1946
  • Jockey Ewing
    #1026
    Mégegy!
    Ti a Firefox-nak honnan szedtétek le a 64bit-es verzióját?
    Mert a honlapjukon csak három fajta rendszert lehet választani:
    -Windows
    -Mac OS X
    -Linux i686

    Vagy itt a windows alatt az XP64-et is értik?
    Az 1.0.7.-es verzió az az?
  • Jockey Ewing
    #1025
    Hi all!

    Na mostanra olvastam végig a topic-ot.
    Nekem egyenlőre minden rendben van a rendszerrel, természetesen egy kivétel van!
    Számomra is hihetetlen amit csinálnak ezekkel a virtual drive programokkal. Az emberek 70%-át ez tartja vissza attól, hogy használja a 64bit-es XP-t. Nekem annyi szerecsém van, hogy még csak egy hete cseréltem a gépet le. Nem kell annyi ideje várnom és szerintem azért pár héten belül megjelenik a 64bit-es Daemon v4.0. Bízom benne.

    Hopp, közbe eszembe jutott mégegy probléma:
    - Gigabyte K8NF-9 alaplapom van, és a hangkártyán nem müxik csak a egyik kimenet, a fő kiemenet. Valaki találkozott már ezzel a problémával? A drivert azt nem tudom milyen van fent, mert már nem emléxem, hogy honnan tettem fel. De most utánnanézek, és próbálok egy-kettőt.

    Előre is köszi!
  • ent
    #1024
    Talán itt:D
    keresőbe írd be: x64
  • BaliBoy
    #1023
    Sziasztok!
    Tudna valaki adni nekem serial num-ot a 64-se prof xphez? A keresőket, meg a crack és serialos oldalakat már próbáltam.
  • scrati
    #1022
    kurva jó megvan adaemon4 de csak 32bitre jó. fasza
  • Ahhoj
    #1021
    hat, miutan most mar vmit mutattak is, kicsit bizakodobba tettek :)
  • Zsolo007
    #1020
    Aztmondják majd jön....Azok után amennyit húztak eddig....kissé pesszimista lettem...ne legyen igazam
  • Ahhoj
    #1019
    megjelent egy daemon tools 4.0 :)
    valszeg jon nem sokara 64bites ala is :)
  • Atika :o)
    #1018
    Ez jo kerdes mert nekem is volt ilyen gondom csak azzal a kulombseggel hogy sima xp alatt nem ment az 5.1 csak 4 hangfal szolt probaltam mas drivert betenni nem segitette aztan egy sound blaster audigy megoldotta a gondot :)
  • JERICOX
    #1017
    Hi.A probémám:5.1.Nem működik x64 alatt csak 4 hangszóró megy a 6-ból.Msi K8N Neo fsr alaplap.Xp alatt megy,de x64 alatt nem.A drivert az msi oldalról töltöttem le,amit az nvidia-ról töltöttem le nem működött.Valakinek van valami ötlete?????
  • Zsolo007
    #1016
    pedig csak bin/cue-t és isot tud. Bint tényleg nem látja, csak a cue fileját.

    Mást nem fogsz találni mert nincs ;)
  • Sklimo
    #1015
    Kösz a tippet, de sajnos 'bin' file-t nem tudok vele mountolni... Amúgy kafa a cucc ;)
  • Zsolo007
    #1014
    Kereső powa....

    FantomDVD
  • Sklimo
    #1013
    Sziasztok!
    Tudtok valami olyan progit x64 alá, ami létrehoz nekem egy (vagy több) virtuális meghajtót ?
    Próbálkoztam már egy párral (Clone CD, Daemon Tools, Alcohol 120% ), de a telepítés abbamaradt hiba miatt, vagy a sikerült, de akkor a programot nem tudtam futtatni...
    Kérlel titeket, segítsetek!
  • ent
    #1012
    Ne piszkáljátok szegényt, én is próbáltam régen commodore 64-re win3.1 et telepíteni, még a csippet is kisütöttem mikróba... És sikerült, most nagymamám használja internetre. Úgy hívja a masináját, hogy win64.
  • Zsolo007
    #1011
  • keeper2
    #1010
    Na, erre én is kíváncsi vagyok. Hogy lehet úgy windowst telepíteni, hogy az ne microsoftos legyen? Biztos van benne egy titkos kapcsoló, amit átkapcsolva sun windows, vagy novell windows, vagy mandriva windows... települ fel a gépedre
  • Shan
    #1009
    Lehet, hogy már 100x megkérdezték, de lehet egy másik particióra telepíteni a Windózt, hogy az ne mikroszoftos legyen? ;)
  • Zsolo007
    #1008
    Szerintem megéri, pár driver nekem sincs meg az elején szívás volt, de ha kitapasztalja az ember a dologkat akkor csak jól jár vele..
  • ent
    #1007
    nekem nem igazán, mivel:
    - driver probléma, régi scanner emhez nins 64es driver
    - mire kijönnek a gémek 64bit re opt addigra vista
    - magyar, nics

    viszont igen, mert:
    - szemlátomást gyorsabb a rendszer
    - mégiscsak 64bit
    - újrarakhatod a windost, kezdetben gyorsabb lesz a rendszered, úgy érzed tied avilág
    - és utolsó sorban örül a gyerek annak ami új.

    Szumma:
    - várj még, hoy megjelenjen a vista....
  • csingacsguk
    #1006
    Van valami értelme ezt a fajta windows xp-t használni?
  • Zsolo007
    #1005
    Daemon Tools v4 delayed
    Ok, folks - as most of you probably already know, we have to delay v4 for around 14 days due to a serious bug.
    We worked hard to get it done for a October release, unfortunately shit happens from time to time.
    From now on all threads concerning the release date of v4 will be deleted, and people who still complain will get an extra time out from the forum for the next 14 days. Seriously we have more important things to do, so keep it quiet and let us do our work.
    If this doesn't work out, we will shut down the forum registration for a while - so it's up to you.



    Jakuza, Jakuza, miért van neked igazad? :(
  • keeper2
    #1004
    Elméletben a 64 bites amd procikban hardveres védelem van a puffer-túlcsordulással operáló vírusok és trójaiak ellen. Ha jól tudom, ennek bekapcsolására való a boot.ini-ben a /execute=optin paraméter. Erről tud valaki valamit? Ha ez a paraméter van beállítva, akkor ez a védelem aktív, és nekem nem kell semmit állítani hozzá? Egyáltalán hol tudom megtekinteni, hogy működik-e? Mármint arra értem, hogy valami tesztprogi, ami megerősítene ebben... Valamint jelenleg 32 bites xp van fent, feltételezem, a fentieket ez nem befolyásolja.
  • Tocika
    #1003
    OK
    Köszike az infokat!
    CSákány!
  • Ahhoj
    #1002
  • Zsolo007
    #1001
    Csak a ték miatt válaszoltál mi? A fene vinne el :)
  • Ahhoj
    #1000
    :)
  • Zsolo007
    #999
    Már mióta ígérik
  • Ahhoj
    #998
    írták már itt páran, hogy csak 2-3 formátumot ismer a fantomdvd
    daemontools meg asszem még nincs, de már nagyon ígérik :)
  • Zsolo007
    #997
    Nem mert nincs újabb verzió belőle....csak isot és bin/cuwt tud..
  • Ahhoj
    #996
    nvidia driverek vannak 64esek, azt tudom (én is azt használtam)
    minden más driver-re meg nem lehet rámondani, hogy mikor lesz... majd ha elkészíti a gyártó... vagy a honlapjukon vagy fórumjukon tudsz érdeklődni, esetleg emaiulbe de azt biztos nem preferálják :)

    32es programok nagy része meg megy 64es xp alatt, csak driverek kellenek mindenképpen 64esek asszem

    nem tudom tudtam-e segíteni vmit...
    ja, és a sportautó se szar, csak mert nincs még meg hozzá a kulcs ;)
  • Tocika
    #995
    Szevasztok!
    Én régebben Felraktam a Fantom dvd-t de nem tudott minden image file-t kezelni!
    nem tudjátk megoldódott már ez a probléma ?
    Előre is köszi!

  • Vlala #994
    Sziasztok. Valaki meg tudná mondani, hogy mikor lesznek 64 bites driverek ehhez az oprendszerhez? Feltettem, örültem neki, aztán belekötött a videokártyámba, a nyomtatómba, stb, és a lényeg, hogy a nyomtató gyártója még nem is hallott a 64 bites XP-ről... ez így egy nagy rakás szár, olyan, mint egy sportautó, amihez nincs kulcsod...

    Vagy nincs valami megoldás arra, hogy továbbra is 32 bites drivereket használjak? Az lenne a legjobb, mielőtt kivágom az egészet...
  • TothLaci
    #993
    Miért lehet az, hogy Nforce4 driver felrakása közben egyszerűen újraindul?
  • TothLaci
    #992
    A telepítést sajnos félbe kellett szakítanom, miután beírtam a nevem és a cég nevét,és a továbbra kattintottam... Na ott megakadtam! Valaki tudna segíteni? (Privátban)
  • keeper2
    #991
    Na, holnap lesz két hete, hogy feltettem a kérdést xp 64 bit ügyben a ms ügyfélszolgálatnak, és még nem sikerült válaszolniuk. Persze, amikor más termékük jövőbeni vásárlásával kapcsolatos kérdésem volt, akkor 1 nap elég volt nekik. Ebből azt szűröm le, hogy a közeljövőben nem terveznek magyar nyelvűt kiadni. Mint írtam korábban, amennyi infót láttam erről, 64 bites xp-t beszerezni csak egy módon lehet: ha olyan gyártótól veszel KOMPLETT KONFIGURÁCIÓT, aki a ms-al le van erre szerződve, akkor kaphatsz hozzá 64 bites xp-t (persze, nem ajándékba, hanem egyszerűen, nem a 32 bites lesz benne az árban, hanem a 64 bites). Gondolom, a nagy gyártók gépeiről van szó (pl. ibm, compaq...). A másik lehetőség, hogy ilyen gyártótól vettél az utóbbi időben (a weblapjukon megadott időpont után) komplett konfigot, akkor becseréltetheted 64-bitesre a progit. Tehát, mivel az angol honlapon csak ennyi infó van, ebből arra lehet következtetni, hogy még az usa-ban sem tudsz bemenni egy boltba, és venni egy 64-est.
    A nyelvről: az egyetlen nyelv, amin megjelent, az angol. Ezen felül van egy mui pack, kb fél tucat nyelv van benne, ezt feltelepítve lehet olyan nyelvű az xp, de persze magyar nincs benne. A magyar nyelv egyetlen lehetősége, hogy a win. 2003-hoz meglévő mui packot telepítjük az xp-re, ami nagyjából jól le is fedi a hasonlóság miatt, de ez sem tökéletes megoldás.
    Amennyiben tévednék valamiben, akkor javítsatok ki.
  • Zsolo007
    #990
    Skizofrén?
  • TothLaci
    #989
    "Szerintem ez kb. már vagy 100x-or megkérdezték,de a kérdésedre a válasz :igen fel lehet telepiteni másik particiora és a régi windows is megmarad!"

    OK :)
  • TothLaci
    #988
    Ezt a Windowst lehet külön partícióra rakni, hogy ne vesszen el a 32 bites?
  • Zsoltika 007
    #987
    Igen én próbáltam anno és bejött. Szebb a graf nagyobb és részletesebb extra mapok vannak benne.