41716
  • rayman12
    #35635
    mi eben az érthetetleen talán a player.placeatme??? ha ez ako elmondom hogy ez az ujj dolgok létrehozása én 1 kutyát szeretnék létrehozzni csak nem megy me nem tom mit kell az id elé és mögé irni me simán nemüködik.
  • koschwarz
    #35634
    amint egy értelmes, helyes mondatot leírsz, válaszolok.
  • rayman12
    #35633
    plz mondja má meg valaki hogy hogy használjam a player.placeatme-t me má rohatdtul kiváncsi vagyok.
  • rayman12
    #35632
    bocs má kérdezbi se lehet vagy mi amugy má kijátszotam a rayman 3 at te állat és nem csak ugrálni kell.
  • Fantusz
    #35631
    Az a szép ebben a játékban, hogy mindenki megtalálhatja a neki tetsző utat, de a többi lehetőség sincsen zárva előtte.
    Vannak, akiknek a tolvaj-bérgyilkos osonós technika tetszik, mások erőből szeretnek hentelni, és vannak a mágiáért rajongók - az Oblivionban mindezeket szabadon lehet kombinálni is...

    500 körüli manával már a legköltségesebb varázslatok is elcastolhatók, fölösleges elvenni a többi enchanttól a helyet a mana miatt.
    Az eltúlzott spellek legtöbbször csak fölösleges zabálják a manát, a hármas kombináviós pusztító varázslatok (fire+shock+frost) valamelyik összetevőjére sokszor immunis az ellenfél, no meg minek egy varázslatba belezsúfolni a halálos adag sokszorosát.
    Vannak persze helyzetek, amikor jobb biztosra menni, pl 1 sec paralyse nagyon hatékonyan töri meg az ellenfél lendületét, de a vámpírok immunisak, s egy elhúzódó közelharcban mindíg ott a megfertőződés veszélye - no ilyenkor mehet a pokoltűz (tűz elleni gyengeség is jár a vámpírsághoz)

    Restoration hasznos skill, de valójában csak 50-es érték fölött hatékony.
  • tibka21
    #35630
    Köszi szépen a segítséget, tényleg jó ez az oldal, de a csalásokat nem szeretem, elveszi a játékélményt. Sikerült így kiiktatni a 2 küldetést ami már amúgy is kész volt.

    Unatkoztam, kicsit számolgattam, hogy mekkora a maximális mana amit el lehet érni a játékban, egész barátságos érték jött ki. Olyan 700 körüli Magicka értéket lehet összehozni ha arra gyúr az ember. Azzal már elég komoly varázslatokat lehet ellőni :D

    Most ezzel megyek, ha nincs kedvem kardozgatni, ill szorult helyzetben:
    Minor Cast of the Arch Mage (saját készítés :D ) 151 magicka
    Fire damage 50 pts in 10 ft for 1 sec on target
    Frost damage 50 pts in 10 ft for 1 sec on target
    Shock damage 50 pts in 10 ft for 1 sec on target

    És mellette van egy ilyen is:
    Minor Deadly Touch of the Elements (saját készítés :D ) 163 magicka
    Fire damage 100 pts for 1 sec on touch
    Frost damage 100 pts for 1 sec on touch
    Shock damage 100 pts for 1 sec on touch

    Ha pedig szorult helyzetben vagyok és kevés a hp-m és elfáradtam:
    Self Restoration (saját készítés :D ) 160 magicka
    Restore Health 50 pts for 3 secs on self
    Restore Fatigue 50 pts for 12 secs on self

    A legtöbb végigjátszásban és tanácsoknál óva intik az embert a healing varázslatoktól és restoration-tól "egy strong healing potion 50-et gyógyít, ez manából kb. 150" (ezt szerintem megcáfoltam :D ) Szerintem sokkal többet ér mint a potionok. Én rágyúrtam a restoration-ra és willpower-re így pár másodperc után újra el tudom lőni a varázst, így szinte halhatatlan vagyok :D

    9. szintű vagyok, ezekkel bárkit leterítek pillanatok alatt, de jobban szeretek karddal menni, sokkal élvezetesebb :D
  • r4pt0r
    #35629
    Köszi meglesem.
  • koschwarz
    #35628
    ja bocs, zoomolni nem lehet vele, de az installáláskor be lehet állítani a térkép nagyságot.
  • koschwarz
    #35627
    BTmod. alap mod, szerintem. nem csak a térképet lehet ÁLLÍTANI, hanem az egész inventory-t és a HUD-ot sokkal használhatóbbá teszi.

    innen...
  • koschwarz
    #35626
    ...mondjuk a rayman-nel,abban csak ugrálni kell platformokon...




