45133
  • Raulblanco7
    #7881
    a két lila loot amit az első helyért kapsz a végén, mk 11 helyett esélyes hogy csak mk 10 lesz, az többnyire exchangre megy, nem vendorhoz, ezért nem mindegy, hogy milyen a szintje.
  • Plata
    #7880
    Sci karival könnyű,ott ahol a legsűrűbb a klingon benyomod GW-t rá eresztesz egy SS-t oszt puszi.
    GW+SS romulán tömegek ellen egyenesen kéjmámor.
  • gunji
    #7879
    Köszönöm a tippeket, mind a grafikára, mind az sb24-re. Ez utóbbinál nem ismertem sem a bónusz bosst, sem a szólózás lehetőségét (illetve nem gondoltam, hogy egyedül megcsinálható). Az, hogy mk x-es a loot, oly mindegy, eddig se láttam xii-est esni, a ferenginek megy úgy is mindegy, mit kap.
  • Plata
    #7878
    Én nem is azért szoktam menni hogy pénzt keressek,ha esik valami azt úgyis bedobom,csak jó móka egyedül leverni SB24-et,és úgy hogy le sem tudnak lőni.
  • Plata
    #7877
    Solana szett nekem dyson hajón van,asszem dyson sci hajó,pontos nevét tudja a ragya.Csak azért van meg mert dyson hajóra dyson szettet akartam.
    De mintha jobb lenne a szett képessége dyson hajóval,sima hajóval nem kapod meg a szett képességet.De dyson packos hajóval ad neki nagyon fasza metafrászos pajzsot.
    Viszont a Dyson repus szettből 3 van fent,az ok hogy a pajzsa szép,de a 3 részes szett képessége lófing.Négy részes még nincs meg.
  • Gundark 1 1
    #7876
    A solane szettel szemeztem én is. Jó? A dyson nem tetszik annak ellenére hogy a fegyvereiket használom :)
  • Raulblanco7
    #7875
    Csak azzal az a gond, hogy esélyes az mk 10-es jutalom, mivel csak level 50-re tudod beállítani majd az ellenfeleket a public level 51 szintje helyett...
    Akkor már inkább gorn minefield a haverokkal 5-en a listából mentek be, minden a közösbe eladtok és elosztjátok a pénzt.
  • Plata
    #7874
    Lehet ha tudok még nyugisan lógni 10-20 percet felugrom STO-ra,csak most nem lehet lógni.Itt a főnök.
  • Plata
    #7873
    SB24 egyedül is letolható,akkor talán jobban bírja a géped,csinálsz privát SB24-et bemész letolod,tied az összes jutalom.De remélem tudod hogy SB24-nek ha vége van nem szabad kimenni,mert amikor SB24-ben mindennel kész van és elhúzhatod a csíkot,a föderációs állomás mögé be warpol egy Boss sok kis csicskával,és ha lerúgod a fejét mielőtt az óra lejár,akkor is kapsz jutalmat.Csak oda kell jó kis dps,mert a a főgirnyó kicsit combos,és nincs sok időd,180 másodperced van hogy megtaláld és likvidáld.Ha letelt a 180 másodperc SB24 kivág.
    ma reggel volt kis időm beugrottam dyson groundra,176 mark jött össze,már nagyjából kész voltak a térképpel,már csak 450 dyson mark és kész a full dyson szett,bár nem vagyok benne biztos hogy jobb dyson packos hajóra mint a solana.Solana szuper metafázisos pajzsa egész jó volt.
    De mostmár télleg rohadtul rühellem dyson groundot.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.10.01. 08:36:51
  • Raulblanco7
    #7872
    maxon nekem is laggol egy nagyon bivaly géppel. ha oda akarsz menni grafikát nullára, akkor lehet játszani.
  • gunji
    #7871
    Bő két év után estem be ismét az sb24-be, de sajnos fogalmam sincs hogy sikerült, mivel semmit sem láttam a 4-5 másodpercenkénti 1 frame-ben. Hát úgymond érdekes volt :| Ha ez tényleg ilyen, akkor továbbra is kihagyom az e fajta időtöltést :/
  • Plata
