1946
  • Bucser
    #1746
    kint-e?? tudtommal release Candidate 2 van kint vagy rosszul tudom?
  • Zsoltika 007
    #1745
    Mire várjon? Már rég kint a final.
  • ILLNeo
    #1744
    Szerintem várd meg a véglegest.
    Én probáltam az RC2-t de még nagyon kezdeti stádiumban van, Egyébként meg Rage-nek igaza van. Ott mindent megtudhatsz a Vistáról...
  • Rage47
    #1743
    van vista topik
    (majd boltban)
  • korinho641
    #1742
    thx!!
    és a windows vistat honnan tom leszedni??(32bit-est??) please! elöre is köszi.....:)
  • ILLNeo
    #1741
    Nem.
    64bites processzort támogató op rendszer. Pl.: Neked Athlonod van (ami 64 bites) és még hozzá legalább 4Gb rammod akkor ér is valamit a 64bit.

    De ha komolyan érdekel a dolog itt mindent megtalálsz: Start 64
  • korinho641
    #1740
    sziasztok!
    egy kérdéseel fordulok hozzátok!:
    ez a 64bites windows ez mit jelent?? a videokártyának kell minimum 64 bitesnek lennie?? vagy mikép?? ja és léccike ha valaki tudja honnan kell leszedni a windows vistát az lécci jelezzen.
    elöre is köszönöm!
    üdv: korinho23
  • Hunnenkoenig
    #1739
    Gondolom arra gondol, hogy ha 64 bites proci van a gepben, akkor fel tudja-e tenni a 32 bites windowst.

    Igen fel tudod. Semmi különbseg nem lesz. Nekem is ugy van.

    Ez kb olyan, mintha egy ferrari motor köre egy trabant kasznit epitenel. Müködik, csak 250-nel lehet szethullik a kocsi az ellenszeltöl :-))))
  • bertino
    #1738
    ezt a nagyon hülye kérdést fogalmazd meg ujra, mert totál értelmetlenség amit írtál
  • vacakvacak
    #1737
    Sziasztok 1 kérdés, hogy 64 bitesre felteszek 1 32es windows xp-t akkor minden normálisan fog működni úgy mintha 32-bites lenne gép????és nem lesz vele semmi probléma a drivereknél???
  • Bucser
    #1736
    Miután 64 bites windowsból nem jelent meg magyar változat így eléggé esélytelen.
  • laci 700
    #1735
    Vagy ti is feltudnátok tölteni pl ide?:http://rapidshare.de/
    köszi
  • laci 700
    #1734
    ok köszi
    van egy ismerősöm és annak magyarul megvan
    nem lehet valahogy kiszedni a nyelvi fájlokat vagy mi?
    és ha lehet akkor leírnátok hogy hol van? ( c:/...)
    köszi
  • Zsoltika 007
    #1733
    Nincs. Attól hogy beírod hogy help stb nem fog senki előbb írni...
  • Rage47
    #1732
    úgy tudom nincs
  • laci 700
    #1731
    HELP
    segítsetek!
    pls
    köszi!
  • laci 700
    #1730
    hali
    van magyarítás ehez?
    köszi
    mert kéne és fontos lenne
    nagyon köszi!!
  • bertino
    #1729
    nekem VMware írja ezt a vmr.exe-re, mikor elindítom a virtuális gépet :((((
  • Zsoltika 007
    #1728
    Ha nincs floppy meghajtód akkor tiltsd le a biosban is! Utánna már nem lesz ilyen.
  • lang14
    #1727
    hi all!
    nem tom hogy ide mehet e de megkérdezem:
    ilyet ír ki kikapcsoláskor a Windows (nagy hibaüzenetbe) " A meghajtó nincs kész. Lehet, hogy nyitva van az ajtaja. Ellenőrizze az A: meghajtó..."
    vagy valami hasonlót... miért írja ezt ki nincs is a: meghajtó.. és nem egyedi eset láttam már máshol is..
    ott se volt pedig..
    valaki
  • Rage47
    #1726
    hi! ezt nem lehet vhogy beállitani magyar verziora? azt irj az nfo, hogy multilanguage...
  • Zsoltika 007
    #1725
    Elsőre vga driverre gyanakodnék.
  • Anakin13
    #1724
    hi all!
    kijött az oktoreig frissített x64! minden jól működik rajte! kivéve a cs:s em :( elindítom a játékot és olyan mintha lelenne korlátozva az fpsem! max 16 fps-em van source ban... valaki vmi okoságot esetleg??
  • Hunnenkoenig
    #1723
    Tud valaki egy jo spamfiltert outlook expresshez, ami 64 bites?
  • Hunnenkoenig
    #1722
    Direktlinket nem engedi. Ne kattintsatok hanem jobbkatt es "maskepp menteni" vagy masoljatok a linket es adjatok be a browserbe.
  • Hunnenkoenig
    #1721
    Windows 64 Pro aktivalas
  • Wreck86
    #1720
    hali!
    nemtudtok véletlenül olyan progit,ami meg tudja mutatni,hogy melyik mappákat nyitották meg az elmúlt x idő alatt?
    magyarul,hogy a gépet előttem használó nyitott e meg az én részemhez tartozó mappákat.

