45136
  • Fabio Capello
    #7724
    de igen.
  • gunji
    #7723
    Mondjuk igaz :D De lehet, hogy így se jut majd rá elég pénz, 3-4 ezer zennél álltam le múltkor. Egy videóra azért mindenképp kíváncsi leszek.
    Amúgy nem USS Dauntlessnek hívták az első hajónkat a Bridge Commanderben?
  • Raulblanco7
    #7722
    attól, hogy betették a packba, még ugyan úgy megvehető külön 1 hajóként mint bármilyen másik zenes hajót.
  • gunji
    #7721
    De, elvileg ennek kellene lennie a Dauntless-nek (ahogy a cikkben is írják), még hasonlít is rá, de valahogy így nem az igazi, nem tetszik annyira. De legalább a burkolata a hagyományos szürke (duránium) színű. A cikk szerint viszont a nagy pakkba tették bele :(
    Elvileg ez kánon hajó, egyrészt ugye Arturis hajója a Voyagerből (amire utaltál), másrészt az Enterprise-ban is szerepelt egy alternatív idősíkban a Procyon 5 melletti csatában (gömbépítők vs föderáció).
  • gunji
    #7720
    "Az epohh-ot tenyésztett már valamelyikőtök? Gondolom igen. Megéri?"
    Jó ideje abbahagytam, de megéri, igen. Kevés időt kell rászánni (mondjuk napi öt percnél nem többet), de sok markot ad. Érdemes csoportosan tagelni a nyulakat, akkor több répát :P kapunk, s utána gyakrabban tenyészthetünk nyulat. De ha egyedül csinálja valaki, akkor is összejöhet két-négy nap alatt egy 400 markos nyuszi.
  • Plata
    #7719
    A mostani hajók maradnak úgy ahogy most vannak,csak a t5-ös zenes és lobis hajókat lehet majd upgradelni T5U-ra.Az ingyenes és eventes vackokat nem.És jönnek az új T6 zenes hajók.Meg valszeg új t6 lobisok.
    Nekem is van már 8k zenem,meg vagy 300k dilim.
  • RoboKutya78
    #7718
    huha akkor ezerrel szedem a dilibogyókat:)
    310 zenem már van:)
    szegény orioni karakterem megint csak a gurambába fog kényszerülni
    Akkor ezek szerint a régi most bent levő hajókészletet kidobják vagy mellécsapják?
    Bocs ha hülye kérdéseket teszek fel nagyon nem vagyok képbe hogy most mire készülnek
    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2014.09.19. 10:25:55
  • Plata
    #7717
    Gyémántos?
    Minden új hajó zenes lesz.
  • RoboKutya78
    #7716
    Nem tudom egyiknek sincs már köze akkor valamilyen mértékben a filmes világhoz?
    akkor nem ez az a hajó amire gondoltam?USS Dauntless (NX-01-A) - Memory Beta fejlesztésű jármű
    ezt még ha nagyon fájó be próbálom zsákolni gondolom mivel köze van a filmhez tutti hogy gyémántos lesz akkor viszont kampó.
  • DarkBlade
    #7715
    Ja, egyetértek.
    Én már csak a guardian cruiser -ben bizom a fedes oldalon.
    Remélem, AZ nem lesz elcseszve kinézetileg.
  • Plata
    #7714
    Az eddig bemutatott hajók legtöbbje szánalmasan néz ki.Ezek az új sci hajók egyenesen röhejesek.
  • RoboKutya78
    #7713
    ezzel a hajóval akarta valamelyik faj a borgok kezére adni a legénységet."Megfejti" a flotta üzenetét amiben erről a hajóról áhítoznak amiről kiderül hogy az idegen faj hajója csak jól álcázta.?
  • RoboKutya78
    #7712
    NA ha az előző hajó randa volt akkor ez milyen?
    [URL=https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10628331_10152370869903603_2439482502553467043_n.jpg?oh=249e6631b6f4d3cc2017a37c1100715c&oe=54969134&__gda__=1419225378_c875461a2790b8042284fa3613bead8e][/URL]
  • Plata
    #7711
    Az a 3 rakáta lótúrót sem ér,ha már fedes vagy és ilyen vackot akarsz használni akkor használj torpedo point def konzolt,sokkal többet sebez mint ez a szár.
  • Plata
    #7710
    Jézus de rondaa.
  • RoboKutya78
    #7709
    Juj Csorog a nyálam:))
  • RoboKutya78
    #7708
    Na ha kicsit ráfekszem meglesem az ötletedet nekem tetszik az a 3 rakéta amit kitol magából 3 alkalommal egy lövésnél oké nem sebez fényes találatokat meg ha egy curen elnyomom 3 szor már tapsolok. Kíváncsi voltam rá megvettem betettem azt bent is maradt :)))

