41716
  • Fantusz
    #34395
    Valószinúleg a Francesco (is) csinál ilyen fegyver, illetve páncél-dömpinget, s az is lehet, hogy nem volt ilyen szándéka a készítőknek.
    Az Azura küldetésnél a vámpírnál rengeteg a nyílvessző, ezzel semmi gond, de a tolvajküldetésnél, amikor a cipőt kell megszerezni, a vámpírnál majdnem 2tonna páncél, és fegyver volt, ugyanígy a Blackwood Company kiirtásakor, minden egyes tagnál...
  • SaGa
    #34394
    Vannak elborult modderek...
    Az egyik modhoz kellett valami kfclothes mod. Ennek van egy ládája a kezdő csatorna kijárata mellett (most futottam bele, ahogy visszasettenkedtem a sittre). Van benne egy íj. 100k az ára, 126-os a sebzése, és 2 egység a súlya. NOOORMÁÁLIIIIS???
    Otthagytam a ládában...

    Ellenben Azura küldetésénél az egyik lelőtt vámpírtanoncnál úgy 200 db mindenféle varázsnyilat találtam. 5-10 darabokat... Jólesett...
  • SaGa
    #34393
    25-26? Nem emlékszem pontosan...
  • zsilike
    #34392
    köszi,kompletten feltettem,uj cuccokat láttam,+farkasfalkák...tehát mükszok,de uj szörnyeket még nem láttam,amugy igazad van!(faj)köszi
  • Fantusz
    #34391
    szóval 8-as szintű...
  • Fantusz
    #34390
    Hányas szintű most a karid?
    (-as szintű lett a wood elfem, (100-as az agility és a speed is) nemrég egy bandita csoportból egy arany nyílpuskával "kínáltak meg", annak is 26-os sebzése van (50-es marksman skillel), brutál a csúzli.
  • Fantusz
    #34389
    Nem találkoztál új szörnyekkel, nem láttál módosított páncélokat, fegyvereket?
    Akkor lehet nem is működik a mod.
    A Francesco helyes működéséhez szükséges:
    FrancescosOptionalNewItemsCreatures (535MB)
    FrancescosLeveledCreaturesItemsMod (38MB)

    A nagyobb rész tartalmazza a változtatásokat, de a kisebb nélkül azok nem jelennek meg (valószinű az optimalizálás hiánya miatt)

    Próbáld meg életre kelteni a Francesot, nézd meg elég-e a változás, azt követően még megpróbálhastod összerázni az OOO-val .
  • SaGa
    #34388
    FCOM Convergence...
    Ez egy összegző mod, ami az oldalról nyíló linkkről letölthető Overhaul modokat akarja egybe gyúrni. Még nem stabil, de az egyes modok külön-külön használhatóak. Itt van link azokra, is amiket írtam.

    Egyébként a Francesco féle mod is tesz be újabb dögöket, az alaphoz képest, legföljebb még nem jártál olyan helyen, ahol vannak. Egész pontosan mit raktál föl belőle?

    Új fajok minek? Bőven sok játszható faj van így is. Fegyverekhez javaslom az Armamentarium modot, ami szintén elérhető az FCOM oldalról kiindulva. Ez berak egy halom fegyvert, meg NPC-t, akik ezeket használják.
  • zsilike
    #34387
    beírom a keresőbe,mmm,000....de egycsomot kidob nemtom miért direktlink kéne,ha lehet!
  • zsilike
    #34386
    köszi,uj szörnyekre vágyok és uj wheapon+szerkók esetleg uj fajok?de nem mindenáron,fő a stabilitás!ja francesco nem ad uj szörnyeket?köszi a tippeket
  • zsilike
    #34385
    ha lehet nagy terjedelmű modokat kérnék!köszi
  • SaGa
    #34384
    Mit szeretnél elérni?
    Több szörny, több quest, több NPC?

    Több NPC és érdekesebb élet: T.I.E.

    Több szörny: MMM, OOO. Ezeknek van Francesco's illesztő moduljuk.

