45159
  • Raulblanco7
    #8027
    100-ból kb 5-6db, a többi discard.
    én elsősorban magamnak gyártottam crtd2 rapid phaser dhc-t, mivel venni lehetetlen volt, közben a többit eladtam ami jobb volt de nekem nem kellett... tegnap már inkább upgradeltem, egész jó eredménnyel.
  • gunji
    #8026
    És milyen gyakran sikerül ilyen jobb szorzóst gyártani? Nekem talán egy accx2 pvp-dmg néz ki jobban az átlagnál, rapidosat még soha nem is láttam a játékban :D

    Holnap megint livestream, ezúttal a Dauntless típus szerepel, lehet megint nyerni delta packot és egy egeret. Ma lesz leállás is, de még találtam hozzá release notest.
  • Raulblanco7
    #8025
    én mk 2-eseket gyártottam, mert az 5 perc és csak 10 fehér alapanyag 1 fegyver. kb 10.000 ec ha te csinálod hozzá a cuccokat.
    1-5 millió között el lehet adni a jobb szorzósakat, crtd3 és acc3 vagy crtd2 rapid, acc2 rapid.
    tegnap nem nagyon gyártottam, csak upgradeltem, mákos volt, crtd2 rapidból lett crtd3 rapid, bár nem valami drága, 33-ért volt hasonló, felraktam 15-ért, hátha. illetve acc2 rapidból lett acc3 rapid, az 88 körül volt, 50-ért kitettem
  • Plata
    #8024
    Vicces hogy lila doffal kék cucc lesz,kék doffal meg lila.
  • Plata
    #8023
    Nekem sosem jön crtdx3 max crthx3.
  • Plata
    #8022
    Sci és tac,sztem.De a küldik sorban vannak.
    [10/8 11:37] [System] [ItemReceived] Items acquired: Radiogenic Particle x 10

    [10/8 11:37] [System] [ItemReceived] Items acquired: Beta-Tachyon Particle x 10

    [10/8 11:37] [System] [ItemReceived] Items acquired: Trionium Gas x 5

    Egy elite kristályos ládából.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.10.08. 23:41:48
  • bgabor
    #8021
    És rajtam múlik, melyiket indítom éppen el, vagy sorban jönnek?

    Melyik közülük a legjobb üzlet amúgy jelenleg?
    Utoljára szerkesztette: bgabor, 2014.10.08. 23:37:37
  • Plata
    #8020
    A sulibánon van engi,operation,tac,security,sci,medical ééés izé,civil vagy mittomén mi küldi.
  • bgabor
    #8019
    Amúgy sulibanon mindig ez az engineeres küldi van, tehát érdemes ilyen képzettségű profi boffokra beruháznaom?
  • bgabor
    #8018
    Nekem is ott van minden hajómon a Cutting Beam, nagyon jó cucc.
  • gunji
    #8017
    Sikerült ma szereznem egy kcb-t a borg repuból és hát az első gondolatom az volt, hogy honnan szalajtották ezt a vadállatot? Az assimilated module-lal párban eléggé megdobják a játékélményt
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2014.10.08. 23:07:05
  • Plata
    #8016
    Nem,ez a sulibán egy kurva nagy szopatás,4 lila jó trait-es doffal is kaphatsz ződ doffot,miközben 11-es karival fehér ződ szar doffkkal lilát.
    Nézd itt megnézheted milyen doff kell.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.10.08. 17:21:01
  • bgabor
    #8015
    És ehhez a sulibanoshoz érdemes valami spéci boffot beszerezni, hogy jó rewardot adjon?
  • Plata
    #8014
    Sulibánon most is esik 5-15 milla közti doff.Research lab scientist (asszem) egész jó áron megy.
  • gunji
    #8013
    Egen, meg azt hiszem a doffnak is. Cannonban most 10-es szinten vagyok, de így is 90%-ra adja a lilát, azzal nincs is baj. A gyakorlatban ezt azt jelenti, hogy 12 próbálkozásból egyszer lett csak kék. A modifierek viszont gyengék lettek, talán legközelebb.
  • Plata
    #8012
    Ec nagyon kevés kell hozzá.Alapanyag kell hozzá.Azt meg ad stf.
  • bgabor
    #8011
    Plusz azért ne felejtsük el az RD szintet. Tudtommal komoly hatása van rá hogy mekkora eséllyel lesz lila a cucc, és hosszú idő felhúzni. De igen, jü ötlet, csak nyilván sok időt és EC-t kell beleölni, mielőtt használható lesz.
  • gunji
    #8010
    Köszönöm, megnézem ezt is.

