45161
  • Plata
    #8069
    Vicces hogy valamikor réges régen a Plasmonic Leech is ennyibe került,ma meg 30 milla felett van.Igaz a a Plasmonic tényleg nagyon jó cucc.
  • Raulblanco7
    #8068
    Rossz kutya, sok értelmét nem látom vitatkozni valamiről, amit Te nem ismersz, Én igen (exchange). Maradjunk annyiban, hogy kettőnk közül nem Te vásároltál fel abból a konzolból pár tucatot és nem Te követted eddig az árak alakulását. Az a konzol nem volt még milliós tétel, lehet hogy egyszer / hamarosan az lesz, ahogy távolodunk az Undine boxtól, de milliós tétel még nem volt, egy ideig nem is lesz. Most is viszonylag drága az Undine box alatti 200-300k árához képest.
  • Plata
    #8067
    Fehér fegyver mi a búbánatos isten vasporos fnak?Már ne haragudj meg de én kéknél rosszabbat nem szivesen teszek még kiskarinak sem,vagy megszerzem neki doff küldivel,vagy craft,vagy ex esetleg esik kerrat vagy sb-n.Itt az új craft,olyan lilát faragsz a karidnak amilyet csak akarsz.
  • Plata
    #8066
    Jaah,az túró én több százat gyártottam,sok mk8-10-et is.
    Lock box még ok,kaja/pia csak ha gyűjtő vagy,különben kuka.Commodities,ha nem kék és nem contra akkor kuka,craft nyersinek nem kell,ship device kuka,fehér fegyverek szintezéshez?Kuka.Craftolt cucc ha nem jó,kuka.
    Gyakorlatilag szeméttel vagy tele,nem is nagyon kell ehhez flotta bank.
  • gunji
    #8065
    Nem a karakter jár negyven felett, hanem annyi mk ii fegyvert gyártottam az utóbbi napokban :D
    Igen, elsősorban tárolásra: lock box, kaja/pia, commodities, craft nyersi, sok ship device lootból, fehér fegyverek/konzolok szintezéshez, ilyesmi. Van amit csak ideiglenesen, van amit hosszabb távra. S ez olcsóbb lenne, mint zenért bővítgetni a bankot vagy az inventoryt. Jah meg ott vannak ezek a béna craftolt cuccok is még múltkorról :( De most úgy is szintezem a klingonokat, utána meg a delta miatt úgy se lehet majd belépni XD
  • Plata
    #8064
    1.Crtdx2 Rapid a jó.
    2.Tök mindegy hányas vagy az Mk2 ugyanannyiba kerül.
    3.Mi a búbánatnak neked új flotta?
    Jah,banknak kell az új flotta,gondolom,de mutasd már meg nekem miket akarsz betenni a bankba.
    Ha nincs sok pénzed akkor gondolom a nagy része úgyis szemét,hisz ha nem az lenne eladtad volna és lenne pénzed.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.10.13. 00:07:00
  • gunji
    #8063
    Hm, érdekes ez a craftolás. Kb negyven felett járok, s nem először fordul elő, hogy két közvetlen vagy egy kihagyással egymás utáni fegyvernek ugyanolyan módosítója lesz. De sajna mind szemét, hiába járok már a crthx2 rapidnál :/ Felesleges nyersanyagpazarlás, teljességgel reménytelen. Mint ahogy új flotta alapításához is összeszedni négy embert. Vagy értelmes idő alatt elég pénzt összeszedni.
  • Plata
    #8062
    Ez a konzol egy vacak,nekem is van pár belőle,sosem használtam.
    Az egyik roma karimnál vannak elpakolva pár alpha deception meg pár subspace integration konzol mellé
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.10.12. 22:37:59
  • RoboKutya78
    #8061
    Csak a kedvedért ez csak az első oldal a listából a másodikon már milliós áraik vannak.
  • Raulblanco7
    #8060
    ez soha nem volt milliós érték, szóval nincs miért sajnálkozni miatta :)
  • RoboKutya78
    #8059
    Hmm
    Sejtettem hogy valami meghajtó rendszerű dolog lesz ez :)
    Akkor ezek szerint valami sci karakternek kell ajándékoznom ezek szerint az talán jobban hasznosítja ha tányéros hajót vezet nem?
    Sajna akkor kapom meg ezt is amikor milliós érték helyett csak 500 k adnak érte:)
  • gunji
    #8058
    Nem rossz, nem rossz, grat :D

    6 másodpercre láthatatlan és célozhatatlan leszel az ellenséggel szemben, valamint megnő a sebességed és a fordulékonyságod. Amikor ez a hat másodperc lejár, egy plazma lökéshullám (shockwave) indul ki a hajódból, ami 3 km-en belül súlyos plazma károsodást, illetve tíz másodpercre sebesség- és fordulékonyságvesztést idéz elő az ellenséges hajókon.
  • RoboKutya78
    #8057
    Skacok nyitottam egy dobózt.. kaptam egy ilyet
    Valaki elmeséli nekem milyen konzol ez? És mit tud?
  • bgabor
    #8056
    Köszi.
  • Plata
    #8055
    Nem,20 óránként asszem vagy 24.Az előzőleg legelső roma markot adó küldi után.Ha ma reggel 8 órakor szerezted a napi első bónuszt akkor az után 20-24 órával kapod a köv legelsőt.
  • bgabor
    #8054
    Hülye kérdés lehet, de mikortól számolja a napi elsőt? Éjféltől? Mentem egyet ma reggel hat kröül, és mintha csak 20-at adott volna.
  • Plata
    #8053
    Mert a napi első alkalommal kapsz kb 50-et pluszban.
  • bgabor
    #8052
    Srácok, az miért van hogy az Azure Nebula egyszer Romulan 70 Markot ad, egyszer meg csak 20-at?
  • Plata
    #8051
    Fogalmam sincs.
    Raul asszem ilyen turretet keresel.
  • aru
    #8050
    Valaki aki nagyon benne van a craftban és az upgrade-ben tudja, hogy ezt miért nem engedi upgrade-elni?

