1946
  • Mr Manson
    #866
    Jepp...
    99%!
    Vista megy most nagyon!
  • ent
    #865
    Mr Manson szerint nem, ha jól értelmezem sorait!
  • Punkerwork
    #864
    srácok lesz ebből magyar verzió vagy nem?
  • Zsolo007
    #863
    Mekkorák a vinyók? Vannak e particionálva? Milyen fájlrendszer van rajtuk?
  • And5
    #862
    Nagyon nagy segítségre lenne szükségem! Felraktam a 64 bites windowst már két vinyóval is próbáltam és mind2 1 hét utan elkezdett kattogni meg állandóan kék ablakot kapok, hogy psyhical memory dump error mindenféle előzmény nélkül vagy csak egyszerűen lefagy az egész a lefagyás pillanatában a vinyón nagyon elkezd dolgozni vmit meg kattogó hangot ad ki (mind2 ezt cisnálta semmi bajuk), gondoloma virtuális memóriával van a gond vagy enmtudom. Valk itud segíteni ?
  • Zsolo007
    #861
    Én gondomra nem tud senki semmit??
  • ent
    #860
    Én vagyok a hülye?
    Kiadta a microsoft a windows xp 64bit verziót angolul, magyarul meg nem fogják lefordítani::((((????? (Forrás?)
  • Mr Manson
    #859
    szvsz Windows Vista Home x64 lesz a neve
  • ent
    #858
    Nem lesz magy x64?
  • Mr Manson
    #857
    Angol... mivel magyar nincs és nem is lesz!


    Trial 180 napos:
    http://www.microsoft.com/windowsxp/64bit/evaluation/trial.mspx
  • Vergilius1313
    #856
    Sajna nem találtam az MS honlapján sehol a 180napost...
    Nem tudnád konkrétan leírni, hogy hol keressem? Magyar, vagy az angol oldal?
  • Mr Manson
    #855
    A végleges, és a boltok polcairól!

    Amugy 180napos ENG az MS oldalán fent van!
  • Styrex
    #854
    Melyik a legújabb verzió és honnan lehet leszedni?
  • keeper2
    #853
    Bocsi, ha már volt róla szó, de a 64 bites xp milyen állapotban van? Mármint, láttam már keringeni fájlokat róla, de megjelent már a végleges verzió? Azt olvastam, hogy magyar nyelvű sajna nem. Azt tudja valaki, hogy ha van eredeti (számlával igazolható) 32 bites xp prof dobozos oprendszerem, akkor azt be lehet cseréltetni 64 bitesre, vagy itt úgyszintén eljátsszák, hogy vedd meg mégegyszer, hiszen úgyis szegény a microsoft, jobb, ha (majdnem) ugyanazon terméket kétszer vetetnek meg?
    Tavasz végén érdeklődtem a microsoft magyarországnál, és akkor azt mondták, fogalmuk sincs róla, hogy külön meg kell-e venni, vagy ingyen jár-e a már xp tulajdonosoknak, mindenesetre várjam meg a megjelenést. Vagyis pár hónapja még nem jelent meg a végleges...
  • Zsolo007
    #852
    Nektek az mds, mdf képfájlt be lehet mountolni a fantomDVDbe? Nekem nem engedi, valami hibát ír...valami megoldás van? Kellene nagyon, mert sok játék miiimage-e mds/mdf :(
  • Zsoltika 007
    #851
    Jah bocsesz ezt a 64-es winre írtam.
  • Zsoltika 007
    #850
    Van különbség. Még ha nem használja ki a program a 64 bitet akkor is, mivel ez egy desktop win 2003. 10-20%-al veri az xp-t sebességben. (Nálam)
  • Zsolo007
    #849
    Nem nem gyorsabb....:D

