1946
  • Atika :o)
    #906
    az erdekes mert en ujrainstalaltam es megy a jatek siman :) nekem is irta az elejen hogy 32 bites oprendszeren volt tesztelve de megy 64 bitesen is szerencsere :)
  • Zsolo007
    #905
    Nincs, de nem fog menni a BF2, nekem sem ment. Elindítom egy pillanatig fekete képernyő aztán visszadob az asztalra. Semmi hiba, egyszűren semmi. Mondjuk az install elején írja hogy 64biten nem lett tesztelve a gém....
    Nézegettem faq-kat de sehol sem találtam megoldást a dologra :(
  • Atika :o)
    #904
    Nekem lenne egy olyan kerdesem hogy a Battlefield 2 ha el akarom inditani 64-bites xp-n akkor valami directx -el problemazikna most van e kulon directx9 64 bitesre vagy jo a sima is raa??
  • Atika :o)
    #903
    es milyen verzioju wined van? mert nekem van 3 :)
  • AMD3200
    #902
    Hello mindenkinek:)

    Az lenne a tiszteletteljes kérésem hogy ha valakinek van 64 bites windowshoz install kódja az legyen olyan kedves és adja már oda:)
  • Maco13
    #901
    1.3.2 (Build 1008) -hoz van, nemtom h jó-e a tiedhez. Ha kell vegyél fel msn-re és áttolom.
  • keeper2
    #900
    Hogy mennyire lehet húzni, az rengeteg mindentől függ. Pl. az alaplap fajtájától, vagy, hogy a procid a szilícium ostya közepéből vagy széléből készült-e....?
    Danyi: tényleg nagyon nem idevágó téma. Már alapból a crack kérés tudtommal nem a fórumba vágó téma, az alcohol meg nem ebbe a topicba vágó. De ha kell, miért nem használsz hozzá keresőt, fájlmegosztót, stb?
  • Danyi
    #899
    Hi all!
    /off
    Tudom hogy nem idevág, de lenne egy kérdésem. Van valaki aki tud valami cracket adni az alcohol 120% v 1.9.5 (Build 3105)-höz? Előre is köszi.
    /on
  • izb
    #898
    Elég jól lehet elviekben.
  • sbi85
    #897
    ok sikerült f.asza.
    Venice
    nem tudjátok mennyire lehet ezeket húzni?
  • Styrex
    #896
    Rakd fel az Everest nevű programot és az mindent megmond a gépedről.
  • sbi85
    #895
    helló
    nem tudjátok megmindani hogy hol tudom megnézni hogy milyen típusú a processzorom.(pl.Venice,Newcastle,Winchester)
    Tudom hogy ez nem pont ide vág de máshol nem találtam neki jobb helyet.
    Ja meg a x64es windows jól szuperál bár teljesítménynövekedést nem nagyon tapasztaltam.Biztos kéne hozzá már az 1Gb ram.
  • Atika :o)
    #894
    ok koszike
  • Zsolo007
    #893
    Igen :) elmegy én pár perce lőttem le mert fél napja csak azt használom :), és kell egy kis pihi.....
  • Atika :o)
    #892
    Nem tudja valaki veletlenul hogy a 3D Studio Max 7-es is elmegy a 64 bitesen? Neztem a listat ott a 6-osra azt irtak mukodik hat akkor szerintem a 7 -nek is menni kellene de hat biztos ami biztos mert feleslegessen akkor nem teszem be a win-t :)
  • Evin
    #891
    Linket nem tudnál dobni?
    Kerestem, de nem találtam sehol.
  • keeper2
    #890
    Egyébként, ha jól láttam, van már spanyol és francia xp64 is, úgyhogy gondolom, nem ők a kivételezett országok, hanem egyszerűen csak náluk már kész van a honosítás.
  • lck
    #889
    pedig igérték ... :-(
  • [Jakuza]
    #888
    Pontosan jol emlexem.
  • Zsolo007
    #887
    Rosszul emléxel....
  • [Jakuza]
    #886
    Ha jol emlekszem mar aprilisban is azt igertek, hogy majusban. :P
  • Gaba9
    #885
    Végre egy kis remény :)
  • Zsolo007
    #884
    Van remény....

