1130
Vadász és pecás játékok, tippek, trükkök, vélemények
  • Bigking29
    #1050
    Sztem töltsd le a warez oldalról.
    Abba van minden működik is.
    200 Ft-ot megér, meg azon kívül még mást is tudsz tölteni 1 nap alatt.
    Ha meg az egérrel van gondod szólj aztán mondom mit kell csinálni!
  • TQ cheater
    #1049
    Megvan,sikerült,elinditottam,a video is ment,de valami miatt megint ez a fekete képernyö jön ki és nem csinál semmit.
  • TQ cheater
    #1048
    Ok,letöltöttem 100%-ra BitLord-dal.De nincs benne exe fájl.
    Hogy lehet megnyitni?
  • TQ cheater
    #1047
    U.i:nem a te linkedröl töltöm lehet hogy az gyorsabb lenne lehet hogy nem de mind1
  • TQ cheater
    #1046
    Amugy mekkora volt a legnagyobb halatok??
  • TQ cheater
    #1045
    Hali!!

    Elkezdtem tölteni,egy pár óra és lejön.Remélem jó lesz és nem lesz az a hiba mint a demojánál!
  • Bigking29
    #1044
    http://gportal.hu/portal/avoltgameempire/------->Ha nem akarsz érte fizetni, de ez torrentes.
  • Bigking29
    #1043
    Én a Trophy Bass 2007-et ajánlom horgász játéknak.
    Innen lehet letölteni:www.89.hu/wco
    Nekem jól működik, eleinte volt vele egy gondom, hogy nem volt jó az egér, de jó lett, és a játék fasza!!!
  • TQ cheater
    #1042
    Letöltöttem Trophy Bass 2007 demoját.

    Nem megy.Amikor elinditom,ki ir valamit,de utána az eltünik,és csak egy sötét képernyö van.
    Ugyanez volt a Pro Bass 2003 demojával,azt sikerült megcsinálnom a konfigurációs beállitások segitségével.A pro bass 2003 teljesével pedig még mindig ez van.Ki érti ezt?
    PLS HELP!
  • TQ cheater
    #1041
    ezaaaz mégis megy a torrent csak a trophy bass 2007 servere nem megy most éppen
  • TQ cheater
    #1040
    A torrentes kérdésre nem kell válasz,rájöttem,de hiába mert a tüzfal miatt nem enged semmi ilyet.
  • TQ cheater
    #1039
    Hali!!

    Egy jó horgászos játék kéne,tud valaki mondani egy linket letölteni+krekkelni???

    Ja,és van két kérdésem;
    1.A torrentet hogy lehet kezelni,megnyitni?
    2.Letöltöttem a pro bass fishing 2003 fullt,és a cracket hozzá.Amikor elindítom a játékot,csak egy fekete képernyő van,semmi más,de a hang megy.Megpiszkáltam a konfigurációs adatokat,de így se megy.Mi lehet a baJ??

    Előre is kössz a válaszokat!!
  • Bigking29
    #1038
    Kösszzz!!
  • Besz
    #1037
    Feltételezem, hogy a Trophy Bass 2007-es horgász játékról van szó.

    Megoldás:

