45136
  • gunji
    #7444
    Új cikk a hajók upgrade-jéről.
    Itt a lista, amiket lehet majd upgradelni, a lobis és boxos hajókat ingyen, a többi T5-öst külön zenért. Ahogy nézem, csak T5-ös hajók kerültek fel rá (tehát vagy flottás, vagy zenes).
  • RoboKutya78
    #7443
    megfejtettem:)
  • RoboKutya78
    #7442
    Lehet elavult kérdésnek hangzik
    De ezt a crafting tutorial reaward packaget hogy tudom aktiválni?
  • Plata
    #7441
    Igen,op vagyis overpowered.Egy romulán klingon karival 30-as szinten már csak a konzolokkal letudod győzni a küldikben levő ellenséget.
  • gunji
    #7440
    Trailerhez:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Persze-persze 0.40-nél az voth hajó :D, 0.57-nél az hazari, a többi passz


    #7438: Mármint overpowered? Nem tudom, a chaten mesélte valaki, hogy látott olyan hajókat. Jó..., messziről jött ember, de majd úgy is megtudjuk :)
  • Gundark 1 1
    #7439
    Hú de jó :) Nekem ez az első ilyen akcióm :) Minden hajót, egyenruhát, várok szeretettel :)
  • Plata
    #7438
    A t4 hajó 30-as szintü,miért nyúlnának hozzá?T5 hajó a 40-50 és a fleet hajó.Minek kellene a 30-as szintű hajót upgradelni mikor így is op?
  • Plata
    #7437
    A klingon store hajók konzoljai mocskosul op konzolok,de ha kezdesz roma klingont,úgy az eredmény még durvább,roma klingon konzolokkal brutál kombó jön ki.
  • gunji
    #7436
    Én pont a csütörtökön érkező új hajóra gondoltam, de végül is igen, kiterjeszthetjük az összes T4-T5 hajóra. Ha nem lesznek upgradelhetők a régi hajók és szeretnénk az új contentben labdába is rúgni, akkor szvsz nincs értelme zenért régi hajót venni. Amit én nagyon, de nagyon sajnálnék.
    Ettől függetlenül szeretnék még régebbi kánonbeli hajókat venni, pl. a gépészes szintezéskor a régi cruiserek nekem nagyon tetszettek. Sok tervem van, a meglevő karaktereimnek szeretnék zenes vagy flottás hajókat, csak kivárom, lesz-e belőlük T6-os változat (general chaten mesélte valaki, hogy van amiből lesz). Ha nem lesz, úgy is megveszem a T5-ösöket, legfeljebb nem megyek a delta kvadránsba. Ezen kívül még legalább hat-nyolc karaktertervem van különböző zenes/boxos hajókra, de egyelőre kivárok és gyűjtöm a dilit.
  • Plata
    #7435
    Csak hogy mondjak egy két példát,a 20-as szintű Thunderchild eszement jó hajó,istentelenül jó vele játszani,a konzolja meg egyenesen páratlanul jó gornon vagy sb-n.Szintén 20-as szinten de klingonnal ott van a SoQub,Vandal ami isteni jó hajó,bűn nem kipróbálni,és a csúcs a Ning'tao,az a hajó tényleg ott van,imádni való kis szörnyeteg.Harmincas szinten meg már minden hajó isteni jó.Sao Paolo és Bellerophon valami eszméletlenül jó.De a Venture is nagyon jó,és milyen gyönyörű.Harmincas klingonokat meg szintén durvák,a konzoljaik piszkosul jók.
    Egész más játékélményt kapsz ezekkel a hajókkal mint az ingyenessel.Olyan mintha lenne egy Wells hajód temporal szettel,mert kb ugyanaz az élmény.
    Ha Bellerophonnal vagy Sao Paolo-val bemegyek gornra vagy kerratba,a többiek nyugodtan el is mehetnek,mert tuti hogy úgyis én nyerek.
  • Plata
    #7434
    Ne várj sokat s10-től mert végül nagyot csalódsz.S8 és S9 is úgy volt hogy hú de nagy durranás lesz meg hogy hú de sokat fog majd változtatni a játékon,és egy rakás szar lett mind a kettő.
  • Plata
    #7433
    Rohadtul tévedsz,ezután is megveszik a t4-5 hajókat.Én is megvettem minden t1-2-3-4-5 hajót amit csak tudtam,alig van storeban olyan hajó ami nincs meg,és egyiket sem bántam,attól hogy lesz t6 hajó ugyanúgy el fog kelni a t4 meg t5 is.Ne nagyon ábrándozz ingyenes 50-es hajókról.
    Tudd meg hogy a kis szintű store hajók jobbak mint a nagyok,olyan eszméletlen jó velük menni hogy az embernek szinte nincs is kedve szintet lépni.
  • RoboKutya78
    #7432
    hú ha ez mind jön sutba vághatjuk az eddigi tapasztalatainkat:)és úgy fogjuk érezni magunkat mint aki most töltötte le először a játékot:)
  • gunji
    #7431
    A trailerben találtam pár érdekes dolgot. Spoilerbe tettem, hátha valaki nem kíváncsi még rá :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    0.36-nál azok nem vaadwaur-ok? S akkor 0.28-nál az nem az a lerombolt bolygójuk, amire a Voyager le is szállt? 0.39-nél így egy turei hajó lehet. 0.47-nél hirogen átjátszó állomásnak tűnik (eredetileg egy Gondviselőre gondoltam). 0.32-nél talán malon hajók azok, 1.04-nél biztosan egy kazon, 1.07-nél egy benthan hajó lesz.
    Még nem ugrott be, hogy 0.40-nél milyen hajó robban fel, meg 0.51 és 0.57-nél kiét látjuk.
    Amúgy tényleg egy kincses bánya a kvadráns :)

