1946
  • Zsolo007
    #1186
    Azért mert rengeteg láma járja az SGt és nekem már elegem van belőlük. Mindegyik lusta keresni, csak kérdezni tudnak...

    Persze akinek nem inge.

    Amúgy ez valóban egy fórum de azért van fórumkereső hogy az embernek ne kelljen 100x leírnia ugyanazt...
  • Zsolo007
    #1185


    Akkor miért is 64bites a CPU?

    Vazze mekkora marketing kibaszás! (Ha igaz)
  • Zsoltika 007
    #1184
    Azért vigyázz! Sok 64 bites cpu-val szerelt laptop-nál fel van tüntetve hogy az csak 32 bites win xp sp2-vel működtethető!
    Mz! Olvass utánna hogy támogatott-e az X64-es Windows. És ha nincs ilyesmiről leírás akkor nézz szét a gyártó honlapján. Ha találsz 64 bites drivereket akkor nyugodtan cserélhetsz. Persze azért nézd meg előtte a kompatibilitási listát hogy futnak-e a neked kellő progik! (fenti banner oda mutat)
  • Wolwarine
    #1183
    Köc bár nem tudom mire fő a gúnyos hangulat ...
  • ent
    #1182
    Zsolo, ez fórum, nem kereső, de azért igazad van!
  • Zsolo007
    #1181
    Nincs magyar 64bites winfos. Csak angol. Mielőtt megkérdezed nem is lesz.

    Van gyorsulás. Megéri. (Divatból vettél 64bitet, hogy fingod sincs róla hogy mit is jelent az? :o)

    UI.: mindezek már le lettek írva 100x...ha haználnád a keresőt...
  • Wolwarine
    #1180
    Sziasztok!

    Most vettem egy hp notebookot ás 64bites 3000+ athlon amd van benne. Na most nekem sima xp pro VAN E ÉRTELME E FELRAKNOM NEM MAGYAR WINDOWS 64bit -et? Látható e valami gyorsulás vagy csak parányi? Illetve létezik e 64bites winfos magyarul?
  • csuszi
    #1179
    thx
  • ent
    #1178
    Vki próbált már Syamntech Client security 10 verziót!!!???????????????
  • ent
    #1177
    Avast 4.0!!!! Működik alatta rendben
  • csuszi
    #1176
    Thx srácok... És azt nem tudod Ent hogy van e az Awastnak 64 bites verzíója?? És ha igen, akkor honnan kaparínthatnám meg? Én is azt használok 32 alatt, szeretnék áttérni 64-re, de sehol nem találok 64 bites verziót (lehet nincs is )
  • ent
    #1175
    Nem időkorlátos a corp. verzió: Egyszerűen nem kell aktiválni és van hozzá serial num is... Awastot használ a legtöbb nettel foglalkozó cég!
  • Zsolo007
    #1174
    Hát nemtudom "hagyományos" vírussal én már rég nem találkoztam.

    Nod32nek van tört változata ami megy 64biten. Én is azt használom..
  • csuszi
    #1173
    Bassza nem olvastam végig az üzeneted... Igen, antivirus progi. Nem ismered? Pedig pont innen az sg-ről néztem le annak idején, naon sok emberke ajánlotta. És tényleg naon szuper. Pont a NOD32-ről tértem át arra, mert voltak vele fenntartásaim:) Nem tudom azóta tud-e a NOD32 boot idejű keresést, mert régen nem tudott, és sok virust csak úgy lehet leszedni.
  • csuszi
    #1172
    És akkor ez valamilyen időkorlátos dolog? Újra kell aktiválgatni vagy mi fene? :) thx zsolo a válaszod...
  • csuszi
    #1171
    Közben rájöttem lehet, ha tévednék javítsatok plz... A Corp. verzió, az az, amit le lehet szedni a microsoft hiv. oldaláról? a Trialos téma?
  • Zsolo007
    #1170
    corporate a legjobb én azt használom, 0 probléma.

