41716
  • gaben4
    #32875
    Nah követtem azt az átlátszó fickót és magyaráz nekem vmi párduc fogakról, akkor elmegyek egy hajóroncshoz, ott mit kell csinálni?
  • do2
    #32874
    Ja asszem találtam... lehet el is adtam már.. de amúgy megtárül az a 30 ezer mert az a csicska aki mesterének szólit az hordja a cuccokat meg a aranyakat már 2x is ilyan 500 aranyat hozott... meg jó cuccokat amit ellehetett adni..
    Van 1 nő aki ott fexik bent a cellába alszik nem lehet felkelteni azzal mit lehet cisnálni ?
    végülis annyira nem zavar az a 30 rongy... úgy se nagyon tudom mire forditani... megveszem még 25 ezerért azt a drága kérót ami küldetésbe van, aztán passz hogy mire kell még gyüjteni....
    az lenne a király ha a kisérő lovagodat is felfegyverezhetnéd.. vagy mondjuk lenne neki is lova... soxor amikor kalandozok az erdőbe lemarad és várni kell rá.......
    Most 1 unalmas küldibe vagyok ahol 20 medve bört kell gyüjteni.. meg 1 másikba azt az idióta virágot ninroot vagy micsodát, 10 ninroot virág kell 1 elixirhez,és asszem 20 elixirrevalót kell gyüjteni.........

    ui: nálatok nem szar a ahang amióta feltettétek az 1.2-s pecst ? nekem néha olyan éles kattogó hangokat ad ki hogy az szinte már zavaró.. pl ha köves úton ugrálok.. vagy ha az arénába nézem a gladiátorharcot, na ott nagyon zavaró és fülbántó... és nem tudom mitől van ez..
  • Fantusz
    #32873
    Az egyik szekrényben találtál egy mágikus könnyűpáncélt?
    Az valamennyit visszahoz a befektetett összegből (csak ha minden bútordarabot, berendezést megvettél akkor kapod meg), harcban gyorsan kopik, de tolvajnak, bérgyilkosnak nem rossz.

    Csicskák, alattvalók, rajongók a legidiótább időpontokban képesek megjelenni, ha arra utasítod őket, jobb magányosan hősködni

    Egyszer egy csinos máguskiszannyonak mondtam, hogy kövessen - nem követett.
    Néhány nap elteltével aztán betörés közben elém toppant, hogy itt vagyok Arch Mage mit szeretne?
  • do2
    #32872
    én sem vagyok vámpir:D bakker akkor feleslegesena adtam ki a lóvét ?:D
    na most már mind1 :) de az a szolga azért hozza nekem a lóvét meg a cuccokat. :) lovagom megtaláltam.. csak ügye amikor mentem betörni nem vihettem magammal, mert egyből rikácsolt... igy nagy nehezen visszanéztem a kimentett állásokat hogy merre hagytam el.. igy aztán megtaláltam... aztán betöltötem az aktuális mentésemet és visszamentem a lovagomért :) mostmár minden rendben van..
  • Fantusz
    #32871
    Érdekesen játszol, végülis egy szerepjátéktol lenne szó.

    Szentéletű lovagként hiányolod az apródodat (valószinű ott van a lovagokkal a monostorban jó helyen), ugyanakkor a vámpíroknak való átkozott oltárnál keresed az üdvözülést.

    Az oltárt vámpírként tudod használni, különben elküld a francba.
    (kb ennyit tudok nem komálom a vámpírságot)
  • do2
    #32870
    azt ti már észrevettétek hogy rendesen mozog a nap ?:) anvilba voltam felmentem a világitótoronyba és láttam pont 1 naplementét :) nagyon zsirul megvan csinálva :)
  • do2
    #32869
    hát ezt a küldit tuti nem felejti el az aki 1x megcsinálta abban biztos vok :):)) eleve 1 csomó lóvét összekell szedni kb 30 rongyot hgoy megvedd a térképdarabokat meg azt a hülye folyadékot amit az oltárba kell önteni.... szóval ez tuti nem felejti el aki 1x megcsinálta :) főleg azért nem mert ott lesz 1 csicska aki elmegy ölni és nekem hozza a lóvékat meg a cuccokat :) és mesterének szólit :)
  • Carmang
    #32868
    Google a barátod neked, amúgy?
    :)
  • Carmang
    #32867
    Csak, hogy valakitől kapj valami visszajelzést:
    Én nem tudok segíteni.