    Maga a vindóz jobb, viszont ha az adott progi nem 64bitre van írva akkor nem fogsz észrevenni komoly különbséget....de inkább azokat kérdezd akik már régebbóta használják :D
    Nekem egy napja van fent...
  • Pitbull90
    #848
    boccs felkevertem a betűket:DDD
  • Pitbull90
    #847
    kössz... de 2 szót kellet volna leírni hogy inge gogyrsabb vagy nem gyorsabb....
  • Zsolo007
    #846
    Nincs nekem erre időm, használd a guglit :)
  • Pitbull90
    #845
    Ops ezt nem tudtam:D:D:D de kössz hogy szóltál és még annyit hogy milyen gyors a 64bites proci és kb mennyibe kerül és jó e pl a 3d studióhoz azaz gyorsan tölt e tőle meg ilyesmi (nekem 2,4es procim van annál jobb-é)
  • Zsolo007
    #844
    Ez csak 64bites procival megy :) remélem tudod.
    Ha tudod akkor meg értelmetlen a kérdést :)
  • Pitbull90
    #843
    Ez a Windows xp 64-bit edition jobb mint a többi xp??? (nekem a pack 1es van) azaz jobban működik e és lehet rajta grafikai progikkal dolgozni és nem lassítja le mégjobban a gépet...
  • Zsolo007
    #842
    Nektek a vindóz tűzfal blokkolja a letöltéseket? Én ha azt használom akkor max. 20 kb/s-el tudok tölteni....

    Más: Ti tudtok rendesen vindóz ápdételni? Nekem nem engedi mert asszongya, hogy 32bites explorer kell hozzá. Eredetileg ugye rak fel 32est a vicc az, hogy ezt volt olyan kedves és "frissítette" a vindóz 64esre....Másnak előfordult ilyesmi?
    (Így most azt kell játszanom hogy átmásolom a 32bites explorert, elindítom windóz ápdét de legközelebbi indításnál már 64bites)
  • Zsolo007
    #841
    Ti milyen tűzfalat használtok a vindózén kívül? Én most a tiny firewall 64-et használom, de ez csak 90 napig használható... :( NEm tudtok kódot hozzá? :D
  • Mr Manson
    #840
    nem
  • Zsolo007
    #839
    Az Atis omega driverek mennek 64biten? Valaki tudja??
  • Mr Manson
    #838
    nem, nem is várható (: ugy tudom!)
  • Styrex
    #837
    Megjelent már magyarul?
  • Zsoltika 007
    #836
    Ezeket sem lehet már komolyan venni...
  • [Jakuza]
    #835
    LOL mar a Deamon Tools.

    it seems that our announcement provoked some of our members to
    ask again for release dates per PRIVATE MESSAGE. To those I only
    can answer: we need 2 hours/day to read that crap-emails and messages.

    From now on, we will not answer anymore such emails. Private messages
    which contain such questions will now be answered by a permanent ban,
    otherwise we will never see a release

    Mar az a bajuk, hogy sokan kerdezgetnek az emulator felol.
    Inkabb a bugok javitasaval torodnenek.
    Ennyit a 2 hetrol. :P
  • Zsoltika 007
    #834
    Ehhez még nincs sp2. Mivel a win 2003-ra épül és ott még sp1 van. Természetesen ettől még ugyanolyan jó.
  • dagattfej
    #833
    hello!

    de ha ez a 64-bites windowsba is bele van épitve a sp2 akkor jó lesz nem?

  • Zsoltika 007
    #832
    Persze! De akkor lenyomja az sp2-t.
  • dagattfej
    #831
    Hi nekem az lenne a kérdésem hogy van egy SP2-es Windiwsom és arra fel lehet -e atelepíteni a 64-bites verzíot? Nem külön partícióra hanem arra amin az eredeti xp is van!
  • vki
    #830
    Köszönöm a választ, és bocs, hogy nem néztem végig. [szégyenli magát]
  • Rasti
    #829
    Hi.

    Szerintem ez kb. már vagy 100x-or megkérdezték,de a kérdésedre a válasz :igen fel lehet telepiteni másik particiora és a régi windows is megmarad!
  • vki
    #828
    hi!

    Az lenne a kérdésem, hogy ha van nekem egy SP2-es Windows-om, akkor egy másik partícióra fel lehet pakolni a 64bit-es verziót, vagy az az eredeti Windows-t írja felül?
  • sanyo1212
    #827
    Sziasztok!


    Van nekem a HP PSC 1355 nyomtató/szkenner/kártyaolvasóm. Na és persze 64 bites oprendszerem. :)

    Van valakinek tapasztalata olyen ügyben, hogy milyen HP drivert tegyek fel hogy legalább az alapvető nyomtatás funkció működjön?

    A HP deskjet nevű driverrel csak a tesztoldal megy.