41716
  • do2
    #32835
    kéne még 1 kis segitsaég!
    van 1 küldetés amikor joundral csak akkor beszél ha én is börtönbe juttatom magam.. ezzel nincs is semmi baj
    de előtte nézzétek meg ezt a képet a jobb felső sarokba van alapból 2 ilyen tulajdonság itt a kép A börtönből kiszabadulva ez eltünik.. hogy tudom újra előszedni ?
    A cuccaimat visszavettem, és akkor se jött elő
  • koschwarz
    #32834
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    például shady sam-nél, aki imp. city falai mellett, a városon kívül található meg
  • marcell007
    #32833
    hello!valaki megmondaná honnan szerezhetnék Skoomat előre is kössz!(azon a bravili házon kívül)
  • do2
    #32832
    egy régi elmaradt küldim van anvilba kastélyba orrin adta
    hogy menjek icbe és ott várjak egy üzenetre... de hiába várok ott napokat sehol sem jön senki aki üzenetet adna át
    itt a küldi aki tudja mit hogyan az légyszi irja le
    itt a küldi help!
  • marcell007
    #32831
    hello!azt szeretném kérdezni hogy honnan szerezhetnék Skoomat?(azon a Bravili házon kívül)előre is kösz!
  • oszitheace
    #32830
    az infamy-nek/fame-nek van határa? az istenek a kápolnákban megbocsátanak? mert 129es infamy-nél elmennék gyónni XD

    lélekköveket hol szerezhetek? mert elhasználtam már vagy 100at. úgyértem frissül a boltok kínálata?

    a skooma mire jó? khajiit vok, szóval elméletileg naon komálom
  • BBird
    #32829
    Na ezaz, hogy még nem vettem meg... Most akartam. :-)
  • Fantusz
    #32828
    Nézd meg, hogy a cuccai között ott vannak-e a kastély felszerlési tárgyait tartalmazó dokumentumok. (amikor mindet megvetted, akkor ad még egy infot)
  • BBird
    #32827
    Battlehorn Castle.
    Valakinek fordult elő olyasmi, hogy amikor ment Nilphas Omellian -hoz, s akkor nem kérte a szolgálatait, később már nem ajánlotta fel?

    Később tértem vissza hozzá, fáradtan, hosszú lovaglás után. Gondoltam most már van elég anyagi keretem ahhoz, hogy felújítassam a kastélyt. De hiába állok le vele beszélgetni, csak a szokásos Rumors és társai választhatóak. A kastélyról már nem esik szó. :-(
  • Gladiator
    #32826
    majd max karácsony után:)
  • koschwarz
    #32825
    mondjuk a game of the year editiont már potom pénzért meg lehet kapni. ha van játék ami megérdemli, hogy eredetiben legyen meg, akkor ez az, kétség nem fér hozzá.

    7k-ért benne van az alap, a shivering és a knights (igaz, ez utóbbiból csak maga a lovagos küldetés-sorozat, a letölthetők egyéb dolgok nem).
  • AC2
    #32824
    Előtte se kell crack, az a szép benne
  • Gladiator
    #32823
    de kell utána vmi crack, vagy simán megy utána is?
  • simonviktor91
    #32822
    mé ne lehetne?
  • Gladiator
    #32821
    tört játékot lehet patchelni?
  • sirdond
    #32820
    Ezt én is tapasztaltam. Sztem azért van mert nem eredeti a játék, úgyhogy beletörődtem
  • zerosdfd
    #32819
    Ez talán segít..
  • koschwarz
    #32818
    érdekes, sosem hallottam ilyenről. próbáld ki az unofficial patch-eket.

    van az alap játékhoz is, de van a hivatalos kiegekhez (kotn, shivering) is külön
  • simonviktor91
    #32817
    nemtom mi van a játékkal de 1-2 ikon az invetoryban el van mosódva! pl gray fox sapi-jaának az ikonja, knights of the nine-ból meg a térkép ami a zarándoklat útvonalát tartalmazza és a "klubbtagságoknál" is a knights of the nine ikonja el van mosódva! mitől? nem tudja valaki?
  • koschwarz
    #32816
    [ez a @#&!+÷ admin nem hajlandó megnyitni még mindig a battlefield2 topicot?}
  • Hrisskar
    #32815
    Ezzel a kutyával mit lehet csinálni( azon kivül hogy feltűzöm a Dawnfangra és megsütöm nyilt lángon), parancsolni nem tudok neki hogy maradjon ott ahol van ezért mindenhova követ és kárlenne érte ha egy büdös lény csak úgy lecsapná
  • bajgunar
    #32814
    Jaja.
    Elmented a deadra-kö felvétele elött és ha nem tetszik a kavics, csak nyomsz egy load-ot! :D
    És már másik követ fog adni!
    De azt ISMERITEK hogy a felvételkor rácuppansz a SPACE- gombra (felvétel) és leütöd ahányszor csak tod, van olyan h 3 /három/ sigil követ is ad!!!
    Püföljétek ezerrel a felvételkor a space-t, csak ne verjétek szét a billentyüzetet!!!
    Oblivion Forewa
  • simonviktor91
    #32813
    ok thx
  • AC2
    #32812
    A KotN-hoz tartozik, nincs önálló quest
  • Fantusz
    #32811
    Elméletileg "Z" gomb, gyakorlatilag "Y"
  • simonviktor91
    #32810
    vettem egy házat berendeztem de nem tom hogyan lehet mozgatni a tárgyakat! pls help valaki
  • Gladiator
    #32809
    oké, köszi
  • Fantusz
    #32808
    A Daedra szentélyeknél kapott küldetések jutalma egy-egy egyedi mágikus tárgy. A lootban talált tárgyak tulajdonsági változhatnak, ha visszatöltöd a játékot (így lehet a Sigil köveket is cserélgetni).