    #7870
    Nem,ha mentél stf-re vagy bármilyen PVE marhaságra kaptál egy ládát,abban volt a szokásos alapanyag és még egy láda.Így volt hogy 10 trellium és 4 plekton jött egy ládából.Én elég sokat gyűjtöttem,sajna tegnap pont lemaradtam a végén,tele pakoltam az acc bankot ládákkal,de későn logoltam át a craftos karira,4 percel lekéstem.Klingon karikkal farmoltam stf-et,a ládát betettem acc bankba ferengivel meg nyitogattam.Nem csak craft alapanyag jött hanem katalizátor is.Van négy fun klingon karim,velük igazán jó móka stf-ezni.
  • Raulblanco7
    #7869
    nem átverés, egész hétvégén ontotta magából az alapanyagot a pve, kellett is, így is egekben minden alapanyag ára.
  • RoboKutya78
    #7868
    ahm akkor ez csak egy átverés :)
  • Raulblanco7
    #7867
    csak hétő 7-ig tartott mint hétvégi event, már nincs dupla láda
  • Fabio Capello
    #7866
    event miatt.
  • RoboKutya78
    #7865
    Jól vettem észre ha az r&d ládát kinyitod akkor lesz benne még egy R&D láda ez most a duplázás vagy így is marad?
  • Plata
    #7864
    Jaa,ezt nem tudtam,10 dilithium?Hát az lófing,nekem elite stf-en 960 esett meg egy láda R&D alapanyag,akkor melyiket is éri meg csinálni?
  • Raulblanco7
    #7863
    R&D hétvége alatt esett 10 dilithium is onnan, mindenkinek.
  • Plata
    #7862
    Anomáliából?Azokban nem dili van,hanem craft alapanyag,sztem.
  • HyperManiac
    #7861
    Dilithiumot csak előfizetők szedhetnek ki anomáliákból? Vagy akik bármit vesznek a shopban?
  • gunji
    #7860
    Asszem elfelejtettem felvenni az upgrade kiteket Szép kis nap, buktam 50 millát, 50k dilithiumot mellé. Talán itt abba is kéne hagynom a játékot.
    Annyit még hozzáteszek, hogy múlt szombaton belenéztem a bogaras livestreambe, s ennek kapcsán eszembe jutott, milyen jó lenne egy ilyen helyen melózni, azt csinálni, amit az ember amúgy is szeret csinálni. Legalábbis nem biztos, hogy bogárirtásban annyira rossz lennék, mint az a Smirk gyerek, vagy ki. Nah, álmodik a nyomor.
  • Plata
    #7859
    A kulcs ára megint lefelé megy,47 kulcsot vettem majdnem 90 millából.
  • gunji
    #7858
    Pont ezért kezdtem el standard tac konzolokkal, mert úgy gondoltam, hogy azokat úgy is elviszik (sokan nem tudnak flottából kivenni), azaz nagyobb azok forgalma, az upgrade-t meg elrontani nem lehet (=nem ad hozzá kuka modot), s nem kell olyan sok EC-t befektetni (inkább dilit költöttem az upgradere, mert az eladási árból contraband által több dili jönne vissza). Hármat azért sikerült is eladnom, van még kettő plusz egy eng konzol és egy torpedo. A problémám velük inkább az, hogy a többiek az ajánlatokat 2-3 milliónként az előző alá teszik ki, így lenyomják az árakat. De annyira azért mégse, hogy a kispénzűeknek is megérje megvenni.
    A fegyvereket is nézegettem pénteken, de azokhoz több upgrade kit kell és rizikósabb egy újonnan bejövő mod (ahogy Te is írtad), így elég sokat kell befektetni és bizonytalan a megtérülés, főleg, ha acceleratort is teszek hozzá. És bár egyet azért bekockáztattam, ez inkább a (nálam) pénzesebbeknek lehet jó játék.
  • Plata
    #7857
    Ma hogy átnéztem a bankomat újra a kezembe került a bugos warp magocska ami már legalább féléve pihen a bankban mert még mindig parázok tőle.
    Szerinted mi lenne belőle ha upgradelve lenne?Megjavulna vagy még bugosabb lenne?

