1946
  • keeper2
    #1466
    Szerintem csak annyit akar elérni, hogy nyamvadt telepítőt ne xp alól indítsd, hanem bootolj be vele, és úgy induljon el. Mellesleg, mint a logodból látom, slipknotos vagy te is. Ajánlott lenne egy kis angol tanulás, mert érteni az szövegeiket igen hasznos dolog.
  • Vegas
    #1465
    nemértek angolul..szval fingom sincs mit hogy.. D:
    de ez mét van? :
  • bazza
    #1464
    nekem is ez VOLT, és nekem műxött...csak aktiválni kell, de az nfo-ban le van írva hogy.
  • Zsoldos
    #1463
    Wow!
    hihetetlen jo ez a kis kliens. A legtobb dolgot tudja amit a nagyok, es epp 1.8 mb memot hasznalva toltok egy probafilet :)
  • Zsolo007
    #1462
    Hát az érdekes. Szerintem rosszat szedtél le. Corporate verzió a legjobb.

    Egészen pontosan ez: xp64.corp-xiso.bin

    Én ezt használom és abszolút tökéletes.
  • Vegas
    #1461
    hi!
    Leszedtem ezt a xp-t : Microsoft Windows XP Professional x64 Edition PROPER REPACK-EcHoS ... Ezen van crank is D:
    hogy a gecbe kell krekkelni? :ooo
  • Zsolo007
    #1460
    mikrotorrent :) 3-4 mega memót eszik :)
  • Zsoldos
    #1459
    32 v. 64 bit tenyleg nem szamit, de azert a memoria-proci-io igeny nagyon is. Ezert vettem fajo bucsut az azureustol. Nomeg nemelyik kliens gyorsabban is tolt valamivel.
  • gTWELVE
    #1458
    :D én se azt használom, csak azt mondtam, hogy jelenleg ha jól tudom az az egyetlen 64bites kliens.. BitComet,meg mikroTorrent ezeket használom. Bár azthiszem teljesn átállok a mikortorretntre
  • Zsoltika 007
    #1457
    De az egy vicc. Megy az összes 32 bites kliens. Annál meg úgysem számít igazán hogy 32 v 64 bit. Csak a neted.
  • gTWELVE
    #1456
    most jelenleg aszem Artic torrent kilens az egyetlen 64bites.
  • Zsolo007
    #1455
    értem, thx
  • Zsoltika 007
    #1454
    Persze mivel a keretrendszer maradt 32 bites a driver amin keresztül emulálja a dvd meghajtót az 64 bites. Ugyanígy megy a Nod32 is. A kernel 64 bites, de a keret program maradt 32 bites. Ezzel nincs is semmi baj.
  • Zsolo007
    #1453
    Mondjuk ez vicces, mert a 64bites DT4et is *32-vel jelzi....
  • Anotino
    #1452
    Csak gondoltam elkezdem lecserelni a *32 -vel jelolt progijaimat a task managerben .

    mar csak vmi rendes torrent kliens kene meg egy 64 bites winampszeruseg :)
  • gTWELVE
    #1451
    nem,még nincs hozzá..
  • Zsoltika 007
    #1450
    Benne van gyárilag a 9c. Nem kell tenned semmit.
  • Zsolo007
    #1449
    a cdjén biztos van DX telepítő, rakd fel azt....

