1946
  • Zsolo007
    #1426
    Az IDE vezérlő sosem árt...

    Valami más godnod lesz neked....az op rendszer ilyet normál esetben nem csinál
  • agyhalál
    #1425
    Felraktam ismét, immáron nagyobb kedvvel, de megint letörtem kicsit. Pl. egy CoD2 DVD-ről való installálásakor, vagy bármilyen más esetben, amikor a DVD-romról olvasok be adatot, nem ritka a 97%-os processzor kihasználtság. Ennek eredményeképp a pointer akadozva mozog, a telepítés alatt halható zene szaggat, egyszóval nagyon belassul a rendszer.
    Az alaplap egy nForce 4-es mSI K8N Neo4, az elsődleges merevlemez IDE1/Master, a DVD-rom IDE2/Master. Elképzelhető, hogy mint azt pár helyen említették, nem kellett volna felrakni az nForce driver csomagból az IDE vezérlőt?
  • Zsolo007
    #1424
  • ent
    #1423
  • Zsolo007
    #1422
    Hát nekem nicns scennerem annyi tuti. Nem nevezném magam mezei felhasználónak, de ha jól értem, akkor itt és most a te értelmezésedben az vagyok ;)
  • ent
    #1421
    Akkor te egy mezei felhasználó vagy (töltök, játszok, filemtnézek, netezgetek)?
    Mert én csak a scanner miatt back to the future!
  • edeleny
    #1420
    En is ket rendszert hasznalok,mar rendesen hianyerzetem van ,ha csak az egyik van fenn,32-es altalanos celra,a 64-en jatszom.
  • Zsolo007
    #1419
    Én mindent meg tudok csinálni 64bitesen :)

    DT64-ig volt 2 rendszerem. Mostmár abszolút 64es vok :)
  • gTWELVE
    #1418
    nálam is két rendser van.. pont optimális. Bár azért jobban örülnék ha mindent meglhetne csinálni 64bitesen
  • ent
    #1417
    Gondoltam már erre is, lehet...
  • Stevenson
    #1416
    Miért nem használod mind a két rendszert egymás mellett? Nálam működik mindkettő.
  • ent
    #1415
    Banner bővítése megtörtént! Mindegyikben találtok magatoknak valót...
    Viszont én hétvégétől visszatérek a 32bitre, kell a scanner...
  • Stevenson
    #1414
    más leadtek tunerhez már találtam driver, de sajnos a pvr2000-hez még nem, csak nem tudtam hogy a gyári driverrel működik e 64bit alatt
  • edeleny
    #1413
    Nem,nekem is olyan van.Elmeletileg van hozza valami driver fele,de mivel frissitös nincs hova betenni,nem latja az XP64.
  • gTWELVE
    #1412
    még nem megy..
  • Stevenson
    #1411
    én is leteszteltem a sataII-es vinyómat, és meglehetősen gyenge eredményt muzsikált, lehet hogy azért mert nem telepítettem hozzá megfelelő drivert?
    Most szeretnék énis egy Leadtek pvr2000-es tunert venni, de nemtudom, hogy megy e 64bites alatt.
  • edeleny
    #1410
    a 64-bites egyertelmüen gyorsabb,igaz akkor mar belassul,ha sok 32 bites alkalmazas fut egyszerre.A jatekok nalam is jobban futnak,de ket dologgal nem birtam,a TV Tunerem,es a video lejatszok,de azert hasznalom. -En mar regen ugy erzem,hogy a vinyo fogja a rendszert,most talan sikerült feltenni egy olyan SATA drivert a telepitesnel,amivel elfogadhato tempoval hasznalja a SATA II vinyomat.
  • Zsoltika 007
    #1409
    Itt egy a bannerben linkeltnél kicsit részletesebb kompatibilitási lista. Be lehetne tenni ezt is. LINK
  • gTWELVE
    #1408
    Hát nemtom, most pár napig 32bitesen melóztam.. visszatértem 64bitbe.. és sokkal jobb. nálam egyszerűen minden gyorsabb.. lehet azért mert sempronom van, és az 32 biten bolhafing.. de így 64biten tök olyan mintha valami komoly rendszerem lenne. El tudom képzelni, hogy ha valakinek valamilyen rendes procija van, akkor az alapból olyan gyors, hogy észre se veszi a különbséget. ilyen kétmagos 4400+os A64el.. :D Lehet én se éreznék külömbésget. Szomszédba van egy programozó cég.. 12satás vinyó raid0 ba.. :D Kicsit gyors a rendszer.. Most is azt érzem a vinyó iszonyatossan visszafogja a rendszert.
  • bazza
    #1407
    nekem a cod2-ben kevesebb az fps-em 64biten. szóval legkésőbb csütörtökön delete lesz :))
  • ent
    #1406
    Én 32 biten is ilyen konfigal nyomtam!!! Ahhoz képest lehet, hogy ez a konfignak már lepkefing milyen oprendszer van rajta...
    De én akkor sem tapasztalok (min csak) gyorsulást! Mivel egyébként is gyors volt!!
  • Zsolo007
    #1405
    Hát nemtudom nekem lényegesen gyorsab....pedg nekem csak sima 3000+-om van.