    Daemon Tools advance notice Wed Sep 21, 2005 14:56
    Dear Community,

    we plan to release the new Daemon Tools V4 next month (October).
    No exact date is possible, but at least you now have some "landmark"

    No need to PM us anymore
  • Zsolo007
    #883
    Könyörgöm keress.....gugli elsősorban, ha megvan ami érdekel akkor mondjuk piratebay.org, de ne én mondjam már meg, gondolkozz :)
  • alakulat
    #882
    de hol van olyan???
  • Zsolo007
    #881
    torrent...
  • alakulat
    #880
    Hi!
    Honnan lehet leszedni 64 bites progikat ingyen????
    vki segítsen!!!!!!!!!!
  • Zsolo007
    #879
    fantomdvd igen, egész jó csak mds/mdf nem megy vele :)
  • soulhunter
    #878
    mindenkinek,akinek 64bites XPje van,és magyaritani akar:

    szedjétek le a Hungarian MUI pack for win2003.msi fájlt,és telepitsétek fel...
    ugyanaz a w2k3 kód van mind1ikben, ugyhogy fel fog rá menni,és lesz szééép magyar winfosotok angol helppel :)

    én igy használtam, viszont 64 bites virtuál dvd -t nem találtam (vki vmi fantom dvd-t emlegetett)
  • ent
    #877
    A fent található logo, egy oldalra mutat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • lck
    #876
    Amik futnak - vagy nem - 64-en:

    http://www.3dvelocity.com/articles/win64compatibility/win64softlist.htm
  • Styrex
    #875
    Nem tudtok olyan oldalról ahol összegyűjtik a már 64bitben megírt programokat?
    Vagy legalább a nevüket.
  • Mr Manson
    #874
    Amit irtam nem hivatalos info! Nem vagyok MS-es! Kell irni egy mailt nekik, akkor kiderül!
    Annyira sok időt nem öltek, mert win2003 kód! Az MSnek ahogy kinéz a vista fejlesztése az első!
    Windows 64bit, csak demonstráció, válasz a linux-ra, utmutatás a jövöbe!
    Ezen felbuzdulva néztem körül, és sehol nincs utalás bármilyen honosításra is! Nagyon-nagyon kevés az esély!
  • keeper2
    #873
    Manson írását nem értem. Mármint, az egyértelmű, hogy 64 bites windows lesz magyarul és angolul a vista, de annak már semmi köze nem lesz az xp-hez. Azt nem értem viszont, hogy ha annyi pénzt beleöltek az angol 64 bites xp kifejlesztésébe, akkor miért nem lokalizálják azt? Hiszen a microsoft eléggé nagy hangsúlyt helyez a lokalizált verziókra, emellett a vista még messze van, ellenben eléggé terjednek a 64 bites hardverek, különösen amd fronton. A lokalizáció pedig eléggé elenyésző munka a már elvégzettekhez képest, aminek oroszlánrészét úgysem a vistat fejlesztők végzik, hanem azok, akik lefordítják itt magyarban a szövegeket, és azt "csak" be kell illeszteni. Azt hiszem, a 32 bites 64-esre cseréléséről viszont újra kell zargatni az ügyfélszolgálatot, hogy tudnak-e már mondani valamit róla. Azért nem örülnék neki, ha úgy képzelnék el a dolgot, hogy újra megvetetnék az emberel ugyanazt 64 biten.
  • Styrex
    #872
    Geforce 4 Ti 4200 as kártyát nem tudom beizzítani. Leszedtem Nvidia/64 drivereket, az egyik ugynézki végig megy, de amikor az újraindítási ablak jön elő már alapból a később van kijelölve és nem is fogadta el mert továbbra is Standard VGA -nak titulálja meg PCI nak holott AGP-s. Az újabb verziójú driver meg már az elején kiírja, hogy nem talál a szoftverhez tartozó hardvert. Van vki akinek sikerült?
  • And5
    #871
    Az egyik 120-as 2 60 GB ra particióztam NTFS a másik 80 GB os az 4 * 20 GB -ra van megivnslva asszem az is NTFS mivel a Win64 csak azt engedi és PRO CORP verzió a win.
  • Zsolo007
    #870
    A gond az hogy nem tudom....mert az alcoholclone ugyan megy, de 64biten nem tud bekapcsolni az rpms emulációt....úgy meg hiába írom ki, nem fogadja el.....

    Na mind1, felrakok egy külön wincsire egy 32bites winfost, és azt cd írásra használom majd :D
  • sanyo1212
    #869
    Sziasztok! Tudna nekem küldeni valaki linket Activation_Remover_V3_1_Works_For_Windows_XP_x64 -ről?

    Thx!
  • Mr Manson
    #868
    Virkill?
    AVAST
    NOD32 x64
    stb...

    mds-t meg ird ki, mennyivel is egyszerübb
  • Zsolo007
    #867
    Mégegyszer felteszem a kérdést: a fantomdvd nektek be tudja rakni az mds/mdf fájlokat?

    Illetve még valami, honnan lehet szerezni vírusírtót? Én nem találtam torrenten 64biteset.....tudtok mondani valami címet? FTP lenne a legjobb...