    De a fórumokon már csak így megy ez, ha valaki tudná biztosan segítene, nem szenyóból nem mondunk semmit.
  • do2
    #32866
    az én bajomra is tudtok emgoldást ?:(
  • haxoror
    #32865
    bármilyen varázslattal, fegyverek ellen elég jó védelme van.
  • Carmang
    #32864
    Jó lenne ha nem szívatnál :)
    Amid van azzal nyírd ki!!!

    Én pl. legutóbb egy ork barbárral voltam, kétkezes harci kalapáccsal írtottam mindenkit, a halakat is beleértve. Mókás szitu lehetett külső szemlélőnek :)
  • genory
    #32863
    Létezik valami kezdetleges magyarítás a gamhez?
  • gaben4
    #32862
    És azt a halat mivel lehet a leghatásosabban kinyírni?
  • Fantusz
    #32861
    Este 8-kor jelenik meg a szellem, nem beszél veled a parton, követned kell egy darabig, aztán előadja a kérését - mentsd meg a párduc szájától


    több info az OblivionHQ-n
  • Carmang
    #32860
    Hát konkrétan nem horgászni kell, hanem kinyírni a halat, és felvenni belőle a pikkelyét.
  • Carmang
    #32859
    Asszem éjfélkor ki kell menni arra a helyre, ahol mutatja az iránytű. Ott van a hajós szelleme. Kövesd őt, elvisz egy zátonyra futott hajóroncshoz, ott tisztítsd meg a hajót a gonosztól, és ennyi. Még a végén a szellem a hálája jeléül ad egy térképet a kincséről.
  • gaben4
    #32858
    jahh és még három apró kérdés és már itt sem vagyok ígérem.. Van egy olyan mellékküldetés, hogy horgászni kell az egyik fickónak, és meg is találom a halat de nem tom, hogy mivel vagy hogy kell kifogni, a másik kérdésem meg az lenne, hogy miért indul újra a gép mindig valahányszor kilépek a játékból, meg néha közben is, az utcsó pedig az, hogy hogy lehet pénzt szerezni a játékban ??
  • gaben4
    #32857
    The forlorn watchman.. Ez a küldetés neve....
  • gaben4
    #32856
    és nemtudjátok, olyan magyarosítás készült a játékhoz amiben több mint fele fordítva van a játéknak?
  • Hrisskar
    #32855
    Az Alesswell környékén van amire gondolsz??? Mert ott a városban és környékén mindenki láthatatlan, ha sikerül megtalálni az embereket a városban (nagy előny a detect life spell), akkor elpanaszolják neked hogy mióta a közeli romba beköltözött egy varászló és azóta ott kisérletezik. Ha elmész a romhoz akkor ott a romvár tetején van(mikor meglát egyből elkezd megkeresni hogy ki a fene zavarja meg a kisérletezését), szépen megkéred hogy oldja fel a spellt, kapsz egy spellt amit a város közepén kell elsütni és lám mindenki látható már :)
    (a jutalomra nem emlékszem)
  • bajgunar
    #32854
    Átlátszo ember?
    Nem a game elején vagy?
    Meg kell öket szabaditani az átoktól!
    Ez a küldi, de pontosan nemtom mit kell csinálni :S
    GUMIJANI
    Wikipedia
    itt keress rá a küldi cimére!
    Majd ide illeszd be a mondatokat, ha nem megy a forditás:
    Webforditás
    Sok sikert!!!
  • gaben4
    #32853
    van egy mellék küldetés ahol vmi átlátszó, emberke járkál egy parton körülötte meg ilyen rákszerűségek vannak de sajnos nem tudok nagyon angolul és nem értem hogy mit kell tennem ahhoz, hogy beszélhessek a fickóval.
  • gaben4
    #32852
    hahó van itt valaki? Kellene egy apró segítség
  • do2
    #32851
    Ja még valami! ha végig csináltuk a knight nine küldit akkor kapunk 1 kisérő lovagot.. nos én elhagytam vmerre.. hol tudom előszedni újra ?
  • do2
    #32850
    deepscorn hollowba tudja vki mit kell csinálni ? már beleöntöttem a a piros folyadékot az oltárba... van 1 alvo csaj a rács mögött nemlehet felévreszteni.. és van ott 1 csicska aki engem szolgál elmegy ölni és a ládájába teszi a aranyakat meg a cuccokat amit szerzett...na de mit kell csinálni az oltárral és azzal az alvó csajjal ?
  • oszitheace
    #32849
    ezt a Mehrunes Razort hol kezdhetem el?
  • Fantusz
    #32848
    Sajátkezüleg enchantolva csak egyféle tulajdonságot tudol tárgyakra rakni, lootban vannak erős enchantos cuccok, bár nem mindennaposak.
    Legerősebb tárgyakat a Sigil kövekkel lehet enchantolni.

