1946
  • endiboy
    #1826
    szerintem sem 64 bites aza proci
  • Bucser
    #1825
    Asszem csak találgatok, de attól, hogy a Petium procid Dual core az meg nem 64 bites. Tudtommal talán cask a C2D-vel tértek át a 64 bites utasításkészletre. de valaki okos ugyis kijavít itt. nem követem nagyon az intel vonalat.

    "Intel® EM64T requires a computer system with a processor, chipset, BIOS,
    operating system, device drivers and applications enabled for Intel EM64T.
    Processor will not operate (including 32-bit operation) without an Intel
    EM64T-enabled BIOS. Performance will vary depending on your hardware and
    software configurations. See www.intel.com/info/em64t for more information
    including details on which processors support Intel EM64T or consult with your
    system vendor for more information.
    2 Intel® Pentium® 4 Processor 500 sequence with HT Technology3 and Intel®
    Celeron® D Processor 300 sequence introduction planned for May, 2005. Intel®
    Pentium® 4 Processor with HT Technology Extreme Edition 3.40 and 3.46 GHz
    do not support Intel® EM64"
  • bigmontana
    #1824
    Csőőő! Sehogy se tudom feltelepiteni a 64 bit-es XP-t a gépemre pedig megfelelő hardverrel rendelkezem. Elindul a boot lemezről a telepitő megy is egy darabig a telepitő majd mikor kiírja hogy windows iditása akkor kékhalált dob ki. Ez vajon mitől lehet próbáltam több verzióval is de ugyan az. Biost is frissítettem de semmi.
    A gépem: ASUS P5LD2 SE,P42.8 Dual Core,2 GB DDR2 GINGMAX, NVIDIA6600 GT,80GB Maxtor
    Van ökletetek??????????
  • endiboy
    #1823
    megjelent a sp2
  • lck
    #1822
    nincs [mindentud]
  • lang14
    #1821
    van magyar nyelvű változat? [nemolvascsakkérdez]
  • titan15
    #1820
    bocs... nem ugy gondoltam... csak ma nagyon ideges vagyok erre az egesz szarra.. szoval bocs
  • Zsoltika 007
    #1819
    S***ed ne nyaljuk ki ha már itt vagy?
  • titan15
    #1818
    gondoltam van vmi konkretabb........
  • Zsoltika 007
    #1817
    Igen Google a barátod...
  • titan15
    #1816
    hali!
    Tplink tl-wn551g driveret keresem. Tud vki segiteni?
  • centauri99
    #1815
    Szaisztok!
    TI ACX111 chipsethez valaki tud drivert 64bites XP alá(egy D-link DWL-G520+ rev.A kártyához kéne)?előre is köszi!
  • Zsoltika 007
    #1814
    Idővel belassul a rendszer. Ez nem tudom mitől lehet de én is észrevettem.
  • Bucser
    #1813
    Pl total commander szart sem ér mivel funkciói nagyrészét nem éred el 64 bites windows alatt. Nod32 pedig 32 bites windowsra van kitalálva. Szóval szerintem ne erőltesd. Zone Alarm pedig megintcsak szarul műxik 64 bit alatt....

    Hasz67náld a Speedcommander 11 64 bites verzióját.
  • Wreck86
    #1812
    na közben megoldottam,vezérlőpultos megoldással:)
    viszont azt vettem észre,hogy néha lassabban nyílnak meg a progik.pl: total commander,start menüre klikk is van hogy lassabban reagál,mint szokott.ez mitől lehet,mert zone alarm tűzfal+nod32 esetén nem gyanakodnék féregre,vírusra.
  • Big Daddy
    #1811
    köszi!
  • Wreck86
    #1810
    sziasztok.tudom,hogy ez nem a megfelelő topik,de amik megfelelők lennének a kérdésemre,azok régóta nem aktívak.a következő a helyzet: felraktam az internet explorer 7-et,de nagyon nem tetszik,ezért az internet explorer 6-ot szeretném visszatenni.hogy lehet a gépről eltávolítani az ie7-et,hogy újra felrakhassam az ie6-ot?
    köszi
  • Bucser
    #1809
    Bocs de ennyire sötét nem lehetsz.. ha nincs a gyártó honlapján akkor nem létezik.
  • DanRyu
    #1808
    Samsung Syncmaster 765 Mb driverét keresem de nem találom X64 Pro alá. Segítsen valaki.
  • DanRyu
    #1807
    Hi

    Nem tud valaki nekem egy linket adni ahonnan a Samsung Syncmaster 765 Mb 17"-os monitorhoz le lehetne tőlteni X64 Professional alá a driverét? Sehól sem találom. Kérlek segítsetek.
  • endiboy
    #1806
    nem, legalábbis idáig nem láttam belőle :P
  • endiboy
    #1805
    a sima 32 bites drivereket nem lehet/ajánlott felrakni..mielött feltennéd a win-t, nézd meg, hogy mindenhez van-e 64 bites driver
  • DanRyu
    #1804
    És mégvalami:X64-en minden játék tökéletesen fut, mint 32-bites rendszerű win XP-n? Nem fagy le, meg nem hibajelentésezik és elindúl mind?
  • DanRyu
    #1803
    Hali

    Szeretnék valamit kérdezni az XP64-el kapcsolatban. Eredeti lemezes videókártya drivert, alaplapi és hangkártya drivert fel lehet e tenni 64 bites windows alá? Működnek 64 bit alatt is ezek a driverek vagy csak 32-bit alatt? Ezeket a lemezeket a géphez kaptam.
  • Big Daddy
    #1802
    Hali!

