45159
  • bgabor
    #8107
    Erről jut eszembe, az éve elejei átépíté óta a Mirror Universe Incursion már sehogy sem elérhető?
  • bgabor
    #8106
    Szerintetek amúgy mennyi lehet a max hull, amit ki lehet hozni egy hajóból? És melyikből? Lehetséges 100.000 hullt elérni?
    A fleet exploration retrofit cruisert néztem. Ugye alapból(még skillek mélkül) 44.000 hullja van, és öt engi konzol slotja. A flottás engi konzolokkal konzolonként 10.6% hullt lehet növelni, és rámegy öt. Ha ráadásul az RCS konzolokat teszed rá, még fordulni is nagyságrendekkel jobban fog a végén.
    Ez lehetne a hírhedt I.S.S Stadi játszható verziója. Persze annak mob npc-ként több mint 300.000 hullja van, de ez állhatna legközelebb hozzá. :D
  • Plata
    #8105
    Marad,majd te ha akarsz nagyobb szintet fel upgradeled.
  • gunji
    #8104
    Ma gyorsak voltak, T-2 perckor már kidobott, s rögtön le is nyomták a szervereket

    Kérdés. A küldetések nagy részénél a karakter szintjének megfelelő mark-ú item jár jutalmul. Vajon ez is tovább emelkedik most az új szintek miatt vagy marad mk 11? [fejvakarós smiley]
  • Plata
    #8103
    Shadow az tank vagy dps,Sage az híler dps.Shadow tank elég mókás,viszont a sage Telecinetics ág megint jó.Mind a kettőt szeretem.
  • Gundark 1 1
    #8102
    "Vasdászidény"? SWTOR? :) Mindjárt választhatok hogy Jedi Shadow vagy Sage legyek. Te melyiket javaslod? Tetszenek a Shadow képességei, és kicsit tank is szivesen lennék. Míg a Sage inkább nem közelharcos, hanem valami healer szerű nem?
  • DarkBlade
    #8101
    3-7 közt lesz leállás.
  • Plata
    #8100
    Háát majd meglátjuk,ne legyen igazam,de szerintem dc hegyek lesznek meg atom lagg,és kurva nagy sorban állás.
    Ránézek majd én is,de sok jóban nem reménykedek.
    Annyira nem is izgat,tegnap felcuccoltam a társam,ma kezdődik a vadász idény,úgy hogy most jobban izgat az hogy vajon az új társam hogy fog beválni fejvadászaton.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.10.14. 11:29:53
  • Gundark 1 1
    #8099
    Kiváncsi leszek az új fedes cirkálókra. Lehet hogy tényleg lesz értelme ennek az "intelligence" bulinak?
  • aru
    #8098
    Pedig remélem fogok! :D De azért a biztosra megyek és most ledilizek. :)
  • Plata
    #8097
    Azt hiszem este 6-tól 10-ig leállás.De ne nagyon reménykedj benne hogy ma már jókat fogsz játszani.
    DR miatt hatalmas torlódás lesz,mindenki játszani akar,tele lesznek a szerverek fél órás órás sorban állások lesznek,amit minden dc után kezdhetsz újra.
    Mivel még sosem csináltak kiegészítőt vagy seasont nagyobb bugok nélkül,így valszeg most is sok lesz.Roma kiegnél 50-ezres sor volt belépésnél,és dc hegyek.
    Ha F2P játékos vagy,akkor a sor végére kerülsz,előfizetősök soronkívül bemehetnek..
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.10.14. 11:21:23
  • aru
    #8096
    Mikor élesítik a Delta Risingot? Elvileg 6 óra az időeltolódás... 12-16 óra?
  • Plata
    #8095
    Jaa,azt hittem már van valami új box,50 kulcsom nekem is van.Többet nem fogok venni,most nem nagyon érdekelt a pénz,csak a craft,már csak 6k xp kell(ene) a 15-ös torpedóhoz.
  • Raulblanco7
    #8094
    de vár a bankban 100 kulcs az új boxra, szerintem veszek hozzá még 100-at ma, 200ból csak kiesik egy benthan cruiser.
  • Raulblanco7
    #8093
    mindenfélét.
    a hétvégén ferengit, xindit, temporalt meg domíniumot, találtam 51 boxot a bankomban, mondom akkor legyen kinyitva, pár közepesen drága trait, más nem jött.
  • Plata
    #8092
    Mi a zúzmarát nyitogatsz te?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.10.14. 10:14:33
  • Raulblanco7
    #8091
    egyébként pedig hajót nyitni mostantól kb bárki tud... mirror helyett van a kazon, ugyan azzal az eséllyel ami korábban mirror, szóval, amit eddig mirrort nyitottál, az az új boxban a kazon raider lesz. persze maga a hajó gagyi, még upgradelve is, de a konzolja ér majd valamit, mert áttehetik az emberek a cruiserre, nem kell megvenni 100 millióért a lobis hajót. kíváncsi vagyok hogy alakul majd emiatt az ára.

