45048
  • Plata
    #8439
    Raul asszem új karit fogsz kezdeni.
    Lifetime előfizetősöknek mától új faj lesz elérhető.Bár már lehet tudod.
  • Raulblanco7
    #8438
    öhm, épeszű ember nem használ boarding partyt, így erre senki nem tud válaszolni :)
  • Gundark 1 1
    #8437
    Ha már eltűnés, nektek látszik a boardig party mikor egy ellenséges hajóra külditek őket? nekem elindulnak és eltűnnek. Nem lövik ki őket, hanem gondolom dimenziót váltanak :)
  • Raulblanco7
    #8436
    ki akarod kapcsolni?
    nyomd meg a tac teamet amikor csinálja.
    ez a boarding party / assimilation ship effektje, jelzi neked hogy pár borg a hajódra került, hívni kellene a tac teamet rendet tenni...

    én nagyon ritkán látom az effektet, ha nem lőnek rád, nincs assimilation ship sem, ha lőnek rád, akkor meg úgyis folyamatosan meg a tac team.
    Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2014.10.30. 09:23:56
  • bgabor
    #8435
    Ilyenkor sajnálom nagyon, hogy ezt a sokkal jobb sorsra érdemes játékot egy senki kis brigád fejleszti, és bárhogy is próbának kitörni belőle, a minősége még mindig erősen középszerű minden szempontból. Az ő hihetetlenül nagy szerencséjük az, hogy nincs másik Star Trek MMO a piacon. Remélem egyszer lesz.
  • bgabor
    #8434
    Na utánanéztem, ez az idegesítő villogó piros retek 2010 óta van a játékban, sok topik szól róla hogy tegyék kikapcsolhatóvá. Most 2014-et írunk, és még nem lehet kikapcsolni. Hiába, Cryptic minőség.
  • bgabor
    #8433
    A ma délutáni peccs után lesz?
  • Gundark 1 1
    #8432
    Valahol alul azt irja hogy 50-es kari kell hozzá. Megpróbálom a klingonomat felhozni 50re gyorsan :) Kő a pééz a guardianra :) Bár inkább ez a 8000-es limit a kerékkötője a vállalkozásnak. Gondolom semmi lehetőség nincs arra hogy ezt valahogy átlépjük.
  • Plata
    #8431
    Remélem 50-es karival lehet csinálni,10-el biztos megcsinálom.
  • Raulblanco7
    #8430
    persze, szép is lenne :D
    nem, ha megcsináltad 14x akkor kapod meg az 50k-t
  • Just B
    #8429
    Hogy is lesz ez az event ? 50,000 dili / nap ?
  • bgabor
    #8428
    Srácok, csata közben ezeket az idegesítő piros villogásokat ki lehet kapcsolni valahogy?

