1946
  • 7alvoo
    #1706

    az sp2-es 180 napos fájlneve:
    w2k3sp2_2725-1_usa_x64fre_pro.iso, 584.16 MB

    az sp fálneve:
    WindowsServer2003.WindowsXP-KB914961-SP2-x64-ENU_2725-1.exe (327MB)

    csak liket nem találtam...
  • Palinko
    #1705
    usb memóriáról a hard discre való másoláskor írja ki.(my computer :D )
  • Bucser
    #1704
    mondjuk mi írja ki mikor írja ki hol írja ki?? talán úgy könyebb lenne...
  • Palinko
    #1703
    lenne gy kis másolási problémám,ezt miért írja ki?

  • Bucser
    #1702
    Pont tegnap telepítettem a 64 bit mellé egy 32 bites windowst. A 64 bites egy F nevű meghajtó van a 32 bites meg az E meghajtón. A primarí boot partition meg a C!!! ezt soha nem szabad formázni. 10-10 giga hely elég nekik a programokat ugyis tematika szerint telepítem más meghajtókra. A rendszerdolgok kerülnek a saját meghajtókra recovery meg szokás szerint ki van kapcsolva (mióta megjelent az Xp soha nem volt rá szükségem). Szóval a 2 op rendszer külön partíción és ezek közül egyik sem a c:D ez alapszabály:)
  • Zsoltika 007
    #1701
    A valve játékok közel sem használják ki a 64 bitet. Csak a Half Life 2.
  • MagyaR
    #1700
    Hmm. De azt meglehet csinálni, hogy 2 windows van a gépen ha jól tudom!

    Csak ez esetben azt nem tudom, hogy mittomén felrakomn a 64 bites xp-t is, és ugye amikor elindul a gép kiválaszthatom, hogy meik windowsba lépjen be!

    Nos ez esetben ha belépek az 1ikbe, pl. a 64 bitesbe, akkor ugye a gép nem használ fel plusz memóriát, merthogy van 1 32 bites windows is a gépemen!

    A vinyómon nyilván ugyanannyi hely lesz elfoglalva, sőt ha jól tudom megis kell osztanom a winchestert, hogyha 2 op.rendszert rakok fel!

    hmmm. De a 64 bitest nyilván csak azoknál a játékoknál használnám amik ezt támogatják pl. valves játékok.

  • bertino
    #1699
    persze
    100%osan megmaradnak a dolgaid, ha másik partícióra rakod őket, mint ahol a rendszer van, vagy kiírod őket

    volt nekem, hogy formázás nélkül csak ujraraktam a rendszert és rácsesztem
  • MagyaR
    #1698
    Csa! Most 32 bites windowsom van, de ha felrakok egy 64 biteset akkor megmaradnak a fájlaim???

    A vinyót nem formázom le, tehát ha jól emléxem amikor legutóbb újraraktuk az xp-t akkor vmit újra kellett installálni, de mintha az ien filmek meg nemtom mik megmaradtak volna! Már nem emléxem! Jó rég installáltam már újra xp-t!

    Vagy meglehet vhogy csinálni, hogy megmaradjanak a dolgaim?

  • hispan2
    #1697
    Én is így voltam vele. Jó a rendszer, de az apró nyűgökhöz nincs türelmem.
  • Bucser
    #1696
    dual boot-on leszek úgyhogy annyira nem izgat:D
  • Zsoltika 007
    #1695
    Na pl az ilyen szenvedések miatt raktam vissza a 32 bites xp-t.
  • Bucser
    #1694
    Pontosan ahogy mondod kéne:) de nem megy:)
  • Zsoltika 007
    #1693
    32 bites böngészőben futnia kell ha fel van téve a qt player.
  • Bucser
    #1692
    nem sokat érek vele hogyha a böngészőbe ágyazott player halott:)
  • Zsoltika 007
    #1691
    De a Quicktime player elfut nem?
  • Bucser
    #1690
    combined community codec pack símán felment és egy fileformátummal sincs gondja. az egyetlen dolog amit nem tudok vele megetetni az a quicktime mov-ja. nincs 64 bites supportja.
  • 7alvoo
    #1689
    Sikerült már valakinek kódeket installálni x64 xp -re? Mer én annó itt adtam fel. Most, hogy van outpost beta x64 alá megin elgombolkodam, hogy játszani kellene vele de a kódek dolog nagyon bibis.
  • hispan2
    #1688
    Igen, kérdés, hogy mekkora mértékben terjed el a vista 32 és 64 bites verziója mert én még mindig úgy érzem, hogy sokkal több lesz a 32 bites rendszer, mint a 64. De reméljük a legjobbakat.
  • Zsoldos
    #1687
    Nem kell panikot kelteni, nincs "ketszeres atallas". Teljesen mindegy, hogy nemmukodo 32 bites driverekkel inditja a rendszer a palyafutasat, vagy nemmukodo 64 bitessel.