    Ha az a configod ami az aláírásodba van írva, akkor felettébb érdekes hogy neked nem gyorsabb
  • ent
    #1404
    Teljesen igaz...

    Én sem tapasztaltam egyszer sem azt a gyorsulást ami megválatná a síma xpt...
    nekem meg nincs scannerem azóta, meg nem tom a fujifil finpix s602z gépemet rányomni...
    cod2 sem gyorsabb, sőt...
  • endiboy
    #1403
    én pl toca racedriver 2-t nem tudtam elindítani, még crackel se ment
  • Jockey Ewing
    #1402
    A probléma a következő(hátha valaki már találkozott vele):

    - Friss Xp fel van telepítve. Felrakom rá a Nero-t és az Easy CD-DA Extractor-t. Első indításra tökéletesen müxik a dolog, de amikor másodszorra vagy harmadszorra akarom elindítani, akkor nem megy. Vagyis elindul a program, csak nem látszanak az íróim. Van a gépben egy LG cd és egy LG dvd író. Hiába telepítem újra a programokat, ua. a helyzet.
    Nero-val csinálta a 6.6.0.1-el, a 7.0.1.2-vel, Easy CD-DA Extractor-t a 7.0-át és a 9.0-át is próbáltam.

    Valaki nem tudna erre mondani valamit???
    Köszi
  • gTWELVE
    #1401
    Csak annyit,hogy mikor meglett a 64bites procim egybőloriginal 64bites windows raktam föl. Aztán kedves FarCry miatt,(mert csak 1.32es patchvan 64bit alá) felraktam a 32bitest. Számomra hihetetlen teljesítményromlást eredményezett. 32 biten kb 30% -kallett nyegébb a gép. simán megérezni.mondhatnám azt is, hogy 32bites windowshoz 40%nyi töbletet ad a 64bites. Az azért nem kevés. 64biten tökre nem érzem,hogy csak egy sempronom, van 32 biten meg pff.. de szar..
  • Zsoltika 007
    #1400
    Nem a te hibád. Idővel ez is kiforrja majd magát. Valószínű a Vista majd dob rajta.
  • bazza
    #1399
    Hát úgylátszik én már csak ilyen problémás gyerek vok. :)
  • Zsoltika 007
    #1398
    A cod nekem minden probléma nélkül fut. Pb-is megy.
    De neked tényleg jobb ha marad a régi win.
  • bazza
    #1397
    Hát nemtom...Csütörtökön megjön a kormányom, addig elleszek ezen a winen, de nekem ez macerás, nameg nem akarok lemondani pl. a cod-ról mert nem megy a PB, meg az infrám sem ártana...lehet nem megy majd a toca a starfos miatt. szóval akinek irodában van kis wördözésre az 64eljen, de nekem jobb lesz a jó öreg SP2-es win.
  • bazza
    #1396
    Nemtudom, de kezd elegem lenni ebből a winből...annyira nem gyorsabb hogy megérje ez a sok vesződség.
  • gTWELVE
    #1395
    régi com portos infra, viszont ott van a kiválasztható infrák között. bróbálj meg ráeröltetni valamt, ha nem találod a sajátját. az is lehet egy megoldás.
  • bazza
    #1394
    nekem a régi win alatt is telepíteni kellett...de akkor legalább a win megtalálta a cd-n a drivert. most nem. :'(
  • endiboy
    #1393
    szintén
  • gTWELVE
    #1392
    nekem simán felismerte az usb-s infrámat.
  • bazza
    #1391
    Infra porthoz tudtok 64bit-en műxödő drivert?
  • endiboy
    #1390
    ha game, akkor elvileg .nfo file irja...meg a beépített, az elvileg megkérdezi, hogy unblock...etc
  • ent
    #1389
    Honnan tudom, hogy milyen progik használják éppen az internetes kapcsolatot, ha nincs fenn külön firewall progi? Csak beépített!
  • bazza
    #1388
    Megy... :)
  • Zsoltika 007
    #1387
    Daemon Tools 4. Nekem elég volt az is.