  • r4pt0r
    #35625
    Létezik olyan mod amivel a játék térképét növeli meg, esetleg ami még zoomolni is tud?
  • sirdond
    #35624
    szerintem ez a játék nem neked való, játssz inkább valami egyszerűbbel
  • rayman12
    #35623
    rohat jo ez az oldal csak 1 mukot se értek inkább mond el te
  • sirdond
    #35622
    akkor ezek szerint még nem ismered:
    http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Oblivion
    itt megtalálhatsz minden játékkal kapcsolatos dolgot
    ha valami nem megy írj nyugodtan
  • adios
    #35621
    -.-"
  • rayman12
    #35620
    jah meg + meg akarom veni a brumai házat de nem tudom hogy kitöl lehet meg hogy mere találom mármint akitöl meglehet veni
  • rayman12
    #35619
    hogy kell használni a palayer.placeatme-t.aszt tudom hogy mögé bekel írni az id-t de ugyse jo.valami zárojelet kell odarakni vagy mi?
  • koschwarz
    #35618
    ha leírod nyelvtanilag helyesen a kérdésedet, akkor válaszolunk.
  • Morlan
    #35617
    köszi, ettől féltem...:)
  • Fantusz
    #35616
    Fegyvert, páncélt, ruhát csak egy-egy tulajdonsággal tudsz felruházni, lootban lehet találni többszörösen enchantolt cuccokat.
    Varázslatokat viszont lehet tetszés szerint variálni, ha egyébként képes vagy az használni (pl a fire demage+paralyse varázslathoz szükséges az illusion jártasság is)
  • rayman12
    #35615
    baker hogy kell használni a player.placeatme t aszt tom hogy utána bakel irni az idét de azt hogyan csak ugy simán vagy valami zárojel vagy mi?
  • haxoror
    #35614
    Az oltárnál te is tudsz többkomponensű spelleket csinálni.
  • haxoror
    #35613
    Pontosan, az első ütés weakness-e csak a második ütés damage-ét fogja erősíteni.
  • tibka21
    #35612
    Hogy lehet többszörösen enchantolt cuccokat csinálni??
    Én eddig amikor nézegettem mit tudnék csinálni csak 1 hatást tudtam adni 1 adott cucchoz.

    Ugyan ez igaz a varázslatkészítésre is, csak 1 bizonyos tulajdonságot tudok adni egy varázslathoz. Pl. fire damage x ideig x sebzéssel, de semmit mást.
    Kaptam egy varázslatot amikor Wizard lettem a Mages guild-ben ami egyszerre fire, frost, ahock damage-t tartalmaz. Lehet olyat csinálni spellmaker oltárnál??
  • Morlan
    #35611
    Szia, és ha fegyverbe teszem bele mindkettőt, akkor az első ütésre sem érvényes a weakness? - Már abból kiindulva, amit írtál...- Illetve, ha 1 mp-ig hat minden a fegyverben, ( weakness és damage) akkor semmi értelme nincs?!?!? JAJAJAJAJ
  • tigeroo
    #35610
    :OOOOOO micsoda???
    wow...muszáj megszereznem akkor!
  • tibka21
    #35609
    A morrowind nekem eredetiben van meg, múlt hónapban vettem meg a gamestar január februári részét egy pack-ban (2000Ft-)az újságárusnál és a morrowind-et adták hozzájuk+Enclace-et
  • tibka21
    #35608
    Az inventory-ból egyszerűen a shift billentyű nyomvatartásával és az adott tárgyra (almára, vázára) kattintva lehet eldobni cuccokat.
  • tigeroo
    #35607
    ezjó!működik, köszi, 20FPS megvan szabadban:)

    de a morrowind jobban bejön (sajna aztmeg nemtudom megszerezni...!)
  • tibka21
    #35606
    Hali!
    Milyen paranccsal lehet kiíratni az aktuális aktív küldetés script-ét?? Már pár nappal ezelőtt írtam, hogy befagyott a script és nem tudom befejezni a küldetést, most megint belefutottam 2 ilyenbe.

