41716
  • haxoror
    #32915
    gyárilag nemlehet, csak moddal (tesnexus.com-on láttam ilyesmit)
  • zsilike
    #32914
    shift+click
  • kobra223
    #32913
    jah még egy kérdés külső nézetben valahogy elő lehet hozni valahogy a cél keresztet?
  • kobra223
    #32912
    sziasztok nagyon az elején vagyok a játéknak azt szeretném meg kérdezni hogy a felesleges tárgyakat hogyan lehet eldobni. vagy van erre külön billentyű?
  • Fantusz
    #32911
    Nilphas Omellian - Imperial City, Marcet District, Merchant Inn.

    A Battlehorn Castle felszerelési tárgyait is tőle kell megvenni, lehet a moddal került be a játékba, már a börtönből kiszabadulva is 80 fölötti a disposition, ami gyorsan felvihető 100-ra, nem utolsósorban 2000 (vagy 2500?) aranya van.
  • Fantusz
    #32910
    Érd el az Ach-Mages rangot és kapol egy robe-t
    I.C.-ben van egy kereskedő (Staff-okat árul), nála vannak különböző robek lehet Arch-Mages is.

    Legjobb szerkó egy mágusnak:
    Bladeturn hood (Resist normal weapons:15, Reflect Demage:15, Shield:17)
    Spellturn cloak ( Resist magic:15, Reflect spell:15, Spell absorption:15)
  • Cs zoli
    #32909
    Képet próbálok berakni.
  • Cs zoli
    #32908
    Szia!
    Nilphas Omellian őt hol találom?
  • Fantusz
    #32907
    A disposition mellett érdemes arra is odafigyelni, mekkora a mercantile skillje az adott kereskedőnek. Az említett "fukar" hölgyet és is nagyon tudom utálni (ezért ki is raboltam), expert mercantile skillje van, csakúgy, mint a Rhaseda kovácsnak Chorrorban. A kvachi menekülttáborban van egy nőci mester mercantile-vel. Velük kezdőként nehéz jó üzletet kötni.

    Nilphas Omellian-nal lehet a legjobb boltot csinálni, ő mindent megvesz jó áron.
  • zsilike
    #32906
    54darkelf
  • do2
    #32905
    nézd meg hogy mennek-e a ventilátorok a procidon a videjókártyádon.. lehet vmelyik nem megy úgy ahogy kell és túlmelegedés miatt restartol...
  • gaben4
    #32904
    jah hogy szopná ki pedig írtó nagy ez a játék.
  • do2
    #32903
    kinek mekkora már a karija ?
  • do2
    #32902
    gaaben bakker neked még a géped is elelened van mi ?:D
    ez már összeesküvés :D:D
  • gaben4
    #32901
    oks köszönöm.. És az vajon miért lehet hogy ha kilépek a játékból söt néha játék közben is újraindul a gép? :S
  • haxoror
    #32900
    Este 6 körül megy el otthonról.
  • gaben4
    #32899
    Oks de az nem megy el otthonról.. Ott bennt döglik egész nap.. MOst nem arról a részról beszélek amikor az a vörösfejű kereskedőt kell megfigyelni ahogy egy hátsó udvarban beszélget egy másik emberrel hanem utánna mikor azt a másikat követni kell az bemegy Agarmishoz, de az nekem onnan nem jön ki.
  • Carmang
    #32898
    Szerezz egy angol-magyar szótárt magadnak, ha tanácsolhatom.
    De ne csak a térdedre tedd játék közben, hanem HASZNÁLD!
  • Carmang
    #32897
    Meg kell várni amíg elmegy otthonról. Utána osonj be, persze ne az őrök szeme előtt csináld.
  • gaben4
    #32896
    Van egy küldetés ahol egy fickót követni kell, aki bemegy egy házba de nemtok bemenni utánna mert ezt írja ki--> it appears that Agarmis is home, and the door is barred the inside... Gondolom valamivel el van torlaszolva belűlről az ajtó vagyis én így értelmezem de ott mit kell csinálni?
  • Csacsi
    #32895
    Még egy kérdés. Az ArcMages robe-ot nem tudja valaki hol találom? Előre is köszi.
  • koschwarz
    #32894
    igen...ezért használok olyan modot, amivel csak bizonyos céhbeli rangok után lehet elvinni a céhek dolgait.
  • Csacsi
    #32893
    Igen nagyjából én is ezt csináltam, de max amit kaptam egy potionért, az 10 arany. ami valljuk meg kicsit kevés :)
  • Cs zoli
    #32892
    Szia!
    Én a pénz szerzés egyszerű ,denem túl dicsőséges módját szoktam alkalmazni eggyes szinten.Belépek,a Mágusoknál össze szedem a 4 fözőedényt az asztalokról és a hordókból az alapanyagokat mlyekből italokat készítek. Ekkor még nincs jelentősége mit készítesz úgyis eladod.A legjobb árat a főváros kereskedő negyedében nem az ital árusnál (aki igen fukar)hanem tőle balra lévő fekete köpenyes hölgynél kaphatsz érte.A kvaccsi úton rengeteg növényt szehetsz a föváros felé menet.Ha jó csatákat akarsz a játék erősségét az alap 50-es ről legaláb 60-ra húzd fel ,megváltozik az ellenfelek viselkedése élete sebzése.
  • Csacsi
    #32891
    Sziasztok. Most kezdtem nemrég egy sötét elf mágussal. Kérdésem, hogy milyen potionokat csináljak alchemyvel (és miben csináljam, mert van 4 fajta kis kütyü) hogy meggazdagodjak kicsit, mert elég szegényes vagyok így az elején, és hát kéne a pénz varázslatokat vásárolni. Vagy van valami egyéb pénzforrás? Mert elkezdtem a Mage guildes küldiket. összesen megvan már 4 ajánlásom, de még nem nagyon jutottam többre. Vagy inkább hagyjam egyelőre, és kezdjek dungeonokat vadászni? Mert eddig nem nagyon volt ellenfelem. A zombim eddig jól teljesített, és akit mégsem vert le egy zombi, annak a Flare varázslatom megtette a hatását. Vagy pedig volt olyan hogy újabb zombit idéztem. Tetszik ez a varázslás. Bár náha kicsit vicces voltam, hogy varázsoltam, és futottam, de ez van. Majd belejövök. Fegyverhez nem nyúlok egyszer sem, ha nem muszály.