    Curen a 3 kocka is egész gyorsan pukkant. meg is lepődtem hogy kettőt kiszedtem majd egymagam.
    annyira gyors volt hogy azt hittem elszúrtuk de meglepetésemre nem.

    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2014.09.18. 11:07:37
  • Plata
    #7707
    Mi a szösz,megjavult gateway,és már nem hülye?nekem még multkor a cuccaimat egy szintel jobbnak mutatta.ami a hajómon very rare cucc volt az a gateway-en ultra rare lett.
  • Plata
    #7706
    A jem hadar mindig is jól sebzett,még a carrier is meglepően erős,akár engi karival is.
    De azt a hulladék spatial charge konzolt dobd már ki.Jem konzolt tedd át engi részbe fos spatial helyére,és a jem konzol helyére rakj egy lila mk11 vagy 12 flow konzolt,megdobja a plasmonic energia szívását.Mk11 kék warp helyett szerezz egy lilát vagy fleet elitet,egy lila warp sem kerül sokba,tudom mert én a saját készletemet kidobáltam,mivel túl olcsó lett.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.09.18. 10:54:52
  • Plata
    #7705
    Mi a zúzmara sebzett neked 700-1000 critet?Beam vagy turret?
    Ezek polaron fegyverek és polaron konzolok,kivéve az egyiket.
  • Gundark 1 1
    #7704
    Jesz, megerősíteni tudom, a tegnapi borg stfeken egységes csapatként hatékonyan működtünk vagy 4 alkalommal. Nem volt kószálás, pl a cure foundban egyszerre fordultunk rá a jobb szélső kockára stb.. A bio molecular fegyverekkel valami történt :) minimumokat sebzett, utána gyorsan átfegyvereztem antiprotonra, az meg folyamatosan dobálta a criticalokat, 700-1000-es találatokkal. szegény gömbök és kockák nem húzták sokáig.

    Ne haragudj de nem ismerem fel a fegyvereket. AP? A színéből gondolom .Több mag regulátort is lehet használni? Nekem 3 hely van az első a torpedót (plazma) nyomja meg 26 %.kal, a másidik egy mag regulátor a harmadik meg a beam fegyvereket viszi fel. De nem annyival mintha egy másik regulátor lenne. Azt hittem kiütik egymást.
    Utoljára szerkesztette: Gundark 1 1, 2014.09.18. 10:28:05
  • RoboKutya78
    #7703
    Nem tudom tegnap este mi volt a szerveren de baromi jó társaságokat fogtam ki stfre olyan hirtelen és gyorsan lezavartuk a dolgokat mint a sicc
    Ja az is közre játszódhatott hogy belecsúsztam a hajnali 1 órás időbe:)
    Srácok csináltak valami extra dolgot az Auxilary To battery skillel vagy én játszok mostanában értelmes kombóval? Olyan mintha megvadult volna a fegyverzetem miatta Scatterrel párosítva hullanak a borg gömbök körülöttem.
    Jelenleg ilyen combóval furikázom
  • Gundark 1 1
    #7702
    Azt lehet már tudni hogy a delta repu milyen csúzlikat ad majd? Bár már most is annyiféle fegyver van hogy csak győzzön választani az ember
    (ha kész a romulán konzol kipróbálom a romulán plazmákat megint. Csak igen lassan jön a romulan mark.) Az epohh-ot tenyésztett már valamelyikőtök?
    Gondolom igen. Megéri?
  • Gundark 1 1
    #7701
    Köszi, akkor neki is állok :)
  • Raulblanco7
    #7700
    nem kell hozzá fullos craft, dilithiumod lesz anélkül is, upgrade szutykot pedig hatvanszor írták le hogy exchangen is meg lehet venni, ec, dilithium, ennyi kell.
  • Plata
    #7699
    Ha jól látom Mk12 gear-t lehet majd upgradelni mk14-re,de kell hozzá fullos craft.
  • Plata
    #7698
    Fegyó szett alatt arra gondolok amit kérdeztél,az a fegyver szett.
    Plasma beam konzol és torpedó.
  • Gundark 1 1
    #7697
    A fegyó szett alatt mire gondolsz? A groundra? Én egy diszkrét assault minigunt használok, mely természetesen romulán plazma. Szereti a borg is :)
    az űr szettel mi a baj?