    #1447: nem megy. de nincs is értelme 64biteset használni, nem gyorsabb...
  • Vegas
    #1448
    directx- az melyik verzsön kell rá? vagy jo a sima? :o
  • Anotino
    #1447
    64 bites firefoxban nektek mukodik a flash?
  • Anotino
    #1446
    Feart akartam elinditani, erre beszolt, hogy dx9... kezdetu dll -t keres .
    reinstallaltam, igy mar mukodik.
  • Vegas
    #1445
    jah má megvan
  • Vegas
    #1444
    hejhóó!
    Logitech egerekhez van 64bites driver? me jólenne.. :/
  • Zsoltika 007
    #1443
    Ehhez nem kell. Benne van a legújabb.
  • Anotino
    #1442
    Honnan lehet leszedni ehhez directx -et?
  • ent
    #1441
    műxik
  • Stevenson
    #1440
    Sziasztok!
    Nem találtam a kompatibilitási listában a cfosspeed-et. Tudja valaki, hogy működik -e?
  • ent
    #1439
    Az igazság odaát van...
  • SgtChris
    #1438
    A szuper az volt, hogy nagy nehezen a billentyűzet működni kezdett mindkettő op.rendszer alatt, de az egér nem. Így fájó szívvel letöröltem a x64-es partícióját, és a boot.ini fájlt visszaállítottam az eredeti állapotába. (1 db oprendszer) Újraindítás után működött minden és már a BIOS-ba is be tudtam lépni.... Nem huzigáltam ki semmit és mégis... Azóta sem volt vele gond, meg a 64 bit előtt se.
  • keeper2
    #1437
    A bios az még jóval az xp elött van, így az xp-nek semmi hatása nem lehet arra, hogy be tudsz-e lépni a biosba, inkább mondanám azt, hogy talán haldoklani kezdenek az eszközeid. Mindenesetre, próbáld meg kihúzni majd visszadugni, velem is esett már meg, hogy a tökéletesen működő eszköz egyik bootolásról a másikra már nem működött, de egy újra-csatlakoztatás megoldotta.
  • endiboy
    #1436
  • SgtChris
    #1435
    Hali!

    Valami ötletet kérnék tőlek, hogy miért van az, hogy a sima 32-bites XP mellé, külön partícióra feltelepített x64es Prof. nem ismeri fel se az egeret, se a billentyűzetet. Már a BIOS-ba belépésre se tudom használni a DEL-t. Sőt, miután felment a 64 bites, onnéttól kezdve a sima XP-n se tudom használni az egeret, csak a bill.-t. Miért?
  • Zsoltika 007
    #1434
    Nálam is. Tuti hogy a cd-d rossz.
  • ent
    #1433
    Több mint valsze. Nálam símán bootolt x64 alól egy xp cd!
  • bazza
    #1432
    most megnézem az itthoni notebookban, és ott se bootol, pedig ott sima xp van. akkor a cd-vel van baj? (az XP a magyar sp2-s, ME.nfo van hozzá asszem)
  • Zsoltika 007
    #1431
    Hát én ilyenről még nem hallottam.
    De ha mégis ez lenne akkor formázd le az xp partícióját.
  • bazza
    #1430
    emberek!
    gyors help kéne... ha x64 telepítve van, akkor nem akar bootolni a sima xp-s cd-ről a gép. Mit csináljak? Hogy lehet letörölni a windowst hogy bootolhassak másik xp cd-vel?
    ilyen téren láma vagyok, és sürgős lenne a dolog!
  • edeleny
    #1429
    Nezz szet a processekben mi az ami hajtja a procit,egy masolas,nalam kb 1%-os hasznalat 1000 Mhz-n.
  • gTWELVE
    #1428
    Elméletben ez lehet probléma. Ugye van az idekábel, az adatcsomagokat hol a DVD-ről, hol a HDD-ről fogadja, mert ugye egyszerre nem tudja. Ha egyszere kell olvasson mindkettőről, akkor nem feleződik a sávszég, hanem kb 1/3,1/3.És akkor ez még csak az olvasás, a DVD-ről ugye ezt a másik vinyón írnia kell, és valszeg nem oda ahol épp az mp3akat olvasgatod, magyarul a fej ugrál ide-oda..Na most még ha ezt megfejeljük azzal, hogy 40eres kábellel van ugyanaez.. :D Elképzelhető hogy belaggol a gép. Álatlában azért meg e lehet érezni. Hacsak nem valami olyat dolgozol a gépen. Vagy neagyisten egy DVD-t tólsz át egy másik lemezre.. Mert ugye az se véletlen hogy S-ATA-s vezérlőknél 1kábel 1 vinyó. Ez így az elmélet. Láttam már sokkal rosszabat is, de olyat is, hogy semmit észre nem vettem az egészből. Mindenesetre nálam Írok külön kábelen, meg a vinyók is. Másik fő vinyó USB2-es rack. Ez.
  • ent
    #1427