    meg az r&d-ből minden ára, így hogy boxból esik majd pack - mini pack
  • Raulblanco7
    #8090
    bakker, akkor most lenne egy csomó eladható dr packom... eddig nyitottam:
    Jem'Hadar Attack Ship
    2 Sulibán Cell ship
    Tuffli
    2 Xindi carrier
    Tal shiar adapted destroyer
    Undine Nicor

    ma megpróbálunk nyitni egy ilyen Benthan cruisert is, nagyon brutál egy hajó.
  • Plata
    #8089
    Szerintem a Givewaway elmulasztásával nem sokat vesztettél,kb akkor esélyed volt rajta nyerni,mint amekkora esélyed van hogy 1 lock boxból essen hajó.
  • Plata
    #8088
    Hogy a bánatban ennyi a dps,ha ennyi a sebzés.Cure space elite.
    Damage: 7 643 065 (8 815,53 /s)
    Hull: 7 195 416 (8 299,21 /s)
    Shield: 447 649 (516,32 /s)
  • gunji
    #8087
    #8084: Nagyon egyszerű ezt megmagyarázni. Csak 75-76 millió EC-m van, összesen és szétszórva a karakterek között. Ebből kevesebbet merek és fogok kockáztatni. ;) A 7-8 milliós R&D packból is csak hármat vettem, így nagyobb valószínűsége annak, hogy nem jön be, s így is lett. S a többi cuccal is hasonló a helyzet.

    #8086: A kék/lila konzolt úgy értem, hogy használat után nem tudom küldözgetni, nincs shared bankom.

    Nnna, a nagy szintezésben elfelejtettem indulni a delta pack giveawayen. Hát ennyi volt
  • Plata
    #8086
    Commodities nekem olyan sok jön stf-en a carrierek miatt,hogy ha nem discardolnám azonnal,tuti hogy két flotta bankot is feltudnék velük tölteni nem túl sok idő múlva.Kék és lila konzolok fegyverek,stb szabadon mozgatható karakterek közt úgy mint a fehér.
    Ha ilyen vackokkal mint device commodities akarsz kereskedni,akkor kezd egy ferengi karit,és vegyél neki kereskedő hajót,kapásból 45%-al olcsóbban tud rajta vásárolni.
  • Plata
    #8085
    Én is nyitottam sok lock boxot,először kellett 600 lobi az elachi hajóhoz,aztán 250 az alien karimnak,én nem jöttem ki rosszul belőle.Múltkor rohadt olcsón vettem 50 kulcsot,90+ millal.Abból visszajött 77.De esett sok vacak amit ki sem raktam a piacra hanem magam használtam fel,például command code,utána megint vettem 40 vagy 50 kulcsot,csak azért hogy aceton konzolt szerezzek,abból meg kapásból jött 114 millás hajó,meg konzolok,meg egyéb marhaságok.
  • Raulblanco7
    #8084
    Valamit Te csinálsz rosszul, ezeket én is csináltam, és többsége plusszos lett, persze a box nem, az nem lesz soha, de weapon pack, r&d pack, zenes r&d pack, upgrade, craft, mind plusszos lett... az elmúlt 2 hétvége alatt kerestem kb 6-700 millió ec-t, r&d packokkal, szóval valamit Te csinálsz rosszul ha neked veszteséges.
  • gunji
    #8083
    Nézd, nekem ebből van bevételem. Próbálkoztam sok mindennel, leírom megint: XD
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    - lock box: nyitottam jó százat, ezek nagy része a kulcs árának 10-15%-át adták vissza (egy kivétel volt, amikor bejött a xindi box, akkor esett jobb cucc is, de annak értéke se érte el a kulcsok értékének felét, más kérdés, hogy volt item, amit sikerült nagyon jó áron eladni, de az csak évi egyszeri mázli volt);
    - polarized weapon box: 60-70% jött vissza, abbahagytam;
    - contraband -> kulcs: na, ez az egy, ami bevált, de már veszteséges, így nem csinálom;
    - r&d pack (fejből nem tudom a nevét, de csak 3-4 féle nyersanyagot ad): 30-80%-os megtérülés volt mikor elkezdtem, két nap múlva még jobban lement az ára, nem érte meg, abbahagytam;
    - research & development pack: felírtam mi esett belőlük, szintén 40-60%-os megtérüléssel, van amit sikerült eladni, van amit nem, összességében ez is veszteséges volt;
    - doffos konzolok: ritkán esik olyan, ami elmenne a piacon, legjobbam egy mk 11-es warp drive volt, de az is csak egy millióért kelt el, hiába veszek olyan lila doffokat, amiknek megfelelő traitjük van; alacsonyabb szinten meg nagy arányban jön disaster;
    - upgrade: belevágtam, amikor még üres volt a piac és jó lehetőségnek tűnt, crtdx3-es dhc, accx3-as beam, quantum torpedo, ritka eng és általános tac konzol, pár napig egy-két ajánlat volt kinn, azóta meg lenyomták az árakat; ebben 60 millióm áll cuccokban;
    - craft: teljesen random mi jön ki belőle, mind színre, mind módosítókra, kis tőkével nem éri meg.
    Ezeken kívül mivel lehet még EC-t keresni? Csak a 'kukázás' marad meg a farmolós foundys küldetések.

