45159
  • Plata
    #7827
    Várható volt,én is gyártom az upgrade tokeneket,de én a flotta számára nem eladásra.
  • gunji
    #7826
    Látom, mindenki rácuppant az upgradere, sikeresen le is verték az árakat. :( Hát ebből sem gazdagodok meg. Ennyi volt részemről, a játék is mára, eléggé leamortizált ez most.
    Fillérekért adják az mk xiii-as lila cucokat, lehet vásárolni.
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2014.09.27. 19:08:23
  • RoboKutya78
    #7825
    ahm. értem:)
    viszont azt nem vágom miért nem tudok új karaktert létrehozni
    elvileg minden okés az accunttal a honlapra be tudok csekkolni de a loaderben már nem fogadja el a jelszavamat?
  • gunji
    #7824
    Nem vagyok előfizus (bár egyszer valamikor talán még leszek). De félreérted, nem neked kell előfizetőnek lenni, s nem kell még négy karakter egy accon belül egy flotta létrehozásához, hanem csak egy tetszőleges ötfős csoport/group kell, tehát öt különböző RL ember acca, s egyazon instában kell lenni. A létrehozónak kell teljesítenie pár feltételt: legalább 20 óra játék, legalább 1 zen vásárlása diliért.
  • RoboKutya78
    #7823
    Neked akkor volna előfizus karaktered? mert akkor esetleg hajlandó lennék kreálni még 4 karaktert azt nem tudom milyen szint kell hozzá vagy nem szint függő?
  • Plata
    #7822
    Én egy misit kaptam hasonló célból.
  • gunji
    #7821
    Ahhoz így is úgy is öt ember kell. Én is szerettem volna hasonló okból egy flottát (meg boff-ot tanítani), de reménytelen volt ingyen összeszedni négy embert. Láttam olyanokat, kik százezres kenőpénzeket próbáltak osztogatni, csak hogy segítsen valaki. :/
  • RoboKutya78
    #7820
    Skacok van itt aki előfizus és tudna nékem kreálni egy fleetet? kéne egy kis magán hely a cuccaimnak és nincs kedven bajlódni a mailcímekkel.
  • Plata
    #7819
    20 szintje van minden iskolának.
    Mindegyikhez 2.07 milla xp kell.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.09.27. 10:16:54
  • Plata
    #7818
    Tegnap 163-ért vettem 3k zent.
  • RoboKutya78
    #7817
    ÁÁÁ 165 dili egy zen kezdek naagyon mérges lenni hogy nem vártam 3 napot a finomítással.
  • RoboKutya78
    #7816
    Egy kérdés R&D vel kapcsolatban hány szintje van a különböző rendszereknek?
    Kár hogy ismét ki kell képezni így feleslegesen ment el az a sok cucc amit a múltkori rendszerbe fektettünk.
  • Uniel
    #7815
    A bortasq-on nekem is is KHG van alapból, azzal baszott jól néz ki :) Az Undine set-től nem estem hasra.... Bár az vicces, hogy 5 év alatt nem tudott a cryptic a borg set + Khg/MACO Pajzs kombinációnál jobbat kitalálni.
  • RoboKutya78
    #7814
    jaa ez bent volt a kiképzőnél persze a 480 dilit ott hagytad a könyvtáros pultján ha már én arra járok azt is bezsákolnám:))
  • RoboKutya78
    #7813
    űhaa most számoltam össze nagy valószínűséggel van 2500 zenem elfekvő dilitiumban
    Van 18 darab bányás tokenem az kb 90.000 dili ami 410 zen kb
    Lassan haladok a repu képzéssel is várható hogy legalább 3 karakteremnél készen lesz max két event is amit most hirtelen nem tudom mennyi dili de ha jól emlékszem kapunk értük 18000 dilit?
    Van 60 contrabom is beváltásra.
    Az tutti peches leszek leárazás idejére úgyse fogom tudni bezsákolni minden zent.
  • Plata
    #7812
    Nem doffot,boffot adott.És ha odamész van két interakció,pofázni ferra-val és pofázni az officerrel,ez mellé volt egy harmadik interakció,hogy mi nem tudom mert rányomtam,és kaptam egy boffot.
  • RoboKutya78
    #7811
    az nem az amikor a 7 kék dofot cseréli be egy random lilára így szereztem egy alkalommal vagy 10 milliós dofot amit ki is raktam piacra:)
  • Plata
    #7810
    Lementem akadémiára felvenni a doff küldiket,és a két lehetőség hogy beszélek az officerrel meg dumálok Ferra-val mellett volt még valami,rá kattintottam és kaptam egy lila Boffot.Nem is tudom mi volt oda írva csak rákattintottam.
  • Plata
    #7809
    De én nem járok undi stf-re mert fölösleges hülyeségnek tartom.Undi repuhoz nem kell undi űrre járni.Az undi űr stf tök unalom.Sosem vettem ki undi szettet,mivel nem járok ilyesmire.Én a Bortas-t KHG-val szeretem attól olyan szép,bár AEGIS szettel is szép.Fleet B'rel bop-al voltam párszor undine elite zűrön,azzal nem volt gond,sőt poén volt,mert mintha az undik nem bírták volna a torpedóim.Volt hogy breen cluster torpedó undi hajóba 120-130k körül sebzett.De random csapattal sosem mennék oda.B'rel-el meg jó hecc volt,mert végig cloak alól lövöldöztem vele,zavaró képességgel és konzollal mindig leszedtem magamról azt aki észrevett.A B'rel hajómon szinte nincs is pajzs,pajzs skilljei nullák,minden energia a hajtóművön és az aux energián van,fegyver és pajzs a legkevesebb.
  • Uniel
    #7808
    Én Undine settes Bortasq-al voltam, direkt hogy teszteljem milyen. Az elején még nálunk se volt gond, aztán egyszer csak elkezdett ilyen brutálisakat lőni, ja és persze minden lövése crit-elt :D