    Meg eszembe jutott még másik dolog is,de majd azt ha feljössz elmondom.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.09.29. 13:02:26
  • Plata
    #7856
    Reggel mentem egy rakás STF-el meg klingon fleet alertet,ma végre nyertem lila beam upgrade-t.De az egyik R&D dobozban 10 trellium és 4 plekton volt.Igaz sokban meg semmi jó.
    De azért nem volt rossz a termés,pár ládából jött plekton meg argonite gas is,vagy mi a ragya.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.09.29. 12:46:06
  • Raulblanco7
    #7855
    Az eleve halálra volt ítélve, ki használna drága sima tac konzolokat, amikor vannak fleetes tac konzolok. Vették vették őket, mikor volt valakinek legolcsóbbra kirakva, de upgradelni pont azokat rossz ötlet, mert annak alapanyagából (11-es tac konzol) rengeteg van a piacon, a végeredmény pedig egy biztos konzol.

    Én az engi konzollal játszva azon igyekszem keresni, hogy Very Rare-ről Ultra Rare-re fejleszve megkapja a craftos konzol a spéci proc-ot, ami ha valami szar lesz, a konzolom semmivel nem ér többet, mint amiből kiindultam, vagy még kevesebbet. Pl az exotic sci konzolból a 12-es proc nélküli lila tegnap éjfélkor 12 millió volt legolcsóbban, a 12-es fejlesztett ultra rare pedig 10 millió egy gagyi plasma resistes proccal, mert az egy gagyi proc, senkinek nem kell, míg a 12-es lilából még bármi lehet.

    Nekem szerencsém volt, mindkettő ami Ultra rare lett, jobb féle procot kapott. Az Emitteres 25m volt legolcsóbban exchangen, 20-ért adtam had vigyék, a RES A változat 74m volt exchangen, 50-ért akartam adni, de ajánlottak érte 44-et, adtam azonnal, mert holnap már lehet 30-at sem fogok kapni érte, ez meg most biztos profit.

    Ezzek a két craftos konzollal lehet játszani, ha jó szorzót kapsz nagyon sokat ér, csak használj hozzá quality improve acceleratort, hogy legyen 6-8% esélyed az ultra rare-re, ha nem jött be, 13-ason be a bankba és majd DR után 14-es UR-re fejleszted, hátha bejött a jó proc.

    Fegyverrel lehet még játszani, egy jó CRTD3-as over-es, CRTD4-es beam, CRTD3 rapid vagy crtd4-es DHC aranyat ér. Pl Antiproton DHC CRTD3 Rapid egyetlen darab van fent exchangen 250 millióért, nyílván nem veszik meg, de ha esetleg enged valamennyit, 100-150 körül már elmehet, vagy jön egy gazdag pénzes gyerek és megveszi onnan.

    Tényleg, tegnap beam-et is vettem fő engi karakteremnek, omni-directional plasma beam, 360 fokos, over proccal.

    Ha esetleg phased biomatter DHC-kat upgradel valaki, szóljon ha sikerült egy CRTD3 Rapid szorzós ultra rare-t, megveszem, ha meg tudunk egyezni, az sem izgat ha mk 2-es, csak a szorzók legyenek ezek.
  • gunji
    #7854
    Én pont ezt csináltam pénteken csak épp tac konzollal: megnéztem, melyik van relatíve kevés kinn és melyiknek lehet a legnagyobb valószínűsége, hogy elviszik (akkor is, ha kitesznek még párat). De bukás lett ez is, mert azóta is kinn vannak, s közben már az árat is lenyomták öt milla alá. Egy lett ultra rare, azzal mondjuk nem tudom, mit csináljak.
  • Raulblanco7
    #7853
    Én is ezt csináltam ma, vettem 2 x 50 master keyt, 105 - 105 millióért. 1.9 is volt ma már, de aztán kicsit felment, nem akartam még megvenni, de szerintem kedden megint lockbox rerun lesz, az általában 2 hétig tart, és keddtől 2 hét DR-ig amivel 1000% hogy jön új box.
    Meg az egyik trader beírta channelre hogy venne 500-1000db kulcsot, mondom ha ez felvásárolja exről megint 2.5nél tartunk, inkább megveszem ennyiért, ez is sokkal jobb mint a 2.4-2.5 ami egy hete volt.

    Ha meg már költekeztem, vettem egy craftos sci konzolt 137,5m-ért :D
    Kicsit durva egy konzolért, de ez a legerősebb ami létezik a játékban, 3 konzol egyben + egy kis extra.

    21,2 all energy damage resist
    21,2 kinetic damage resist
    31.9 particle generator
    21,2% maximum shield capacity
    +10 fegyver energia 15mp-ig ha healt kap a hajó, 30mp-enként egyszer jöhet be.