  • gunji
    #8049
    Az oké, de mivel most is mk 2-es fegyók vannak a hajóban és azok 20-as szinten nem sokat érnek (TY1, TT1, ET1), ahogy tapasztaltam is, ezért inkább mk 5 v. 6-ost teszek bele. :)
  • Plata
    #8048
    Az 1-es zenes Bop-hoz van egy konzol ami feldobja az energiád.Olyan majdnem mint a red matter.
  • Plata
    #8047
    Mk2-es fegyó 5 perc.vagy 10,
  • gunji
    #8046
    Áááh, köszi. Akkor ez lehet az oka :/ Még a 'Bringing down to House' - 'The House always wins' párosnál járok, ami extra xp nélkül 8-9 szint lenne. A gyártás egy óra fegyverenként, marad a piac.

    Nincs zenes B'Rel-em, csak erre gondoltam, amit mindenki megkap induláskor. Elvileg a T6-os raptort szeretném majd neki.
  • Plata
    #8045
    Ha megvan neked az 1-es szintű zenes B'Rel akkor nem sok gondod lehet mert mocskosul erős.
    Jah most jutott eszembe,a B'Rel az ingyenes kezdőhajó a zenes változata B'Rotlh.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.10.10. 13:36:53
  • Plata
    #8044
    A klingon és a romulán karinál nem szinthez van kötve hanem küldetéshez,lehetsz te 50 is ha nem csináltad meg a szükséges küldit.Csináld meg az összes tutorial és alap sztori küldetéseket.Normál esetben 11-12-es szinten jön.
    Pár ezer creditből tudsz magadnak lila geart gyártani,már kicsi craft skillel is.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.10.10. 13:31:03
  • gunji
    #8043
    Bónusz xp event alatt húztatok már fel klingont? Én próbálnék, de most, elérve a húszas szintet sem kaptam még hajó tokent, így a kezdő B'Rel BOPban mk ii-es fegyókkal pöttyet nehezek a küldetések :/
  • Plata
    #8042
    Van valakinek olyan torpedója amin (Spr) stat van?Mennyire adja be?
    Mert torpedón nekem 7.5% esélyt ír,de vajon ez harc közben hogy jön be.
  • Plata
    #8041
    Nekem is régóta van dyson hajó,de még komolyan nem vettem észre.
  • Plata
    #8040
    Fedessel és elite xindit vagy tholiant használok,tholian nevét meg mindig elfelejtem,de asszem mesh weaver.Mindegy a nagyobbik.
    Azokkal nem szokott gond lenni,31k hp-juk van 4 darab van belőlük és nem annyira mászkálnak el.
  • Gundark 1 1
    #8039
    Hát igen, a obelix a 6 fegyverével nem túl dps barát, de azért APre kihegyezve nem szokott rossz lenni nekem. Persze kevesebbet sebez értelemszerűen mint akár ua ez cirkálóban. A swarmereket meg egyfolytában figyelni kell hogy kit gyilkolnak, és még a robbanás előtt elrángatni őket onnan. Bár én delta siklókat szoktam használni az obival, kevesebb a dps de jobban bírják a gyűrődést. De ezek is hajlamosak elmászkálni meg nézelődni valahol. Csupa öröm a hordozó kapitányok élete :)

  • DarkBlade
    #8038
    Ja, csinál ilyet. Klassz.
  • Plata
    #8037
    Nem tudom használ-e valaki dyson hajót,de ma valami furát vettem észre,lehet eddig is volt csak szokás szerint nem figyeltem.A destabilized proton beam ugye ugrál összevissza ha a célpont körül vannak ellenségek,úgy szoktam hogy gw gömbökre és beléjük destabilized proton beam,és klasszul pattog rajtuk,de most a kapura lőttem rá infen,és én még sosem láttam ezt,de elkezdett ide oda pattogni a kapun.Mintha a kapu nem egy hajó lett volna hanem több.
    Ja és volt szerencsém megmérni elite swarmereket használó obelixet,piros beameket használt,gondolom antiproton.Elég gyenge dps-t hozott össze.Az elite swarmerek pedig felhőben robbantak ha egy borg gömb vagy kocka meghalt.Szerintem nem túl erősek.
  • gunji
    #8036
    Megéri, mert három csomag kitet adnak a boost mellé :D
  • Plata
    #8035
    Franc,akkor logolhatok be az összes karival.
  • gunji
    #8034
    Megkezdődött az utolsó upgrade event ingyenes kitekkel, illetve a master key leértékelés is van. ;)
  • Plata
    #8033
    Hogy az időtúllépéses édes mamáját.
  • Plata
    #8032
    Crtdx2 Rapid sikerült.
  • Raulblanco7
    #8031
    passz, nézd meg exen, én discardoltam ha pvpres a szorzó.
  • Plata
    #8030
    Accx2 Pvp res nemjó?