    köszi
  • Wreck86
    #1719
    hali!
    nemtudtok véletlenül olyan progit,ami meg tudja mutatni,hogy melyik mappákat nyitották meg az elmúlt x idő alatt?
    magyarul,hogy a gépet előttem használó nyitott e meg az én részemhez tartozó mappákat.

    köszi
  • Bucser
    #1718
    NOs régi hardverelemekhez egyszerűen nem csináltak drivert vagy drivert használó segédprogramot a 64 bites XP-hez (ez nem zárja ki hogy 64 bites Vistahoz lesz). Miben más?

    Ahogy észrevettem tömörítés mellett filmnézés cd írás mellett filmnézés síma ügy sőt volt hogy Lineage2-ztem full grafikán winrarral 4,5 gigás kitömörítés közben. Ugyanezzel a géppel a 32 biutes windows ha bármit akarok csinálni ki és betömörítés közben csinálni meghalt. Memória kezelésen molyoltak kicsit. Míg a 32 bites windows kevesebb programmal 1,5 giga memóriát is képes lefoglalni magának (több napnyi futás és játék után) Addig a 64 bites kicsit jobban kezeli nem eszik annyit. Valamint több memóriát támogat de kíváncsi vagyok ki vett 4 giga ramot a gépébe:D
  • zvaragabor
    #1717
    Jah, és hol tudok megbizonyosodni hogy télleg 64 bites e? Mert elvileg 64 bites, a NOD32 infoban az van írva. Havertól van az XP szal nem tudtam. kösz
  • zvaragabor
    #1716
    Hi! Mi a különbség a 64 és a 32 bites XP között?
  • endiboy
    #1715
    van hozzá sp2 ha jól tudom...nincs valakinek linkje hozzá?

    probáltam keresni, és nem igazán találtam, vagy csak rossz szavakra kerestem
  • fv82
    #1714
    Nah én már vissza is ghostoltam a régi win-t. se nyomtató, se scanner, se sptgib meg még játékok sem mind. előnyöm semmi nem volt belőle
  • Wreck86
    #1713
    köszi szépen!
  • LeonSilver
    #1712
    http://www.ati.com/

    Innen tudod letölteni a megfelelő oprenccccer kiválasztása után.
    Ha leszedted simán inditsd el.
  • Wreck86
    #1711
    hello!
    nos igencsak új vagyok a szám.tech terén még,azért kérdezném meg a következőt: ati radeon 9600 atlantis smartashder 128mb ddr videokártyám van.Hozzá drivert(legújabbat) hol találok,illetve ha leszedtem mi a teendő vele?
    köszönöm.
  • Zsoldos
    #1710
    Udv,

    A drivervadaszat mar nem olyan nagy gond, mint volt. Eleg konnyen ossze lehet szedni oket. Elonyt viszont nem sokat jelent a 64bites win. Szinte semmi nem gyorsabb rajta es nagyobb a memoriaigenye.

    Ha scannelni is akarsz, akkor sztem felejtsd el. Webcam es a scanner driverekkel van baj egyedul.
  • nanda devi
    #1709
    sziasztok!
    Athlon64es procira váltottam, kérdésem az lenne, hogy érdemes-e szenvedni az XP64-gyel, driverek keresgélésével? Érezhető lenne a különbség? Alapvetően grafikai, multimédiás alkalmazások futnak majd rajta, és jó lenne a nyomtatóval, scannerrel is egyezkedni. Ha nem érdemes, szerintetek fel lehet arra tenni a régi 32es XP-ét?(Most Linux suse van rajta, de ahhoz a projecthez végképp nincs kedvem)
  • Bucser
    #1708
    Asszem akkor megyek updatelek:D
  • bertino
    #1707
    reméljük elérhető lesz majd vhol p2p-n, mert én is ki tudnám már próbálni, határozottan érdekelne