    Pikkpakk at lehet dolgozni egy meglevo drivert, hogy menjen 64 bites kornyezetben. Akik eddig nem csinaltak meg azok ignorans lusta dogok (keves embert erintett a problema es xartak bele gyakorlatilag).
  • hispan2
    #1686
    Olvasgattam a topikot, magam is kipróbáltam a 64 bitet, bár hagytam is a francba, de felmerült bennem egy kérdés:
    Annak idején, mikor kijött az XP, az ugye 32 bites volt, mint az elődei és emlékszem, szinte minden program és driver jó volt hozzá, ami mondjuk 2000-hez vagy akár 98-hoz is. Ellenben jövőre majd jön ugye a Vista, ami kétségtelenül nagyon jó lesz, még akkor is, ha csak a fele jön be annak, amit állítanak (és nekem a béták is bejöttek nagyon). De ugye a Vista minden verziója gyárilag is 64 bites lesz és telepítés közben majd magától eldönti (meg a termékkulcsot is figyelembe véve), hogy 64 bites módba települjön-e? Idáig rendben is, 64 bites a gép, legyen az OS is 64 bites, de mi lesz itt a progikkal és driverkkel? Nem elég, hogy új windows, ami önmagában kockázatokat rejt, még 64 bites is? Nekem fenntartásaim vannak ezzel kapcsolatban és félek, hogy akár fél évet is várnom kell, mire érdemes lesz feltennem az új windowst, mert csak addigra teremtéik meg a gyártók - már ha megteremtik - a szükséges szoftverkörnyezete akár újabb szoftververziók, akár frisebb driverek formájában. Egyrészről tehát vároma következő windowst, másrésztről viszont nagyon tartok attól, hogy mi lesz majd az említett kétszeres átállás miatt.

    Nektek mi a véleményetek erről?
  • impala
    #1685
    minden valószínűség szerint oké lesz 180 napig.
    az egérhez pill. nem tudok hozzászólni, de egy kis google kereséssel csodákat lehet művelni :)
    lehet, hogy van 64 bites driver hozzá.
  • tibike21
    #1684
    Közben adodott egy másik gondom is, minden tök jól müködik de amióta felrakta az xp64 et, és elinditok egy játékot irányithatatlanná válik az egér. magátol mozog és ha mozgatom nem arra mozog amerre én szeretném. Az eszközkezelöben rendesen felismerte a rendszer, és xp alatt is rendesen mükődik. Csak játék közben csinálja, és miden játéknél igy van. Mi lehet a probléma?
  • tibike21
    #1683
    Köszi, aktiváltam akkor ez most 180 napig jó lessz nekem?
  • impala
    #1682
    itt: http://www.microsoft.com/windowsxp/64bit/facts/trial.mspx
    ezt is olvashatod:

    Product activation
    If you choose to order trial software on CD, a product key is included with the CD. Product activation can be completed online or by telephone within 14 days of installation and is required for continued use of the software. Detailed instructions and Microsoft's privacy statement are displayed during the installation of the product.

    azaz függetlenül attól, hogy 120 napig használhatos, 14 napon belül aktiválni kell.
  • tibike21
    #1681
    Senki nem tud megoldást a problémámra?
  • tibike21
    #1680
    Pontosabban ez áll a microsoft által küldött e-mailben:
    Version: Windows XP Professional x64 Edition, 180-day Evaluation (English)

    URL: http://download.microsoft.com/download/8/1/7/817afea0-5a51-4fa9-a973-0975f7fb7daf/WS03SP1_RTM_1830_PX6_EN.iso
  • tibike21
    #1679
    Sziasztok.

    Letöltöttem a Microsodt oldaláról a 180 napos verziót, és azt ,mondja 14 napom van a regisztrációig. Akkor ez nem 180 napig használható? Tudna valaki erre nekem megoldást? Előre is köszi.

    Ez a verzót szedtem le: Microsoft Xp Professional x64 build 3790
  • ILLNeo
    #1678
    Írd be a kártya pontos típusát keresek én neked hozzádriver ha akarod...
  • ILLNeo
    #1677
    Ez a Demonoid dolog ez úgy van hogy ha egy bizonyos mennyiségű torrentet letöltesz akkor regisztrálhatsz, vagy pedig meg van határozva minden hónapban egy bizonyos idő intervallum amiben regisztrálhatsz. Ha megpróbálod regisztrálni magad akkor elvileg kiírja, hogy mikor reg. legközelebb.... (Sok szerencsét)
  • bertino
    #1676
    öcsém, ez a hatmillió kérdőjel... mintha olyan fontos volna, mikor a nagyinak nincs meg a pacemaker-e...
  • BaziJoe
    #1675
    Egyébként pont a Pinnaclérol gondolná az ember,hogy halad a korral nem????
  • BaziJoe
    #1674
    Illneo erre a Demonoidra nincs meghívod???
  • BaziJoe
    #1673
    Tehát akkor vegyek másikat????
  • ILLNeo
    #1672
    Sajnos nem... De ha sikerül is nagyon lassú lesz...
  • BaziJoe
    #1671
    Sziasztok márcsak ehez a Pinnacle kártyámhoz nem találok drivert a 32bitest nem lehet valahogy felerőszakolni?????
  • ILLNeo
    #1670
    Köszi, de nincs semmilyen drivere...
  • Bucser
    #1669
    A kormánynak is van 64 bites drivere?? egyébként nekem már sima XP alatt is gázosak voltak a Game portos cuccok (lévén a microfos bejelentette, hogy a game portos eszközk supportját megszűnteti)
  • ILLNeo
    #1668
    Szevasztok!
    Van SB Live 5.1 hangkártyám. A gameportra csatlakoztatott kormányt nem ismeri fel. (64 bites driver van hozzá feltelepítve)
  • ILLNeo
    #1667
    www.demonoid.com