    Legtöbb mágikus tárgyat a Mehrunes Razor küldetésben lehet megszerezni, 20-as szint fölött érdemes felkészülten nekivágni. (ha még nem csináltad meg)

    Az enchantolás is hasznos, de a fontosabb, hogy a másik oltárnál saját spelleket tudol készíteni, s a varázslatokat keverheted is ízlés szerint (pl. fire demage+paralyse) - feltétel, hogy a varázslatot képes legyél használni.
  • do2
    #32847
    enchantolni mit érdemes ? most prbálgatam 1-2 dolgot hát semmi extra nem jött ki még nem nagyon sikerült jobb cuccot taláélnom a 9 lovag setten kivül.. tudtok vmi yó cuccost ruhába csizmába pajzsba ?
    mondjuk még csak 20-s a karim... nem tom ez számit-e vmit...
    az új kieget még nem tettem fel, mert még ezzel se végeztem, nem akarok magamnak nagyobb összevisszaságot
  • do2
    #32846
    jajaa azután kaptam asszem hogy odamentem és levette azta manaelszivó betegséget.. jajajaa kb azóta van meg... akkor zsir ha vissza szerezhető, emrt akkor a börtönös küldit is megcsinálhatom :)
  • Hrisskar
    #32845
    azért a temple of the one-ban szerezhető áldás( miután végig csináltad az alapjátékot a hatalmas szobornál) elég sokáig rajtad van
  • Hrisskar
    #32844
    persze mikor már lejárt aztán újra oda lehet menni
  • do2
    #32843
    hát ez az áldás már nagyon régóta megvan.. meglehet újra szerezni ?
  • Fantusz
    #32842
    Megálltál valamelyik Szentélynél imádkozni, ahol kaptál fortifyt, időre szóló varázslat, nem a börtön miatt veszett el.
    A Szentélyeknél imádkozva lehet ismét felvenni, kb 3 percig hatnak.
  • Fantusz
    #32841
    A skooma is csak egy lötyi, bizonyos tulajdonságokat erősít, másokat leront - azért mert a khajitok nagy része drogozik neked nem kötelező.

    Nem kell Martinnak odaadni, vagy eladni az Azura Start, akkor nincsen gond a lélekkövek hiánya miatt, de különben Oblivionban, nekromantáknál, dungeonokban lehet találni elég sokat, az üzletek kínálata szintlépések után frissül, amibe a modok is belejátszhatnak.

    129-es infamy-val ne csodálkozz, ha a Kilencek elküldenek melegebb éghajlatokra, de a Prófétában bízhatsz (Knight of the Nine)
  • oszitheace
    #32840
    #328300 re válaszolna vki?
  • Hrisskar
    #32839
    hát ránézésre ez a Temple of the Oneban a szobornál összeszedhető áldás szerintem.
  • haxoror
    #32838
    Ha ráviszed az egeret a Fortify szövegekre a listában akkor kiírja hogy pontosan mitől vannak.
  • haxoror
    #32837
    Az egy áldás lesz amit egy wayshrine-nál szedtél össze, csak egy ideig tartanak, a hatásuk elmúlik idővel.
  • marcell007
    #32836
    hú itt még az én tudományom is megáll!