45136
  • Plata
    #7844
    Tíz kulcs árából nem lesz hajód.Tíz milla a kulcs?Hol?Sosem volt 10 misi a kulcs,legdrágább 3 misi volt.
    A kulcs jelenlegi ára 2 milla,sosem volt 10 milla és nem is lesz szerintem.
    Honnan a halál faszából vetted hogy a master key 10 misi?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.09.28. 14:49:18
  • RoboKutya78
    #7843
    srácok mi az a pénzért kapható legújabb Science hajó amit 100 milla körül be lehet zsákolni?? Gondolkodok 10 darab kulcs megvételében:) és annak az árából szeretnék egy jó Science hajót bezsákolni
    Vagy tartsak ki a Delta hajók megérkeztéig? Lehet utóbbi lesz.
    Vagy zsákoljam be a 10 darab kulcsot és úgy is felkúszik 10 milla felé a kulcs ára és akkor adjam el???
    Jaj ezeket a dilemmás kéréseket?:))

  • gunji
    #7842
    Resetelték a lila upgrade kiteket Shelbynél, mintha még egyszer fel lehetne venni. Próbálta valaki? Ha felveszem őket még egyszer, az exploitnak számít?
  • gunji
    #7841
    Lemész a Földön az Akadémiára, s ott, ahol a töri kérdésekkel lehet 480 dilit szerezni Commander Vialánál, a vele szemben ülő Personal Officerhez kell odamenni. Nála jelenik meg a 'Put in transfer order for Elisa Flores' gomb. Erre adja a bofft. Nálam rögtön az aktívok közé került, így kellett egy szabad boff hely neki.
  • gunji
    #7840
    Köszi :) Akkor felteszek egy virtuális gépre egy arcot, hogy legközelebb már tudjam használni.
    A holo-Leeta sem él már? Az RMC tudom, hogy már nincs, de legalább nem kell választanom a karaktereim közül, hogy melyik kapja meg :D
  • Plata
    #7839
    Már nem lehet.Csak a livestream alatt,azt hiszem.
  • DarkBlade
    #7838
    Elég az ARC.
  • RoboKutya78
    #7837
    ezt hol lehet kiszedni?
  • gunji
    #7836
    Megnéztem ezt az ingyenes lila BOFF-ot a föderációs Akadémián, s szerintem csak azoknak a karaktereknek jár, amelyeket még a tutorial felújítása előtt hoztunk létre. Az újabb karaktereim, akik már eleve az Elisa Flores-Kolez-T'Vrell-Zarva BOFF négyest kapták induláskor, azoknak nem jár plusz BOFF, csak a legrégebbi karakteremnek, akinek még random estek a BOFF-ok.
    Így a régi karaktereknél érdemes megnézni, jár-e az ingyen Elisa Flores, aki lila tac BOFF. Akinek van régi klingonja, az is bepróbálkozhat az ottani Akadémián, hátha kaphat egy lila tac K'Gan-t.

    Más. Egy kérdés: ezekhez az arcos kódokhoz (a livestreamből) elég egy arc-kliens STO nélkül, vagy kell bele egy STO is?
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2014.09.28. 11:18:10
  • Plata
    #7835
    Raul tényleg meg buherálták a [Console - Universal - Enhanced Induction Coils] és a [Console - Universal - Enhanced Plasma Manifold] konzolokat,jól emlékeztem hogy csak két rendszerre adtak energiát és csak 33-at,de most már 3 rendszerre adnak +50 energiát.
    Ilyen lett:
    Shield, Engine and Aux buff
    Repairs disabled Shields, Engine and Auxiliary Subsystems
    Immune to Shields, Engines and Auxiliary Offline for 20 sec
    +50 Shield Power Setting for 20 sec
    +50 Engine Power Setting for 20 sec
    +50 Auxiliary Power Setting for 20 sec
    +10 Maximum Shield Power for 10 sec
    +10 Maximum Engine Power for 10 sec
    +10 Maximum Auxiliary Power for 10 sec

    Ilyen volt:
    Weapon and Engine Power Buff
    Repairs disabled weapon systems
    +33 Weapon Power Setting for 20 sec
    +33 Engine Power Setting for 20 sec
    Repairs disabled engines

