiator
    #32780
    megnéztem, nem volt benne olyan. asszem... de akkor most megint.
  • sirdond
    #32779
    shift+bal klikk
    de azért van az oldal tetején zölddel kiemelve a "Mielőtt kérdeznél ide kattints" link hoy ilyeneket megtudhass belőle ;)
  • Gladiator
    #32778
    egy olyan suta kérdésem lenne, hogy hogyan tudok az inventorymból kidobálni cuccokat?:D
  • claci
    #32777
    Sziasztok, új vagyok itt, csináltam egy modot és meg szeretném kérdezni hogy mi a véleményetek róla? Ha tetszik légyszi adjatok mondjuk egy 10 es ratinget :) Remélem tetszeni fog http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=14043
  • haxoror
    #32776
    Miért lenne szar?

    A video kommentjeinél biztos van egy link magához a modhoz is, letöltöd és onnantól te is tudod használni :)
  • oszitheace
    #32775
    de szar! pedig tök poén lenne
  • haxoror
    #32774
    Az valószínűleg egy mod videója lehetett
  • Gladiator
    #32773
    volna egy olyan bajom, hogy nem ismeri fel a mentetéseket a játék. nem játszottam kb fél éve vele, most pedig ha rányomok a load-ra, akkor aszonyja üres. Pedig a mappában ott van vagy 60 mentés...
  • haxoror
    #32772
    A heroism, heroic touch Rally-szpellek, a harci kedvet erősítik pl ha öngyilkosságba akarsz hajszolni egy koldust és Rage szpellt nyomsz rá akkor harc helyett világgá fut, ha nyomsz rá Rally-t is akkor viszont már támad is -> őrök megölik

    A Dispel leszedi az aktív varázslat-hatásokat a célról, conjurereket és necromantákat lehet vele szivatni mert a Summonjaik is leszedhető aktív hatások

    Ahogy Fantusz is írta ezek nem létfontosságú szpellek de poénkodni azért jók :)
  • oszitheace
    #32771
    de láttam egy videót, ahol vmi miatt összement a gyerek, akire ráküldte a spellt. az melyik?
    a rally = heroism nem?
  • Fantusz
    #32770
    Egyik sem létfontosságú spell, a dispel méregtelenít, megszünteti az átkokat, a heroism a célszemély önbizalmát, harci kedvét növeli.
    Command creature, command humanoid, invisibility, paralyse mind-mind fontos, haznos illusion spellek, a heroism és a rally viszont mellőzhetőek szerintem.
  • oszitheace
    #32769
    a heroism, heroic touch, stb. az mit csinál?
    és a dispel?
  • Fantusz
    #32768
    Olyan modról nem tudok, amelyik rusnya szakadt-banyákból bombázókat csinál a játékban, a Francesco és az Oscuro is átöltözteti ugyan az NPC-ket, de nem olyan formában ahogy te szeretnéd.
  • JuanG
    #32767
    köszi, de mint írtam nem akarok ilyen csajjal nyomulni, hanem épp azt hogy az NPC-s csajok kicsit dögösebbek legyenek :)), mert a táj az már szép, de nem elég :)
  • Fantusz
    #32766
    Ren Beautypack + Zeladins Hairfix + Cosmetic Complitation + Female EyeCandy + Natural Faces.

    A kisasszonyok arcát neked kell megformáznod, kapsz hozzá néhány szép szemet, hajszerkezetet a modoktól, a randa fehérneműk eltünnek, a Ren berak pluszba néhány új fajt is (mystic elf)

    (azért ne meztelenül vidd a leányzót harcolni, valahogy sem a városlakó nép, sem a gonosz ellenség nem hatódik meg, nem csodálkozik el a meztelenül rohangáló hölgyemény láttán)


  • JuanG
    #32765
    persze közben magam is keresgélek még a nexus-on...
  • JuanG
    #32764
    hali, segítsen valaki ha tud, mert én sajna elveszek ebben a rengeteg oblivion modban

    nem találom azokat amik nekem kénének...nekem olyan kéne ami pl. lecseréli az oblivionban lévő nőket bombázó csajokra, klassz rucikban, vagyis az nem kell (egyelőre), hogy én egy bombázóval játszak :))

    vagyis:
    - szexi 3d modell csaj testek
    - szexi ruhák az eredetik helyett
    - finomított arc és test textúrák
  • haxoror
    #32763
    csak hozzáadja
  • simonviktor91
    #32762
    hogyha a shivering islest felrakom ugyanaz történik mint a knights of the nine-nál vagy elveszbek a mentéseim vagy újat kell kezdeni vagy csak hozzáadja az alaphoz az újításokat?
  • zsilike
    #32761
    sok játékidő!ha van.
  • simonviktor91
    #32760
    az én dark elfem csak 10-es :S
  • zsilike
    #32759
    sima ügy!,megmarad!/bár én újat kezdtem,de nem emiatt!ez régen volt,most 53as a dark elfem
  • simonviktor91
    #32758
    pls help! ha felrakom a knights of the ninet akkor megmaradnak a régi mentéseim vagy újat kell kezdeni hogy aktíváljam az addont?
  • simonviktor91
    #32757
    aham! thx
  • PiszkosFred
    #32756
    Nem, a ninjak ezen nem tudnak segiteni :) Ellenben mondjuk a koldusok ott ICben, foleg ha kedvelnek. mitol kedvel egy koldus? Hja igen, megvan, ha penzt adsz nekik... De sajat magad is segithetsz sajat magadon, ha osszegyujtesz egy kis verdijat tolvajkodassal, majd leszel olyan balga (termszetesen szandekosan), es elfogattatod magad a varosorokkel. A borton miatt azonnal fel fogod kelteni a tolvajok erdeklodeset, es kisvartatva kapsz is egy meghivot a pizsamapartyjukra.