    1. Nyisd meg szerkesztésre a „autoexec.cfg” fájlt, amely alapesetben a „C:/Program Files/Trophy Bass 2007/WORK/bin” könyvtárban van.
    2. Keresd meg az alábbi sort: enabledevice "##mouse"
    3. Szúrd be alá a következő két új sort:
    rangebind "##mouse" "##Button 1" 0.000000 0.000000 "QuickReel"
    rangebind "##mouse" "##Button 0" 0.000000 0.000000 "Shoot"
    4. Mentsd el. Ennyi.
  • Scottt
    #1036
    remélem jó sok!
  • Firerock
    #1035
    ezért hány büntipont jár?
  • Scottt
    #1034
    Mi a vita tárgya?
  • Bigking29
    #1033
    te pöcs
  • roni321
    #1032
    csirák vagytok
    és nagyon buzik
  • roni321
    #1031
    horgász játékok
  • Bigking29
    #1030
    Nekem vmiér a kattintásra nem reagál. az egérrel csak a kurzor mozog de kattintani nem lehet.
    LÉcci segítsen vki!!!
  • mayer05
    #1029
    Trophy Bass 2007-et tudom ajánlani horgász játéknak!
  • mayer05
    #1028
    nem tudja valaki a trophy bass 2007-ben hogyan kell rendesen beakasztani a horgot?? amugy nekem nagyon bejön az a játék,csak ez az egy gondom van vele
  • w77d
    #1027
    valaki nem tudja, a hunting unlimited 2008-ban hogy tudom megcsinálni, hogy a füvet és bokrokat távolabb is kirajzolja, ne csak a 2 méteres körzetemben??
  • ellington
    #1026
    leszedtem a cabelas african safarit, hátha, de nem. másfél óra alatt végig lehet vinni az öt helyszínt. minden helyszín ugyanabból áll, lőjj le pár állatot, vadássz csapatosan futó állatra kocsiból, keress meg egy állatot (persze a leggyengébbek is simán megtalálják mert a térképek nagyon kicsik), vadássz madárra, és lődd ki az öt legveszélyesebb állatot afrikában. és ez megy ötször. iszonyat.
  • WazheadBoci
    #1025
    Vadásznak Deer Hunter 2005 horgásznak meg nem tudom XD
  • mayer05
    #1024
    Tud valaki egy nagyon jó vadász vagy horgász játékot??
  • ellington
    #1023
    de hogy öt év alatt a hangokat nem cserélték le, az egy kicsit fáj.
  • Cnut
    #1022
    Én meg eddig csak azt néztem :) Amúgy elég nehéz jó vadászjűtékot csinálni. Mármint ez az egyensúly hogy ne legyen unalmas. Nem szabad túl sok/ túl kevés akció legyen, de legyen reális, ne csak a lövöldözés része legyen érdekes, a trófák között tényleg legyen különbség... A hunting unlimitedben amit nagyon eltaláltak az az hogy a fegyverek közt tényleg érezhető a különbség.
  • ellington
    #1021
    telepítsd újra
  • Visitor
    #1020
    sys_no_graphics

    ezt írja, mit csináljak?
  • ellington
    #1019
    én a hunting unlimited 2003-al játszottam, a 2008 pontosan ugyanolyan, még a feladatok is :D grafikailag egy kicsit jobb lett, de még mindig nem érzem, hogy ott vagyok az erdőben.
  • DaemoonHunter
    #1018
    Én utoljára a 4. résszel játszottam, nem volt valami jó...talán a 3. rész volt a legjobb. Ez milyen lett? Játékmenet? A grafika a képek alapján nemsokat változott...
  • w77d
    #1017
    én csak most néztem meg a challange részt, hát tényleg elég akciós lett :)
  • Cnut
    #1016
    Biztos. Arra gondolok hogy milyen már hogy minden fajcsodája rádtámad egy-egy küldtésben. Szóval hogy van küldetés hogy egy csorda szarvas(!), oroszlán, medve, elefánt stb megtámad és akkor kb egy csatajelenet az egész. Meg van még pár olyan hogy na, ott van előtted az állat, menj oda és lődd le.
  • w77d
    #1015
    sok akció?? te biztos hogy a HU 2008-at próbáltad, nem az egyik cabelast??
  • Cnut
    #1014
    Próbáltam! Nekem nagyon tetszik, bár irreaálisan sok az akció benne, de pont ezért is jó.
  • DaemoonHunter
    #1013
    Van itt egy készülő játék, részben 3D-s. Ha van akinek tetszett a fishing simulator, akkor annak sztem ez is tetszeni fog:)
    Compleat Angler Beta
  • SFKS
    #1012
    Valaki már próbálta? Hunting Unlimited 2008
  • SFKS
    #1011
    Tudja valaki honnan lehet letölteni a Trophy Hunter 2003-at?THX!!