    Létezik az XP 64bit magyar nyelven?
  • Evin
    #1801
    GF6600GT-m van, a legújabb driverrel.
    x86 alatt rá bírtam venni a drivert, hogy mutassa azt a lapot, ahol be lehet állítani a képfrissítési frekvenciákat.
    De x64 alatt nem működik, semmi: HardpageSE,NVrefresh,RivaTuner.
    Pl játékoknál mindig 60Hz-re esik vissza.
    Powerstrip megoldja? Vagy tud vki vmi trükköt erre?
  • Miguel125
    #1800
    Üdv!
    Azt szeretném kérdezni, hogy simán telepíthetők a 2004 illetve 2004 előtti játékok is? Nem problémáznak az installerek a kompatibilításon?
  • Evin
    #1799
    Én is ettől féltem, de gondoltam, hátha én vagy csak kevéssé jóértesült. :(
    Köszi
  • endiboy
    #1798
    nem hiszel hogy találnál, mert ha jól tudom, creative már nem gyárt hozzá drivereket
  • Evin
    #1797
    Tud valaki vhol SB128-as drivert, mert én égre-földre kerestem, de sehol sincs.
  • Rusy
    #1796
    Sajna nem tudom én semmilyen tűzfalat sem használok, csak a windows tűzfalat, csak vírusírtót
  • Miguel125
    #1795
    Rusy milyen tűzfalat használsz?
    Én most szedtem össze hozzá a 64bites cuccokat (driverek, stb.)
    De tűzfal ügyben még nem kaptam megerősítést. Gondoltam rá, hogy megpróbáljam egy NOD32 2.7(x64),Windows Defender 64 és a jelenlegi ZoneAlarm Pro version:7.0.302.000 tűzfalammal, reméljetőleg ezzel az utolsóval nem fog összeakadni...
  • Gaben78
    #1794
    30 napos activation key-es xp64 et sikerült felraknom, ki lehet ölni vhogy? :( pls
  • bcrics
    #1793
    ok!
  • Zsoltika 007
    #1792
    A 64 bites teljesen különálló oprendszer nem lehet csak egy update-el elintézni. Link nincs, ez nem warez fórum. Keress utánna torrenten vagy dc++on!
  • bcrics
    #1791
    üdv az xp 32bites rendszerem/simplicity/ hogyan tudom online frissiteni 64bitesre,van ennek vmi módja?vagy vhonnan le kell töltenem a teljes 64es rendszert,ha igen linket adnátok
    kösz
  • Rusy
    #1790
    igen igen, 1 magos procim van...
  • PíszLávJuniti
    #1789
    Ez jó hír, mert eddig nem sokan erősítették meg, hogy észrevehetően javult volna alkalmazások sebessége. Mivel így fogalmaztad meg, gondolom egy procid van. Kétmagossal eddig nem tapasztaltam azt, hogy valamire ne érne rá a gép.
  • Rusy
    #1788
    Szerény véleményem szerint amit tapasztaltam, nem akarok itt kamuzgatni meg bebeszélni magamnak a dolgokat teljesen objektíven megközelítve a dolgot szerintem gyorsabb, pl a half life 2-őt próbáltam, az teljesen fullon megy 1 giga ddr 800-as ram kingmax, néha be be akad, még kéne 512, de a 32 bites alat ilyenkor már játszhatatlan, csak egy nod fut a háttérben msn skype, játékok alatt szerintem sokkal jobb, amit én észrevettem, sokkal jobb a memóriakezelése, és hogy is fogalmazzak tud "több fele koncentrálni", ha valamit csinálsz pl másoltam winyóról winyóra, közben filmet néztem, még mindig gyorsan indult el a böngésző, nem darált a winyó 10mp-t mire nagynehezen bejött, nemtudom én maradok ennél, eddig semmilyen progival nem volt gond minden felment powerdvd bsplayer torrentprogi stb, sőt total commander is.
    egy szó mint 100, szerintem nagyon gyors, de tudjuk hogy az 32 bites is nagyon gyors (saját tapasztalat), amikor felmegy, és nincs semmi csak nod 32 a háttérben, amikor már a tálca alján fut 10 progi, ugyanúgy lelassúl pár héten belül, nekem ez egy 2napos xp, majd egy hónap múlva talán többet tudok mondani...
  • PíszLávJuniti
    #1787
    gyorsabb ?