41716
  • do2
    #37036
    13 összetevő betegsége van a karakteremnek ! Hogy lehet 0ra levinni ? templomokhoz hiába megyek! Várom az 5leteket!
  • grebber
    #37035
    Letölthető igen.De ha nem jelentkeztél akkor nem tudod használni,mert mindenki kapott saját ID számot amivel aktiválni lehet!
  • xido
    #37034
    Ahogy látom,csak a hibajelentésben való részvételhez kellene bétateszternek lenni,egyébként tölthető és telepíthető a csomag?:)
  • grebber
    #37033
    Nem tudom nálam mi lehet a gond de most újrarakom.De ha megint hibát ír a telepítő felakasztom magam :( Végre magyarul tolhatnám erre gebasz van valamivel.
  • Solid Snake
    #37032
    Egyenlőre még települ
  • grebber
    #37031
    Nálatok megy gond nélkül a magyarítás?
  • Wanted
    #37030
    A magyarítás tesztelésére nem lehet már jelentkezni a honlapon.
    Valaki feltenni egy tárhelyre tesztelni a cuccot?
  • grebber
    #37029
    Feltettem a gamet rá a Shivering Isles kieget. Rá a magyarítást.
    Első gond azzal adódott hogy telepítés hibákat dobott mármint a magyarítás telepítője. Írta hogy kézileg helyezzek át 2 mappát.Megtettem.
    Első hiba amivel találkoztam megyek Weye térségben és mondom leszolítom a parasztot.Szöveg volt de a csávónak hangja nem.És a szöveg is olyan gyors volt hogy elsolvastam 4 szót azt nyomta is a következő bekezdést holott volt vagy 5 soros nagyon hosszú szöveg:(
  • SaGa
    #37028
    A Qarl 3-as packot csak akkor tedd föl, ha a videokártyádnak minimum 512 mega VRam-ja van. Az alatt használhatatlan, azokra a Qarl 2-es való.

    A megadott linkről idnított Qarl -as packot letöltöd, kibontod és bamásolod a játék Data mappájába. Ugyanígy a mellett lévő pathc-et is...

    A Qarl 2-ről itt találsz egy tételes leírást, különböző méretű videokártyákhoz. A lényege ennek is az, hgoy a csomagot a data mappába kell pakolni, csak több részből áll és a sorrend nagyon fontos...
  • McFrost
    #37027
    Nekem még a letöltés is :D
  • Madi92
    #37026
    Jah, és valaki lenne olyan kedves hogy elmondja, hogy kell felrakni a quarl's féle textúracsomagot? Mert nekem az angol, kínai..:S
  • Madi92
    #37025
    Link

    Itt leírnak szinte mindent ami érdekelhet a graftuninggal kapcsolatban!
  • grebber
    #37024
    Leírnátok ti milyen grafikai modokat használtok? Mert magyarítás végett feltuningólnám.
  • grebber
    #37023
    Én anno jelentkeztem Morrowind béta magyarítására de hibát nem jeleztem mert nem toltam a game-el mert Gothic 1-2-3 és Obliviontól full másabb a Morrowind nem igen tetszett.De Oblivion más.Itt egyből tolom majd ezerrel azt jelzek mindent majd!
  • Munszu
    #37022
    Igen olvastam,csak 10 hibát jelenteni kell O.o, és nem hiszem hogy észre vennék hibákat,főkép hogy a helyes írásom pocsék : \.
  • BBencze
    #37021
    Itt megtalálod! Jelentkezz bétatesztre!
  • Munszu
    #37020
    Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy létezik-e már magyarosítás a játékhoz ?:), ha igen honnan érhető el?
    előre is köszönöm:)
  • Madi92
    #37019
    Akkor jó, az nem vészes! Köszönöm szépen mindkettőtöknek, kipróbálom őket!
  • koschwarz
    #37018
    natural wildlife

    ez meg az állatvilág viselkedését módosítja.
  • koschwarz
    #37017
    úgy rak be új szövegeket, hogy vannak új (morrowindes) alapanyagok alkímiához. tehát az inventorydban mindenképp lesznek angol szövegek.

    egyébként ez egy jó mod combat behavior modification
  • Madi92
    #37016
    Értem,köszi! És ez a mód rak be új szövegeket? Mert nemsokára kész lesz a magyarítás ugye, és nem szeretném ha mód miatt fele angol, fel magyar lenne!
  • Fantusz
    #37015
    Így hirtelen a TIE jut eszembe, bár a "kívánságaidat" nézve neked nem arra lenne szükséged.

