41716
  • haxoror
    #32955
    OFF

    Polgári pernél van-e minimum érték amivel egyáltalán pert lehet indítani (én 5000Ft-re emlékszem) és ha van akkor mekkora?
  • koschwarz
    #32954
    a mehrunes razoros küldetésben egyébként vannak más nagyon jó cuccok

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az egyik házban van egy cellába zárt bérgyilkos-külsejű fazon, akit ki lehet szabadítani, de meg is lehet ölni...és elszedni a ruháját, ami nagyon jó encsantokkal bír
  • Fantusz
    #32953
    Az egyik a főnök házában, a másik a kovács sátrában
    Keresd meg
  • koschwarz
    #32952
    planetelderscrolls.com
    tesnexus.com

    a két legjobb hely
  • marcell007
    #32951
    ok nincs magyar de még mindíg nem hallottam hogy honnan lehet letölteni
  • simonviktor91
    #32950
    osztá hol van a két gyöngy? nekem csak az ajtót jelzi a nyíl
  • Fantusz
    #32949
    Millió mod létezik INGYEN a játékhoz, de nem magyar oldalakon.
    Kérnek egy egyszerű regisztrációt ugyan, de a letöltés ingyenes.
  • Fantusz
    #32948
    Kövesd a zöld nyilat...
    Két gyöngyöt kell megkeresened, amelyek megszüntetik a mágiát az ajtón, nem kell mondani semmit.
  • marcell007
    #32947
    tud valaki egy olyan MAGYAR oldalt ahol fenn néhány mod INGYEN?
  • simonviktor91
    #32946
    valaki pls help! hogy kell bujutni abba az erődbe a mehrunes razor küldinél? ott egy régi fa ajtó ami azt akarja hogy mondjak neki valamit! nemtom mit kell mondani nem enged be :( mit kell tennem hogy be tudjak jutni oda?
  • marcell007
    #32945
    már azt hittem hogy ez az üzenet nekem szól
  • koschwarz
    #32944
  • marcell007
    #32943
    amelyik játékos nem fél az istenek haragjától és kóddal mer jáccani annak itt egy nagy segítség nyomd meg a 0t és írd be: coc testinghall bevisz a tesztházba a játékba fellelhető összes tárgy benn van
  • haxoror
    #32942
    Egyszerű redguard, igen, ezt eddig is tudtam de most inkább azt írd le hogy milyen fajú a karaktered?
  • Fantusz
    #32941
    Öldököltem én is, amíg rá nem untam...
    Irdatlan mennyiségű cuccot (rengeteg mágikus nyílvesszőt) össze lehet szedni, de 100-as erővel, 100-as Alterationnal sem lehet mindent kihozni.

    Angol tudás híján a történetet sajnos nem értem, "vakon" játszottam.

    A városban békésnek tünik az élet, a karaktert betolakodónak tekintik, azonnal rátámadnak, ha észre veszik, a főnök házánál is lehet némi csetepaté, de különben nyugisnak tünnek, annak ellenére, hogy mindenki talpig felfegyverkezve mászkál.

    A két gyöngyöt megszerezve, a portálon átlépve vége a békességnek, városlakók csatáznak vámpírokkal.
    Hiába segítettem leverni a vámpírokat, ugyanúgy rámtámadtak, mint a városban(mit keres az elzárt helyen egy idegen?)

    Leverve a vámpírokat, a többi vámpírvadászt lehetőleg elkerülve jutottam a Mehrunes Razorhoz - újabb talány : deadra.
    A vörös csuhás nőszemély rám támadott, meghalt - ez tiszta sor.
    A deadra, akivel beszélt halottnak tünt, elloptam a szivét, ami nem is egyszerű deadra szív, valami különleges tulajdonsága van...
    Amikor a kardhoz nyúltam a szívtelen deadra megtámadott - lehet, hogy nem is élt, de meghalt.

    Talán valaki röviden elmesélhetné, miről szól igazából ez az egész történet?
  • marcell007
    #32940
    újra kezdtem a játékot és egy Redguard vámpírral megyek XD
  • koschwarz
    #32939
    nekem nagyon bejött ez a mehrunes razoros barlangváros. én halomra öltem mindenkit, igaz, hogy egy eccerű redguard vagyok
  • Csacsi
    #32938
    Akkor az alapjátékban nincs benne. Nekem csak a sima van meg, az is xbox360-on. Szóval akkor nekem nem lesz ilyenem :(
  • Fantusz
    #32937
    Mit nem értel?

    A Mehrunes Razor egy rövidkard, - a mod a Knight of the Nine lemezen is rajta van - a dungeon a játék legnagyobb barlangrendszere, egy egész városon át kell osonnod, vagy verekedned magad (de minek feleslegesen halomra ölni ott mindenkit?), később jónéhány vámpírral is szembe nézhetel (azokat ne kiméld), és egy elég hosszadalmas kaland után ott állhatsz a Mehrunes Razor közelében, amely előtt egy vörös ruhába öltözött nő cseveg egy deadrával...

    Nos az a vörös csuha a Bladeturn hood és a Spellturn cloak...
  • Csacsi
    #32936
    Nah ezzel nem juttottam előbbre, de majd megtalálom :D
  • Fantusz
    #32935
    Mehrunes Razor...

