41716
  • farferi
    #37076
    Keresném a hibákat....ha magyar lenne.
  • Bartn73
    #37075
    Teljes mértékbe egyet is értek veled,hatalmas tisztelet a fordittóknak De azér mégiscsak picit zavar hogy nemvagyok a térképen:) És ugytudok hibákat keresni ha jáccok és most nemtudok mer erre keresek megoldást....
  • Fantusz
    #37074
    A magyarítás okozta hibák miatt egyenlőre nem még több mod felrakásával kellene próbálkozni.
    Próba verzióról van szó, pontosan a hibák javítása a cél a tesztelésre kiadott verzióval.
    Minden tisztelet megilleti a készítőket, rengeteg időt, energiát fektettek a projektbe, amíg nem jön ki a véglegesített magyarítás a tesztelőknek elsősorban a hibák jelentése a feladat.
  • farferi
    #37073
    Hát nekem az istennek nem sikerül a honosítás.Már vagy 3x próbáltam, utoljára már hibajelzés nélkül lefutott, gondoltam végre jó lesz.Fenét, egyedül az intró magyar.
  • Bartn73
    #37072
    Hali valaki nemtudna 1 hejzetjelző modot ami a nyilat megváltoztatná? Mert feltettem ezta príma magyarositást, és amikor térképnézetbe vagyok nincs nyil hogy éppen hol állok:) A játékot ujrarakni ezért nemszeretném csak néha kicsit zavar Szal ha valaki tudna valami megoldást megköszönöm:)
  • Morlan
    #37071
    Sikerült!

    - persze már látom mit hagytam ki először...
  • Morlan
    #37070
    Ez nem sikerült...
    De egyébként Wizard Staves címen keress rá a TES Nexuson. Meg fogod találni.

    De nem adom fel, megpróbálom mégegyszer...
    itt
  • Morlan
    #37069
    Szia!Valami hasonló van itt... [url]http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=21582[url]
  • SovereignX
    #37068
    Nem tudja valaki, hogy melyik mod az ami betesz olyan botokat a játékba amik világítanak is? És ha elteszem akkor nem a hátára csapja hanem "sétabotként" használja?
  • MerlinW
    #37067
    Screenshotok

    FCOM telepítésnél jól olvasd át az oldalt, az ott található load order-t stb. A teljes pakk Quarl Texture pakkal, Better Cities, FCOM + hozzávalókkal (MMM, OOO, Francesco, stb) együtt kb 8GB
    El kell velük tökölni egy ideig:)

    Itt a mod manager exportom, ha segít
  • MerlinW
    #37066
    Itt van minden

    A maradékot pedig TESNexus és PlanetElderScrolls oldalakról
  • Fantusz
    #37065
    Gray Fox küldöncökkel (Methredel, Amusei) értesít, ha feladata van számodra, a küldöncöktől tudod meg a találka helyét, amit akkor majd jelöl is a térkép - ne keresd a Rókát, nincs értelme...
  • Wanted
    #37064
    + pár screenshotot kérhetnék?
  • Wanted
    #37063
    Honnan szedted le a cuccokat?
  • MerlinW
    #37062
    Feldobtam a komplett FCOM csomagot-ot, QTP-vel, Better Cities, TIE, Immersive, Extreme HQ pakkal együtt. 1680x1050+HDR zseniális látvány/játékélmény...:)
  • do2
    #37061
    mostantó lesznek a spéci keveredések, mert mostantó a magyar verzió szerint teszik fel a kérdéseket az emberek :)
    kezdem én :) szürke rókát (gry fox) hol tudom elkapni ? már összeloptam a beugrópénzeket 700 aranyat. anvilba vagyok, folyton a zöld nyil Orrin-ra mutat, de nála semmit se lehet már cisnálni, végigbeszéltem vele mindent. let hogy tovább ?
  • Madi92
    #37060
    Hali!
    Felpakoltam ezt a TIE módot, és az lenne a kérdésem, hogy normális az hogy egy ilyen Tarzan támadt rám?:D Mármint hogy egy szál alsógatyában, nekem jött pusztakézzel!
  • blackcalibra
    #37059
    És természetesen nagyon szépen köszönöm a segítséget!
  • Carmang
    #37058
    Mondjuk elég sok küldit megcsináltam Oblivionban, és SI-ben is, így az Oblivion.hu-n szereplő "Iron Man" nyertes magyar srác, 900 játékórás, lv33-as karaktere igencsak meglepő.
  • Carmang
    #37057
    Na, 264 körüli játékórával, 49-es szinten befejeztem a Khajiit harcosom tápolását.
    Ő a DB nagytiszteletű Listenerje, épp imént vált vámpírrá, hogy az idők végezetéig tudja szolgálni Night Mothert.
    Néhány fő skill, és attribut 100 fölött van (köszönhetően Haermus Mora könyvének, illetve a vámpír állapotnak, meg a nyakláncnak, gyűrűknek). Több fontosabb al-skill kimaxolva (pl destruction, armorer, alchemy).
    Most már csak az van hátra, hogy megtapasztalja a vámpírélet napfényes (lol!) oldalát.
  • blackcalibra
    #37056
    Na, a patch volt a bibi. Nekem az US. kellett
  • do2
    #37055
    na yó ezt újra írom!