    MI az az awast? valami antivírus? 64bites antívurst én eddig csak nod32ből találtam. Az nekem be is jön, korrekt kis program..
  • csuszi
    #1169
    Sziasztok... Látom sokaknak (ahogy nekem is) gondot okoz, most akkor melyik a legjobb 64 bites win, mert van ám ezer féle dc++-on. Ha valaki tudja melyiket érdemes leszedni. A corp. ezek szerint tört verzióju? És az update-ekkel nincs gáz? És még egy kérdés: 64 bit alá honnan a szarból szerezzek awast-ot (nekem nagyon bejött, nem szívesen állnék át másra)? Honlapjukon elveszek a rengetegben :) thx srácok...
  • Zsolo007
    #1168
    NEm valóban nincs ott. Ez tény. Azt viszont tudhatnád, hogy csak a speciálisan 32bites drivert haználó programok nem mennek 64biten.

    Általános jellegű programok simán mennek, köszönhetően a beépített 32bit emulátornak....

    Amúgymeg a bitcomet nem nagy cucc, semmiből sem tart felrakni és kideríteni.

    Én amúgy még nem találkoztam olyan programmal ami ne ment volna 64biten (kivéve a virtuális meghajtók..)

    Szal sükségtelen minden programra rákérdezni...
  • ent
    #1167
    lol, én csináltam a bannert, de ott nem találtam. Ott van?
  • Zsolo007
    #1166
    az is megy...

    de ha a bannerből elérhető oldalon körlünéznél az jó lenne....
  • endiboy
    #1165
    Hát ilyen idökorlátos igaz? Nekem olyan is van, és azzal is megy szuperul...

    jah, és a bitcomet is megy nálam


    ui.: de mivel ilyen szépen esik a hó, megyekis a Mecsekre autókázni
  • ent
    #1164
    Bitcomet 0.6 ot próbálta már vki?
  • ent
    #1163
    Nem triálos amit letöltöttem, már a végleges! Vagy én vagyok a tudatlan, hogy ez a corp.... verzsön még nem végeleges verzsön????
  • endiboy
    #1162
    Ezekre a trialos cuccokra gondolsz? Azokat persze, simaliba
  • Mr Manson
    #1161
    király
  • Zsolo007
    #1160
    Ment. Szépen.
  • Mr Manson
    #1159
    COD2őt próbálta már valaki?
  • ent
    #1158
    A media10 okozott nálad vmit? Honnan volt a 10es verzó? Frissítés után, a windows update honlapról szedted le?


    Apropó, frissítés? Ezeket a corp verziókat, melyeket le lehet tölteni a win(crack)dows honalpról, lehet a winupdate honalpról frissíteni gond nélkül????
  • endiboy
    #1157
    MICROSOFT WINDOWS XP PRO X64 UK 31 576 Ft

    nettó ár
  • oniel
    #1156
    hi!!az ujrainditási problémát a windows media player 10 produkálja!
  • ent
    #1155
    Ft.-?
  • endiboy
    #1154
    Dede, idáig minden oprendszerem angol volt, sztem a magyaron ki se igazodnék
  • ent
    #1153
    Ne mond, hogy megvetted angolul a 64bitest
  • agyhalál
    #1152
    Milyen verziót szedtél le?
  • morph2004
    #1151
    Hi
    Van egy olyan gondom hogy letöltöttem a windows xp64 bites verzióját iso fájlba
    kiírtam cd-re és nem indítja bootként
    pl a sp2-es xp irja hogy nyomjon meg egy gombot a telepítő indításához
    ennél meg nem ír semmit
    please help sürgős
  • endiboy
    #1150
    Gratula

    Nekem jogtiszta mindkettő
  • ent
    #1149
    Ma 20:15 től rendszerem áttér az xp 64bitre! (Csak a kételkedők kedvéért: jogtiszta xp-ről!!!!)
  • Zsolo007
    #1148
    Nekem nincsenek vele problémáim. Pontosabban az egyetlen ez a böngészős, de mivel ilyen csak nálam van, tuti én csesztem el valamit :).

    Szerintem abszolút megéri. A rendszer még kiforratlan de, ennek ellenére is hatékony, (stabilabb sokkal mint xp sp2), és gyorsabb mint 32bit...

    Én csak ajánlani tudom!
  • DJ Bee18
    #1147
    és mik a 64 bit előnyei? Megér annyit, hogy a lentebb felsorolt konfigurációs problémákat ellensúlyozza?