    12-es ultra rare, szóval 13-14-esre még erősödik a felső 4 stat, epicen meg vagy erősödik vagy plusz szorzó, szerintem csak erősödik.

    magán a konzolon egyébként a particle generator, pajzs, és a fegyver energia healre a fix, a resall a proc rajta, ez drága, tucat proccal van 10 millióért is ez a konzol, de ha már valami hasznos proc van rajta, akkor elég drága.

    aki esetleg bátor, az vegyen egy sima 12-es lilát 10m-ért, és majd upgradelve ultra rare-re kap egy random procot, ami vagy hasznos és értékes lesz, vagy nem.

    én ezt csináltam ma a craftos engi konzollal, vettem 5db-ot 12-es lilán 5m-ért per darab, felupgrade 13-asra került kb 4m-ba per darab, szóval 45m-t költöttem az 5db-ra, ebből 2db lett 13-as ultra rare és kapott procot így, az egyik shield emitterst, azt 20 millióért vették meg, a másik RES A-t, ami 4 féle resist, de az sem kell, azt 44m-ért vették meg, a másik 3 konzolom csak 13-as very rare lett, de a kettő eladásával is kerestem 19 milliót és van 3db 13-as lila konzolom ingyen.

    azokat már nem szabad most tovább upgradelni, mert jelenleg egy próba árán dr-ben már 14-es lenne, szóval várok velük dr-ig és akkor 14-esre majd onnan már ur-re upgradelve hátha az egyik res all-os lesz. az a konzol egyébként ma 190 millió volt exchangen, kettő van csak. akkor gyakorlatilag levehetem a 2db neutroniumot a hajóról ami jelenleg fent van, mert az engi konzol fordulásból többet ad, resistből ugyan annyit, plusz extrája is van, míg a science konzol resist ugyan annyi, plusz particle generator plusz pajzs, plusz extra, sokat erősödik a hajó, kelleni is fog az új igazi "elit" szinthez.
  • Plata
    #7852
    Na azéé.
  • RoboKutya78
    #7851
    jaah én kérek elnézést:)) belestem a fleet ship moduljával:)az 8,5 milla:)
    de miért?
  • Plata
    #7850
    Szerintem te nem a master key-re kerestél rá,hanem valami másra.
    Vagy a flotta cseten láttad ezt a 8 misit,mert amilyen baromságot szoktak írni a flotta cseteteken,simán elhiszem.
    Kulcsot én mostanában vettem,nem régen,és tudom hogy az ára rohadtul csökken.Múltkor az 50-es pakk amit vettem majdnem 150 misi volt,most 100.Ahhoz hogy 100 misit keress a kulcson most venned kell legalább 50-et.De az piszkosul nem éri meg.
  • Plata
    #7849
    Miiiiiiiiiiit?
  • Plata
    #7848
    Piszkosul benézted,2 misi a kulcs,sosem volt még 5 milla sem,ha jól emlékszem 3 misi volt a legtöbb,szóval rohadtul félre nézted.
  • DarkBlade
    #7847
    elég durván benézted, most éppen 2 milla kereken a kulcs.
  • mrzoltan
    #7846
    Plata, szépen beszéljél, mert elveszem.
  • RoboKutya78
    #7845
    most is 8 milla vagy belestem ?
    nagyon régen kulcsoltál akkor

    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2014.09.28. 15:05:17
  • Plata
    #7844
    Tíz kulcs árából nem lesz hajód.Tíz milla a kulcs?Hol?Sosem volt 10 misi a kulcs,legdrágább 3 misi volt.
    A kulcs jelenlegi ára 2 milla,sosem volt 10 milla és nem is lesz szerintem.
    Honnan a halál faszából vetted hogy a master key 10 misi?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.09.28. 14:49:18
  • RoboKutya78
    #7843
    srácok mi az a pénzért kapható legújabb Science hajó amit 100 milla körül be lehet zsákolni?? Gondolkodok 10 darab kulcs megvételében:) és annak az árából szeretnék egy jó Science hajót bezsákolni
    Vagy tartsak ki a Delta hajók megérkeztéig? Lehet utóbbi lesz.
    Vagy zsákoljam be a 10 darab kulcsot és úgy is felkúszik 10 milla felé a kulcs ára és akkor adjam el???
    Jaj ezeket a dilemmás kéréseket?:))

  • gunji
    #7842
    Resetelték a lila upgrade kiteket Shelbynél, mintha még egyszer fel lehetne venni. Próbálta valaki? Ha felveszem őket még egyszer, az exploitnak számít?