  • Gundark 1 1
    #8427
    Jön az új event. Szeretek sok dilitiumot kapni :) Mirror universe
  • gunji
    #8426
    A végével egyetértek, az elejével nem.
    Nálam úgy általában nemcsak az exchange a lassú, hanem sok helyütt más is, pl. többször ellagolt a dili bányám is. S már egy jó ideje ilyen, még a proxyk kihalása előttről. :(
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2014.10.29. 17:44:25
  • Raulblanco7
    #8425
    leszámítva hogy nagyon lassú az exchange, nincs gond a játékkal, nem laggol, sem ma, sem az elmúlt 1 hétben.
  • alyr2
    #8423
    Szerintem a jatek szar mert kb 1 hete szenvedek lagal es nem aprokkal sajnos, es csak STOban
  • gunji
    #8420
    Akkor nemcsak nálam nem jó :( Lehet, h csak egy előzetes abból, mi vár ránk jövőre.
  • Plata
    #8419
    Rohadjon meg,neki álltam craftolni,erre olyan szar a netem hogy többször is elment,remélem nem lesz tartósan szar.
  • Plata
    #8418
    No itt a pontos leírás hogy lehetsz borg.
  • Plata
    #8417
    Veszel lifetime előfizetést a STOra,és kezdhetsz borg karit.
  • Zemanov
    #8416
    Rábeszéltél a guardianra:) amúgy ezt a borg kinézetet a karimon hogy lehet elérni?jelenleg fut a repun de eddig semmi változás igaz csinálom a 8472 is.
  • Plata
    #8415
    Az inteles sem rossz.De a guardian nagyon jó,és még szép is,inteles hátulról randaa.
    Nekem is megvan az ody pack,de a sok engim közül csak egy használja az odyt,az engi odyt,tankolásra nem rossz az ody szettel.De guardian jobb,nem véletlen hogy a karimat át ültettem.
  • Raulblanco7
    #8414
    Blöáááá ody tac te jó ég.
    Ha cruiser és nem új, akkor Avenger vagy Regent.
  • Zemanov
    #8413
    Csak az nem tetszik.akkor már inkább az inteles
  • Plata
    #8412
    A Guardian jobb.
  • Zemanov
    #8411
    Mivel az új hajók közül egyik se tetszik igazán szerintetek jó választás lehet egy upgradelt odyssey tac cruiser fedes engi karakternek?
  • Plata
    #8410
    Ha borg stf,akkor még mindig a maco+adapted a nyerő nálam.
    Adapted alatt a borg hajtóművet és deflektort értem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.10.29. 09:47:43
  • bgabor
    #8409
    Amúgy mostanában melyik szettet érdemes kihúzni? Nyilván romulánnal a singu harnesst, torpedósoknak meg az adapted macot, de ezeken kívül van még ilyen jóféle?
  • Plata
    #8408
    A Dyson elfelejtettemmilyen Science Destroyeren van nekem olyan szett.

    Valahogy így néz ki,bár ez nem pontos mert a másodlagos deflektor sincs rajta,de most jobbat nem tudok.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.10.29. 09:38:13
  • Plata
    #8407
    Sci karinak elmegy,de nem túl jó.De úgy vicces ha van a torpedóhoz spread képességet,GW+ spread és úgy belelősz a tömegbe,az vicces.
  • Raulblanco7
    #8406
    passz, nem nézegettem még őket, előbb legyen meg a t5, meg a ground szett, aztán majd foglalkozom azzal is.
  • Gundark 1 1
    #8405
    Köszönöm :) Akkor csak a torpedót csinálom meg :) Meg nézegetem a delta alliance fegyvereit is, papíron nem tűnik rossznak.
    Utoljára szerkesztette: Gundark 1 1, 2014.10.29. 09:17:07
  • Raulblanco7
    #8404
    elmegy egynek, a torpedó egész jó, de nem nagy durranás összességében.
  • Gundark 1 1
    #8403
    A protonic arsenal szettről mi a vélemény?
  • Plata
    #8402
    Raul-nak elküldtem közben,mert le kellett lépnem.
  • Raulblanco7
    #8401
    tökmindegy melyiknek küldöd, bármelyikkel ki lehet venni. köszi.
  • Plata
    #8400
    Egy megrendelésed készen.

    Melyik a craftos karid?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.10.29. 07:57:14
  • Plata
    #8399
    Advanced Infecteden két torpedóm is nagyon szépen be critelt.
    Bio neural warhead mk12 Max. One-Hit: 233 386 (Warhead Tricobalt Explosion)
    particle emission plasma torpedó. Max. One-Hit: 147 894 ()
  • bgabor
    #8398
    A Zenért vett, és fleet T5 hajókat tudod felhúzni T5U-ra, mindegyik egy darab ilyen 'Ship Upgrade Token'-be kerül. Ilyet szerezhetsz a Storeból 700 ZENért, vagy a zExchangeről 10 milla EC-ért.
  • Gundark 1 1
    #8397
    Köszi mindenkinek :) kicsit elszomorodtam :) De megnézem az avengert. De a többiek olyan szépek :) Nem igazán tudom, az intel cirkálónál mit jelent az intel ebben az esetben? A hírszerzőt értem, de ez amolyan beszivárgó hajó lenne? Harcoltam már mellettük, hát nem valami szépek :) Egy "sima" hajót (mondjuk az avengert) mennyibe kerül felhúzni T5Ura?