    Érdemes lenne újranéznem a Voyagert :D A trailer meg tecc.
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2014.08.27. 12:28:55
  • RoboKutya78
    #7430
    az tutti hogy megint azokkal kezdenek amik megvannak és megint le kell lépnem akkor amikor a lényeget dobják majd ki:)A hócipőm van ilyenkor tele a nyári bulikkal télen meg "pangás" van:)
  • gunji
    #7429
    Kiadnak majd egy cikket is arról, hogy mi kell hozzá, de elég lesz a megfelelő időben belépni és a store-ban átvenni. Az írják, hogy (magyar idő szerint) péntek este 7 körül jön az első item, majd szombaton és vasárnap még egy-egy.
  • RoboKutya78
    #7428
    Ez érdekel engem is mikor kell visszamenni akktívoskodni hátha ráveszem magam
    Mit kell csinálni és mikor vagy csak a piacot kell lesni?
  • gunji
    #7427
    Pedig pont arra bazíroztam, de elírtam, valóban, bocsánat. Túl késő volt már :)
    Egy kánonbéli normál (tehát nem dísz-) egyenruhával (mondjuk a sima vagy tükrös ENT vagy a mozis TOS), meg egy refit Excelsiorral/Defianttal megelégednék :D Az új hajó érkeztét meg nem értem, T4-T5-öt nem fog senki venni (ha pénzes lesz), T6-t meg nem adnak ki még.
    A T6 hajós cikket továbbgondolva úgy tippelem, ha lesz majd T5->T6 upgrade, akkor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    az új boff-slotot és a plusz konzolhelyet a régi hajók nem kapják meg. De a ship trait-eket és a hull-erősödést akár igen.


    A föderációs hajó még mindig randa, nem tetszik
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2014.08.27. 10:42:02
  • Plata
    #7426
    Az ingyen hajó eventől ne várj 50-es hajókat,valszeg kapunk egy ruhát meg egy shuttlet és egy 10-es vagy 20-as hajót,vagy jobbik esetben kapunk egy shuttlet utána egy 10-es vagy 20-as hajót és végül egy 30-as vagy 40-es hajót.Tavaly is volt két vagy három ilyen akció.
  • gunji
    #7425
    Mivel máshol is olvastam az elmúlt napokban hasonló jelenségekről, eszembe jutott, hogy az elmúlt napokbeli szakadások lehetnek emiatt is, talán.

