45150
  • Plata
    #7498
    Két milliód?nem tudom melyik flottában vagy,de nálunk például van lehetőség pénz keresésre.
  • Plata
    #7497
    Swarmerekkel az a baj hogy hiába elitek,ha a borg rájuk köhög egyből döglenek.
  • Plata
    #7496
    Elite scorpion jó kis hangár,,exen lejárt cuccodat a postán kapod meg.
    Klingon karival nem kelll 50-nek lenni dili csináláshoz,csak marauder doff küldiket nyomni,s megcsinálni a 6-8 napi küldit.Bár marauder küldikkel is simán megvan.
  • Gundark 1 1
    #7495
    Két millióm van összesen :) Eng vagyok, nem sci. Nekem a neghwar is bejött :D kell egy kis változatosság. Sok pénzem soha nem lesz, de napi 8000et tudok finomítani, aztán ha jó akkor veszek egy rendes T6ost, vagy ha nem akkor egy avengert.

    Más peteket nem lehet rakni rá? Mittomén scorpion vadászokat.
    Még egy kérdés. Aminek lejár az exes "hirdetése" azt már nem látom viszont? Vagy valamit nem állítottam be :)
  • Plata
    #7494
    Recluse nagyon jó sci karinak,Jem az inkább engis,Xindi meg elég tac-os.
    Recluse nekem sci kari használja,és szeretem,lekvárt engi és nagyon megvagyok vele elégedve,Xindi-t fun tac karim,és meglepően jó.Szerintem a xindi alap petjei jobbak mint a swarmer elit petjei.
    De ha obelisket akarsz akkor antiproton fegyvereket vegyél,mert azok a szar swarmerek antiproton sebzést nyomnak,és ahhoz illő fegyverek meg konzolok kellenek neked is.
    Obeliskre nem nagyon ajánlom a torpedót,mire ráfordulsz a célra az már rég hét határon túl lesz.Esetleg (Arc) statos torpedóval.Sima akna megint felejtős,ha van spéci aknád,akna trait-ed aknás doffok,akkor jó móka.
  • Plata
    #7493
    Adv obelisk 116 milla most exen,de Recluse 114,két misivel olcsóbb és sokkal jobb.Jem carrier 104 milla,Xindi carrier 165 milla.
  • Plata
    #7492
    Obelisket ne,hidd el nem fog tetszeni,tetű lassú nagy dög,nem sci hajó,enginek még elmegy,de a petjei nem az igaziak,akkor már inkább Recluse vagy Jem carrier,vagy Xindi,az a hajó nem véletlenül kerül annyiba,a petei durvák.Sima pet is durva,de az elite még durvább.A fleetes obelisk,az az ingyenes obelisk,én nem bírtam elviselni az obelixet.
  • Gundark 1 1
    #7491
    Azt hiszem csak veszek egy Obelisket. Mármint fleetest :) Lobim nem igazán van. Aztán azzal gyűjtök a T6os hajócskára. Van két fleet modulom. Persze az ingyé ambassadort és varánuszt bezsebelem :) Meg el leszek míg felfejlesztem kicsit ezt. (elite swarmers meg ilyenek.)
    Mivel a fleetesnek nincs konzolja, gondolom akkor mindegy milyen fegyvereket használok. Akkor maradok a romulán plazmánál, meg az omega torpedóknál. Hátul egy akna, meg a vágósugár és az obi. Mostanában kezdek csak ráérezni a dili gyűjtésre, de mivel egy karim van ami használható (a klingonos 42-es ) így beérem a napi 8000-el. No meg karácsonyra kérek 1000 zeneket :D
    Jó lenne ha megjelenni itthon is, a Star Trek modell sorozat. Az első az "olcsó" egy Galaxy.
  • e57
    #7490
    Tudtok segíteni abban, hogy game controllert hogyan lehet beállítani?
  • Plata
    #7489
    Inkább tedd el,bár T6 hajóra biztos több fsm kell.
  • Gundark 1 1
    #7488
    Ez így van az Ambassadornál is? Ha megkapjuk hétfőn, akkor egy fleet modulért kivehetem a fleetest? Érdemes szerintetek, tud annyival többet hogy megérje? Vagy tegyem inkább el a T6-osnak? :) (mondjuk van egy fleet modulom :)
  • Plata
    #7487
    És itt van a Varanus.
    Ha beszerezted zenes változatot utána 1 fleet ship modulért kiveheted ezt.
    Varanus hasonlít az Intrepidre,csak jobb a konzolja.
  • Plata
    #7486
    Katt ide,ez nem kifejezetten sci hajó,értelmes support sci hajót nem is tudnék mondani fed oldalon.Szerezd be a varanus-t és kezdj klingon support sci-t,Varanus konzolja több supportot nyom mint ez a szutyok cruiser összes boff képessége.Sok értelme nincs hílernek stf-en,de ha mégis hílelni szeretnél a Varanus jó választás,harcolni tudsz vele,a konzolja meg magától dolgozik.