    A küldetés célja a kard megszerzése, de érdemes a lootolható tárgyakra koncentrálni (képtelenség mindet kihozni)
    Sneak, vagy invisibility hasznos
  • Fantusz
    #32934
    BUborÉK!
  • Csacsi
    #32933
    És ezt a két szerkót hol találom meg?
  • dlopmar1029
    #32932
    A Blade of Woe már megvan, de 32640-es töltet kell bele, amit lélekkövekkel megtölteni egy rémálom. A Razor is jó, csak hamar kifogy, a Duskfang/Dawnfang viszont még nincs meg. A Shivering szigeteken még nem jártam a karimmal, majd egyszer oda is elmegyek. Azt a Paladinos modot még nem ismertem, köszi megnézem.
  • Samballah
    #32931
    sziasztok! hol lehet a játékban gyorsan sok aranyat összeszedni?
  • koschwarz
    #32930
    technikailag alapból sem lehetséges, de próbáld meg erőltetni az nvidia kontrollpanelből az AA-t. egyébként nem tudom minek az AA, az obli textúrái alapból szép nagy felbontásúak, én 1280-ban nem látok recéket.
  • koschwarz
    #32929
    sajnállak érte, bár kétségtelen, hogy az alap, modolatlan obliviont tényleg meg lehet unni. poénból nemrég elkezdtem modolatlan oblivionnal egy karaktert, csak hogy összehasonlítsam az FCOM-mal modolt változattal, és mintha két különböző játékkal játszanék. oblivion és oblivion 2...

    FCOM az, ami a martigens monster modot, francescot, warcry-t és oscurot hozza össze. fenomenális, bár akadnak még apró problémák, de szerencsére folyamatosan javítják. a végső verzió nemsokára várható.
  • Fantusz
    #32928
    Egyedi pengék: Blade of Woe, Mehrunes Razor, Duskfang/Dawnfang.
    Az utóbbi hosszúkard, egyedi szépség, napszak és megölt ellenség függvényében válltozik, sokan kedvelik, nekem éppen az állandó változás miatt nem tetszik.

    Modokkal rengeteg fegyver, páncél berakható a játékba, s vannak amelyek jól is illeszkednek oda.
    A Lost Paladins of the Divines a kedvencem ezek közül, egy komlett Paladin páncélzatot + 2 kardot ad, amelyek daedric minőségűek, de nincsen eltúlozva a mágikus tulajdonságuk.
    A kard szépen lángol, light magic miatt a viselője is világít, no meg a megütött ellenfél (fire demage 5 - 3sec)
  • beyczy
    #32927
    sziasztok! 8800GT videokarihoz elő lehet csalogatni valahogy a HDR + AA beállítást? légyszi segítsetek kiv vagyok hogy néz így ki az amúgy is nagyon szép game. köszi
  • dlopmar1029
    #32926
    Köszi az infót. De igazából olyan kardot kerestem, amit nem én tudok csinálni, hanem olyan egyedi, mint pl. a Goldbrand, az Ebony Blade, az Umbra, stb.
  • Carmang
    #32925
    JAJ NE!
    Mesélj!
    Hogyan történt? :)
  • marcell007
    #32924
    MEGTÖRTÉNT A TRAGÉDIA !MEGUNTAM A JÁTÉKOT !NEEEE
  • haxoror
    #32923
    Third Person Crosshair Alternative
  • Fantusz
    #32922
    A Goldbrand csinos katana, én is kedvelem, de ha fogsz egy erős Sigil követ, belerakod egy deadric hosszúkardba lesz egy csúnyább, de erősebb fegyvered.

    A Shivering Isles alakváltós kardját sokakkal ellentétben én nem favorizáltam túlságosan, váltogatja a sebzését (tűz-jég) szellemek, élőholtak ellen a jég nem sokat ér. - szép kard jól mutat a vitrinben...
  • kobra223
    #32921
    meg tudnád mondani hogy mejik mod az?
  • koschwarz
    #32920
    ja
  • dlopmar1029
    #32919
    Sziasztok.
    Megszereztem a Goldbrand nevű kardot. Egész jó és már a Morrowind-ben is nagyon kedveltem ezt a fegyvert. Azt szeretném kérdezni, hogy találhatok ennél jobb kardot?
  • kobra223
    #32918
    köszi szépen
  • simonviktor91
    #32917
    bittos valami gonosz varásló megátkozott vagy pedig elkaptál valami betegséget stb... stb... stb... erre a legjobb megoldás ha bemész egy templomba és áldozol a kilencek oltáránál és akkor általába leveszi az atkokat betegségeket (legalábbis nálam :D)
  • Afflicted
    #32916
    üdv
    Az attribútumokat(strength, endurance, agility...) és a tulajdonságokat is(athletic,acrobatics, blunt) is csak 100as értékig lehet fejleszteni?

    És miért csökkenhettek az attribútumaim és mivel állíthatnám őket helyre?
    drain,disease meg ilyesmiket látok a buff/debuffjaimnál..
    És csak a personalitymet írja ki kékkel :(