45136
  • RoboKutya78
    #7764
    én pl assikat szedem össze amikben van dilítium igaz karakterenként összejön kb 1000 ha jó napom van :)plusz stf.
  • bgabor
    #7763
    Dilítium farmolásra amúgy most melyik a legjobb módszer? Úgy vettem észre az új stfek nem adnak annyit mint a borg stfek. Mit érdemes csinálni?
  • Plata
    #7762
    Hát 7-es jobb sztárvendég lesz.De upgrade event jön.
    Katt.


  • RoboKutya78
    #7761
    Jól sejtem
    Spokk után 7-es lesz a sztárvendég rá fog épülni a hozzávaló epizód is vagy csak megint rosszul fordít a google nekem?
  • Plata
    #7760
    Xp hónap inkább.
  • Gundark 1 1
    #7759
    Most látom csak hogy van xp hétvége... Soha jobbkor :) 17es szinten vagyok 3 misszió után. Hajrá romulánok :)
  • Fabio Capello
    #7758
    ahogy emelkedik a zen árfolyama, úgy fog igazodni hozzá a piac is.
  • RoboKutya78
    #7757
    Én látom úgy vagy tényleg kritikus káosz uralkodik a piac területén? Akár mire keresek rá vagy nincs belőle, vagy primitív szintű cucc van belőle, vagy horribilis összegeket kérnek értük.
    9 milla egy fleet modul ? Sose lesz flottás hajóm talán max a Defiantot fogom lecserélni.Arra meg sok a 9 milla zent meg nem ezért kapirgálom.
  • Plata
    #7756
    Nézz be exre,és keress rá az Ultra Rare cuccokra.
  • Fabio Capello
    #7755
    ez mondjuk lehetséges, még nem ástam bele magam az új r&d-be, csak azt olvastam, hogy nagyon jó fegyvereket lehet vele bemakkolni egy kis szerencsével. No majd meglátjuk, egyelőre csak szintezem őket.
  • Plata
    #7754
    Craftolt konzol jobb mint flottás.
  • gunji
    #7753
    Hajóknál milyen %-os crit chance és crit severity értékeket érdemes becélozni pve módhoz? Köszi :)
  • Raulblanco7
    #7752
    Még aznap megveszik a 12-es lila konzolokat, persze.
    Mondjuk a craftos cuccoknak nagy előnye hogy account boundosak.
  • gunji
    #7751
    Én :P. Például szintezésnél kifejezetten hasznos a fehér, más karakterek által is a későbbiekben felhasználható konzol.
  • Fabio Capello
    #7750
    valaki vesz még nem flottás fegyverkonzolt? :|
  • Plata
    #7749
    Minden amit elkészítesz craftal az eladható,azt hiszem,ex tele van 30-400 milla ec-be kerülő fegyverekkel konzolokkal
  • Plata
    #7748
    Egyik sem,eladhatod exen is.
  • RoboKutya78
    #7747
    Egy újabb kérdés merült fel bennem az r&d rendszerrel kapcsolatban
    karakter vagy accunt függő lesz az a fegyver conzol amit kifejlesztek?
  • Plata
    #7746
    Nekem D'Deridex retrofit-es roma engim van,fedes,D'deridex konzol szettel és aegis szettel,nagyon jó tankolni,rengeteget kibír.Sebzését nem nagyon figyeltem mert tank,de plasma beam van neki.
  • gunji
    #7745
    Nekem van egy fedes eng romulányom, egy szintező Ha'apaxban, persze plazmával. Nem nagyon kedveltem, mert baromi lassú és lomha a hajó, s relatíve keveset sebzett. Aztán fokozatosan összeraktam a singu harnesst, betettem pár crth-s beamet a repus store-ból, s kiugróan javult a teljesítménye, most már jóval örömtelibb játszani vele (pedig még kellene egy jó deflektor és warpdrive, s a konzolok is csak fehérek). Azaz szerintem nagyon megéri a singu. harness pack.
    Új karaktert én is szeretnék indítani (jelenleg 2-3 lenne tervben), de megvárom a leértékelést, azért 1065 zen az komoly pénz :(
  • Gundark 1 1
    #7744
    Kérdés: A romulánoknál mennyire használható a "támadó" warbird mérnökként? Gondolom ez az osztály a 16-os alap forduló tulajdonságával a kísérőknek felel meg nem? Mert az oké hogy ezekre felmegy a dupla ágyú, de hát őszintén a d'deridexen egyelőre nem tűnik jó ötletnek. Mármint tank ként. Van ezzel valakinek tapasztalata? Valamikor régen volt nekem de akkor nem volt rágyúrva a fordulóra és eléggé lassúcska volt. Vagy álca, lő mindenre és álca? :) akkor életképes lehet a dupla meg a nehéz ágyú.