    A mázlifaktor ott jön a képbe szvsz, hogy egy upgrade mekkora eséllyel ad ultra rare-t, craftnál mennyire ad szemetet, vagy egy r&d packból mi esik.
    De abban teljesen igazad van, hogy nagyobb összeget kell(ene) rászánni, abból tényleg nagyobb valószínűséggel sülhet ki valami jó. Csak ezt 50 millió ec-ből nehéz kivitelezni úgy, hogy ugyanennyi áll eladhatatlan konzolokban és ilyen-olyan bontott r&d packokban.
  • Raulblanco7
    #8009
    nincs benne semmi mázlifaktor, szimpla exchanges kereskedelem, hasonló az 1 hónapja általam itt is említett advanced reward packoshoz.
    csak kicsit nagyobb tőke kell és nagyobb profittal.

    én 320 milliót használtam, aminek a fele oda lehetett volna ha esetleg leesnek az árak.
    nem tették, így 400 plusz lett eddig, csak egyre kevesebb és kevesebb, mert egyre többen csinálják.
    én is elmondtam ts-en azoknak akik fent voltak a flottából, ketten csinálják is.

    mindig van valami ami túl sokat ad és érdemes csinálni.
    pl akinek nincs sok pénze, gyártson mk ii-es dhc-kat, ami crtd3, acc3, crtd2 rapid, acc2 rapid mehet is fel az exchangere pár millióért, megveszik. egy ilyen fegyver legyártása kerül kb 10.000 ec-be és 5 percbe x amennyi craft helyed van, én is csinálom most ezt, bár nem eladásra, hanem magamnak akarok exchangen csak nagyon ritkán kapható ilyen fegyvert legyártani, amit aztán majd felupgradelek 14 epic-re.
  • gunji
    #8008
    Mázlifaktor
  • Raulblanco7
    #8007
    Sulibán, egyszerűen, írsz fleet chatre hogy szeretnél menni, platac behív a hajó hídjára, ott elindítasz egy doff küldit és ennyi, az majd hoz egy jó doffot ha szerencséd van ami már nem olyan drága mint régen, én annyiért már lusta vagyok minden karakterrel belépegetni.
  • Raulblanco7
    #8006
    bgabor, nagyon sok módja van, most hétvégén pl 400 millió ec-t kerestem. mindig találni valamit, ha az ember keresi a módját.
  • bgabor
    #8005
    Azt sajnos nem tudom hogyan működik. (pedig a flottában rendszeresen leírják körlevélben)
    Azt sem vágom hogy egy másik, szulibán karakterre bejelentkezve hogyan tudnál a saját karakterednek pénz farmolni. Valami ilyesmit írtak, persze lehet hogy félreértettem.
  • Plata
    #8004
    Én a sulibánról szoktam.
  • bgabor
    #8003
    "To boldly go where no man has gone before."
    Az ő esetében tényleg, bár gondolom ő annyira nem örül neki.
  • Fabio Capello
    #8002
    Az valójában nem bug, hanem feature, ezzel emlékeztet a játék arra, hogy honnan indultál :D
  • bgabor
    #8001
    Amúgy ti hogyan szedtek össze ilyen irdatlan pénzeket hogy minkét Tal Shiar hajót meg tudjátok venni csak a konzolokért? A kettő van vagy 180 millió EC exchangen. Nem semmi gazdálkodás! :D
  • gunji
    #8000
    Hát megértem :) De még mindig jobbak ezek, mint amikor valaki beragad a sector space nélküli űrben, mint például ezen a képen (innen vettem), s nem tud semmit csinálni. Chaten kért tanácsot valaki tegnap este, aki így járt napokkal ezelőtt.
    Az elmaradt itemek nem különösebben érdekelnek (valószínűleg úgy sem használnám fel őket), ahogyan a felvehetetlen lila doffok sem a nyári risa eventről. Az már jobban, hogy pénzügyileg kifejezetten kilátástalan a helyzet. De mindez eltörpül, ha az ember egészségével vannak bajok. :/
  • Plata
    #7999
    Ilyen doff nekem is volt,csak lila,és nem tudtam levenni az exről,de nem is jött vissza hetekig.
  • Raulblanco7
    #7998
    Ha ez megnyugtat, én lifetimer vagyok, 1 hónapja reportoltam, hogy van egy zöld doff a rosteremben ami nem törölhető, nem elküldhető, nem bezúzható, nem eladható, beragadt és csak a helyet foglalja, töröljék vagy javítsák, de semmi történés vagy válasz :)
    Szóval nem csak a tiedre szarnak :)
  • gunji
    #7997
    Értem :) Köszönöm.
  • Plata
    #7996
    Nem,nincs közös fed klingon.
    Úgy lehet hogy van egy fedes és van egy klingon flottája is.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.10.07. 22:41:18
  • gunji
    #7995
    A KDF-es oldalon a Friend or Foe küldetésnél, amikor átlépünk a Hromi szektorba, akkor K'mtar beszél, ő is van kiírva, de a képen K'Gan, az első tisztünk látszik :D