    Több quest: Lost Spires, Kvatch Aftermath, Bllod&Mud, illetve úgy egyben a Cyrodiil Upgrade és azok, amiket Giskard ajánl hozzá... Vigyázat: maximum a Francesco modot ajánlja a nagyobb overhaul modok közül.
    Amúgy egy itt jó quest gyüjtemény, válogass kedvedre.
  • zsilike
    #34383
    sziasztok!francesco mod 2része van fent eddig csak+a hivatalos kiegek!Ha valaki tudna javasolni olyan nagy terjedelmű modot-kat,ami tuti stabil,nem üti a francescot,és nem lassít akkor kéne a tipp,h mit érdemes!köszi ja és francesco-val uj szörnyeket nem láttam még!pls thx
  • SaGa
    #34382
    Blood&mud mod. Még markecolós hölgyike is van a városban (Bravil). Beszédbe elegyedtem egy ifjú leányzóval, behívott a házába. Ha bebújsz az ágyába (simán le kell feküdni aludni mellé), reggel egy szál bőrödbe öltözve ébredsz egy barlangban, üres kézzel... Jó buli visszaszerezni a cuccaidat...

    Amúgy a Crossbows of Cyroddil kezd egyre durvább lenni. Találtam egy 51-et sebző, távccöves nehéz nyílpuskát. Ez azért már erős túlzás. Igaz, tényleg nehéz, meg master íjász szinten is imbolyog lövés közben kicsit...

    Juteszembe: nem tudom a képességeimet (Agility és társai) 95 fölé vinni. Akárhányszor lépek szintet, a 95 fölött ráadott pontok elvesznek. Mi a bánat ez?
  • SaGa
    #34381
    Basso barátunk, mintegy mellékesen megkért, hogy lopjam el az összes város Countjától (báró, gróf?) azt az amuletet, amit az uralkodótól kaptak ajándékba. Emellett adogatja a kis barlang/rom/bánya fosztogatós küldetéseit...

    Tegnap belefutottam egy bugba. Eljött a börtönben kiiktatós DB küldetés. Az egyik helyen több őr volt, mint az egész városban összesen, így megittam egy invisible 15 sec lötyit. Jó is volt, de tartós maradt. Nem múlt el két nap alatt se... Reload...
  • SaGa
    #34380
    Ha fent van a Thieves Arsenal, vegyél egy gázos vesszőt Bassotól és azzal küld meg a talajt a Conjurer mellett. Egy ideig kába lesz, addig simán bejutsz mellette és a lényecskéi is eltünnek, mert azok csak addig aktívak, míg tudatánál van. Ez minden idézőre igaz, így ha olyannal találkozol, az idézőt kell mihamarabb kiiktatni, akkor eltünnek a kreatúrái is.

    8-10 szint alatt belefogni bármelyik guild küldetéseibe, gyors halállal járhat...
  • bardocz
    #34379
    Na,ezt jó tudni,lehet megpróbálom majd lerohanni,ha nem megy a lopakodás.Amúgy ha elég mesze vagyok,akkor is észre tudnak venni az ellenfelek ha nyilazok,úgy,hogy előtte meg farkaszemet nézünk,csak ő nem lát engem,ez azért elég furcsán van megcsinálva.Meg láttam egy tök jó bugot,egyik daedra letámadta az ajtót,oda visza futkosott,és az ajtót csapkodta ezerrel:) Fogtam,és lenyilaztam,igaz utolsó nyílveszőnél már arconcsapott
  • Fantusz
    #34378
    Necromanták, Conjurerek elleni harcnál, a summont csak legvégső esetben szabad támadni.
    Az idézővel együtt meghal az idézett lénye is.
  • bardocz
    #34377
    Itt az az egyetlen baj,hogy már van ott egy kis lénye a conjuernek,amit szerintem ha megtámadok,ő automatikusan jön felém.Van egy pillanat amikor esetleg át tudnék ott lopakodni,szerintem azt fogom majd megvárni hátha.Aztán ha nem,megnézem van-e nálam olyan tekercs,ami láthatalanná tesz.Sajnos alkémiában nem vagyok túl jó,25 alatt vagyok még,mágia meg azért nem megy igazán,mert kevés a manám(82)
    Sőt,mivel eddig health potion se nagyon kellett sehol(mondjuk itt sem),íyg azt is max anyit viszek,ami nálam van rablásból,meg ilyenekből.Majd holnap próbálkzok,úgyis sikerülni fog,fő az optimizmus:)
    A fegyvereimmel meg az a gond,hogy a kardom kétkezes,és 7-et sebez,íjam meg szintén ehtet,de csak vas vesző van hozzá,nem akartam várni napokat,hogy újra eltünjenek az őrök a palotából,ezért mentem ezekkel.ruhám is rohad le rólam már,szóval vannak gondok:D
  • Fantusz
    #34376
    15 Daedra szentély található szétszórva a vadonban, ha elég magas a karakter szintje, általában áldozatot kell bemutatni, s a Deadra többnyire valamilyen agyamanet feladattal bízza meg, a sikeres teljesítésért pedig jutalmat ad.
  • Fantusz
    #34375
    Bent vagy egy küldetés közepén, kellemetlen, ha ilyenkor döbbensz rá, hogy nem vagy eléggé felkészülve.
    Conjurerek, Necromanták idéznek, varázsolnak, de fegyveres harcban meglehetősen gyengék.