    Robo, szerintem úgy voltak vele hogy mész egy stf et kapsz 50-150 markot beváltod örülsz. Nem volt a terv része hogy ezermillió mark begyűjtése után váltod be.
  • RoboKutya78
    #7743
    Tényleg marhaság ez az 50 esével való beváltás Mért nem tudtak volna erre a megoldásra egy csúszkát betenni Még abba is belemennék hogy ennek fejében legyen egy nap az elkészítési ideje a dilítiumnak, vagy legyen érvényes itt is a 8000 dilis finomítási határ.
  • Plata
    #7742
    Hát szinte mindegyik karimmal kihúztam a roma omega nukara reput t5-re.Általában csak doffozom,de néha stf-re is járok.
  • Gundark 1 1
    #7741
    Kissé slendriánul fogalmaztam, a torpedó már rég megvan, (jó de az omega jobban tetszik) most a beamot csinálom.
    Remélem változik valami a repunál is. Jó hogy mindenki 100-150 markot kap egy egy stf után, kivéve a romulánokat. És alig van romulán stf pl az omegához képest. Az epohh os rész meg vicces, de nem így akarom :)
    melyik fegyver szett jó még? Meguntam a plazmát, most átállok kicsit a bio molecularra, vagy inkább az antiprotonra. Az ap helyből +10% sebzést ad nekem az obelisk miatt. Aztán ha megvan az exprimental beam megnézem ezt a singularity harnesst :)
    Indítok egy romulánt is megint, hogy immáron ennyi tapasztalattal a hátam mögött valami életképes cirkálót rakjak össze vele. De úgyis kérdezek még :)
    A mostani "fő" karakteremmel hogy tudom segíteni az újat? A repunál van a token azt tudom.

    Tudunk már valamit arról hogy a delta repuból mik lesznek?

    Plata te mint nagyfogyasztó hogy csinálod az 1000 karakteredet? :) Belépsz egyhez, elindítod a doffokat és mész tovább, vagy mész egy egy stf például mindegyikkel?
  • DarkBlade
    #7740
    Nekem a main karinál van 18K mark összesen.
    Soha nem lesz beváltva míg a mostani rendszer lesz. xD
  • Plata
    #7739
    Sokat stf-eztem vele,az a baj hogy pont ezért gyűlt fel,mert nincs erőm beolvasztani,túl sokáig tart 50-esével beolvasztani.
  • RoboKutya78
    #7738
    és nem vagyok függő játékos:))
    na azt a mennyiséget szép egérmunka lenne befinomítani nekem a 3000 is sok volt 1200 nál meg is pihentem:)
    az kapásból volna 500 zen mármint a 9000 mark. :)
  • gunji
    #7737
    Igen, csak egyet lehet feltenni a hajóra abból a plazmából is és a speckó torpedóból is.
  • Plata
    #7736
    Hát ha lesz még dili event én is be váltom a markjaim,ha lesz hozzá kedvem,nekem van több tízezer markom,van olyan kari akinél csak omegából 8-9k van.
  • RoboKutya78
    #7735
    Na lassan de haladok előre van már kemény 660 zenem eszembe jutott hogy van egy rakás procim meg omegamárkom amit már nem használok semmire volt vagy 3000 darabom:)
    Lassan meglesz a minimum egy hajóra.

    A torpedóból meg ha jól emlékszem egyet lehet tenni egy hajóra

    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2014.09.23. 22:30:28
  • Gundark 1 1
    #7734
    A kísérleti romulán plazmából csak egyet lehet fel aggatni a hajócskára? Mert egyet már építek.
  • RoboKutya78
    #7733
    na majd ki kísérletezem
  • Plata
    #7732
    Hát ehhez nem sok angol szükséges,látod hogy mi kell a szükséges cucchoz és hányas skill,valamint milyen doff.Igazából szerintem semmilyen angol nem szükséges.én sem tudok angolul.
  • RoboKutya78
    #7731
    köszi de angolom semmi így csak setétbe tapogatok:)
  • Plata
    #7730
    Nah nekiállok leírni erre megelőz.
  • Plata
    #7729
    Először húzd fel 15-ös szintre,addig ne is foglalkozz vele,az is beletelik pár hónapba.20 órás project ad 6-7 ezer xp-t.Ezzel kezd el húzni a neked tetsző ágat,egyszerre max 4 küldid futhat,ha eléred a 15-ös szintet már 5.Ahhoz hogy 1 ágat fullra húzz kell 2.07 millió xp.Számold ki napi 6-7 ezer xp-vel.
    És van 7 R&D ág.
    Craft
  • Raulblanco7
    #7728
    nem biztos hogy van magyar leírása, annyira egyszerű mint a kő papír olló.
    legalsó 6000-es xp-s projekttel szintezed, minél magasabb a szintje annál jobb esélyeid vannak a gyártásra.
    alapanyagot gyűjtögeted, azokból alkatrészeket csinálsz, majd végül magát a cuccot további alapanyagokból és alkatrészekből
    vannak nagyon extrás dolgok, azokat csak 15-ös szinttől lehet gyártani
    catalyst pedig javít az esélyeiden, hogy valami ultra rare cuccot csinálj.
    kb ennyi, felesleges magyar leírás ennek
  • RoboKutya78
    #7727
    Srácok hol találok valami MAGYAR leírást az új R&D rendszer rendes használatáról mit hogy kell benne építgetni
    Eléggé frusztrálva érzem magam miatta nem tudom mit kezdjek először tápolni fejleszteni
    Most lestem bele először kicsit nagyon idegen számomra.
  • Plata
    #7726
    Valami stabilitási gondok vannak,vagy mi a francot ír ki.
  • gunji
    #7725
    Az eu2 proxyról lehet tudni valamit? Napok óta elérhetetlen. :(