    Űr szettnek a borg van :) Illetve a pajzs csak készül.
    Utoljára szerkesztette: Gundark 1 1, 2014.09.16. 20:58:25
  • Plata
    #7696
    Roma fegyó szett.
    Roma űr szett.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.09.16. 20:21:05
  • Gundark 1 1
    #7695
    A romulán singularity harnesst megéri összerakni? Szeretem a plazma fegyvereket bár most a kis ambassador cirkálómat bio matter disuptorokkal láttam el. Kellemes :) A torpedó megvan már rég (bár most az omegát használom) mindjárt elérem a szintet az exprimental beamhoz, a konzolhoz meg megvan már minden. Amiket leír róla a gamepedia az kellemes, de érdekel hogy próbálta e valaki a gyakorlatban.
    Van olyan rendszer amit megéri még összerakni?

  • Gundark 1 1
    #7694
    Megcsinálom köszi.
  • Plata
    #7693
    Ha engi karid van vegyél az AMP mag mellé system engineer meg warp core engineer lila doffot és egy plasmonic leech konzolt,nem fog leesni 75 alá egyik energiád sem harc közben.Sőt inkább 100 köré megy.Lehet hogy van még energia növelő doff,de most fejből ez jut eszembe.
  • Plata
    #7692
    Az AMP stat ezt adja.[AMP] - +3.3% All Damage for each sub-system with 75 or more power
    Passzív sebzés skillt accolade után kapsz.Általában 2% sebzés bónuszt adnak vagy 10%.
  • Gundark 1 1
    #7691
    Van már sok skillem, elég sokat tudok lődözni :) Elite AMP mag, Utánanézek :) kell :)
    Van minden fegyverhez? Mert azért a bio molecular disruptort, meg a romulán plazmámat sem hagynám ki. Néha átfegyverzem az egész kócerájt :)
    De a borg ellen nekem az AP jött be eddig a legjobban és a tholiánok sem szeretik nagyon.
    Köszönöm!
  • Plata
    #7690
    Obelisk warpot asszem két hajón használok csak,az elite fleet sokkal jobb.
    Flottás fegyvereket sosem próbáltam.Obelisk asszem 10% sebzést ad antiprotonra,de mivel te obeliskel mész az a 10% szerintem nem sok vizet zavar.
    Inkább szerezd meg a passzív sebzés skilleket és használj elite fleet AMP magot.
    Elite warp.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.09.15. 11:28:32
  • Gundark 1 1
    #7689
    Új hét új kérdések :)
    Már sok mindent tudok, de. Melyik Warp core-t érdemes haszálni? Nekem most az obelisk van, mert ugye van az obelisk köpködő is a hajón. Van annál jobb?
    A flottás fegyvereket érdemes használni? Mert én most jól el vagyok a Voth antiprotonokkal. Arra van egy csomó képességem.
  • RoboKutya78
    #7688
    köszi
  • Plata
    #7687
    Október 14 vagy 16?
  • RoboKutya78
    #7686
    skacok mikor lesz a naagy ráncfelvarrás dátuma??
    Nagyon kihagytam a mostani infócsatornák bambulását szinte semmit nem tudom mit adnak majd. Max a hajókról láttam képeket azt is kutyafuttában.
  • Plata
    #7685
    Jah most látom a Solana repus szett az nem 102k hanem 132k dili.