    Ha Obelisk wap magod van és ez a konzol bent van a maximális energiád 145 lehet.
  • Plata
    #7834
    Megint gyártom engi upgrade-hez szükséges cuccokat,és plasma capacitator nálam mindig sokkal több lesz mint coolant injector.
  • Plata
    #7833
    Nem csak leállás volt,hanem korábbi állapotra állították vissza a szervert,azért gondolom mert leállás előtt a flotta bankba gyártottam upgrade tokeneket,és 16 sci projectet csináltam amiből 29 token lett,legyártottam 16 engihez szükséges alapanyagot is,az egyikből jóval több lett,elindítottam 4 engi upgrade projectet és betettem sci tokeneket a flotta bankba,szóltam cseten hogy vegyen ki akinek kell,utána karit váltottam hogy menjek egy stf-et,minden project indítás után másik karival stf-et mentem.De most ahogy kilogoltam kivágott a szerver és nem is engedett fel többet.Mivel más is írta hogy halott a szeró így elővettem a fénykardom és nem is léptem be STO-ba ma reggelig.
    Ma reggel bementem elsőnek a tőled kapott Red matter konzolt akartam kivenni de nem találtam levélben és táskában,de a táskámban megtaláltam a tegnap esti sci upgrade cuccokat,és 4 sci upgrade project lett kész,nem engi amit indítottam,és az engi alapanyag sehol.
    Szóval tuti nem a leállás előtti állapotra állt vissza a szerver.
    Miután lefutott 4 engi upgrade project és végeztem a takarítással akkor jutott eszembe hogy a red Mattert talán a storeban keressem,és meg is találtam.Csak örömömben a ferengi karival vettem ki,kár hogy nem acc bound,de azért nagyon köszönöm.
  • Raulblanco7
    #7832
    ez nem tervezett leállás, csak meghalt a holodeck és nem tudták még megjavítani
  • RoboKutya78
    #7831
    Csak nem most installálják a NAAGY csomagot?
  • RoboKutya78
    #7830
    megint sikerült rávenniük hogy ne játsszak az este :( updat van és még ráadásul időlimit nélküli ehh..
  • gunji
    #7829
    Hát épp ez az: három napig kellett volna tartania, de csak egy napig tartott. :D
    Én meg csak arra számítottam, hogy pluszban három-négy különböző 8-10 milliós konzolt azért fel tud szívni a piac (típusonként legfeljebb 5-6 darab volt kinn), de hát sajna tévedtem. Most ötmillióm és 40k dilim áll bennük. Mindenesetre az hiszem, ez az upgrade lehetőség jelentősen át fogja rendezni az exchange-t.

