1946
  • Punkerwork
    #785
    majd ősszel.
  • Mr Manson
    #784
    magyar nincs még?
  • Punkerwork
    #783
    tényleg Office-ok hogy futnak rajta?
  • izb
    #782
    Bazz senki??
  • izb
    #781
    Tud valaki egy ativációs kulcsot a 64bit windows-hoz??
  • Punkerwork
    #780
    olvass vissza :)
  • gtom
    #779
    kijött már A végleges windows xp 64 vagy még csak béta van? és ha az akkor érdemes letötleni?
  • Zsolo007
    #778
    Számtechbolt polcáról


    Komolyra fordítva a szót, DC++, vagy torrent, de meg is veheted :))
  • macskatöke
    #777
    Hy All!

    honnan lehet leszedni?
  • Zsolo007
    #776
    Igen? Elhiszem neked ha te mondod, én csak igen későn váltottam XPre, mert későn lett olyan gépem ami rendesen bírta :))
  • izb
    #775
    Nem tudom mit vársz....
    Az xp ugyanilyen nyögvenyelősen indult
  • Zsoltika 007
    #774
    Lesz belőle 64 bites is. Hasonló lesz a felállás mint most az XP-vel.
  • Zsolo007
    #773
    WoW úgylátom csak a gond van a 64bites op.rendszerrel, én meg mostanában fogok venni egy új gépet A64-el, hát ezek után csökken a lelkesedésem....Nemigaz hogy nembírnak egy értelmes 664bites op. rendszert meg hozzá illesztőprogramokat kiadni...

    Tényleg a Longhorn 64bites lesz? (nem ártana, mert akkor az nagyban segítené a 64bit terjedését, szerintem)
  • Zsoltika 007
    #772
    Nekem is behalt a drága. rá akartam tenni a legújabb 5.7-es ati drivert (új telepítés tehát szűz xp-re) és nem igazán akart menni. Jó mondom rakom rá a régebbit (ami ment eddig). Hát az se működik!
    Lejhet vmit elcseszett a rendszerben az új driver vagy nem tudom.
  • izb
    #771
    Felraktam ezt a 64 bites csodát,de kiírta,hogy x idő után regisztráltassam.
    Ezzel mi a jó csudát kell csinálni??
    Persze nem eredeti.
  • ent
    #770
    SP2 van, vnetri, cod, msn7.0, Symantech 64.
    Korporétedisön, aktiválni nem kellett, csak szériál számot kért és kész! Tehát, valszeg használhatóvá tette vki :D.

    Töltsek le inkább vhonnét egy akitválót kérő verziót??
  • ent
    #769
    Skacok, mé van az, hogy különböző időpontokban (vmikor a welcome feliratnál, vmikor internet közben, vmikor más alkalmazás betöltésénél, stb.) elkezd valamit vinyóról tölteni, és tölt, és tölt és tölt..... De semmit ne mcsinál. Ekkor az egér is néha mozog néha nem egy ilyen manővernél. Csak reszetre szűnik a dolog. Restartnál meg rákérdezz a csökkentettmódra, de ha nyomom a normál módot, akkor betölt rendesen (és gyorsan:)) és legköz más helyen olvasgat... Vhol olvastam, hogy lehetnek még memória olvasási problémák is az x64ben. Lehet? Vagy vmi másra gondoljak.

    Már a vírusírtót is lecseréltem. Egyébként nagyon nics feltelepítve semmi, még office sem.