    Egy láma kérdés: valaki hirdette chaten a közös fed-klingon flottáját, ez tényleg lehetséges?
  • gunji
    #7994
    Hát... nem is gondoltam, hogy miattam bármit is fognak tenni, akár előfizetős vagyok, akár nem (amúgy nem vagyok). Persze nagyon jól esne, de nem hiszek benne. Két dolog miatt írtam: (1) ha kapna valaki kárpótlást ezen bug miatt, akkor nekem is lenne mire hivatkoznom, hogy időben (=az akkori event vége előtt) jeleztem a problémát; (2) a lelkiismeretemnek szólt, hogy én mindent megtettem. De mondom, nem hiszem, hogy lenne bármi folytatása. Amúgy sem biztos, hogy kezdenék a cuccokkal valamit, az upgrade eventben hatalmasat csalódtam.
    A másik része a dolognak, hogy itt legalább f2p-ként is hozzá tudok szólni a fórumban, van esélyem arra, hogy egy feltett kérdésemre válaszol valaki és tudok ticketet is írni. Például az SWTOrral ellentétben. Persze lehet, hogy itt sem foglalkozik a support vele, de legalább ennyit meg tudok tenni.
    Az SWTORban egyébként most háromnegyed órája várok egy one-time-passwordöt, ezt például ott nem tudnám jelezni nekik. Be sem tudok lépni sem a játékba, sem az accomba. Ja, hogy próbáljam meg fölhívni őket telefonon hat-nyolcezer forintért? Na ne. :/

    Egy havi előfizetésen amúgy gondolkodtam, unlockolódna az acc shared bank, nagyobb inventory és bank lenne, s még zent is kapnék érte. Ha ezek utána így is maradnának, akkor szerintem megérné :)

    Szerk: megjött az otp, a belépési kísérlet után 25 perccel küldték el, és most 50 perccel később érkezett meg :D
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2014.10.07. 19:25:28
  • Plata
    #7993
    Az a baj ha nem vagy előfizetős,nem is fognak a bugreportoddal foglalkozni.F2P játékosok ticketjeit magasról letojják.
  • gunji
    #7992
    Reportoltam bugként, enyém lett a 2781858. ticket :D
  • gunji
    #7991
    Este hétig még tart. A hétvégén két KDF karaktert indítottam, most lettek 15-ös szintűek, most kapták meg a doffokat, de nem tudom velük felvenni a kiteket. Lehet, h az a baj, hogy az event indulása után születtek, így bebugolt nekem :(

    Az Intrepid-konzolos kérdéshez: akkor lehet, h most a retrofitet veszem meg, azzal könnyebb lesz kifarmolni a flottás verziót (a wikin azt olvastam, hogy a régi modellt cserélik le az újra, de arról nem írnak, hogy kapnánk hajót). Később jöhet a refit is a másik konzol miatt, így zenből is kevesebb kell :D
  • Plata
    #7990
    Gondolom lvl 10?
    Most jut eszembe,asszem csak 3 napig volt.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.10.06. 15:45:37
  • gunji
    #7989
    Az ingyen upgrade kitek felvételének milyen követelményei vannak, mert az új karimmal nem kapom meg őket? :(
  • Plata
    #7988
    Mind a kettő megvan,a kis intrepid 30-as,a nadeon jó móka,a retrofit intrepid 50-es,az ablative generator jó kis konzol.