41716
  • koschwarz
    #35755
    "fuuu bazdmeg ugylátszik itt mindenki 1 nagy fasz"-szal rendelkezik, kivéve a lányokat.
  • Vlala #35754
    Csak halkan jegyzem meg:
    Az sem túl szerencsés, hogy leálltok vitázni.
  • gyuri12
    #35753
    Ja, a magadfajta értelmes úriembereknek nincs itt helye...
  • rayman12
    #35752
    fuuu bazdmeg ugylátszik itt mindenki 1 nagy fasz
  • gyuri12
    #35751
    Legyél 100% harcos,és vedd le a nehézségi szintet.
  • Csacsi
    #35750
    Szia. Ajánlom a bannerban található Oblivion HQ-t. Érdemes átolvasni a fajokról, kasztokról, és fejlődésről szóló tippeket. Elég sokmindent megtudhatsz onnan. Jah és próbálkozni, próbálkozni, próbálkozni. Én vagy tízszer kezdtem újra. Most értem el oda, hogy elégedett vagyok a karakteremmel.
  • antikarts
    #35749
    Hali. Most szereztem be xboxra a játékot, elkezdtem vele játszani, de nekem túl nehéznek tűnt elsőre... :S Lehet rossz fajt/kasztot választottam. Tudnátok ajánlani egy olyan karaktert amivel így első nekifutásra nem lehet sok gondom?
  • Spice1
    #35748
    Hali!

    Nemtudja vki miért tünnek el az enchantolt kardjaim,kilépés(játékból való) utáni visszatöltéskor?
  • Noodlee
    #35747
    Valaki kérjen házigazda jogot, és akkor az ilyen marhák kommentjeit törölhetné egyből!
  • smusher
    #35746
    mi köze van az Oblivionnak a Serious anyádpicsájához?
    húzzál a topikból óvodás kisköcsög!
  • rayman12
    #35745
    elmondom hogy a serious sam 1 sg be 2006 ota nem írtak
  • Csacsi
    #35744
    Ez a warez hibája. Vedd meg eredetiben, mert különben sajnos nem fog működni.
  • SaGa
    #35743
    Próbáld már meg valamiképp bevésni a fejedbe: az sg fórum tematikus rendszerű. Minden játéknak van saját topikja, másikban érdeklődni az adott játékról marhaság és a szabályok semmibevétele (aka pimaszság).
    Meg amúgy is kontraproduktív, mert egyáltalán nem biztos, hogy az Oblivion kedvelők a Serious Sam-et is kedvelik/ismerik annyira, hogy tudjanak segíteni...
  • rayman12
    #35742
    piszkosfred azér vagyok ojan mint a kiszel tünde mert kérdeztem valamit. te szánalmas vagy!
  • rayman12
    #35741
    nem igaz hogy írok valamit asztán legalább 20 an lecsesznek azé ide irok me a serious sam 1 sg-jébe nem ír senki
  • koschwarz
    #35740
    egyáltalán, miről beszélsz?
  • PiszkosFred
    #35739
    Olyan vagy mint a Kiszel Tunde. Valamit mindig muszaj alkotnod itt, hogy rolad szoljon a topik... Remelem elkuld valaki vegre pihenni par hetet.
  • böröczk
    #35738
    Legközelebb akkor írj, ha teljes képernyőn fog vörös fatal error felirat megjelenni kék háttérrel.
  • Vlala #35737
    Ez melyik városban van? :)
  • adios
    #35736
    már megint te?
  • gyuri12
    #35735
    Valaki biztos tudja,de nem itt.:D
  • rayman12
    #35734
    mé nem mükszik a serious sam 1 nálam amiko rámek az instalra csomo ideig dolgozik asztán kiírja ezt:the insalshield engine [iKrenel.exe]could not be instaled [0x10000] vtudja valaki mit csináljak?
  • SaGa
    #35733
    Még kapható az Ego-nál, ha jól láttam. Bár lehet, hogy csak egzotikus (német, fhanszia, ilyesmi) nyelveken.
  • SaGa
    #35732
    A miniimage mindenhez jó. Gyakorlatilag egy kivonat az eredeti DVD-ről. Csak azt tartalmazza, ami az azonosításhoz kell...
  • rayman12
    #35731
    valakinek megvan az x2 the threat? [felmerül a kérdés hogy mérnem nézem meg annak az sg-jét] a válasz 1 szerű hogy ugy mondjam halot a fórum.
  • sevendoor
    #35730
    Saga, a GoTYE-hez is van ilyen? Én ezt vettem meg és én sem bánnám ha nem kellene állandóan cserélgetni a DVDt. köszi
  • SaGa
    #35729
    Obliviont nem crackelünk. Van hozzá miniimage, letölthető a gamecopyworld-ről, s nem kell crackkel vergődni.

    A félreértések elkerülése végett: erdeti, megvett játék, mert ennyit megérdemelnek, csak nem szeretem a dvd-t a gépben tartani...
  • gyuri12
    #35728
    Firefoxszal töltöttem le,ez volt a probléma,letöltöttem IE-vel,és működött.