    Mod: Lost Paladins of the Divines.
    Daedric minőségű páncélok (heavy és light), két kard (az egyik lángol) szerezhetők meg.
  • PiszkosFred
    #32807
    Koszonom :)
  • Gladiator
    #32806
    aprócska, de érdekes. nem az a menj ide, hozd el azt, bár hál isten oblivionban amúgy sincs ilyenekből sok.
  • haxoror
    #32805
    heppi börszdéj!
  • Fantusz
    #32804
    Két aprócska küldetés, lesznek majd később hosszabbak érdekesebbek is

    Nálam a Mehrunes Razor (Knight of the Neine-vel kerül a játékba)a kedvenc, a leghosszabb küldetés a legnagyobb dungeonban, annyi a loot, hogy még 100-as erővel, 100-as Alternation skillel (+250kg cucc) sem bírod kihozni.

    20-as szint alatt vétek odamenni, bár nem tilos...
  • haxoror
    #32803
    Ha már témánál vagyunk engem az alábbi pletykához tartozó küldetés érdekelne, oda-vissza bejártam az utat de nem találtam semmit :(

  • Gladiator
    #32802
    Gondolom a hardcore oblivionosoknak nem mondok újat, de hátha valaki nem ismeri még ezt a két küldetést:

    Érdemes Cheydonhhilban, vagy hol pletykákat hallgatni, mert van egy eltűnt festős quest, aminek folyamán belemászunk mi is egy képbe. jópofa, minden festve van.

    A másikat bravilban mondta a csapos, hogy a mágus céhből valami kai-keenek kell segítség, mert eltűnt a haverja. aztán kiderül, hogy csak a saját álmában tűnt el, így utána kell mennünk. mármint az álmába. ez az eddig kedvencem.
  • oszitheace
    #32801
    az a lockpick, ami soha nem törik el az a Skeleton Key, és az vmelyik daedra shrine-nál (nagy szobrok, elöttük pár ürge) lévő küldetés után kapod.

    oblivionban jó cuccosokat lehet összeszedni (the punished/fleshy pod-nyami) de ha te enchantolsz, az is jó lehet

    égő kardot, futófényes páncélt még csak mod-ban láttam

    nézz fel az Oblivion HQ ra naon sok jó info van ott
  • Gladiator
    #32800
    két kérdés:

    A játékban mere van ilyen egyedi cuccok? még nagyon régen olvastam, hogy valaki talált bone lockpicket, emi soha nem törik el. Én találtam most egy olyan gyűrűt, amitől 20%-ban láthatatlan vagyok. Ezek mindig ugyanott vannak, vagy változó?

    Vannak "még mágikusabb" tárgyak a játékban? Olyasmire gondolok, amin látszik is, hogy az. tehát mondjuk tűz kard, vagy valami látványos. mer eddig max az volt, hogy kis aurám lett, de az nekem nem elég:D

    Előre is köszi.
  • tarti19
    #32799
    thx:P
  • haxoror
    #32798
    nyomd meg az f4-et
  • tarti19
    #32797
    jó gém:))))
    csak valahogy nehéz, vagy nem tudom:P
    de el veszek nagyon könnyedén:P
    Graf maxon van kivéve élsimitás^^
    1280*1024 minden felrántva... és így sem csúnya gém csak sokszor olyna mintha festve lenne a táj, de nagyon klassz:P
    harcos jegyben egyedi stílusban(kalandozó) imperial fajjal kezdtem a gémet:)
    A naplót vagy küldetés térképet hol lehet megtalálni?? mert azért ha küldk bejegyzését térképre lehetne nyomatni , akkor eltalálnék még az adott helyre is:)
    köszi előre is
  • Fantusz
    #32796
    Nézd meg a videon, hogy esetleg valami mod lenne-e, nem tudok ilyen modról, de ha létezik irreálissá teszi a játékot.

    A Sigil kövekkel annyi a megengedett csalás, hogy miután megnézted, hogy mit kaptál, s nem tetszik kérsz másikat, de csoportosan echantolni vele... - már a gondolat is durva