    Gyengébb ellenfelek menekülnek, bár az, hogy ki a gyengébb egy-két pofon dönti el - és itt van az, ami talán kevésbé tetsző lehet: a játék elején neked kell menekülni....

    Ez egy realisztikus dolog, börtönből szabadulva, egy gyenge névtelen senki a karakter, akinek még egy utolsó banditától is tartani kell, később majd ez változik.ahogy a karakter egyre erősebb, híresebb, jobb harcos lesz.

    A TIE sem szimplán az AI-t módosítja több száz NPC-t rak a játékba, köztük sok békés harcos, városi polgár, akik segíthetnek is a bajban, másik részük csöppet sem barátságos, ugyanakkor nem pakolja tele a játékot mindenféle egzotikus lénnyel, csupán az alapjátékban fellelhető dolgokat más formában hozza elénk.
  • Madi92
    #37014
    Hali!
    Tudnátok ajánlani valami olyan módot ami csak az AI-t módosítja? Tehát nem komplett játékot vázoltatja meg mint az OOO, vagy társai, hanem szimplán csak az AI-t. Hogy például ne minden állat vagy bandita kössön belém, meg ha vesztésre állnak az enemyk akkor meneküljenek stb..
  • TDantes
    #37013
    Köszi srácok. Mivel nekem azt mondták egy hét múlva lesz új Win 7, úgyhogy majd arra váltok akkor, és addigra talán kész lesz a magyarosítás is, és tudok Oblivionozni.

    Mert két dolog fontos, egy hogy az XP-t nyugdíjazni akarom, kettő az Oblivion menjen
  • Tovi
    #37012
    64 bites win7-el tökéletesen megy.
  • BBencze
    #37011
    Oblivion remekül fút Win7en nyugodtan tegyél fel Win7et. (a játékhoz 1.2es patchet is felraktam)
  • TDantes
    #37010
    Oké...király...mert váltani kéne op.rendszer de nem akarok fejest ugrani
  • BBencze
    #37009
    Mindjárt felteszem 32bites Win7-re és megnézem majd szólok mi a helyzet.
  • TDantes
    #37008
    Hogy megy az Oblivion 64-bites Vistával/Win7-el? Mert tuti nem használom azt az op.rendszert amin az egyik kedvencem nem fut...és olvastam egy helyen ilyen pletykát, nem tudom igaz-e?
  • Nyugis
    #37007
    Köszi, beírtam, rajtam innentől nem múlik! ;)
  • do2
    #37006
    tessék: http://www.morrohun.hu/hirek/241/oblivion-beta-es-rc-teszteles-informaciok
  • Nyugis
    #37005
    Adj egy linket egy konkrét linket ahol lehet jelentkezni.
  • do2
    #37004
    jelentkezzetek magyarítás tesztelőnek, ha már annyit bezséltek a játékróóóóóóó
  • obe
    #37003
    ???..ha véletlen akkor ok, ha szándékos akkor ban szag van
  • koschwarz
    #37001
  • haxoror
    #37000
    ték!
  • koschwarz
    #36999
    végülis, kár lenne a felhalmozott tudást visszatartani.

    ugyan nem játszom rendszeresen már az oblivionnal, de időnként néhány napig néhány órára még így is visszatérek. szinte már hozzászoktam.
  • koschwarz
    #36998
  • obe
    #36997
    saga és koschwarz mesterek még mindig hálásan osztják a válaszokat, jómagam is többször a segítségükre szorultam...csak mondom rég jártam erre..a bethesda saját istállójából származó csikó, a fallout 3 vitte el mostanság az időm, de a kellemes nettó 100 óra játékidő után újra oblivion világában kívánkoznék kalandozni, hiányzik az erdő nahh:)..egy komoly 18 as szintű wizard warriort hagytam félbe, létezésem nélkül már bármikor összeomolhatott volna a birodalom..bekapcsolódom a fórum követésében...meghát megvizsgálnám vizuálisan milyen látványt bír varázsolni a 4870 de sajna csak 512 ram-mal, félek sokszereplős kézitusánál egy text packal a nyakában ez is betérdel..szóval üdvözlet a mestereknek
  • Carmang
    #36996
    Kösz.