    De azért kösz.
  • Fantusz
    #35727
    Warezolni nem illik, de ha nem exe fájlt töltöttél le, akkor nem a játék mappájába kell másolni (feltételezve, hogy ki is csomagoltad)

    A játék elindítható még Mini-imige használatával, amit a Daemon toolsba kell bemountolni, ekkor a játék az eredeti exe fájlal fut - nézd meg mit töltöttél le...
  • Vlala #35726
    Köszi, erre lettem volna kíváncsi. Féltem, hogy ha elhagyom a helyet, kezdhetek mindent elölről...
  • gyuri12
    #35725
    Hi

    Bocs,hogy warezolok,de nem crack kell,hanem a cracket kéne működésre bírni. No tehát,letöltöttem a legutóbbi patchet,és hozzá a cracket. Csakhogy,az nem egy exe,hanem egy sima fájl. Mi itt a tehendő? Bemásoltam a mappába,de nem működik.... Elnézést,hogy ilyeneket kérdezek,de tanácstalan vagy.:(
  • Fantusz
    #35724
    Járhatsz-kelhetsz szabadon a két világ között, legfeljebb a küldetésekből fogytál ki.
  • Zsil
    #35723
    teleportálgass!
  • Vlala #35722
    Érdekes fordulatot vet a Shivering Isles. Nem akarom lelőni a poént, , e azt hiszem, befejezetm az ott található küldetéseket. Most mi van? Visszaballaghatok Cyradiilbe? Utána visszajöhetek még?
  • Chipii
    #35721
    Akkor én bizonyára nagyon elrontottam, mert én csak felaprítottam mindenféle trükk nélkül ;)
  • SaGa
    #35720
    Nyíllal amúgy is elég egyszerű lerendezni a hölgyeményt. Elsőre kap egyet még lent a pihenőjében, a karzatról, majd 2-3-at ahogy fut felém. Ha ez kevés, ki kell futni előle az ajtón és kint a terepen némi futkosással le lehet lőni. Megfelelő nyílvesszőkkel (mindenféle plusz sebzések) talán 3-4 kell neki összesen.
  • koschwarz
    #35719
    umbrát szinte nem is lehet másképp (elmebaj nélkül) legyőzni, mint ilyen piszkos trükkökkel :)

    SPOILER-szerűség!



    az az igazi "szemétség" amikor sikerül felugrani egy oszlopra ahol nem ér el, és onnan lenyilazni


    SPOILER-szerűség off!
  • Spice1
    #35718
    Hali!
    Egykis élmény beszámoló hátha vkit érdekel:D

    Biztos mindenki vágja Umbrát,a legendás kardot,meg hordozóját.A mi nap végeztem vele a 7-es szintű bretonommal,spellswordként.Szegényt elég aljas módszerrel tettem el lábalól,dehát kellett a kard meg a páncéljai mivel a fő skilljeim között szerepel a heavy armor:helyből ráküldtem egy weakness to fire varit,utána mint az őrült kezdet felém rohanni,gyorsan fogtam az egyetemről szerzett varázspálcám(paralyse töltésü),és löttem is rá a bénitó löveget.Miután összerogyot kicsit megmelengedtem a szivét egykis flame touchal,párszor még eljátszottam vele ezt,aztán kb a 4. "kék mágikus kő" felhasználása után végleg megadta magát csórikám:D Karddal próbáltam elöszőr dehát ahogy megütött lement kb az életem fele(105 jelenleg az életerőm,mana 310).Nah mindegy a lényeg,hogy a páncélzatom már igy a játék elején okés:D
  • Fantusz
    #35717
    Ezek a meglepő dolgok is csak dobnak a játékélményen, bár, amikor egy tréner halálozik el idő előtt, az lehet kellemetlen is. (pl a destruction mester, akiből ugye csak egy van).
    Hangulatos, ahogy az NPCk élik a saját kis életüket, utazgatnak, kocsmáznak, stb.
    Városon kívül vadállat, bandita conjurer, maruder, ollivionlakó is lecsaphatja az NPCket, de a városban elvileg biztonságban van a Mythic Dawn aktiválódásáig (mi értelme van megölni egy koldust, hacsak nem a Dark Brotherhood tagságra pályázik valamelyik NPC)

    A főszálat játszva, a negyedik küldetés után aktiválódnak a Mythic Dawn hívek, akik aztán rendszeresen áldozataivá is válnak a sajtát agresszivitásuknak, alkalmanként ártatlanokat is magukkal ragadva, de láttam már argoriant tolvajlásért is agyoncsapni, az őrök nem kegyelmeztek az ügyetlen zsebesnek.
  • Flora2
    #35716
    (Megnéztem, persze minden étel az asztalon normálisnak tűnik, miért is lenne más? Biztos bekattant ott valami fájl vagy script az ebédlőben... Mondjuk, nem panaszként írtam, én szeretem, ha váratlan és megmagyarázhatatlan dolgok történnek a játékban. )