    darabolós csonkítós modról tud valaki ? kellene 1 ilyen nekem! Darabolni akarom az orkokat ezerel!
  • do2
    #37054
    darabolós csonítós modról tud valaki ? kelene 1 ilyen nekem! Daraboléni akarom az orkokat ezertel!
  • SaGa
    #37053
    Megjegyezném: valószínűleg a magyarításhoz sem árt, ha az nem csak egy darab esp-ből áll...
  • SaGa
    #37052
    Gondolom tettlé föl valami textura javítót, de kihagytad az ArchiveInvalidation eljárást....

    Ez a jelenség tipikusan textura hiányt jelez, vagyis nem jó texturát akar betölteni a program. A textura javító hivatkozik rá, de a program nem jó helyen keresi. Az eljárásról részletesen a topikban is találsz leírásokat, illetve a 37028-asban olvasható Qarl2 linken elindulva...
  • Carmang
    #37051
    Szerintem rossz patch-cset raktál fel. Nem mindegy az angol verziósak közül, hogy US, vagy EN.
  • Carmang
    #37050
    F3, majd alul a "füleken" a leg jobboldali. Ott kiír minden pozitív/negatív dolgot, ami éppen hat rád.
  • blackcalibra
    #37049
    Megkérdezem itt is, hátha......
    Nektek a játék elején, mikor kiértetek a csatornából, nem rossz a talaj textúrázása? Nekem lila színű, és a térkép kicsinyített mása.
  • do2
    #37048
    valahol felsorolja a betegségeket is ? én csak azt látom hogy öszetett betegségek 13. Hol lehet megnézni milyen bajom van ?
  • MrJoe
    #37047
    Az a szomorú, hogy igazából az MMO-knál is szerepjátszani kéne. De sajnsos senki se teszi.
  • Carmang
    #37046
    Konkrétan milyen betegségeid vannak?
  • do2
    #37045
    ilyen italokat már vettem, sajna nem vitte le a betegségeimet:( ugyanannyin maradt a számláló:( Egyéb 5let ?
  • xrm
    #37044
    Köszi akkor azért adok neki egy esélyt, és megnézem milyen.
  • Lobsterman
    #37043
    Igaz, ki lehet használni így a fejlődési rendszer gyengeségeit, de egy az hogy fölösleges ilyen erős karakterrel játszani mert semmi kihívás nincs benne, másodsorban pedig ez egy RPG nem MMO. Szerepjátszani kell, és nem erős buildet építeni.
  • Carmang
    #37042
    Csinálj magadnak potiont (cure disease, cure poison).
  • do2
    #37041
    teljesen beteg a karim 13 betegsége van ! Hogy lehet 0-ra levinni ? templomokhoz hiába megyek! Várom az 5leteket!
  • Solid Snake
    #37040
    Ne töröld le, sztem. mindenkinél hiba üziket dob, én csak leokéztam és tovább telepített így magyarul működik a játék. Hibák vannak bőven ez persze lehet a telepítéskor bedobott hibajelzés miatt is.
    Nade hogy magyarul fut ez egy csoda a hibákat meg jelezzük nekik szorgalmasan így tudják tökéletesíteni.
  • balee4
    #37039
    Megkaptam én is a kódot, juj de jó lesz végre full magyarul tolni a játékot.:)
  • xrm
    #37038
    Régebben nem toltam,de magyarul kipróbálnám. Viszont azt olvastam róla,hogy a fejlődési rendszere egy trágya. Egy Oblifan haverom azt mondja,hogy pl,ha jó karaktert akarsz csinálni akkor fő skillnek olyanokat kell berakni amiket nem használsz és úgy kell fejleszteni a többit, a szintlépések miatt. Amikor az igazán fontosakat fejlesztetted akkor,kell csak a selejt főskilleket tolni,hogy minnél kevesebb szintet lépj,mert a szintlépés csak annyi,hogy erősebbek lesznek az ellenfelek. Ez megfelel a valóságnak,mert,ha igen inkább kihagyom
  • do2
    #37037
    természetesen én is magyarul játsszom már vele!