Garfield képregény

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Terawatt
#22837
Mait hogy fordítanátok? Low-hanging fruit jelentésére ezt írha a kugli:

"A commonly used metaphor for doing the simplest or easiest work first. In sales, it means a target that is easy to achieve or a problem that is easy to solve. It refers to the sale of consumer products or services that are easier to sell. A low-hanging fruit presents the most obvious opportunities because they are readily achievable and do not require a lot of effort."

Fogalmam sincs,hogy ezt magyarul, hogy kéne megfogalmazni frappánsan.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

Terawatt
#22836
Megtartogatják garfieldot azokra az időkre amikor kevesebb kaja van 😄

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

FalseHeLL
#22835


*vau*
- Ez minden?
- Ez minden.
- Wow.
- Egyre kevésbé vagyok irritáló a kutyák számára?
Utoljára szerkesztette: FalseHeLL, 2015.05.27. 10:57:19

There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods. But the universe is a big place, and whatever happens, you will not be missed.

Terawatt
#22834
Szerintem álmodik 😄 szerencsétlen Jont még garfield is lenyomná. Lásd #22813

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

PrasCo
#22833
Fake. Azt nem tudom, hogy Jon hogyan táncol, de hogy százévente egyszer öltözködik ilyen relatíve elfogadhatóan, az bizonyos. 😄
LasDen
#22832

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

molnibalage83
#22831
A második nagyon üt. 😊

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Terawatt
#22830
erről pont lecsúsztam 😊 jó lett a mai is<#hehe>
Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.05.26. 09:17:28

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

Dzsini
#22829

- Vihar közeleg.

- Pont, mint az időjárásjelentésben.

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

Dzsini
#22828

... kilencedik osztály.
- Ez volt, amikor hirtelen megnyúltam.
- Pont fotózás közben?


- Kicsit álmos vagyok.
- Kicsit álmos? Kicsit álmos?!
- Még csak közelében se vagy!
- Én még ébren is alszom!

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

#22827
😄D
Dzsini
#22826
Tegnapi

- Hol van Jon? - Nem tudom.
- De helyettesíthetem neked...
- Csak várj egy pillanatot, kitalálok valami hülyeséget.


- Az egy sütimorzsa az ingeden??
- Nem tudom mi történt az utolsó sütivel! Esküszöm!

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

#22825
<#eljen> 😄
nagyonpopcorn
#22824
2. rész






- Ugye az nem egy forgalmi rendőr kalapja amit viselsz, Garfield?

- Oké, ez nem egy forgalmi rendőr kalapja.





- Unatkozom. azt hiszem kiszállok és szívok egy kis friss levegőt.

- Garfield! Több mint 80 km/órával megyünk!

- Észrevettem...
nagyonpopcorn
#22823
Imádom a régi Garfieldot!



- Szeretnél elmenni kempingezni, Garfield?

- MI VAN?! És ha esik az eső ázzak el, fagyjak meg éjszaka és álljanak tüskék a mancsaimba?!

- Lesz lasagna.

- Összecsomagoltam, menjünk.



- Mindent elcsomagoltam a kempingre, Garfield. Elfelejtettem valamit?

- Még valami?

- Ja, egy 400 km-es hosszabbító.



- Egyetlen egy dolgot szeretek a kocsikban.

- A kárpitozott plafonokat.



- Garfield! Gyere ki onnan!

- A kis lámpa tényleg lekapcsol mikor a kesztyűtartó be van zárva.



- pattog pattog

- Unatkozol, Garfield?

- Majd meg tudja mennyire unatkozom ha nem találok gyorsan egy macskaalmot.



- Gyere ki a kocsiból, Garfield.

- Sütkérezzünk a napon, és aludjunk a természet csodás lényeivel, Garfield!

- Fordítás: "Gyere, süssük meg az agyunkat és feküdjünk a földön a bogarakkal és kígyókkal, Garfield".



- Hát, itt vagyunk a vadonban. Figyelj árgus szemekkel a vad állatokra.

- Mi az?!

- Mi?!

- Ugye csak viccelsz, Garfield?

- Na ne, Garfield.

- Nem veszem be a trükkjeid ha ez lenne az utolsó dolog az életemben.



- Na, gyere már át ezen a patakon, Garfield...

- Egyáltalán nem értem ti macskák miért ijedtek meg egy ilyen kis sártól.

- Te is megijednél ha a nyelveddel mosakodnál.



Ez az első éjszakánk a kempingen, Garfield, élvezd.

- RWÁÁRRR!

- Élvezd te, én a kocsiban alszom.




- Zárd be a kocsi ajtót, Garfield. ez egy eléggé kemény és könyörtelen szomszédság.

- Tudom...

- Milyen gyakran láttok általános iskolás gyerekeket tüzcsap evő versenyt tartani?


Utoljára szerkesztette: nagyonpopcorn, 2015.05.21. 15:54:49
Terawatt
#22822


-A hős macska megmenti a kisfiút!

-Ezt én is megtudnám csinálni

-A megfelelő mennyiségű tonhalért

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

FalseHeLL
#22821


- Emlékszel még arra amikor kergetted a farkad?
- És mikor elkaptad?
- És mikor összevert?

There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods. But the universe is a big place, and whatever happens, you will not be missed.

FalseHeLL
#22820
A find out nem is annyira megtalálod, hanem "majd rájössz."

There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods. But the universe is a big place, and whatever happens, you will not be missed.

