1946
  • Rusy
    #1786
    na mostmár minden megy felraktam egy csomó progit és megy tökéletesen
  • Rusy
    #1785
    Na mostmár csak a hangkártya nem jó, azzal próbálkozok
  • Rusy
    #1784
    uh most látom hogy nem jót szedtem le az enyém asus m2n-e, szedem és próba
  • Rusy
    #1783
    Na feltettem eddig minden ok, de a hangkártya meg a hálókártya az istenér nem akar felmenni, pedig az asus oldaláról szedtem le a drivert asus m2n am2 nforce 4
  • Rusy
    #1782
    oké nagyon szépen köszönöm akkor megpróbálkozok vele, bár nekem most a 32 bites a c, felrakom d-re
  • Bucser
    #1781
    A windowsnak saját bottscreenje van. ha raksz meléé másik windows-t felismerik egymást.
  • Rusy
    #1780
    és mivel választod ki melyik jöjjön be biosba? vagy van valami bootmanagered
  • Bucser
    #1779
    Nekem a 64 bites az elsődleges rendszerem és 32 bites a másodlagos. de egyik sincs a C boot partíciómon. szóval 64 bit azF-en 32 bit az E-n. Tökéletesen működik.
  • Rusy
    #1778
    még egy kérdés, ezt ugyanaz winyó másik partíciójára fel lehet tenni? úgy mint pl 32 bites xp, úgy hogy a 32 bit volt előbb fenn?
  • Rusy
    #1777
    okok köszi, mindegy valószínűleg felrakom másik partícióra és tesztelem, mert azért ledurni nem merem a régit
  • Bucser
    #1776
    Nem minden program támogatja. például tűzfalról nem tudok, hogy lenne 64 bites windows-hoz.
  • Rusy
    #1775
    Hello, most egy nagyon hülye kérdést fogok feltenni, érdmes e átállni xp sp2-ről, am2-es procim van 3600+athlon, és a drivereken kívű amit olavstam hogy 64 bitesek kellenek, ilyen progik mint a nero, winrar, poverdvd stb ezek felmennek? vagy ebből is kell 64 bites, vagy csak a driverek a lényeg a progik ugyanúgy felmennek
  • PíszLávJuniti
    #1774
    A kétmagos procit jobban ki tudja használni mint a 32 bites?
    divx/xvid betömörítéshez létezik / érdemes 64 re váltani?
  • Bucser
    #1773
    EZ AKKORA SZAR MÉG MINDIG!!

    "We need to open a 32-bit version of Internet Explorer

    You can still install updates for your 64-bit version of Windows. However, you need to use a 32-bit version of the browser to view the website.

    Opening in: 6 seconds "
  • Tomy Lee
    #1772
    Na jó Fuck XP 64bit
    Nem szenvedek vele tovább.Jöhet vissza a Vista
  • Tomy Lee
    #1771
    Nem tudom mitévő legyek most
    Kéri a product key-t az meg nincs
  • Rage47
    #1770
    amúgy meg leszedtem a 64bitest... meguntam h csomó dolog nem megy, ráadásul nem is tapasztaltam h gyorsabb lenne bármi is. Tehát inkább megvárom mig lesz normális hun Vistax64
  • Rage47
    #1769
    én még nem is láttam olyan 64 bites wint amihez kell key :D
  • Tomy Lee
    #1768
    Nincs nfo-m ez a gondom sajnos.
  • autoszimulator
    #1767
    nfo-t nyissad meg jegyzettömbbel -.-
  • Tomy Lee
    #1766
    6 infó file-t jelöltem ki torrenten amiből egyet sem indít el,googlen nem találok semmit key-ügyben ez a topic +tök olvasatlan tehát reménytelen úgylátom a kulcs megszerzése 64-bites Winhez:(
  • Tomy Lee
    #1765
    Ajjaj,Product key érdekelne engem de nem találok(bénázok:)
    Légyszi help!
  • Rage47
    #1764
    netlimiter a neve
  • Stevenson
    #1763
    Használ közületek vki sávszélesség szabályozót? Ha igen, milyet?
  • Zsoltika 007
    #1762
    Legfeljebb majd vistára. Erre már nem.
  • Bucser
    #1761
    Sajna nincs már meg az archive (amiről telepítettem, de én emule-ból töltöttem). A feltelepítettet meg nem tudom elküldeni.
  • Rage47
    #1760
    nekem is meglenne minden, egyedül a szkennerem és a nyomtatóm drivere nem akar müködni:(
    sztetek van rá esély, h régebbi szkenner driver-böl csinálnak 64bitest is?:S
  • Magnum PI
    #1759
    Felment a Tiny oldalára: "TINY Software No Longer Available"

    Próbáltam keresni a google-el de nem találtam. Nem tudnád elküldeni emailben vagy adni egy linket?

    [email protected]
  • Bucser
    #1758
    Tiny Firewall AMD64 Én ezt használom. 6.5.126
  • Magnum PI
    #1757
    Sziasztok!

    Már mindenem megvan x64 alá de tűzfalat még nem találtam. Nem tudnátok ajánlani valamit?

  • ILLNeo
    #1756
    Azt te biztos jobban tudod, úgyhogy nem is vitatkozom veled
  • dotkom
    #1755
    a vista már kész van. és be is lehet szerezni innen onnan a végleges RTM verziót. de ami dobozost te kipróbáltál sztem azt ott nyomtatta neked a szomszédban a béla...
  • autoszimulator
    #1754
  • ILLNeo
    #1753
    Igenis Gates bácsi. elnézést.
    (Fejjezzük ezt be)

    XP64
  • Zsoltika 007
    #1752
    Már kint van a végleges. Nem fejlesztenek semmit. A kód le van zárva. Most már a gyártás folyamata van értsd készítik a lemezeket és dobozolják a terméket. De ahogy érzed.
  • ILLNeo
    #1751
    Nem kell elhinned. Professzor úr. Nekem elég ha én tudom.
    Örülnék ha vigyáznál egy kicsit a kapára a szádban.
    Nem azért írtam le mert Csipkerózsika hátára volt írva. Hidd el.
    De nekem mind1.
    Egyébként meg nem is tudtam, hogy a Vista FAQ kapcsolatban van közvetlenül a Vista fejlesztőkkel... de szólj nyugodtan, hogyha igen.
    Én csak segíteni akartam............
  • Zsoltika 007
    #1750
    Nézz már át pöppet a Vista topikba! Köszi! Fent a FAQ a barátod. De ha akarod égesd csak magad.

    Első bekezdés:
    "Elkészült már a végleges verzió?
    Igen"

    Amúgy meg nem itt kellene kamuzni mert dobozos verzió nincs még. Most gyártják de sebaj te biztos...
  • ILLNeo
    #1749
    Mert a hálózati beállításoknál leáll a telepítés egy híba miatt...
    Végleges mi....
    Na mind1

    Csak szólok, hogy eredeti dobozos végleges Vistát próbáltam. Nem RC2-s.
    Egyébként ez még mindig az XP64 topic.
  • ILLNeo
    #1748
    és próbáltad már telepíteni az általad véglegesnek vélt verziót?
  • Zsoltika 007
    #1747
    Eléggé.