    Akkor Sirdond segített és megadta ezt a kódot: setstage FGC10Swamp 40
    de ez arra a küldetésre vonatkozott, és nem akarom kérdezgetni minden befagyott küldetésnél, hogy milyen kóddal tudok tovább menni.

    The renegade shadowscale
    A dark brotherhood-ban kaptam ezt a mellékküldetést, teljesítettem is, de sajna csak az után hogy a purifikációt megcsináltam és kinyírtam mindenkit a rejtekhelyen. Szóval hiába viszem az argoniai szívét már nem tudom odaadni Teinavaana-nak mivel már rég meghalt. Még mindig aktív a küldetés pedig elvileg nem lehetne az.

    A másik küldetés pedig
    Caught in the hunt

    Bravil városában kaptam ezt a küldetést, egy kedves hölgy megkér, hogy a férjét keressem meg mert már napok óta nem látta. Elmentem egy fogadóba, beszéltem egy ürgével, egy hajóval elhajóztam egy erődhöz. Ott kiderült hogy embervadászatba keveredtem a csajszi férjével együtt és mi vagyunk a célpontok. Megöltem az összes vadászt, végignéztem ahogy a férjet megöli a verseny szervezője, vár tulaja. Megöltem őt is, elvettem a kulcsát és kinyitottam az eddig fogva tartó kaput és el is mentem a szigetről, de a küldetés végén aktív maradt az a rész, hogy keressek valamit a főhapinál ami segítségével meg tudok szökni a szigetről. Megszöktem de még mindig aktív a küldetés, ez a script is befagyott.

    Előre is köszi a segítséget

    Ja és az első segítségkérésem óta fejlődtem kicsit :D Ezek a rangjaim:
    (És mindez 7. szinten)

    Knights of the White Stallion
    Knight-Eraant

    Thives guild
    Listener

    Mages Guild
    Arch Mage

    Fighters Guild
    Master

    Thieves Guild
    Gray Fox

    Order of the Virtuous Blood
    Brother
  • rayman12
    #35605
    hogy kel eldobni valamit pl:almát meg vázát meg stb a földre
  • tigeroo
    #35604
    rendben köszi (anno 9000-el futattam azzal háát..)
    azért kösz próba cseresznye :-D
  • sirdond
    #35603
    amikor ati 9600am volt én oldblivionnal toltam, és úgy rémlik egész jó volt.
    szerintem próbáld meg
  • haxoror
    #35602
    Divatból írsz úgy mint egy retardált vagy tényleg képtelen vagy egy kibaszott mondatot hibák nélkül leírni?

    Egyébként az "ö"-vel tudsz nullát írni a konzolba.
  • tigeroo
    #35601
    hali! elég régi konfigurációm van (ati 9600, 1500mhz, 768ram)

    és szeretnék az oblivionnal játszani,de elég kevés az fps-em.
    régebben tudtam ilyen parancsokat hogy kikapcsolni a füvet stb,
    ilyen trükközőket tudnátok még mondani amivel kicsit lehet gyorsítani a játékon? esetleg az oldbliviont is rakjam fel?
  • rayman12
    #35600
    nem tudja valaki hogy hogy üsem be az id t valaminek me van bene 0 aszt meg nem üthetem be me bezárja a konzolt és a numelikusra semit nem reagál
  • The Protector
    #35599
    Akkor talán RIP-ed van.Sztem.DE az szopó mert arra az életben nem raksz te fel semmyilyen kiegészítőt.
  • TomDantes
    #35598
    Hehe...milyen crack? Nincs is az én verziómban crack...nem kellet, megy crack-eleés nélkül is, nem éppen eredeti...de nem kelelt crackelni.
  • Chipii
    #35597
    100 fölött nem csökkennek tovább a költségek, legalábbis amikor én játszottam, akkor még úgy volt. Két skill van, ahol van értelme 100 fölé menni (leszámítva persze azt, hogy ha valami lecsapolja a skilledet, akkor is marad elég), mégpedig az athletics és az acrobatics.
  • The Protector
    #35596
    Próbáld meg újratenni az obliviont mert a cracked kikapcsolta a másolásvédelmet és azt ellenőrzi először h eredetid van-e.