    Jó ha tudod hogy a varanus híler konzoljára a Starship Weapons Training és a Starship Projectile Weapons skill hat.Hogy mért,ne kérdezd.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.08.29. 23:52:22
  • gunji
    #7485
    Ez tény. Még én is sokszor csak nézek tátott szájjal, de azért vannak jó ötletek. Mindenesetre érdemes mellette a fórumokat is nézegetni, együtt a kettőt, meg rákérdezni másoktól a dolgokra.
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2014.08.29. 23:45:14
  • Orbancapitan
    #7484
    óóóóóóóóóóóóóóóóóóó igen
  • Plata
    #7483
    Stoacademyn bődületes ökörségek is vannak.
  • gunji
    #7482
    Ez pont így van a többinél is. Ahol az eng boff-képességből és konzolból van a legtöbb, az ideálisan eng-kapitánynak a legjobb. Általánosságban ez így van, s ezzel így rosszul nem is lehet dönteni. :)
    Persze lehet keverni is a kasztokat, az STO nem ragaszkodik mereven a szabályok betartásához, csak éppen kevésbé tudjuk kihasználni a hajónk képességeit, meg nagyon sokan nem is szeretik, de attól még jó kis ütős hajókat lehet egy-egy megfelelő skillezéssel csinálni. Érdemes rákeresni a stoacademy-n, hogy mit lehet egy-egy hajóból kihozni, vagy a STO fórumában nézelődni.
    Itt például található egy lista, hogy melyik kaszthoz milyen hajók valók.
  • RoboKutya78
    #7481
    Nem tudom én állandóan harcban állok a hajó választással a karaktereimnek sose tudom kinek melyik hajótípus jó
    én eddig úgy sejtettem ha pl taktikai karakterem van és olyan hajót választok amin sok taktikai kiegészítő van akár consol vagy boff nem járok rosszul.
    kéne egy lista mely hajót melyik karakter alá lehet betolni.
    Máskor meg ara mentem rá hogy ha a nevébe benne van a taktikai szó csak nem rossz a taktikai tisztemnek:)
  • Plata
    #7480
    Mindenképp zenes,ha unlockoltad akkor kezdhetsz klingon vagy fedes joined trillt.Nekem van több is,mert nagyon jó,sci karinak való pont a faji trait-je,de nekem van tac is.
  • gunji
    #7479
    A joined trillre gondoltam, csak rosszul emlékeztem arra, hogy a klingon oldalon az nem zenes faj :(
  • gunji
    #7478
    Maga az Ambassador szvsz jó csónak, de a három sci boff-slottal együtt sem hiszem, hogy sci-nek lenne való. Inkább eng/tac (bocsi :P) kapitánynak jó. Egyszer majd belőle és az Excelsiorból csinálok egy jó kis tankot. :D
  • Plata
    #7477
    Normál trill? Az csak fedes lehet,joined trill lehet klingon.A joined nagyon jó,szuper faji trait.A varánushoz 40-es kari kell hogy ki vedd,azt hiszem.A Varanus kegyetlenül élvezetes support hajó,olyan konzolja van ami letesz egy platformot,és a platform magától minden környéken levő baráti hajóra küld repair drone-okat,amik gyógyítják,minél több platformot teszel le,annál több drone-t küld.
  • gunji
    #7476
    Az unlockolni másként nem lehet? Áh, max tízes szintre gondoltam csak, most ez az utolsó szabad karakterhelyem. Nem nagyon terveztem a hétvégén az STO-t, de akkor belevágok, köszi. Egy normál trill sci jó lesz neki?
  • Plata
    #7475
    Sci karinak az a vacak?Hát szerintem nem fogod élvezni.
    Szeptember 2 este 7-ig tudod kivenni,a Varanus szuper a support crújzer vacak.
  • Plata
    #7474
    Varánus kurva jó hajó,és hétfőig 40-es szintre kéne húzni egy klingont hogy kivehesd,bár simán meglehet csinálni.
  • RoboKutya78
    #7473
    pont a sci-nek kéne a tányéros csónak:)
  • RoboKutya78
    #7472
    de rühellem a két hajóról megint lecsusszanok:((
    hacsak nem jól olvasom hogy sept 2 ig be lehet csekkolni őket akkor még talán
    a next ruci megvan legalább:)
  • gunji
    #7471
    És itt a lista a többi ingyenes cuccról is. Magyar idő szerint este hétkor jön a váltás.