    Egy jó tolvaj mesterien lopakodik, halálosan céloz a íjjal (sneak attack), estetleg használhat illusion mágiát, s, ha járatos az achemiában hatásos szereket kenhet a nyílvesszőre.
    Pl:
    Silence - bizonyos ideig az ellenség képtelen varázsolni
    Paralyse - mozgásképtelenné teszi az ellenfelet.

    Fontos a lesből támadás, lehetőleg a magányos ellenséget kell kiiktatni, jó fedezék mögül lövöldözve talán nem ront rád a környék minden lénye, a sneak attack pedig akár egyetlen lövést is halálosra szorozhat.
  • recon12
    #34374
    Értem Én,csak véletlen kijlentő módba írtam.Feltételesbe kellett volna.
    az 5-ös szint még nincs meg,csak a 3-mas.Egy asassin-thief kombinációval játszok.Valamilyen elffel.
  • bardocz
    #34373
    A mágust nem is szándékozom megölni,a deadre lnyeket le tudom nyilazni,de vannak ezek a varázslók,akik eléggé kemények,meg idézgetik a lényeket,és egyik szobán szinte képtelenség úgy átjutni,hogy ne vegyen észre:S
  • Fantusz
    #34372
    Arra rájöttél, hogy a csapóajtón nem kell kimenni.
    Az utadba eső lények mellett, ha nem tudsz elosonni, megölheted őket a Conjurerekkel együtt, kivéve a mágust.
    Azonnal kirúgnak a máguscéhből, ha ott tag vagy, és a mágust "megsérted".
    A nyilat kell ellopnod, de lesz egy kulcs is, azzal egyszerű a kijutás.

    Hanyagold picit a guildos küldiket, menj dungeonokba, fejlődj néhány szintet, ha nehezen boldogulsz az ellenfelekkel, még most jön majd a neheze, magas szintű élőholtak, vámpírok, stb.
  • Fantusz
    #34371
    Hmm, akkor töltsd vissza...
    A könyv-visszalopás elvileg már nem része a reccomandationnak, lehet rosszul emlékszem, de szerintem bug.
  • Fantusz
    #34370
    Egyszerű : legalább 5-ös szintű karakter kell a küldetéshez (gondolom megvan)
    20-nál több personality (attribute) esetén nem áll veled szóba a Daedra.
    A cheap wine olcsó lőre, egyik hatása, hogy csökkenti a personality-t, igyál belőle annyit, hogy 20-nál kevesebb legyen a personality.

    Odaballagsz a szentélyhez, megiszol néhány üveg bort, és meghallgathatod a szellemet...
  • bardocz
    #34369
    Nah,megtaláltam az utat,ellenben egyik szobában a csóka miatt nem igazán tudok átjutni...mind1,ott majd próbálkozok,viszafelé meg szerintem olyan sprintet vágok majd le,hogy ihaj!Eddigi legszemetebb hely,ahol voltam
  • bardocz
    #34368
    Segítség plz,mint a hülyének,úgy rágjátok a számba merre menyjek:D
    Az Arrow of Extrication küldetés még mindig...