#22819
ilyen "meglepetésbe" lépni reggel az jobban ébreszt mint a vekker 😊

"Azok az emberek, akik abban hisznek, hogy világot egy globális összeesküvés irányítja, még sohasem próbáltak meg irányítani vagy felügyelni egy legalább 10 f?s munkacsoportot."

Dzsini
#22818
- Én tudom, te majd megtalálod.

Bár a tied nekem is jobban tetszik 😊

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

FalseHeLL
#22817
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Látom ennek senki nem mert nekiállni, nem könnyű, akinek van jobb, várom. Aki nem értené: visszajött a szőrgolyó




*Boaaa*
- Nappali?
- Az az én titkom és a te meglepetésed.
Utoljára szerkesztette: FalseHeLL, 2015.05.19. 13:41:28

There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods. But the universe is a big place, and whatever happens, you will not be missed.

Dzsini
#22816
elérhető, csak engedd a vegyes tartalmak futását az oldalon

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

SzirmosSzisza
#22815
Sajna a régit már nem lehet linkelni (nem elérhető https-en), át tudom írni úgy, hogy az új fajta képregénnyel menjen (ami nagyobb és furábbak a színei).

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

LasDen
#22814

- Probléma megoldó vagyok

- Ja...

- De előbb csinálni kell párat


amúgy a Garfield-böngészde csak nekem rossz?

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#22813

- Következő!

- MIJÁÚ JÁÚ RÓAR RÓAR!

- JÁÁÁÚÚÚ!


*csipog*

- Na, hogy ment a ki mit tud?
*vigaszdíj*

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#22812
😄D
FalseHeLL
#22811


- Épp most etettem meg a galambokat a parkban.
- Milyen figyelmes.
- Felhízlalja őket nekem.

There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods. But the universe is a big place, and whatever happens, you will not be missed.

Terawatt
#22810


-Légyszíves vissza adnád a könyvem?
-Persze

-Csak a fagylaltot ne kérd el.
Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.05.15. 07:53:22

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

FalseHeLL
#22809


- Kevesebb TV-t kéne nézned.
- Oké.
- Az melyik adón megy?

There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods. But the universe is a big place, and whatever happens, you will not be missed.

Terawatt
#22808


(...)

-Vaú!

-Manapság mindig csak a rohanás(x3) van...

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

Terawatt
#22807


-Egy vadember vagyok!

(...)

-Rrrrr
-Jujj...

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

Terawatt
#22806


-Engedd meg, hogy körbevezesselek a világomban...

(...)

-Ez itt a mancsom

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

robotnyk
#22805
mestermunka <#idiota><#eljen>
Terawatt
#22804
Majd bele rokkantam ennek a lefordításába, de szerintem jól sikerült és megérte! <#hehe>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

Terawatt
#22803

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

LasDen
#22802

- Milyen szép nap!

- Egy vagyok a természettel...

- És ezzel a mogyoróvajas szendviccsel

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

PrasCo
#22801
Nem tudom, miért, talán túlságosan vizuális típus vagyok, de ezen most konkrétan felnevettem. 😄
Terawatt
#22800


-Liz épp most érkezik meg

-és John rohan, hogy megölelje.
*PUFF*

-Talán várhatott volna, amíg megáll az autóval.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

Terawatt
#22799


-A francba! *csatt*
-Elfelejtettem a reggeli kocogást!

-HAHAHA
-HAHAHA

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

Terawatt
#22798


*visszhang hely*

(...)

(...)

-Miáu?
-Csak találgatsz!

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

Terawatt
#22797
Ilyen macskát én is szeretnék. <#hehe>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#22796
😄DDD
Terawatt
#22795


-Olvastam a könyvet amit Liz adott.

-Aztán elkezdet fájni a fejem.
-Hozom az ellenszert!

-Most már csak zsibbad.
-Tessék! Képregény! Olvass! Olvass!

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

Terawatt
#22794


-Nem tervezek mozogni
-...soha többé

-Ki akar egy kis brownie-t?

brownie

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

RelakS
#22793
Ne is mondd!
Amerikai tulajdonú cégnél dolgozom, tehát az angol tudás az kötelező, rengeteg az angol nyelvű kommunikáció. Az én angol tudásom sem egy "matyóhímzés", de időnként jókat derülünk egyik-másik vezető beosztású kolléga levelén.

Aztán megkérdezzük, tulajdonképpen mire is gondolt :S

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Terawatt
#22792
Nyelvtudás terén átlag elég szarul állunk az biztos. Idősebb generációkat még megértem, de 20as korosztályom se nagyon remekel. Angol szóbeli érettségin az előttem lévő srác felsorolta monoton hangon az előtte lévő kép alapján a tengerparti tárgyakat. Láttam a kínt a tanárnő arcán és csak bólogatott, hogy folytassa. Egyszerre volt szórakoztató és siralmas az egész.
Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.05.03. 17:02:08

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

RelakS
#22791
"ismerem a szó jelentését, ha meg nem akkor fellapozok egy szótárat"

Ez sajnos nem mindenkire jellemző 😞

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Terawatt
#22790
Jó gagyin hangzik ezért nem raktam bele, köszönöm ismerem a szó jelentését, ha meg nem akkor fellapozok egy szótárat. <#pardon1>

LasDen a tied egy fokkal jobb gondolat, vagy amit én írtam azt raktam volna többesszámba.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

LasDen
#22789
esetleg lehetne simán, "Csak a klasszikusok"

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

RelakS
#22788
medley - egyveleg

Remélem, nem ezt értetted félre, és fordítottad szabadon <#vigyor1>

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE