1946
  • edeleny
    #1106
    Nekem fut eyerrel a NFS MW,s0t most is 64 bites XP/r0l irok,de kivancsi termeszet vagyok,kaptam windows 2oo3 server 64 bitet,ay miben lenne mas mint a sima XP,arra jok ay Xp 64bites driverjei,es a t0bbi 64bites progi,mert a legt0bbje ugz van irva,hogy AMD64 hez?
  • Zsoltika 007
    #1105
    Valamit benéztél. Nekem is gond nélkül megy mind2 program.
  • Zsolo007
    #1104
    64es winfost használsz???

    Áh dehogy. Nem használok olyat. Ebbe a topicba csak viccből írok. A boot kipérnyőmet is csak viccből cseréltem le a 64bites változat logójára. Sőt!!!! Csak divatból vettem 64bites CPUt ;)

    Nem véletlenül van a tchez is odaírva, hogy 32bit.
    az op.rendszerben van 32 bites emulátor....de psszt. nem tőlem tudod :D
  • BaliBoy
    #1103
    Ez az ami nem lehet mert mindkettő fel van telepítve normál xp alatt. Biztos 64es winfost használsz??? Nem véletlenül van a tchez is odaírva, hogy 32bit.
  • Zsolo007
    #1102
    Inkább az hogy szerul szedted le... :D

    Én wincommanderezek, meg winampozok is... :D
  • BaliBoy
    #1101
    Még pedig? pl a Total commanderre ezt írja: Error installation file deffective. Your download was probably incomplete?
    winamp: Error lunching installer.
    Az lehet gond, hogy még nincs feltörve a win?
  • Zsolo007
    #1100
    :O Hát akkor nálad nagy gond van...
  • BaliBoy
    #1099
    Nekem nem megy a Total Commander meg a winamp sem. A többit meg nem próbáltam. Vagy van ezekből 64 bites verzió is?
  • Mr Manson
    #1098
    ja
  • ent
    #1097
    Banner egy hivatkozás, keresd a választ ott is!!!!
  • Zsolo007
    #1096
    Alcohol is megy...csak virtuális meghajtó nincs...
  • Ahhoj
    #1095
    alcohol kivételével igen
  • CalebJoe
    #1094
    Ilyenek, hogy Nero, Alcohol, Office, Total Commander, Winamp, Winace, Winrar, DC++, Torrent kliensek, Flashget ezek mennek a 64bites rendszeren vagy valami javítás hozzájuk?

    thanx!
  • ent
    #1093
  • Zsolo007
    #1092
    Nem minden esteben van ez így :).

    De valóban az alapvető funkciója az, hogy használjon valamit a 64bitből (mert kötve hiszem hogy kihasználja teljesen)
  • ent
    #1091
    Az x64 patchnek nem az a lényege, hogy fusson x64 rendszeren!!!!!
  • Zsolo007
    #1090
    Ahhoz minek? Megy 64biten...
  • Jockey Ewing
    #1089
    Van már a Most Wanted-hoz is 64-bit-es patch?
  • Zsoltika 007
    #1088
    Mindenképpen próbáld ki a 64-es patch-el!
  • agyhalál
    #1087
    3DMarkok meg hidegen hagynak, ha játék és alkalmazás közben érzem, hogy gyorsabb a rendszer.
  • agyhalál
    #1086
    Far Cry patchet nem raktam fel, mivel nem tudtam, hogy van. Azt tudom, hogy van hozzá valami plussz pálya és pár dolog. Ezek szerint az tartalmazza a patchet is. Azért még adok neki időt mindenképp. Ha már 64 bites a gép, nem ártana kihasználni az előnyeit.
  • edeleny
    #1085
    Jo ez a 64bites Patch,nalam az NFS MW is megy ezerrel.A Driverek teren felemas a tapasztalatom,a WinFast TV Tunerhez hiaba van beta /4-bites driver nem megy,a Gamepadom 32.-biteset viszont gond nelkül elfogadta,es megyen is rendesen,En most mar minden jatekot telepitek at oda,jobban futnak,mar ami felmegy.
  • Jockey Ewing
    #1084
    A FarCry-hoz van 64-bites patch. Azt felraktad már? Különben nekem is gyorsult a játék!
  • Zsolo007
    #1083
    Hát a 2 driverre nem tok mit mondani, ez van...
    De a Far Cryalé nekem semmi gondom nem volt...
    3dmark05 faszán fut, ahogy kell
    És úgy általánosságban nincs gondom vele.
    Főleg most hogy van DT...

    Nekem sincs oéldául egér driverem, pedig fasza programozható egerem van, de az az igazság, hogy szerintem ez egy elfogadható ár, egy gyorsabb és megbízhatóbb(mert szerintem megbízhatóbb mint az xp..) rendszerért...

    UI.: Én már lassan 3 hónapja használom...
  • agyhalál
    #1082
    Pár napig még tesztelem, de lehet, hogy visszatérek sima XP-hez. Zavar, hogy a Logitech mouseware és iTouch nem támogatott driver, Far Cry darabosan megy (annak ellenére, hogy 1024*768-ban, medium beállításokkal kb. 50-120 fps-t mértem vele), cFosSpeed nem működik úgy ahogy kellene, 3DMark05 az első teszt teljesítése után elszáll (bár ez lenne a legnagyobb gond vele). Mást eddig még nem volt időm tesztelni, de még áldozok rá időt. Sajnos úgy vettem észre, hogy még elég kiforratlan a 64 bites XP.
  • Scrat
    #1081
    Asus A8N, Athlon64 3000+, MSI 6600GT...

    Nem hiszem hogy itt a baj, mert a sima win karcol ezerrel!
    De elképzelésem nincs miért csinálja a 64-es.
  • Zsolo007
    #1080
    Nekem fut minden faszán...
  • izb
    #1079
    miylen géped van??
    proci alap....
  • Scrat
    #1078
    Nahh feldobtam a 64bites win-t, majd gondoltam tolok rajta egy NFSMW-ed, de a telepítés közben egyszerűen újraindul a gép. (Daemon 4.01)

    5-let?
  • ent
    #1077
    MSI honalp rendesen bővül az x64 driverekkel... Figyelgessétek, már nem béta. MÁsik, genius scannert, régit nem lehet feltelepítni, erre is figy.

    Ui.: A banner egy honlap elérési útja, használjátok, frissül!!! x64 alatt elinduló progik vannak ott!!!
  • Scrat
    #1076
    PM.

  • agyhalál
    #1075
    Na erre is meglett a megoldás... Creative oldalán már kint vannak a 64bites driverek és az autoupdate-nél is elérhetőek.
  • agyhalál
    #1074
    Elnézést. Közben megtaláltam, hogy két alkalommal is említenek használható kulcsot ehhez a verzióhoz. #187, valamint #378.
    SB Audigy2-vel telepítette már fel valaki? Felment rá a gyári driver, vagy megint az SB CD-je vacakol nálam? Telepítés közben kapok egy hibaüzenetet, amely tudatja velem, hogy nincs Audigy2 a gépemben.
  • agyhalál
    #1073
    Nekem is a "Microsoft.Windows.XP.Professional.x64.Edition.PROPER.REPACK-EcHoS" verzióhoz lenne szükségem kulcsra. Kipróbáltam jópárat és semmi eredmény.
    Most itt ülök haveromnál, otthon meg install közben vagyok, kulcsot meg nem tudok.
    Ha valaki tud kódot, kérem ossza meg velem!
    Előre is köszönöm!
  • vki
    #1072
    [Most a lustaság miatt haldoklik]
  • Zsolo007
    #1071
    nincs magyarítás, nem is lesz
  • Zsolo007
    #1070
    Ha a lustaság fájna......
  • vki
    #1069
    A nyomtató az egy HP PhotoSmart 7760-as lenne. És van hozzá gyári, vagy maszek magyarítás?
  • Zsolo007
    #1068
    Mindent lehet rajta csinálni. LOL minek vettél 64bitet? Divatból?

    Hp nyomtatóból van pár darab szal... Régihez tuti nincs
  • vki
    #1067
    HP nyomtatóhoz van 64bit-es driver? Mellesleg, aki használja az Office-t, meg szeret játszani, akkor annak jó ez az XP?