    Új cikk a T6 hajókról, valamint hétvégén nyár búcsúztató event, amikor is többek között mindennap egy-egy zenes hajót kaphatunk meg ingyen. Elvileg van új trailer a Delta Risinghoz is, csak nekem nem megy a jutyúb.
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2014.08.27. 00:15:44
  • Plata
    #7424
    Sebzés tipusa más,illetve a tűzgyorsasága is más.Photon sebez leg kevesebbet,de sűrűn lő.Quantum többet sebez és asszem a hull-t üti és lassabban lő.Plasma az megint más,az plasma égést okoz.Ezenkívül mindegyikre másként hatnak a torpedó skillek,Topredo High yield-el a plasma torpedóból hy plasma lövedék lesz,vagy omega plasma torpedóból plasma energy bolt,vagy mi a picsa.Quantum és photon torpedóból hy-el többet lő ki.
    Nézd meg itt.
    Vagy ha HGF tag vagy és regisztráltál a honlapon az adatbázisban találsz egy útmutatót.
  • voros12
    #7423
    Hello!
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy mi a különbség a között hogy én pl milyen torpedót használok? (pl photon, plasma, quantum).
  • Plata
    #7422
    Szerintem nem bírja a túl sok játékost,mindenki rácuppant kristályra.Tegnap kis időre engem is kidobott.
  • GaborST
    #7421
    valaki elmagyarázná mi a francért dobál le állandóan a szerver?
  • gunji
    #7420
    Szomorú kötelességemnek teszek eleget, amikor megemlékezek Darius Cristobal Eylicio biztonsági tisztemről, aki szolgálatteljesítés közben egy kísérleti térhajtómű tesztelésekor értelmetlenül életét vesztette. Büszkén és önállóan is megbízhatóan végezte feladatait, jelzi ezt több tízezer begyűjtött dilithium, amit a contraband-beváltásokért cserébe hozott nekem. Sosem felejtünk el. RIP.

    (Azért milyen fura, hogy sok esetben hogy sikerül beletrafálni abba az 1%-ba. Contraband-keresésnél például olyan 70% körül szokott failure-t vagy disastert dobni.)
  • Plata
    #7419
    Na haza értem,szerver van.
  • Plata
    #7418
    Még ma nem is próbáltam,most meg nem tudok mert dolgom van,de ha hazaérek megnézem.
  • DarkBlade
    #7417
    Titeket be enged a játék?
  • Plata
    #7416
    Hát egy karival nem jött össze,de 12 karival sikerült.
  • gunji
    #7415
    Hm, akkor nem tarthat sokáig egy menet. Remélem, sikerült
  • Plata
    #7414
    Az van,mert nyomom ezerrel kristályt,fél 8-ig még 9 karival meg kell hogy csináljam.
  • gunji
    #7413
    Megnéztem, onnan jövök, sajna nincs ott az eladó :/ Most meg már szerver sincs :D
  • Plata
    #7412
    Passz,nézd meg szerintem.
  • gunji
    #7411
    A risai madarak beváltását végül megcsinálták, vagy elfejtették?
  • Plata
    #7410
    De vigyázz hogy hogy osztod el,ha elbaszod a skill kiosztást akkor a karid nem lesz túl jó.
  • Party Hard
    #7409
    Ja és Garaboncias neven vagyok online jöhetne egy inv magyar klanba
  • Party Hard
    #7408
    Rehát csak osszak el többet és kész?
    Ki is kell maxolni itt ott vagy csak elegendő pontot kell lerakni?
  • GaborST
    #7407
    ne agódj engem állandóan ledobál a szerver most meg már karakter se tudok váltani se ki log-olni!
    gratula cryptic tier 6-s hajó meg hatvanas szint nagyon kell de hogy egy kibaszott szervert ami még esetleg működik is az nem
    hibák melyektől néha falra mászol ne aggódj mert soha nem lesz javítva csak arra figyelj hogy jó sok zent vegyél
    ezt a játékot is kezdi már megfertőzni a piaci bürokrácia
    sajnálatos
  • Plata
    #7406
    Minden szinten megvan adva mennyi skill pontot kell elkölteni.Ha nem költesz el az első szinten semmit akkor a következő rész nem elérhető.
  • Party Hard
    #7405
    Valaki vágja miért nem tudok skillpontokat lerakni?
    suboommander a titulusom. Szóval t3 as karakter 20 as szinten es csak az 1. szintű kepésségeket tudom fejleszteni és van 60 k skillpontom