1946
  • bertino
    #1666
    torrent oldalak csak egy valamivel foglalkoznak...
  • BaziJoe
    #1665
    Nincs valami olyan torrent oldal ami ezekkel a szoftverekkel foglalkozik???
  • BaziJoe
    #1664
    Sziasztok Samsung syncmaster 913V moncsim van de nemtaláltam hozzá drivert lehet,hogy benne van alapbol? vagy feltudom tenni az eredetit is???
  • Col Andrew
    #1663
    ha pl tömörítessz 64 bites winrar-ban egy nagyobb filet akkor egyértelműen látszik a külömbség és sok máshol is.
  • bertino
    #1662
    és mindezt egy normális 64 bites OS-en használja
  • Bucser
    #1661
    A 64 bites előnyöket csak úgy tudod kihasználni ha minden hardvered támogatja a 64 bitet ergo vannak hozzá driverek. ha nincsennek akkor csak a szopás van vele.
  • tibike21
    #1660
    Ezek szerint nem lehet kihasználni a 64 bites előnyőket?
  • lck
    #1659
    Nem érdemes.
  • Zsoltika 007
    #1658
    Nem érdemes. Hagyd a fenébe. Nem használod ki otthonra. Többet szívnál mint amennyit nyersz vele.
  • tibike21
    #1657
    Sziasztok.
    Kis segítségeteket szeretném kérni. Most veszek egy 3.2 64 bites intel procit Asus p5p800 as lappal. Mennyire érdemes feltenni az xp64 et? Ugy értem teljesitményileg mennyit dob a latba ha kihasználja az ember a 64bites előnyöket? Régebben olvastam nem nagyon vannak driverek hozzá, mennyire változott a helyzet mostanra? Nagyjábol ezek a kérdéseim lennének de minden oylan dolog érdekelne amit erről tudni érdemes az embernek mielött belevág egy cserébe/átállásba. Holnap csinálnám a gépem és ezért lennének fontosak az információk. Elöre is köszi mindenkinek a hozzászolásokat.
  • Bucser
    #1656
    Az igazi gond driver téren van. PŐl lexymark absolút nem cisnált a régi twermékeihez drivert és egyes saitek és logitech joyok sem működnek. Inkább a hardvernek nézz utána hogy támogatva van-e mint a szoftvernek.
  • bertino
    #1655
    legfeljebb ujrarakod, nagy kaland
  • BaziJoe
    #1654
    Nem vettem sehonnan csak nem foglalkoztam addig a dologgal mig nem vettem ilyen rendszert.Most hogy már vettem ugy gondoltam mielőtt ilyet telepítenék előtte utána kérdek,hogy meg ne szívjam.
  • Bucser
    #1653
    MInden ÚJ játék elindul rajta... honnan vetted ezt a badarságot? (én még nem találkoztam olyan új játékkal ami ne ment volna...) Sőt a régiek nagyját is ráé tudom venni amik Xp alatt is elfutottak...
  • impala
    #1652
    nálunk a gyerek játszik rajta. legújabban a Titan Quest-tel, ami vadi új játék. én tegnapelőtt vettem meg.
    de minden más is megy rajta.
  • BaziJoe
    #1651
    Tehát akkor semmilyen ujj game nem indul alatta??????? És nem tud emulálni a szoft 32 bites modot?
  • Zsoldos
    #1650
    Driver szinten miert kene kompatibilisnek lennie? Ne pakolgass ra 32 bites drivereket, meg jo hogy tulelte.

    Webkamera, scanner -> pont ezek a hardverek, amikkel gondok vannak. Jelenleg nem megoldhato a hasznalatuk, ha nincs win64-es driveruk.