    Amúgy ez a Varánusz jó hajó? Érdemes egy karaktert azért elindítani, hogy meglegyen?
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2014.08.29. 20:07:55
  • gunji
    #7470
    Az első nyár végi ingyenes ajándékunk pedig.... a föderációs kapitányoknak egy TNG első évados egyenruhacsomag, benne a normál egyenruhával és az admirálisi egyenruhával is. Ez pont passzol a tegnapi hajóhoz (mármint ahhoz, hogy a USS Stargazer a TNG első évadjában tűnt fel).
    Klingonnál és romulánnál nem láttam semmit.
  • RoboKutya78
    #7469
    meglesem köszi
  • Plata
    #7468
    Ez a bug már marha rég megvan,kb S7,időről időre előjön.Küldj magadnak egy levelet pár szót írj bele,vagy kérj meg valakit hogy írjon neked,ettől megjavul.Régen volt hogy hetekig villogott.
  • Plata
    #7467
    Küldj magadnak egy levelet,és megoldódik.Bug.
  • RoboKutya78
    #7466
    Srácok ötleteljetek nekem
    Mért villog a mail jelzőm ha nincs benne levél mi rá a pontos megoldás?
  • Gundark 1 1
    #7465
    Kinézetre elég csehszlovák az új nehézcirka :)
  • gunji
    #7464
    Ez Picard Stargazere :P Kinézetre nem tetszik, de hát a TNG-fanoknak kötelező :D ...lenne, ha nem T3-as lenne szegény, s 1000 zen az ára. :/
    Esetleg a konzolja miatt megérné, dehát...
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2014.08.28. 19:49:39
  • Plata
    #7463
    Na úgy nézem van szerver.
    És valami új hír is van,egy bűn randa cruiserről.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.08.28. 18:57:25
  • Plata
    #7462
    Én ráérek,nem sietek,a dologgal,inkább megvárom a csökkenést.
  • Raulblanco7
    #7461
    Mikor kijött tegnap a cikk, hogy zen-ért lehet upgradelni a hajót, akkor egyértelmű volt hogy elszalad a zen árfolyam, én is azonnal beváltottam minden dilithiumomat, 22.200 zen-re a 175-ös árfolyamon, mert látszott, egyértelmű volt, hogy ez lesz... sokan vártak erre a hírre, hogy miként lehet majd a T5 hajókat upgradelni, és milyen erősek lesznek. Így, hogy nem egy "ship" craftot kell kihúzni hozzá 15-20-ig, nem kell hozzá dilithium, csak zen, szóval mindenki azonnal zenre váltotta az eddig félrerakott dilithiumot, én is emiatt nem váltottam eddig be, mert ha ship craft, és megéri, akkor első nap dilithiummal felhúztam volna a főkarim hajóját, kerül amibe kerül.

    Esély van a csökkenésre, a repus itemek és flottás itemek upgradeléséhez szerintem dilithium is kell majd, és mindenkinek sok mindene van amit upgradelhet majd, szóval arra sokat elköltenek majd. Nem tudjuk, hogy lesz-e új flottás építmény, vagy a bázis megy tovább T6-ra, de esetleg arra is kellhet majd a dilithium, szóval ha csökkenni fog, akkor az egy ilyen hír után, és majd Delta Rising kezdete után lesz.
  • gunji
    #7460
    Ezen én is gondolkodtam, hogy mikor fejezik be a projektet és mikor érkezik meg az 50k dili. De én nem fognám pont erre ezt a drágulást, szvsz inkább egy összetett dolog lehet: ez is egy oka, a tegnapi upgrade-es cikk is egy oka, s a romulán pakkos event is egy oka és még lehetne párat sorolni.
    Arra viszont kíváncsi leszek, hogy a vastagabb kártyával rendelkezők mennyi zent fognak a következő napokban vásárolni, mikor mondják azt, hogy nekik ez az árfolyam már sok és inkább $-ért vesznek zent. Azoknak is jó üzlet lehet a mostani árfolyam, akik dilit szeretnének zenért és nem számít a $.
    Meg azt is várom, hogy meddig szalad még fel árfolyam. Gondolom két-három hétig még nem nagyon fog csökkenni, amíg kitartanak a jelenlegi eventek hatásai. Utána - ha nem lesz új akció - akkor a Delta Rising indulásáig csökkenést várok, akár nagyobbat is. Utána biztosan emelkedni fog megint.
    Közben persze bekavarhat egy-egy új cikk.

    88-ért? Hát az egész jó vétel volt :D Én nem tudom, mit fogok csinálni, veszek-e hajót avagy sem. Egyelőre olyan sok zenem nem is lenne rá, eddig inkább az ec-termelésre próbáltam ráfeküdni több-kevesebb sikerrel. Persze kellene három hajó, meg újabb karakterek esetén még több is, de hát most már sokkal nehezebb a helyzet, mint pár éve volt.

    Ha jól számoltam, ma fél nyolcig tart a maintance.
  • Plata
    #7459
    Bug,de nem jó fajta.