    Köszi előre is a válaszokat. Ja és Dungeont sem olyan könnyű lootolni, mert egy harcossal, megszoktam, hogy mindent felvehetek, de a mágusom kicsit gyenge még :D

    Nah mind1. Várom válaszaitokat.
  • do2
    #32890
    tényleg vmi jó kis harc mod létezik a gémszhez ? amivel mondjuk fasza kombokat lehetne csinálni ? Most amikor ahrcoltam 1 katonával az csinűát forgóütéseket... ilyet is yó lenne csinálni
  • do2
    #32889
    amit most meglehet venni eredetit abba benne van a mostani új kiegészitő is ? Van vmi új kiadás.. az árát nemtudjátok ?
  • do2
    #32888
    hát visszatöltöttem feltelepitettem újra az obliviont.. a hangok ugynaolyan szarok ott:( mi a fenét csináljak ? acemegacodek fent van.. de csak a legfontosabbakat engedtem vele feltelepiteni. mp3-t meg divxkodeket és mást meg 1 2 filmkodeket amik fontosak, meg amiről tudom hogy mi..... Mi zavarhat még igy be ?
  • do2
    #32887
    hát de igen amikor megyek a köves utcán ugrálok akkor ad ilyen fülbemászó érces hangot.. elég zavaró... de most visszatöltöttem az xpmet norton ghostal megnézem igy is szarozik-e... nektek rendesen van küzdés hang az arénába ha úgy nézitek ahogy én ?
  • Cs zoli
    #32886
    Szia!
    Ha fent van az AC mega kodek pakk az okoz ilyen hang hibákat, vagy ha túl régi a hangkártya driver az is gond lehet. Nekem egy SB Audigy 2 zs van ezel minden tökéletes. Volt egy kiegészítő mód amiben viszont a zene elnyomta a fegyverzaj egy részét.
  • Carmang
    #32885
    Hát elég furcsa zajok kíséretében küzd a két figura. Csak itt az arénában történik ilyen, vagy máshol is?
    Más játékoknél egyáltalán nincs?
  • gaben4
    #32884
    Nah kapok valakitől msn-címet aki szívesen segít ha problémám adódik?
  • Cs zoli
    #32883
    Sziasztok!
    Készül egy új kiegészítő egy teljes térképel városokkal küldetésekkel felujított játékmotorral.Nehrim néven, http://www.sureai.de/index.php érdemes benézni az oldalra. A bemutató film is érdekes.
    Mit szóltok hozzá?
    Kellemes Karácsonyi ünnepeket mindenkinek!
    Zoli
  • do2
    #32882
    feltettem 1 kis videót nézzétek már meg pls hogy a hangok csak nekem ilyen szarok ? lessétek meg pls me ezek a hangok engem nagyon zavarnak... úgy emléxem nem volt ilyen csöves a hang.. bár lehet tévedek csak 6 mega avi... bár más játékoknál nincsenek ilyen gyér hangok

    video
    lessétek meg akkor légyszi és irjatok véleményt
  • gaben4
    #32881
    iggen hát nagyon nehéz így de nekem kurvára tetszik, sőt annyira hogy nem bírnám most abbahagyni. De figy kinyírtam a hajón minden szellemet, aztán összeszedtem vmi tekercset, utánna meg vmi fekete kutya szigetre kell mennem, de ott mit kell csinálni?? Van ott egíy farkaskutya azt lenyírom és hogyan tovább?
  • haxoror
    #32880
    szerintem várnod kéne még ezzel a játékkal a magyarításig (vagy vegyél egy angol szótárat)
  • gaben4
    #32879
    kinyírni őket?
  • Carmang
    #32878
    Kihalt?
    Ez nem chat, hogy azonnal kapsz választ a kérdésedre!
    Ez fórum!

    Amúgy a hajó oldalán van egy törés, ott kell bemenni és "rendet rakni" a szellemek közt.
  • gaben4
    #32877
    Istenem de kihalt ez a topic.
  • gaben4
    #32876
    Valami nagy Oblivion mester msn-címe kellene aki szívesen segít a problémáimon. Ki vállalja?