    Ezen a képen hol vagyok?Ugyebár van egy hely,ahol marha mélyre le tudok úszni a víz alá,és lennt van egy nagy hal(grand slaughterfish talán),ahol an egy csapóajtó.Ott ha kiúszok kijutok a nagyvilágba,és nem találok másik csapóajtót ahol bemehetnék.Bennt amikor sétálgatok találok egy ajtót,ott bemegyek,és van egy consult vagy valami hasonló nevü fickó,aki ha berág rám,rámküldi a lényeit,viszont mellette van egy ajtó,amihez kulcs kell.Valaki el tudná mondani,esetleg térképpel együtt,hogy merre is kell mennem?
  • recon12
    #34367
    Ha felkötnek se találom ki...
    Akkor egészségünkre!
    Köszönöm a segítséget!
  • zsilike
    #34366
    na akkor ez rejtély!az akadémián azt mondják h nincs meg még!anvil,sking,leya,chedin,bruma megvan,látható is a kész misszióknál,choroll-fingers of 1-2 megvan,de nincs ajánlás vhgy,mi lehet ez?
  • bardocz
    #34365
    Ezt a küldetést sem tudom megcsinálni,arrow of extractiont sem mert rohadt nehéz odajutni(bár elvileg ha leúszok ott egy csapóajtó,ami már menne is levegővel),mit csináljak jézusúristen?:D Amúgy mage guildek kipakolása eléggé jövedelmező,amik kellenek alchemyhez azokat el lehet adni jópénzért.
  • Fantusz
    #34364
    Elvileg, ha odadtad a gyíknak megkapod az ajánlását (szóban).
  • zsilike
    #34363
    Sziasztok!hát meggyülik a bajom a Choroll recomendationnal(mages guild)már csak ez kell!takeeus megvolt fingers of...könyvet odaattam neki,de recomendationt nem adta és nincs is a választható opciók közt ilyen,Erana keverhetett be,mert ugye adhatod taeekusnak v erananak a könyvet most takeus(gyik)nak adtam és erananak azt mondtam h nem lopom vissza neki,azóta nem beszél velem!mit tegyek?load again?
  • haxoror
    #34362
    Nem a csóka erős hanem te vagy (még) gyenge hozzá.
  • bardocz
    #34361
    De kurva erős a csóka,ha odaér hozzám,akkor végem,gondoltam megpróbálom leölni próbaképpen,hogy milyen,hát nem volt hoszuéletű kaland...szétcsapott mint a szart.Nameg mire elindul akárhonnan is,attól idegbajt kapok,bennt mászkálgat oda-visza,nem csinál semmit.
  • haxoror
    #34360
    Lődd le útközben.
  • haxoror
    #34359
    Great Gate bezárása után már nem nyílnak kapuk, csak modokkal lehet újakat nyitni.
  • bardocz
    #34358
    Fú baszki,mire megjelent az a rohadt hal...mind1,a rewardal már tudok víz alatt lélegezni.
    Amúgy egyik bérgyilkos kvesztben egy kereskedőt kell kinyírnom,aki folyton utazik,és meg kéne vele itatnom egy kis mézpálinkát,de valamiért nem tudok vele beszélni sem,mert rögtön elküld a búsba.
  • Dark Soul
    #34357
    Az nem lehet hogy a Great Gate bezárása urán már több nem nyílik?Mer már bejártam az egész részt de többet nem találok már!
  • Fantusz
    #34356
    Kb 100 Oblivion kapu nyílhat, nem végetelen a számuk.

    Imperial City főkapujától jobbra indulva, a fal mellett találod Shady Sam-et, nála van lockpick.
    Nyílvesszőket árulnak a kovácsok, kereskedők, de szintedtől is függ, alacsony szinten még ezüst nyílvesszőt se nagyon találni náluk, később elven, dwarwen lesz (random), a többi inkább csak lootban.

    A nyílvesszőkkel hasonló a helyzet, mint a pénzzel: a játék elején kevés, később már lesz számtalan.