8
  • AlexX
    #1
    Oszt én miért is nem kaptam ilyen kütyüt amikor elkezdtem a főiskolát?
    Aligha, hogy sokára lesz erre mifelénk ilyen "ingyen osztunk drága kütyüt" akció! :(

    "Egy 300 ame­ri­kai is­ko­lá­ban el­vég­zett a fel­mé­rés sze­rint azon­ban nem a no­te­book, ha­nem az MP3-le­ját­szó áll a diá­kok kí­ván­ság­lis­tá­já­nak el­ső he­lyén"
    -----Valaki érti ezt???? Ebbe a mondatba asszem kicsit belekavarodott a szövegíró! :)
  • RangeR
    #2
    Teljesen rendben érthető a mondat.
    ...mitől vannak ezek úgy beindulva az mp3 lejátszóktól? Nekem csak ingyen kellene, hogy elcseréljem valamire.
  • [HUN]PAStheLoD
    #3
    jah primkó amcsi nem vesz mp3 lejáccót , de az vagi az kell neki .. viszont biztos 3x többe kerül 1 heti mc'dónácos bevitele..
  • attila84
    #4
    Ja persze! Amerikában... Itt nálunk nem szaladgál minden tizedik iskolás notebookkal suliba.Meg nálunk mondjuk nem az a
    lényeg, hogy hű milyen csúcs legyen a mobil, hanem például legyen színes a kijelzője. Ja és örül a szülő, ha a tankönyvet meg az iskolaszereket meg tudja venni. Általánosságban nálunk ez a helyzet. Sajnos.
  • Anubys
    #5
    Jó az... Én is így gondolkodtam, mint te, aztán bejött a "nekem csak ingyen kéne" szöveg (nyertem egyet), és rá kellett jönnöm, hogy tök frankó... :)
  • asdasdasd
    #6
    En meg rajottem, hogy milyen jo is az amikor kicsit nem szol a zene.
  • DW
    #7
    Nálunk (Mo-n) lassan az iskolákban székek és padok sem lesznek, nem hogy iPod-ot osztogassanak:)
  • DW
    #8
    Amúgy milyen király lehet, amikor az előadások helyett a kedves diák mp3-at hallgat az iPOD-on:)

    A notebook suliba hordásáról csak annyit, ez a fogalom itthon sem ismeretlen. Persze csak ott, ahol a gazdag mama-papa megengedheti magának, hogy a drága csemetéjük ilyen cuccal járjon a suliba. Egyetem még rendben, na de középiskolába?!