    Battlezone-ban nincs is gond a planet killerrel, ott simán kilehet bírni a lövéseit, Én az Elite Stf-ről beszéltem
    Utoljára szerkesztette: Uniel, 2014.09.27. 08:41:19
  • Plata
    #7807
    Nem tudom két napja voltam undine space battlezone-n,rossz helyre mentem,de ha már ott voltam leálltam harcolni,dyson szettes dyson packos hajóval,10-15 lövést kibírt a hajóm a planet killertől úgy hogy nem haltam meg.
  • Uniel
    #7806
    Az Undine Űr STF-ek horror kategoriák lettek, főleg puggal. legutobb a bolygó védősnél 1 órát szenvedtünk mert a végén a planet killer one shoot-olt mindenkit, 90K-t lött. Gondolom valamit buheráltak vele :(
  • Plata
    #7805
    Passz,szinte soha nem megyek undi stf-re,csak földire.
  • bgabor
    #7804
    Az mitől lehet hogy néha az STF küldik bebugolnak?
    Ma mentünk a srácokkal vagy négyszer elite undine STF-et (a hajógyáros-folyadékűröset).
    Háromszor különsöebb gond nélkül lement, nade negyedjére! Olyan sebzéseket csináltak a gépi ellenséges hajók hogy csak néztünk. Ilyen 50-90.000es damageket lőttek egyetlen lövéssel. Háromnegyed óra szenvedéssel tudtuk csak megcsinálni a máskor nem különösebben hosszú vagy nehéz küldetést. Sokszor van ilyen bug?
  • gunji
    #7803
    Mindegy. Azért köszi :D

    Más. Mijaaa...? Már nem lehet kapni a lila tech kitet az ESD-n Shelbytől? Még három napig kellett volna mennie :/
  • Plata
    #7802
    Passz.
  • gunji
    #7801
    Úgy értem, mennyivel többért passzolható el. ;) Hacsaknem a határ a csillagos ég :)
  • Plata
    #7800
    Asszem 2-3-4% kb.
  • gunji
    #7799
    Srácok, egy mk 12-es ultra rare konzol mennyivel ér többet, mint egy very rare társa?
  • Plata
    #7798
    Én egyenlőre semmit sem upgradelek,majd idővel úgyis olcsóbb lesz.
    Voltam ma klingonnal cuccot szerezni,első lettem,és a jutalmam egy rakás lila Mk10 item.
    Hát a tököm tele van hogy 50-es karival mk10-et kapok.
  • Raulblanco7
    #7797
    platac, 5-ös szinttel tudsz basic zöldet, 10-essel improved kéket, 15-össel superior lila techet csinálni, a maxos skill a 20-as...
    bármelyikkel lehet tudtommal fejleszteni bármilyen szintre, a különbség annyi, hogy gyengébb minőségű cuccal több dilithiumba kerül a fejlesztés, mert ugye sokkal több kell belőle, és így több dilithiumot is használ, mintha az ec-ből drágább kéket vagy a lilát használnád.
    EC-ből legolcsóbban rengeteg zöld cuccal accelerator nélkül jössz ki, de ez rengeteg dilithium.
    Dilithiumból olcsón a lila techekkel és mindegyikhez acceleratorral jössz ki, de ez meg sok ec.
    Ki-ki a számára legmegfelelőbb arányt fogja úgy is használni, én inkább az ec-t költöm majd lila techre és acceleratorra a dupla xp-ért mint a dilithiumot.
  • gunji
    #7796
    Mégiscsak négykor lesz a leállás, SRY. Megcsalt a netes időzóna konverter, meg az emlékeim (1400UTC volt 16.00CET eddig).

    #7795: Köszi. Kár :(
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2014.09.26. 15:38:08
  • Fabio Capello
    #7795
    28 óra.
  • gunji
    #7794
    Sok volt a crash/összeomlás a tegnapi patch óta, azt javítják. De szerintem ötkor kezdik, nem négykor.
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2014.09.26. 13:31:53
  • RoboKutya78
    #7793
    mit frissítenek ma már megint 4 órától?
  • gunji
    #7792
    Egy mk xii-es borg repus pisztolyra néztem, ott csak 48k-t írt, sebaj :)

    #7791: Jó kék is, csak több kell belőle. Feltéve, ha megelégszel a very rare szinttel. Ultra rare vagy epic azt hiszem, azzal nem lesz.

    Más. Egy kérdés: A resettle colonist-nak ~24 órás cd-je van? Mert nekem csak egyszer jelenik meg naponta, akárhova megyek. :(
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2014.09.26. 13:07:07
  • Plata
    #7791
    Már lila upgrade vacak is van exen,gondolom sokan nekiugrottak a craft skill felhúzásnak,mert maxossal lehet lilát csinálni bizonyára.
  • Plata
    #7790
    Miért?Várható volt hogy a sok sok dilis upgrade miatt majd mindenkinek kell a dili,vagy hogy húzzák a craftot.
  • RoboKutya78
    #7789
    ja mérges is vagyok :)
  • Plata
    #7788
    Tegnap este óta 10-et zuhant a Zen ára.