    Közben az adminok a szerveren is kipróbálhatták ezt az új superior tech kitet, de az upgrade nem sikerült.
  • RoboKutya78
    #7828
    minden varázslat 3 napig tart ki csak:)
  • Plata
    #7827
    Várható volt,én is gyártom az upgrade tokeneket,de én a flotta számára nem eladásra.
  • gunji
    #7826
    Látom, mindenki rácuppant az upgradere, sikeresen le is verték az árakat. :( Hát ebből sem gazdagodok meg. Ennyi volt részemről, a játék is mára, eléggé leamortizált ez most.
    Fillérekért adják az mk xiii-as lila cucokat, lehet vásárolni.
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2014.09.27. 19:08:23
  • RoboKutya78
    #7825
    ahm. értem:)
    viszont azt nem vágom miért nem tudok új karaktert létrehozni
    elvileg minden okés az accunttal a honlapra be tudok csekkolni de a loaderben már nem fogadja el a jelszavamat?
  • gunji
    #7824
    Nem vagyok előfizus (bár egyszer valamikor talán még leszek). De félreérted, nem neked kell előfizetőnek lenni, s nem kell még négy karakter egy accon belül egy flotta létrehozásához, hanem csak egy tetszőleges ötfős csoport/group kell, tehát öt különböző RL ember acca, s egyazon instában kell lenni. A létrehozónak kell teljesítenie pár feltételt: legalább 20 óra játék, legalább 1 zen vásárlása diliért.
  • RoboKutya78
    #7823
    Neked akkor volna előfizus karaktered? mert akkor esetleg hajlandó lennék kreálni még 4 karaktert azt nem tudom milyen szint kell hozzá vagy nem szint függő?
  • Plata
    #7822
    Én egy misit kaptam hasonló célból.
  • gunji
    #7821
    Ahhoz így is úgy is öt ember kell. Én is szerettem volna hasonló okból egy flottát (meg boff-ot tanítani), de reménytelen volt ingyen összeszedni négy embert. Láttam olyanokat, kik százezres kenőpénzeket próbáltak osztogatni, csak hogy segítsen valaki. :/
  • RoboKutya78
    #7820
    Skacok van itt aki előfizus és tudna nékem kreálni egy fleetet? kéne egy kis magán hely a cuccaimnak és nincs kedven bajlódni a mailcímekkel.
  • Plata
    #7819
    20 szintje van minden iskolának.
    Mindegyikhez 2.07 milla xp kell.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.09.27. 10:16:54
  • Plata
    #7818
    Tegnap 163-ért vettem 3k zent.
  • RoboKutya78
    #7817
    ÁÁÁ 165 dili egy zen kezdek naagyon mérges lenni hogy nem vártam 3 napot a finomítással.
  • RoboKutya78
    #7816
    Egy kérdés R&D vel kapcsolatban hány szintje van a különböző rendszereknek?
    Kár hogy ismét ki kell képezni így feleslegesen ment el az a sok cucc amit a múltkori rendszerbe fektettünk.
  • Uniel
    #7815
    A bortasq-on nekem is is KHG van alapból, azzal baszott jól néz ki :) Az Undine set-től nem estem hasra.... Bár az vicces, hogy 5 év alatt nem tudott a cryptic a borg set + Khg/MACO Pajzs kombinációnál jobbat kitalálni.
  • RoboKutya78
    #7814
    jaa ez bent volt a kiképzőnél persze a 480 dilit ott hagytad a könyvtáros pultján ha már én arra járok azt is bezsákolnám:))
  • RoboKutya78
    #7813
    űhaa most számoltam össze nagy valószínűséggel van 2500 zenem elfekvő dilitiumban
    Van 18 darab bányás tokenem az kb 90.000 dili ami 410 zen kb
    Lassan haladok a repu képzéssel is várható hogy legalább 3 karakteremnél készen lesz max két event is amit most hirtelen nem tudom mennyi dili de ha jól emlékszem kapunk értük 18000 dilit?
    Van 60 contrabom is beváltásra.
    Az tutti peches leszek leárazás idejére úgyse fogom tudni bezsákolni minden zent.
  • Plata
    #7812
    Nem doffot,boffot adott.És ha odamész van két interakció,pofázni ferra-val és pofázni az officerrel,ez mellé volt egy harmadik interakció,hogy mi nem tudom mert rányomtam,és kaptam egy boffot.
  • RoboKutya78
    #7811
    az nem az amikor a 7 kék dofot cseréli be egy random lilára így szereztem egy alkalommal vagy 10 milliós dofot amit ki is raktam piacra:)
  • Plata
    #7810
    Lementem akadémiára felvenni a doff küldiket,és a két lehetőség hogy beszélek az officerrel meg dumálok Ferra-val mellett volt még valami,rá kattintottam és kaptam egy lila Boffot.Nem is tudom mi volt oda írva csak rákattintottam.
  • Plata
    #7809
    De én nem járok undi stf-re mert fölösleges hülyeségnek tartom.Undi repuhoz nem kell undi űrre járni.Az undi űr stf tök unalom.Sosem vettem ki undi szettet,mivel nem járok ilyesmire.Én a Bortas-t KHG-val szeretem attól olyan szép,bár AEGIS szettel is szép.Fleet B'rel bop-al voltam párszor undine elite zűrön,azzal nem volt gond,sőt poén volt,mert mintha az undik nem bírták volna a torpedóim.Volt hogy breen cluster torpedó undi hajóba 120-130k körül sebzett.De random csapattal sosem mennék oda.B'rel-el meg jó hecc volt,mert végig cloak alól lövöldöztem vele,zavaró képességgel és konzollal mindig leszedtem magamról azt aki észrevett.A B'rel hajómon szinte nincs is pajzs,pajzs skilljei nullák,minden energia a hajtóművön és az aux energián van,fegyver és pajzs a legkevesebb.
  • Uniel
    #7808
    Én Undine settes Bortasq-al voltam, direkt hogy teszteljem milyen. Az elején még nálunk se volt gond, aztán egyszer csak elkezdett ilyen brutálisakat lőni, ja és persze minden lövése crit-elt :D

    Battlezone-ban nincs is gond a planet killerrel, ott simán kilehet bírni a lövéseit, Én az Elite Stf-ről beszéltem
    Utoljára szerkesztette: Uniel, 2014.09.27. 08:41:19
  • Plata
    #7807
    Nem tudom két napja voltam undine space battlezone-n,rossz helyre mentem,de ha már ott voltam leálltam harcolni,dyson szettes dyson packos hajóval,10-15 lövést kibírt a hajóm a planet killertől úgy hogy nem haltam meg.
  • Uniel
    #7806
    Az Undine Űr STF-ek horror kategoriák lettek, főleg puggal. legutobb a bolygó védősnél 1 órát szenvedtünk mert a végén a planet killer one shoot-olt mindenkit, 90K-t lött. Gondolom valamit buheráltak vele :(
  • Plata
    #7805
    Passz,szinte soha nem megyek undi stf-re,csak földire.