    A lootból a párezres cuccok, a ship device-ok, ezek pakkjait százezrekét is el lehet adni. A commoditiest miért discardolnám, ha egy óra múlva vagy holnap kellene egy doff-os misszióhoz? A kaját is néha el tudom passzolni fél-egy millióért. Nekem ez vált be, két-három karakternél 5-10 millió jött már össze belőle.
    A szintezéshez azért használok inkább fehér konzolt, mert az (1) olcsóbb, főleg lootból, (2) szabadon küldhető karakterek között, (3) nem kell se várni a craftolásra, se szívni vele. Egyszerűbb így. Soha az életben nem fog olyan módosítót dobni, amilyet szeretnék. A próbálkozásra sem időm, sem türelmem, amikor inkább a karaktert húznám fel. Ha meg valami jó még is kisülne, akkor két óra játék után dobhatom is ki, ha túlléptem a rank-ot. Nem éri meg.
  • Plata
    #8082
    Igen,igazad van,most feltudtam menni,fedes van,vettem egy klingont is,az 1.2 misivel olcsóbb.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.10.13. 15:46:42
  • Raulblanco7
    #8081
    ettől még lehet fedes, ott van zárójelben hogy KDF vagy valami hasonló klingon jelölés rajta?
    benne van a nevük végében hogy (federation) (romulán) vagy klingon gondolom, azt a verziót nem láttam még.
  • Plata
    #8080
    Exen vettem.
  • Raulblanco7
    #8079
    Platac, nem fedes packot akarsz kinyitni a klingonnal?
    Ott van külön fed (benne kdf és romulán konzollal, mint ez) kdf (benne fed és romulán konzollal) és romulán változat (fed és kdf konzol).
  • Plata
    #8078
    Nincs Quantum,mk6 photon van,750 ezer.
  • Plata
    #8077
    Vajon mi lenne ha a meglévő aceton mellé kivenném ezt is?Mert van acetonom.

    Csak ez a rendes klingon aceton,kis rendet csináltam a táskámban.
  • Plata
    #8076
    Raul asszem bugos az aceton,vagy nem tudom miért,de klingonnal is acetont ad.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.10.13. 12:14:52
  • Raulblanco7
    #8075
    jó kérdés, keress rá csak arra hogy crth2 spread, aztán rakd be legolcsóbbra.
  • Plata
    #8074
    Torpedóba melyik stat érhet sokat?

    Jött egy ilyen,nem tudom mennyire jó.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.10.13. 12:07:14
  • Plata
    #8073
    Vajon ha fent van Klingon karinak az Enchanced induction coils akkor az Enchanced Plasma Manifold feltehető-e,és vajon cd-re teszik-e egymást.Wiki rosszul mutatja az induction coils ugyanazt tudja mint a plasma manifold.Vicces lenne ha klingon karival két ilyet is lehetne egyszerre használni.
  • Plata
    #8072
    Kettő még nekem is van.De az nem csak azért jó mert aceton is lehet,az klingon vagy roma karival Enchance Plasma Manifold .
  • Raulblanco7
    #8071
    acetonnal kapcsolatban is ilyet várok, kb 250db-om van elrakva belőle... talán fél év és drága lesz, ahogy kiürül.
  • Plata
    #8070
    Szerintem inkább Tal shiar és Elachi boxot nyitogass.Elachiban sok bányász kártya van,Tal Shiarban dúrva konzol,és van benne Tal Shiar Command Code,pár jó doffal,szerintem az nagyon jó tud lenni.
  • Plata
    #8069
    Vicces hogy valamikor réges régen a Plasmonic Leech is ennyibe került,ma meg 30 milla felett van.Igaz a a Plasmonic tényleg nagyon jó cucc.
  • Raulblanco7
    #8068
    Rossz kutya, sok értelmét nem látom vitatkozni valamiről, amit Te nem ismersz, Én igen (exchange). Maradjunk annyiban, hogy kettőnk közül nem Te vásároltál fel abból a konzolból pár tucatot és nem Te követted eddig az árak alakulását. Az a konzol nem volt még milliós tétel, lehet hogy egyszer / hamarosan az lesz, ahogy távolodunk az Undine boxtól, de milliós tétel még nem volt, egy ideig nem is lesz. Most is viszonylag drága az Undine box alatti 200-300k árához képest.