    Tuzfalat eleg sokat talalhatsz ami 64 bites.
  • hispan2
    #1649
    Én feltettem és valóban sokkal gyorsabb, de egy csomó hardweremhez (péládul webkamera, vagy szkenner) nem találtam drivert. Bár a 32 bites drivert felteszi (már ha felteszi), de attól még a hardwerek nem működnek, sajnos. Van módja annak, hogy a 32 bites drivereket mindenképp elfogadtassam vele? Egyáltalán: nem arról volt szó, hogy teljesen kompatibilis minden 32 bites cuccal? (Ja és tűzfalat sem találtam olyat, ami menne rajta.)
  • Zsoltika 007
    #1648
    #1646 Elég jól elmegy a progik többsége(fent a linkeken tudsz utánna nézni mi megy), de rengeteg progi akad meg.
    #1647 Nincs belőle. Nem is várható.
  • BaziJoe
    #1647
    És aztis nagyon szeretném megtudni,hogy magyar változat létezik belőle???
  • BaziJoe
    #1646
    Sziasztok érdekelne ,hogy 32-bites dolgok (progik,játékok)futnak alatta????
  • Palinko
    #1645
    a servicesben ki lehet kapcsolni.most segítettek benne...
  • K Ace
    #1644
    win update-val. Mondjuk nekem 32bites win nél csinálta ezt. Ha neked 64bites van akkor lehet másképp kell megoldani.
  • Palinko
    #1643
    "Felraktam a windows-hoz biztonsági frissítésekt"
    ilyet még nem csináltam soha életemben,tudnál bővebb infót adni?
  • K Ace
    #1642
    Hali. Ilyen spam üzik nekem is voltak. Felraktam a windows-hoz biztonsági frissítésekt, egy virusírtót, majd lefuttattam egy antispyware progit és eltűnt.
  • Palinko
    #1641
    itt a link a képhez :D
    nem akarta sehol se bedobni
    http://www.sg.hu/galeria.php?status=zoom&photo=11108260231152027622.JPG&x=424&y=495&galeria=Player
  • Palinko
    #1640
  • Palinko
    #1639
    kapok ilyen és ehhez hasonló hibaüziket.hogy bírom megszüntetni a problémát,vagy kikapcsolni,hpgy ne bombázzon az üzikkel...
  • Bucser
    #1638
    Nem. swap file-nak hivják azt a területet amit a windows lefoglal magának a virtuális memória használatához. Ha növeled a virtuális memóriát a swap file is növekszik.. Ez lehet állandó vagy windows által befolyásolt érték. Állandó érték megadása ajánlott így mindig ugyanazt a területet fogja fenntartani magának és nem fragmentálja szanaszét a vinyót.
  • Barney Tech
    #1637
    "swapot" ez mi ez? program?
  • bertino
    #1636
    másik meg, hogy innentől csak cache-es vinyót vegyetek és nincsenek ilyen gondok...
  • Zsolo007
    #1635
    Nem, nem úgy értettem. Úgy értttem, hogy azon a meghajtódon amin jelenleg van a VM, ugyanaz legyen a maximuma és a minimuma a VMnek. pl 1536-1536

    Egyébként ha van bent másik wincsid, akkor érdemes arra rakni a swapot....valamiért olyanokat olvastam, hogy ha külön wincsin van a rendszertől jobb, vagy valami ilyesmi....
  • Barney Tech
    #1634
    Minegyik meghajton maxot adjak neki? és mind2őnél ?
  • Zsolo007
    #1633
    A virtuális memória értékének. Arról raktad be a képet...

    Ha egy tartományt adsz meg neki nem érsz el többet, mintha a winfosra hagynád. Pont az benne a lényeg, hogy konstans legyen a méret és ne kelljen +ban azzal szarakodnia a wincsinek, hogy még létrehozza a fájlt....
  • Barney Tech
    #1632

    htxmv.
    Azt hogy érted hogy :Azonos méretet adj meg maxnak és minnek
  • Zsolo007
    #1631
    Egyébként meg LOL. Kis utánajárással (najó annyira nem kis :D) akár 30 megás windózt is lehet csinálni :) (itt a boot utána azonnali memfoglalásra értendő tisztán, install után)
  • Zsolo007
    #1630
    Töredeztességmentesítéshez ajánlom a Perfectdisk nevezetű programot, az az abszolút beszt ;).

    Ennek semmi köze a procihoz, a proci túlhúzása kb. 0 hatással van a rendszer többi részére, kivéve, ha FSBvel van húzva, de akkor is a memóriának gáz inkább....
  • Zsolo007
    #1629
    Els és legnagyobb hiba: Azonos méretet adj meg maxnak és minnek :)

    Pont az a lényeg a manuális beállításban, hogy ne váltakozzon a méret :))
  • Barney Tech
    #1628
    [URL=http://sgtagok.srv.hu/pictures/pix_1150811821.jpg][/URL]
  • Zsoltika 007
    #1627
    Kezdetnek elég ha visszaveszed picit a proci órajelet. A másik meg hogy töredezettségmentesíthetsz is néha. A másolásnál lehet gond az is ha sok kis apró file-t másolsz olyankor nagyon lelassulhat. Ez normális.