    Ötlet?
  • :)
    #768
    na yó hogy senkisem tudja a megoldást:) szerencsére én má tom!:))))))
  • :)
    #767
    Sziasztok vlaki tudna segiteni aktiválni a xp64-t ? korábba aktiválás az volt hogy csökkentettmódban elinditottam 1 bat fáljt, aztán restart után tökéletes lett.
    Most meg azt urja ki hogy 7 napom van hogy aktiváljam.. újra csináltam a csökkentettmódos akciót, de most nem lett aktiv csak a napokat számolja vissza hogy már csk 3 napom van az aktivra tevésre.
    hogyan lehetséges ezt megoldani ???
  • Punkerwork
    #766
    NortonInternetSecurity tűzfal+virnyákkergető+spamszűrő+antispyware
  • ent
    #765
    Az NIS mi?
  • ent
    #764
    De jó a spybot is, nem?
  • Zsoltika 007
    #763
    Nincs. A symantec cuccok vállalati felhasználásra vannak. Oda értelemszerűen külön kell minden. A norton termékek meg otthonra. Amúgy van Symantec firewall is, bár nem tudom van-e 64 bitesbe.
  • Punkerwork
    #762
    az a NIS lenne én még januárban vettem szal nem jó 64 alá :(
  • Zsoltika 007
    #761
    Igen. Ez bőven elég. Ad-aware-t is használok mellettük.
  • ent
    #760
    Egyébként a symantech Antivirusna 64nek van olyan verziója amelyben van tűzfal is?
  • ent
    #759
    Symantech 64 mellett csak a rendszer-tűzfalat használod?
  • ent
    #758
    Apropó, office 2003 mat vki próbálta már? Tudom, van a listán, de mégis!
  • ent
    #757
    Sajna én is így fogok ma hazamenni!!!

    Azért sajna, mert amúgy, ha nem tennék fel semmit, progit, bármit:D:D:D, akkor faszán gyorsabb. Szemmel láthatólag... De inkább a biztosra megyek.
  • Zsoltika 007
    #756
    Nem a rendszer kiforratlan, hanem a támogatása gyenge. Bár a végeredmény ugyanaz.
  • [Jakuza]
    #755
    Hat en tegnap leszedtem a 64bites rendszert, mert annyira kiforratlan meg.
    Talan majd egy ev mulva ujra megprobalom...
  • m1c1mack0
    #754
    hi most en most valtottam 32 bit es rol 64 re mar elore le is toltottem hozza a win t rakom is fel gond nelkul amigy elo nem ugrik a rekiszto add meg a cd key t felirat:S kozbe a crack konyvtarab es a cdn sehol mashol 1 budos serial rol se volt szo rossz verziot szedtem le van olyan ami rendensen muxik es ha igen melyik lenne az?
  • [Jakuza]
    #753
    Szepen elmesz erre a cimre : http://beta.kastortv.org/?version=2.4Beta2

    Es alul latsz egy ilyen feliratot : Télécharger cette version pour Windows XP 64bits.

    Rakatt a Télécharger linkre es lefog jonni neked is.
  • SgtChris
    #752
    Jakuza!

    Én vagyok béna, vagy nálad sem megy ez a link amit adtál? Próbáltam máshol is megkeresni, de File not found! üzenetet kaptam...
    Bocsi, de modemmel nyomom a netet, lehet, hogy ez a baj? Na mindegy majd még próbálkozom...
  • Zsoltika 007
    #751
    Ezekkel tisztában vagyok. Én erre reagáltam: "Miért dolgozik ezerrel a vinyó ha ie6(64) ben akarok beírni a nyitó lap helyett bármit?"
  • [Jakuza]
    #750
    Sajnos meg az sem jo megoldas, nincs hozza 64bites Java se Flash Player sem.
    Raadasul most adtak ki a Flash player 8at es megsem tud 64bitet mint ahogy igertek.
  • Zsoltika 007
    #749
    Én a 64 bites firefox-ot használom. IE-t már régóta hanyagolom.
  • ent
    #748
    Vki mondana eme "ingyenes" program letöltésére elérési utat???
    Symantec Antivirus 64
  • ent
    #747
    A probléma még mindig fenn áll. Miért dolgozik ezerrel a vinyó ha ie6(64) ben akarok beírni a nyitó lap helyett bármit?
    Lehet a vírusírtó kavarása?
    Amit használok az Avast! Antivirus 4.6 Home Edition.. Vki használja még?
  • ent
    #746
    LoL